Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2019., 08:01   #721
Quote:
blue zg kaže: Pogledaj post
Kakve su ovo gluposti. Kom bi Ičo šta pokupio. Bojao se Dugog ko vraga kao i svi.Bio je dio ekipe bbb a išao je i sa torcom na tekme. I ja imam 2.splita protiv Bge klubova i 3.Bgea. A ti Srbine ekipa 80-tih je osnovala bbb i ostala ispravna do kraja. Na prste bi ih mogao nabrojati,ljude koje su to isfurali.A kom bi to ičo ukrao Sarmi npr.Ni u snu. Ičo je bio često u Zgbu prek tjedna tukao se uz nas kontra nekih pankera,metalaca po koncertima i sad bi išao nama krasti. Krao je po gradu Bergamu ko i svi. Na tu tekmu su otišli svi i boysi i lopuže i teški opasni krimosi.Kralo se na veliko.To što si napisao je kao i priča Žare-Parangal.Parangal je tada bio teški junkie pun boleščina težak 65.kg.najviše.Svaka mu čast kaj priznaje da ga je jebao.Parangal nije u glavi kurca kužio.Isuse kakve gluposti ovdje.Torcidi je tada bila fora nositi spitke a u spitkama u onom đepu su masovno imali one male šprice.Ičo je u doba Bergama bio teški ogrezli narkoman. I da bi nekom uzeo nešto morao je pitati nekog od nas.A ti srbine kako to na vašoj sceni ekipe primaju vođe drugih tribina. Grobari radovce i cigane.Ovdje je to nezamislivo i kad smo furali neku bratovštinu. Tovar je tovar a purger je purger. Kod vas to nije tak.Serete gluposti ovdje.
Momcino smanji briju.Konstantno pljujes po Torcidi sta je postalo iritantno za citanje. Kad se citaju tvoji upisi stice se dojam da je u Torcidi bila hrpa narkomana i jugoslavena. Pametujes a neznas da se upis odnosu na Icea a ne na Icu ali to ti ne smeta da se ocesec i popljujes usput Torcidu.
borielo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2019., 05:03   #722
Da se ne ponavljam ,od preth. str. ali kaj bu se još nakon 40 god. od Bergama pričalo? Da ste nam i Bus maznuli,jbt dokle ovo ide, u stilu, ka priča mi je ...., kako je Ice i još... od purgera maznuli. Zar vjeruješ u to? Dr. stvar , je bila ta što bi od Purgera mažnjavali? ( iako je bilo svakake bagre ,i grdne ekipe ) kada se več sve do Bergama nudilo novo, po trgovinama iako su zujke zvonile, ljudi bi se samo nasmijali,a gazde bi se za tintare hvatali. Jbt ,pa samo ona piva u limenci, se krala u kartonima zapakirana. O ostalome nema smisla. Dakle priča, je izašla nakon cca, nekih 20 i kusur god. Pa čoviječe vi brijete sa nebulozama ( mislim sad odjednom,jadni pokradeni purgeri..) , premda se dobrano znade u kakom izdanju smo došli.,kak se prezentirali isl. (Pr. ak je netko maznul 6 kobasica i u slijedečemu dučkasu , 6 majica il pulovera i dao nekomu do sebe, a taj netko možebitno zabrije, kak ih je izradio ili sl. onda jbg dečki,a svak se vratio ,iako je moj bus bio zadnji, i u našemu je bivalo za svakoga ponešto).
žaccko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2019., 18:42   #723
Vode Torcide Karlovac Pero i Baga, idalje najpostovaniji pripadnici navijacke subkuplture u Karlovcu a i sire. Nazalost poginuli u saobracajki.
domobran87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2020., 18:56   #724
a
domobran87 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:09.