Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2018., 17:34   #81
Sarač se žali na suđenje na ovom prvenstvu
Nije nas dovoljno guralo kao neke druge domaćine
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 17:37   #82
Znao sam da ce netko ovako zlobono samo to izdvojiti. Daj ajde,rekao je sve dobro.I to sto je rekao je velika istina i sam je rekao da to nije izlika ali treba napomenuti i treba. Vise zbog toga da se sjetimo kako nismo u Srbiji osvojili cisto zbog domacinskog sudenja...
Bull's eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 17:39   #83
Čekaj, stvarno nas nisu dovoljno gurali? Navlačili su za nas gdje god su stigli, ne jebite.
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 17:41   #84
Bome po prizoru iza ove trojice čini se da će na polufinalima biti još manje ljudi
12345le is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 17:42   #85
Quote:
Mr. Jigsaw kaže: Pogledaj post
Čekaj, stvarno nas nisu dovoljno gurali? Navlačili su za nas gdje god su stigli, ne jebite.
U kojoj utakmici su nas gurnuli,jedino i to protiv Bjelorusije...

Samo jedna situacija,minus 1 protiv Francsuke,Musa i onaj zicer. Bez probelma se mogao suditi sedmerac,Francuzi na to ne bi mogli a reci. Umjesto toga obrana i odose opet na 3 razlike...


Ali nema smilsa o tome pricati jer ce ispasti stvarno tako kako zelis prikazati da se izvlacimo na suce sto nije istina.
Bull's eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 17:45   #86
Tužno je od bilo kojeg sportaša ili sportskog djelatnika čuti nešto takvo; kako ih sudac nije dovoljno pogurao.
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 17:45   #87
izjaviti "nisu nas suci pogurali, a mi domaćini" je dno dna.
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 17:53   #88
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
izjaviti "nisu nas suci pogurali, a mi domaćini" je dno dna.
Ali on nije to rekao,nego da se samo zapamti da nam nisu niti jednu loptu poklonili niti one li la. Ponavljam Musa-sedmerac se mogao suditi bez problema.

Ali necu vise o tome ispast ce totalno drugacije
Bull's eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 18:13   #89
Jedva Čehe dobili haha .. nabijem ih sve odreda i rukomet, kome oni prodaju price.. nek idu konobarit.


Sent from my iPhone using Tapatalk
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 18:22   #90
Opet se danas nije iskoristila utakmica - ili ih razvali s prvom postavom i glumi da smo imali peh ili forsiraj mlade i to puno vrijeme (što je po meni puno bolja opcija) pa makar izgubio - onaj mihić je dobio 2 minute na cijelom europskom - kao da je dobio isključenje....

Mandalinić opet danas pod pritiskom - odigrao je solidno, ali je to daleko od onog što bi čovjek njegovog talenta trebao odigrati - ima 25 godina i treba ga sad forsirati pa da imamo makar lijevu stranu s njim i mamićem na svjetskoj razini...
Djeluje mi mandalinić kao da mu je stožer stavio morsu na ja... Evo sad Mago u reklami kaže Stipe ti nemaš šut kao.... kretenu, čovjek ima top u ruci koji nisi podigao i iskoristio - a trebao nam je itekako....

Nadam se da će sad u berlinu napokon eksplodirat....

Čupić se oprostio u 32. godini - kaže da ne može više - nekako mi se čini da mu je više pun kur.. svega nego što mu je preteško igrat za repku..., ali dobro - tko mu može zamjerit...


jedino me sarač malo smirio, jer je makar procijedio da je stožer odgovoran za ovaj NEUSPJEH, a ne +3 linova verzija uspjeha...

Još sam loše volje i razočarenje je veliko - pa bolje manje pisat jer se tako pišu gluposti....

Poanta? Lino zbogom (a ako je moguće povedi i gobca sa sobom) - uzmi zaslužene lovorike i odlazi - ako budeš ti pravio plan za tokijo mogao bi nas gurnut u još veću rupu - vrijeme je za reset...

hilderik is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 19:10   #91
saračević djeluje kao da je sišao s brda u civilizaciju u usporedbi s dominikovićem a ovu izjavu neću ni komentirati
muflon7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 22:03   #92
E onda kada bude SP, ovdje ce se pisati kako cemo Linu praviti od blata, itditd. Kao sto se sada hvali Babic i Goluza.
Kako onaj kaze": Znam ja nas....."
Chucho is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 22:49   #93
Quote:
Chucho kaže: Pogledaj post
E onda kada bude SP, ovdje ce se pisati kako cemo Linu praviti od blata, itditd. Kao sto se sada hvali Babic i Goluza.
Kako onaj kaze": Znam ja nas....."
nema šanse - dovoljno je da sljedeći izbornik nauči imena igrača i da se sjeti pozvat koji TO na vrijeme i već će time izbacit lina iz igre, pa makar uredno gubio...
hilderik is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 23:26   #94
Quote:
toplomjer kaže: Pogledaj post
Suci i fantastična publika

Vrijeme ti je za starački dom
Tu sam i ja zabezeknuo, a primjetio sam u TO kako pere Jaganjca, zbilja je majstor za spuštanje samopouzdanja igračima, umjesto da klincu ukaže na greške i osokoli ga on mu kaže pred svima da je ko letva u obrani, ajde da nije njegov igrač u klubu, Lino gubi se.
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 23:28   #95
Quote:
sanjcho kaže: Pogledaj post
Tužno je od bilo kojeg sportaša ili sportskog djelatnika čuti nešto takvo; kako ih sudac nije dovoljno pogurao.
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
izjaviti "nisu nas suci pogurali, a mi domaćini" je dno dna.
A takvi će već sljedeće prvenstvo kmečat kako ti isti suci favoriziraju druge domaćine i guraju ih dalje. Ali nas nisu dovoljno
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:05.