Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2017., 14:20   #8441
Zajedno smo Hrvatska!
__________________
"Glad dolazi i odlazi... Ali dostojanstvo, jednom kad se izgubi, više se nikada ne vraća..."

https://www.youtube.com/watch?v=pA-DilbQAnQ
BuTTerSS is offline  
Old 16.07.2017., 14:21   #8442
Quote:
DerrickRose kaže: Pogledaj post
Jel se sićaš kad ste popušili kurčinu sistemu za vaučere, dok su svi ostali bili u bojkotu ? Jel se sićaš kad ste ga popušili s najsramotnijom tribinom na svitu ? Jel se sićaš kad niste zapalili cilu sezonu ? Znan, ne sićate se vi ničega, al to ti je ovo od sinoć. Pušili ste kurce besramno i sad vam svršavaju po faci.

I ne samo da jedno itekako ima veze s drugim, već direktno proizlaze jedno iz drugog. A vi se tješite da su to dva odvojena svijeta i da će gorit sve kad, ako, se vratite na kantridu. Moderan nogomet.
Klub ti igra za par sati u Zagrebu a ti se ovdje prepireš s Rečanima
__________________
gnk dinamo = hadjuk split
paragonth is offline  
Old 16.07.2017., 14:22   #8443
Quote:
paragonth kaže: Pogledaj post
Dite, napet si, ni ti to zdravo
:ubio:
__________________
Ne piški u lavabo, dobro jedi, slušaj mamu i tatu i ne plači u društvu...
Brolin is offline  
Old 16.07.2017., 14:25   #8444
Quote:
bijesprvi kaže: Pogledaj post
Ne, samo ne volim oportunisticku podlu gamad i zelim im sve najgore. Oprosti sto olako ne zaboravljam i ne oprastam. Ili smo sada dosli do onog dijela kako moramo navijati za sve nase klubove? How yes no, nek popiju pet komada od korporacije.

Poslano sa mog SM-T280 koristeći Tapatalk
Ti definitivno imaš problema .
Doctor Octopus is offline  
Old 16.07.2017., 14:26   #8445
Quote:
paragonth kaže: Pogledaj post
Dite, napet si, ni ti to zdravo
Nije mu švaba da godišnji
__________________
"Glad dolazi i odlazi... Ali dostojanstvo, jednom kad se izgubi, više se nikada ne vraća..."

https://www.youtube.com/watch?v=pA-DilbQAnQ
BuTTerSS is offline  
Old 16.07.2017., 14:37   #8446
Quote:
BuTTerSS kaže: Pogledaj post
Nije mu švaba da godišnji
Naprotiv, za cca tjedan dana sam na Krku, pa ako ste za pivu pronaći ću vremena da vam pojasnim sve. Povedite i Losa i KKPB-a. Prva runda je moja, a dalje ćemo vidjeti.
__________________
Ne piški u lavabo, dobro jedi, slušaj mamu i tatu i ne plači u društvu...
Brolin is offline  
Old 16.07.2017., 14:41   #8447
Quote:
Brolin kaže: Pogledaj post
Ono što se sprema vama su Torcida i Boysi odavno doživjeli i preživjeli
1. Armada je prva grupa u državi koja je osjetila represiju i zabrane.

2. Molim te da ne sramotiš sebe i Torcidu s ovakvim upisima i da ne stavljaš Boyse u istu rečenicu s vama. Na tom vašem stadionu čovjek može bez problema preskočit ogradu, prošetat se kraj redara, uć na teren i punu minutu mahat šipkom bez da ga itko ružno pogleda. Na našem stadionu interventna pendreči i šprica suzavcem jer su nakon utakmice tri klinca skočila na ogradu, a na Maksimiru je uvela crne liste zbog stajanja na krivom sektoru tribine ili neimanja ulaznice. Uvijek ste prvi kad treba ostalima solit pamet u svemu umjesto da se pokrijte ušima.
__________________
Proklet bio dan kad su se stvari s interneta počele vrednovat u stvarnom svijetu...
casualRi is online now  
Old 16.07.2017., 14:41   #8448
Quote:
Brolin kaže: Pogledaj post
Naprotiv, za cca tjedan dana sam na Krku, pa ako ste za pivu pronaći ću vremena da vam pojasnim sve. Povedite i Losa i KKPB-a. Prva runda je moja, a dalje ćemo vidjeti.
Nadam se da ti sivi dimnjaci neće smetat
__________________
"Glad dolazi i odlazi... Ali dostojanstvo, jednom kad se izgubi, više se nikada ne vraća..."

https://www.youtube.com/watch?v=pA-DilbQAnQ
BuTTerSS is offline  
Old 16.07.2017., 14:44   #8449
iz onog prvog videa se vidi koliko ste jadni i bijedni, 80% slavi sa igračima a murija vam dolje tuče ljude. Kak vam je netko već prije napisao, kak ste željeli tak ste i dobili, klub iznad svega

al dobro da se odmaknemo od vašeg slučaja, ako već postoje te silne kamere koje snimaju sve dijelove tribine, zašto onda policija ulazi na tribinu? Ako se netko protuzakonito ponaša imaš ga na snimci i poslije utakmice na izlazu neka ga privedu ( ako baš moraju ). Skoro sve frke sa murijom u zadnjih 10 godina u RH su zakuhali baš oni, nebitno o kojoj se navijačkoj grupi radi. Netko im očito naređuje da rade takve stvari i nada se da će doći do što većeg kuršlusa pa da se to može vući po novinama i da se opet priča kako su navijači huligani i stoka i da se napravi još rigorozniji zakon o navijačima. Sve kaj se dešavalo navijačima (privođenje zbog 3 pive, zbog sjedenja na krivoj stolici itd...) obični ljudi su se naslađivali, a kad se njih počne hapsiti zbog pisanja protiv plenkija onda je to smak svijeta. I samo iz tog razloga mi je drago, nek se uhićuju takvi debili, tkz. klobučari ili tattičari.
kao is offline  
Old 16.07.2017., 14:46   #8450
Quote:
casualRi kaže: Pogledaj post
1. Armada je prva grupa u državi koja je osjetila represiju i zabrane.

2. Molim te da ne sramotiš sebe i Torcidu s ovakvim upisima i da ne stavljaš Boyse u istu rečenicu s vama. Na tom vašem stadionu čovjek može bez problema preskočit ogradu, prošetat se kraj redara, uć na teren i punu minutu mahat šipkom bez da ga itko ružno pogleda. Na našem stadionu interventna pendreči i šprica suzavcem jer su nakon utakmice tri klinca skočila na ogradu, a na Maksimiru je uvela crne liste zbog stajanja na krivom sektoru tribine ili neimanja ulaznice. Uvijek ste prvi kad treba ostalima solit pamet u svemu umjesto da se pokrijte ušima.
Daj se ne sramoti. Bili ste u povojima kad su ljudi prije vas ovo doživljavali.

Quote:
BuTTerSS kaže: Pogledaj post
Nadam se da ti sivi dimnjaci neće smetat
Neće! Nabavio sam roza naočale, pa kad prođem vrata Jadrana sve mi je lijepo.
__________________
Ne piški u lavabo, dobro jedi, slušaj mamu i tatu i ne plači u društvu...
Brolin is offline  
Old 16.07.2017., 14:47   #8451
Quote:
casualRi kaže: Pogledaj post
1. Armada je prva grupa u državi koja je osjetila represiju i zabrane.

2. Molim te da ne sramotiš sebe i Torcidu s ovakvim upisima i da ne stavljaš Boyse u istu rečenicu s vama. Na tom vašem stadionu čovjek može bez problema preskočit ogradu, prošetat se kraj redara, uć na teren i punu minutu mahat šipkom bez da ga itko ružno pogleda. Na našem stadionu interventna pendreči i šprica suzavcem jer su nakon utakmice tri klinca skočila na ogradu, a na Maksimiru je uvela crne liste zbog stajanja na krivom sektoru tribine ili neimanja ulaznice. Uvijek ste prvi kad treba ostalima solit pamet u svemu umjesto da se pokrijte ušima.
da, stadion je NAS i MI smo domacini.

Stadion nije VAS, Miskov je, ka sta ni Maksimir nije od BBB nego Mamicev (momentalno, s tendincijom promjene) Tako da ste i vi i Boysi gosti i ponasat ce te se bas onako kako DOMACIN odredi. Jeli beres?
__________________
Did the CIA write Wind of Change?
reg. ovisnik is offline  
Old 16.07.2017., 14:53   #8452
edit: nema smisla...
__________________
gnk dinamo = hadjuk split
paragonth is offline  
Old 16.07.2017., 14:55   #8453
Nema smisla bit će dogovor sada i cilu utakmicu sidit....ali znaš sve za CLUB

Zadnje uređivanje spalato78 : 16.07.2017. at 15:34. Reason: Kad nema smisla se dogovarat hahaha
spalato78 is offline  
Old 16.07.2017., 16:22   #8454
Quote:
paragonth kaže: Pogledaj post
"Nisam za Mamića, ali..." spika.
Nisam za kavez, ali...
f.gibbs is offline  
Old 16.07.2017., 16:24   #8455
Quote:
casualRi kaže: Pogledaj post
1. Armada je prva grupa u državi koja je osjetila represiju i zabrane.

2. Molim te da ne sramotiš sebe i Torcidu s ovakvim upisima i da ne stavljaš Boyse u istu rečenicu s vama. Na tom vašem stadionu čovjek može bez problema preskočit ogradu, prošetat se kraj redara, uć na teren i punu minutu mahat šipkom bez da ga itko ružno pogleda. Na našem stadionu interventna pendreči i šprica suzavcem jer su nakon utakmice tri klinca skočila na ogradu, a na Maksimiru je uvela crne liste zbog stajanja na krivom sektoru tribine ili neimanja ulaznice. Uvijek ste prvi kad treba ostalima solit pamet u svemu umjesto da se pokrijte ušima.
Nemaju pojma o ničemu... Još prije deset godina dok su debili se palili na crvene točkice, Armada je prva osjetila represiju u hrvatskoj i oni se javljaju ahaha

Koji retardirana tovarska neupućena alealeština koja nije nikad vidjela ni Poljuda se bruka ovdje Da eto vam sad, sad će te vidjeti, mi ovo, mi ono ahaha Pa jebem ti sunce šta se ti jazavčići idu javljat, nikad neću zaboraviti nerede zadnje na Kantridi kako je par njihovih skakavaca ubilo dva tri redara I sad se oni idu javljati... Dok je njih tamo ubijao redar dva, na drugoj strani se držalo pol tekme crtu interventnoj, suzavcima, pendrecima, psima i šaka i nogama nasrtalo na iste. U sloveniji sad ista priča, tone suzavca ekipa ne uzmiče i fino se udara s oklopnjacima. Sad opet, nasrče se na interventnu uz tone suzavca i pendreka, a ovi južni papani se idu javljat... Nisu imali susret s interventnom ima 150 godina na tekmi, a kad su i imali onda ih isti poglade po glavici nakon pol sata cirkusiranja, čovječe Božji

Koja priča oko ovoga bokte... Ekipa se malo trza s murijom, znam, nezamislivo za tovarluk pa se uzbuđuju oma
__________________
Monstrumi 1906
Los Flumenos is offline  
Old 16.07.2017., 17:34   #8456
Quote:
Los Flumenos kaže: Pogledaj post
Nemaju pojma o ničemu... Još prije deset godina dok su debili se palili na crvene točkice, Armada je prva osjetila represiju u hrvatskoj i oni se javljaju ahaha

Koji retardirana tovarska neupućena alealeština koja nije nikad vidjela ni Poljuda se bruka ovdje Da eto vam sad, sad će te vidjeti, mi ovo, mi ono ahaha Pa jebem ti sunce šta se ti jazavčići idu javljat, nikad neću zaboraviti nerede zadnje na Kantridi kako je par njihovih skakavaca ubilo dva tri redara I sad se oni idu javljati... Dok je njih tamo ubijao redar dva, na drugoj strani se držalo pol tekme crtu interventnoj, suzavcima, pendrecima, psima i šaka i nogama nasrtalo na iste. U sloveniji sad ista priča, tone suzavca ekipa ne uzmiče i fino se udara s oklopnjacima. Sad opet, nasrče se na interventnu uz tone suzavca i pendreka, a ovi južni papani se idu javljat... Nisu imali susret s interventnom ima 150 godina na tekmi, a kad su i imali onda ih isti poglade po glavici nakon pol sata cirkusiranja, čovječe Božji

Koja priča oko ovoga bokte... Ekipa se malo trza s murijom, znam, nezamislivo za tovarluk pa se uzbuđuju oma
Alo huliganu.Svi znamo kakav je strah i trepet Armada.Cemu nervoza
JWR is offline  
Old 16.07.2017., 18:04   #8457
Ne znam kako vas ne hvata nervoza kad vidite ša vaši pišu o represiji ili sukobima s organima reda na stadionima, pa to je teška komedija Dojite sebi i koncentrirajte se na teren, hvala
__________________
Monstrumi 1906
Los Flumenos is offline  
Old 16.07.2017., 19:03   #8458
Quote:
DerrickRose kaže: Pogledaj post
Jel se sićaš kad ste popušili kurčinu sistemu za vaučere, dok su svi ostali bili u bojkotu ?
Jel se sićaš kad ste ga popušili s najsramotnijom tribinom na svitu ?
Oni su bušili vaučere iznutra, a kavez je baš heavy metal samo vi to ne kužite
brban1950 is offline  
Old 16.07.2017., 21:41   #8459
Quote:
otrovnik ljuti kaže: Pogledaj post
Kako ste jadni

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
Zasto? Pola vasih(ne kazem za tebe ) je odi pisalo neks tovarima kavez , bolje ni ne zasluzuju i podrugujete se s time, a sad kad se vas pocelo dirat odmah se zalite...to se zove kmecanje prijo moj...
Btw nisan nikad uz ove smradove tako da SLOBODA NAVIJACIMA

Poslano sa mog GT-I8200N koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Old 16.07.2017., 22:54   #8460
Quote:
casualRi kaže: Pogledaj post
1. Armada je prva grupa u državi koja je osjetila represiju i zabrane.

2. Molim te da ne sramotiš sebe i Torcidu s ovakvim upisima i da ne stavljaš Boyse u istu rečenicu s vama. Na tom vašem stadionu čovjek može bez problema preskočit ogradu, prošetat se kraj redara, uć na teren i punu minutu mahat šipkom bez da ga itko ružno pogleda. Na našem stadionu interventna pendreči i šprica suzavcem jer su nakon utakmice tri klinca skočila na ogradu, a na Maksimiru je uvela crne liste zbog stajanja na krivom sektoru tribine ili neimanja ulaznice. Uvijek ste prvi kad treba ostalima solit pamet u svemu umjesto da se pokrijte ušima.
I vama je to super? Vi ostali sa Vešom slavite pobjedu i Miška? Nema nikih problema šta se klub ograđuje od vas i podržava postupanje policije u svrhu mira na tribinama?
Dabogda vam tribina izgledala ka u Sjevernoj Koreji
__________________
https://postimg.cc/8jns4zgn
STruka iSTok is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:02.