Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2018., 01:09   #21
Zar nije jednostavno? Ako ulaziš u neki biznis onda je ključan moment istraživanje tržišta, konkurencije i budućnosti tog posla. Jebo pljugu gdje te frendovi ohrabruju.

Brijem da će neka rulja zarađivat na prženim klicama luka, dok će u tom prijevozničkom biznisu doći do totalnog preokreta.
Gugl je najavio da ga zanima ta usluga. Uskoro će počet rat Titana, i oni će izbrusiti tu uslugu.
To ne znači da tu neće biti love. Upravo suprotno. Kinezi već imaju konja za utrku. Gugl će vjerovatno sklapati ugovore s najvećim lokalnim konkurentima Ubera tipa Cameo kod nas is onim manjima do min. 10 vozila.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 01:23   #22
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Zar nije jednostavno? Ako ulaziš u neki biznis onda je ključan moment istraživanje tržišta, konkurencije i budućnosti tog posla. Jebo pljugu gdje te frendovi ohrabruju.
Apsolutno. Samo ga proaktivnost.

Quote:
Brijem da će neka rulja zarađivat na prženim klicama luka, dok će u tom prijevozničkom biznisu doći do totalnog preokreta.
Gugl je najavio da ga zanima ta usluga. Uskoro će počet rat Titana, i oni će izbrusiti tu uslugu.
To ne znači da tu neće biti love. Upravo suprotno. Kinezi već imaju konja za utrku. Gugl će vjerovatno sklapati ugovore s najvećim lokalnim konkurentima Ubera tipa Cameo kod nas is onim manjima do min. 10 vozila.
Tržište prijevoza je golemo i nikad neće NEbit posla.

Recimo estonska aplikacija https://taxify.eu/ posluje u oko 20 zemalja diljem svijeta, a namijenjena je upravo profesionalnim taksistima, koji su toliko nesposobni da su išli plaćati stotine tisuća novca za vlastite aplikacije. Pouzdano znam da je određenim 'službama' nuđena ova aplikacija, uz promociju taxifyja i odbili su je.

https://www.lyft.com/ je najveći konkurent Uberu u Americi i pitanje vremena, smatram, kada će izaći van granica USA, i poharati svijetom. Uber pored lyfta neće imati što raditi(figurativno) jer za razliku od Ubra, koji uzima 25% provizije, lyft uzima 10% od vozača. Jedino u čemu je Uber jači u ovom dijelu je lova za haranje i dampanje cijena po cijelom svijetu. Pozitivan je i dio kod Ubera što je za manje, poput lyfta, očistio i izborio se za opstanak, ovakvih 'slobodnih' aplikacja i zarade za svakoga pojednica koji želi raditi, ali mu postojeći sustav to nije omogućavao.

Smatram da Vlada RH treba biti zahvalna ovoj firmetini.

Zadnje uređivanje astor pec : 24.01.2018. at 01:38.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 07:00   #23
Quote:
Ambientt kaže: Pogledaj post
Ni AirBnb nece dugo i za to vec postoji kup pravila i sad ce spovesti zakon koji ce traziti da ispunis kriterije jednog hotela, a da ne pricam o licencama i sl.
Ne znam za Dansku, al Hrvatskoj i mnogim drugim drzava svijeta, od pamtivjeka postoje privatni apartmani, stanovi, sobe, prenocista itd itd. tako da mislim da si se malo zaletio sa tvrdnjom da ce se Airbnb morati regulirati kao hoteli.

Airbnb u Hrvatskoj nije nista drugo doli jos jedna turisticka agencija. Sam Airbnb nije tako zamisljen, ali obuhvatio je i taj dio vec reguliranog trzista.


Uber bi se vec dao puno lakse izregulirati, meni je zapravo fascinantno kako je Uber uspio zaobici zakone u toliko drzava, i narasti do ovakve multinacionalke.
Da se razumijemo, ja sam apsolutno za sharing ekonomiju, samo mi se cini da su drzave vec od nastajanja Ubera imale alate da ga potpuno skresu, a on ih je sve izvozao. Sada ga je puno teze ugasiti. Sva sreca na tome.
__________________
Not my problem.
Carlos is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 17:05   #24
Quote:
Ambientt kaže: Pogledaj post
Takoznava sharing-ekonomija oj koja kao fol akademska rijec na seto tako prozirno. Imam osjecaj da vi se nerazumijete bas puno u gospodarska pitanja.

Po cemu se u srevisu razlikuje Uber od klasicnog Taxia? Nicemu. Prevozno sredstvo koje je na uslugu gradjanima da ih sigurno preveze od A do B.
Problem je današnji brzi tehnološki razvoj koji ne prati prilagođena zakonska regulativa, plus države ne vole da im netko smanjuje prihode. Uber i Airbnb su legitimni poslovi ali ne prati ih usklađena zakonska regulativa (uz to neki ljudi ih zloupotrebljavaju).

Inače promašene su tvrdnje da je Uber taksi prijevoz putnika. Uber je masovna marketing firma koja želi biti posrednik u svim mogućim transakcijama, nešto kao Amazon. Prijevoz putnika je samo djelić njihovog plana, dostava paketa je druga. Žele imati čim više korisnika da bi im kasnije uvaljivali niz drugih usluga. Dakle veze to nema sa taksijem ali priprosti ljudi to ne kuže pa se bune, što je i razumljivo jer uzima im kruh.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 17:06   #25
Quote:
Kului kaže: Pogledaj post
Vidio sam osobno na nekoliko primjera, da se sezonski (1.6-1.10) na Jadranu moze preko ubera uzeti lijepe novce. Govorim o vozacima koji bi nakon sto bi platili gorivo, proviziju uberu i posredniku ostali sa cca 100 eura dnevno za osmosatno radno vrijeme (ode nisam uzeo trosak amortizacije, ali opet on ne moze nikako biti veci od 10 eura/dan). Moja ideja je da radim sezonski, i pored svog osnovnog prijevoznickog posla, imam i nekoliko svojih prijatelja koji bi vozili uber preko moje firme, svi oni su studenti, tako da doprinosi za njih i ne iznose puno, i mislim da u 10% provizije, ja mogu imati svoju racunicu...
100 eur neto dnevno je suludo očekivanje. Pa i pola od toga, vjeruj na riječ. Da je tako u Hrvatskoj bi bilo milijun vozača. Većina zaradi uz 12 satni rad 6 dana u tjednu cca 5000 Kn
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 17:14   #26
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Zar nije jednostavno? Ako ulaziš u neki biznis onda je ključan moment istraživanje tržišta, konkurencije i budućnosti tog posla. Jebo pljugu gdje te frendovi ohrabruju.

Brijem da će neka rulja zarađivat na prženim klicama luka, dok će u tom prijevozničkom biznisu doći do totalnog preokreta.
Gugl je najavio da ga zanima ta usluga. Uskoro će počet rat Titana, i oni će izbrusiti tu uslugu.
To ne znači da tu neće biti love. Upravo suprotno. Kinezi već imaju konja za utrku. Gugl će vjerovatno sklapati ugovore s najvećim lokalnim konkurentima Ubera tipa Cameo kod nas is onim manjima do min. 10 vozila.

Jedno je sigrno, izuzetno mala nekolicina će se obogatiti, radnici će raditi za sve manje kikirikija i na kraju sve više industrija će pasti u vrtlog uberizacije i pojeftinjenja rada. Dok nas roboti sve ne istisnu masovno.

Zato je najbolja investicija oranica, da imaš šta jesti.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 21:15   #27
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
100 eur neto dnevno je suludo očekivanje. Pa i pola od toga, vjeruj na riječ. Da je tako u Hrvatskoj bi bilo milijun vozača. Većina zaradi uz 12 satni rad 6 dana u tjednu cca 5000 Kn
Je, suludo je ocekivati zimi kad su voznje od po 20-30 kuna, no ljeti u Splitu odakle sam ja, cijena od aerodroma do splita je 250 kn fiksno uberom. Kada odbijes proviziju uberu i posredniku ostane ti 160 kn za 15 kilometara voznje. Pa ti racunaj jeli nemoguce, a potraznja je jako velika na obali u ljetnim mjesecima.
Kului is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 18:27   #28
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Problem je današnji brzi tehnološki razvoj koji ne prati prilagođena zakonska regulativa, plus države ne vole da im netko smanjuje prihode. Uber i Airbnb su legitimni poslovi ali ne prati ih usklađena zakonska regulativa (uz to neki ljudi ih zloupotrebljavaju).

Inače promašene su tvrdnje da je Uber taksi prijevoz putnika. Uber je masovna marketing firma koja želi biti posrednik u svim mogućim transakcijama, nešto kao Amazon. Prijevoz putnika je samo djelić njihovog plana, dostava paketa je druga. Žele imati čim više korisnika da bi im kasnije uvaljivali niz drugih usluga. Dakle veze to nema sa taksijem ali priprosti ljudi to ne kuže pa se bune, što je i razumljivo jer uzima im kruh.
Amazon poceo s knjigama - Uber s autom. Uber je ternutno 98% poznat kao prevoznik u smislu taksija. I jednostavno kao takav on ne samo da krsi zakone neke drzave, nego cak i pravi neku cudnu konkurenciju koja se niti ne moze opisati kao ne fer, vec kao iskoristavanje-konkurecnije. Ne tako davno jedan Nizozemski gospodarski analiticar je rekao, da drzave nemaju ozbiljne zakone kojim bi svi sverisi preko aplikacija morali ispuniti onsovni zahtjev da bi mogli uci na trzizste jedne drzave.
Ambientt is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 18:38   #29
Quote:
Carlos kaže: Pogledaj post
Ne znam za Dansku, al Hrvatskoj i mnogim drugim drzava svijeta, od pamtivjeka postoje privatni apartmani, stanovi, sobe, prenocista itd itd. tako da mislim da si se malo zaletio sa tvrdnjom da ce se Airbnb morati regulirati kao hoteli.

Airbnb u Hrvatskoj nije nista drugo doli jos jedna turisticka agencija. Sam Airbnb nije tako zamisljen, ali obuhvatio je i taj dio vec reguliranog trzista.


Uber bi se vec dao puno lakse izregulirati, meni je zapravo fascinantno kako je Uber uspio zaobici zakone u toliko drzava, i narasti do ovakve multinacionalke.
Da se razumijemo, ja sam apsolutno za sharing ekonomiju, samo mi se cini da su drzave vec od nastajanja Ubera imale alate da ga potpuno skresu, a on ih je sve izvozao. Sada ga je puno teze ugasiti. Sva sreca na tome.
Nije niti u Hrvatskoj moguce davati privatni smjestaj na ponudu a da nemas dozvolu za isto? Isto nije moguce niti u Danskoj bez dozvole. No, ljudi su onda pomislili sad imam AirBnb to mi je dozvola samo po sebi i tako nisu imali dozvolu i onda su iznajmljivali na isti naci kad bi netko sta ja sad znam stao ulicama grada i zapitkivao turiste da li im treba smjestaj i tako samo naplati bez prijave itd. Tu je citava frka nastala. No svaka opcina ima pravo da sma skroz na skroz odlucuje koliko smije biti privatnih tj. od strane fizickih lica smjestaja i koji osnovni standardi da se ispune da dobijes tkz. u prevodu dorucak-krevet licencu.

Uber cak nisu zabranili vec su samo rekli, mozete biti na trzistu ali vozaci vam moraju opremiti auta istim stvarima kao i taxisti. I moraju imati sljedece osiguranje i polozenu prvu pomoc. I Uber u roku dva do tri mjeseca je zatvaorio aplikaciju i sve za Dansku. Jer jedan od uslova od svega je bio da Uber vozac mora moci naplatiti preko taxo-metra i da ta cifra ako zeli uber se ukuca u aplikaciju, ali naplata je onda morala biti opcija putnika, da li zeli da plati u gotovini, karticom ili preko aplikacije, ali da mu vozac mora moci izdati racun. I tu je Uber vidio da im je citav koncept pao u vodu.
Ambientt is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 17:02   #30
odgovor

PDV na Uberovu proviziju plaćaš ti kao i na razliku u cijeni..npr.vozač napravi 1000 nečega ,a ti mu isplatiš 900...normalno je da imaš razliku u cijeni i dobit ...osim toga,fluktuacija je velika i često ti se može desiti da vozač ostane dužan tebi jer je odustao ili ne vozi dovoljno ni da pokrije tvoje troškove za njega...jedini tu Uber zarađuje,a korisnici se voze za džabe što znači da netko mora gubiti u toj formuli sa tri jednačine...ti vidi gdje si ti...s obzirom da je cijena damping da bi se privukla masa korisnika(što je neodrživo )vozači masovno odustaju ..pogotovo oni koji rade sa svojim autima...a ako rade s tvojim,još gore je jer ti nabiju kilometražu ...sve u svemu;ne isplati se i gubiš vrijeme jer je to posloženo tako da ne možeš zaraditi...to ti garantira netko tko itekako zna sve o tome..i više od toga...
Poanta je da Uber sve troškove i rizike poslovanja prebaci na tebe ,a oni ti osiguravaju marketing samo..uz to ti diktiraju cijenu,uvjete poslovanja,izmišljaju kriterije za ,,preporučene,,partnere ili za npr,select uslugu gdje traže kao fol prosjek ocjena i slično...obične gluposti su sve to...tu dobro zarađuju ovi iz Uberovog ureda koji rade tamo jer prebacuju nove vozače svojim kompićima i uzimaju nagrade za njih,zarađuju i ovi što vode taj ured kroz talove sa rentacarima i ostalim dobavljačima ,a najjebenija stranka su vozači..oni voze doslovce za džabe jer raditi cijeli dan za bruto 200-300 kn nije neka sreća...kad odbiju gorivo,amortizaciju,provizije,troškove u minusu su..što više vrte kotače,više su u minusu..onda otvore novu firmu i tako u krug...moj ti je savjet,ne ulazi u to....dokazano,dokumentirano i u praksi sve potvrđeno s moje strane je sve što sam napisao....oni imaju lijepu priču po medijima jer iste sponzoriraju kao i članke koje im uređuju PR uredi ,na prezentacijama lažno prikazuju stvari i imaju odvjetnički ured koji lobira i štiti Uberove interese...drugim riječima;imaju kapital...sve drugo je prazna i lažna marketinška priča...da su ozbiljna firma,registrirali bi se za prijevoz ,imali svoja vozila i zaposlenike....u čemu je tu problem?Međutim ne...oni kupuju tržište,diktiraju uvjete i od ljudi naprave ovisnike jer se njih dosta odluči ući i u kredite i slično,a sutra Uber može odlučiti da vozi po 1 kn/km..i šta onda?To oni rade u cijelom svijetu i samo u uređenim državama nema prostora za njih i tu ni ne pokušavaju...npr; izDanske su se povukli jer su im tamo odmah odobrili rad,ali uz iste uslove kao što imaju i drugi...naravno da nisu imali šta tražiti tamo više...sutra ,iz nekog razloga ,mogu i odavde otići ,a šta će oni koji su ušli u kredite i koji su stvorili obaveze prema državi temeljeći poslovanje na tome?Nitko ni ne čita uvjete ugovora s Uberom ,a tamo je na više mjesta naglašeno skidanje odgovornostisa Ubera i prebacivanje iste na vozače i firme za koje voze za bilo kakav štetan ili nesretan događaj koji je moguć ,naravno,kad je vozač ili vozilo toliko na cesti..sve u svemu,generalna obmana je to ,a to ti mogu potvrditi mnogi iskusni vozači ili tzv.bivši partneri...u toj branši ima puno boljih načina zarade,a svakako čistijih jer ljudi i samim sudjelovanjem u tome hrane i generiraju zvijer koje ih pojede na kraju...tako će pojesti i mnoga radna mjesta vozačima taxija koji nisu znali ili su potpuno na krivi način suprotstavili se svemu tome...ali,to je njihov problem i onih koji ih zastupaju....
novivoza is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 19:50   #31
Quote:
Kului kaže: Pogledaj post
Je, suludo je ocekivati zimi kad su voznje od po 20-30 kuna, no ljeti u Splitu odakle sam ja, cijena od aerodroma do splita je 250 kn fiksno uberom. Kada odbijes proviziju uberu i posredniku ostane ti 160 kn za 15 kilometara voznje. Pa ti racunaj jeli nemoguce, a potraznja je jako velika na obali u ljetnim mjesecima.
Čekaj, otkud 160 Kn zarade. Od 15 km vožnje x 3 kn/km = 45 Kn bruto

Pa ne skače cijena zbog potražnje konstantno na 10 kn, pogotovo što sve više ljudi vozi za njih pa rade konkurenciju.

Nema tu kruha za veliku većinu. U igrama zarađuje samo organizator, od casina do lutrije pa nadalje.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 01:04   #32
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Ne razumijem ovo. Uber je registirana firma i plaća namete kao i svaka druga. Zašto je to siva ekonomija?
Uber Croatia d.o.o. prijavila je 2016. godine prihod u visini od 4,2 milijuna kuna, a nakon što su na taj iznos platili porez, ostvarili su dobit u visini od 232,7 tisuća kuna. Tvrtka je imala četiri zaposlena, a njihova prosječna neto plaća iznosila je 12,9 tisuća kuna.

Zašto bi imali išta što pravi taksisti moraju imati? Razgovarao sam s curom čija firma radi za uber a ona ima još dva vozača u firmi (ona isto vozi). Otkud ti to da gubi lovu. Radi već jedno godinu dana.
Kaj se mene tiče, taksistima treba skinuti sve namete, testove i druga sranja koja imaju osim lokalne licence koja mora koštati minimalno i daje im dozvolu da stoje na taxi stajalištima. Ako žele neka dodatno plaćaju call centar ili taksimetar ali gps je sasvim dovoljan....ili nek si naprave aplikaciju kao i uber.
Jasno preskočiti ćemo činjenice da gomila taksista uopće ne želi plaćanje karticom. Tri puta sam probao radio taxi u noćnoj vožnji..odgovor: nemam mogućnost kartice. Haujesnou....al se ti naplaćaju poreza ....sve si mislim...
Za razliku od tih kad se na uberu par puta dobije loša recenzija frajer odjebe na neko vrijeme iz sustava. Aj probaj išta dokazati taksistima.



Uber u HR je registriran kao marketinška firma ,a ne kao prijevoznik...inače,za info,svaki vozač prosječno napravi 20 ak vožnji ,a prosjek je 20-ak kn ,a ima ih na tisuće što znači da je priljev novca ogroman,ali to se odvija preko firme u Nizozemskoj koja vrši usluge obračuna i naplate svega.A ta cura koju spominješ u nekom kontekstu zadovoljstva radom na Uberu je samo potvrda teze za koga je taj posao i na koji način namijenjen.Uspoređivati nju i slične sa profesionalnim vozačima tipa taxisti i dati joj isti tretman je malo neozbiljno.Ipak,ljudi bi sami trebali imati pravo da biraju s kim će se i po kojoj cijeni voziti. Toj curi(uz svo poštovanje i bez diskriminacije)ne bih dao da mi vozi trudnu suprugu,bolesnu mamu ili djecu ...vožnja za mali novac neizostavno vuče za sobom rizik kojeg ljudi nisu svjesni dok se nešto ne dogodi...a što se ocjena tiče,to je samo mala lakrdija i uglavnom poligon za liječenje frustracija i vozača i putnika....a mogu ti dodati i to da je vrlo često moguće da te uopće ne vozi taj čiji profil imaš niti mu je auto uopće to godište da bi prošao uopće kriterije Ubera,ali to ionako nitko ne provjerava..što više ljudi i vozila na cesti,damping cijene i nered u zakonodavstvu je idealan teren za Uber i slične...a HR je obećana zemlja po tom pitanju..Trebalo je samo slušati resornog ministra kao neki dan najavljuje novi zakon koji izgleda kao da ga ni Uber takvog ne bi predložio,a prije par mjeseci je najavljivao čak oduzimanje vozila na licu mjesta vozačima,javno tvrdio i on i premijer da je Uber nelegalan itd...Što ga je natjeralo da tako drastično promijeni mišljenje?Znat će uskoro kad taxisti(s punim pravom)podnesu tužbu protiv države i zatraže odštetu jer im je država svojim nedjelovanjem i nepoštivanjem vlastitih zakona priuštila ogromnu štetu .Do tada ovaj sigurno neći biti ministar,ali da će dobiti tužbu uopće ne treba sumnjati i bit će izražena u stotinama miliona kn,a platit će je porezni obaveznici koji i biraju te budale .Na žalost ili na sreću,to je ipak druga tema.Uber je nelegalan.Bio i ostao i bit će zauvijek jer u suprotnom nema svrhu niti bi svojim ulagačima donosio dobit.Jedina korist je da ga se pusti određen period da dovede u red sve druge u tom poslu i da ih razdrma do te mjere da počnu voditi računa o potrebama i dobrobiti korisnika kao i da im pokaže da nisu astronauti i neka posebna skupina izabranih jer za prevesti nekog od točke A do točke B nisu potrebne sve te silne budalaštine koje im propisuje država.A ako je netko nekad obratio pažnju ili bio prisutan kada inspekcija dođe na taxi stajalište,odjednom taxija ni za lijek i stvore se hrpe ljudi koji čekaju vozilo...toliko i o njihovoj legalnosti ...
novivoza is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 01:24   #33
Quote:
Kului kaže: Pogledaj post
Zanimalo me dali postoji neki nacin da to bude legalno i 1/1... Nisam mislio na firmu kojoj ce primarni izvor prihoda biti Uber i poslovi s njim, nego koja bi se izmedu ostalog bavila i time.

A usporedivati nas i Dansku nema smisla. Ne vjerujem da nasa vlada ima dovoljno moci da se odupre tako jakom lobiju poput ubera, jos sad pogotovo kad su ljudi navikli na njihove jako jeftine cijene (da se razumijemo, mogu ih nuditi jer rade doslovno polu legalno).

A vezano za birtiju, imam iskustva u tome, i vjerujte mi to je jedan od gorih poslova u koji mozete investirati. Nije bas to kupis za 6, prodas za 15 😂😂
Moguće je baviti se tim poslom legalno ...mislim na posao prijevoza putnika ,a ne samo radom preko Uber platforme...međutim,moraš imati veliko iskustvo i znanje ili neograničen budžet za marketing kao što ga Uber npr.ima...oni ni sada ne zarađuju i u HR su u minusu još uvijek jer su puno uložili u marketing,PR.lobiranje ,a imali su i promašaja(Uber Boat)kojima su se nadobudni direktori HR Ubera htjeli dokazati u centrali...imali su i puno izdataka za kazne i slično jer su nadoknadili vozačima u početku sve što su ovi morali platiti kad su im radili sačekuše i oduzimali vozila...osim kazni,platili su ljudima i rentacar vozila do povrata njihovih od strane ,,institucija,,koje su bile naručivane i u koordinaciji sa taxi vozačima...sve su to bili veliki izdaci,a pravi priljev će doći kada potpuno osvoje tržište i koji će pratiti sigurno povećanje cijena ili njihovo češće mijenjanje tj.surge ,ipak treba malo pričekati...
Sve to oko Ubera su stalne i prečeste promjenje i oscilacije i može se i desiti da samo objave da ne žele više gubiti novac ili slično i da se povlače ...ili da ukinu pojedinu vrstu usluge ...sve te promjene se dešavaju i oni ih diktiraju već prema tome kakvu strategiju ili interes proguraju voditelji ureda Ubera prema šefovima vani i neozbiljno i rizično bi bilo nekakav iole ozbiljan posao temeljiti na Uberu ili oko njega..i ti voditelji ureda samo razmišljaju kako preko raznih ,,partnera,,ili vanskih suradnika izvući korist za sebe..isto kao i oni zaposlenici koji na svojoj razini isto to rade...drugim riječima,Uber je ovdje ,ali na balkanski način...
novivoza is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 02:22   #34
Quote:
Kului kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima na forumu! Trazim vec jako dugo odgovor na nekoliko pitanja vezanih za Uber pa se nadam da cu ovdje pronaci nekoga upucenijeg od mene i raznih osoba koje sam vec prije pitao.

Namjeravam otvoriti firmu koja bi se, izmedu ostalog bavila i posrednistvom izmedu Uber vozaca i Ubera i za to naplacivala odredeni postotak, te imala svoje automobile i vozace koji bi vozili preko Uber platforme.

Zanimaju me odgovori na ova pitanja, pa ako neko moze pomoci bio bih mu zahvalan.

1. Tko placa PDV na Uber uslugu? (Dali pdv moram platiti ja kao posrednik ili to placa Uber). Ovo sam naveo pod pretpostavkom da cu uci u sustav PDVa
2. Kako Uber vrsi isplatu? Dali se prvo novac isplacuje na racun poduzeca, pa ga ja uplacujem vozacima ili to ide nekako drugacije?
3. Dali sam ja obvezan za vozace kojima ja posredujem placati doprinose?

Hvala lijepa svima, a najvise onima koji ce pomoci!!
1.PDV plaćaš ti i još plaćaš PDV i na Uberovu proviziju(25%na 25%).Prevedeno,plaćaš PDV na 100 ,a od Ubera dobiješ 75 što znači da je Uberova provizijavišenod 30%
2.Uber vrši obračun svakih 7 dana i isplaćuje ti razliku od onoga što si naplatio na karticu (oni za tebe vrše tu uslugu)i onoga što si naplatio već u gotovini(ili tvoji vozači)što znači da ti account može biti i u minusu taj tjedan,ali to se izravna na slijedećem obračunu
3.Vozači ,vozila i sve ostalo je tvoj trošak...svi vozači su fiskalizirani i aplikacija je povezana s poreznom upravom i njihov rad mora biti pokriven s radnim odnosom ili ugovorima o djelu ili studentskim servisom..drugim riječima,svi prihodi du evidentirani pa čak i gotovina koju primaš,ali ne zato što Uber to hoće nego zato što time dobijaju legitimitet ,a ionako ih ništa ne košta jer su sve obaveze tvoj problem...i za tu fiskalizaciju plaćaš 49 kn mjesečno po vozaču što je čak i dobro jer su prije zaduživali ti (bez ikakvog papira o preuzimanju ili vraćanju)fiskalne blagajne koje koštaju 30 dolara na e-bayu po 2-3000 kn i samo ti to stavili kao minus na account ...ili si ih vratio ,,oštećene,,pa su ti odokativno skinuli 600-700 kn za oštećenje istih po komadu ..bez opisa oštećenja,dokaza o istom ili slično...znam ljude kojima su naplatili i desetine tisuća kn...drugim riječima,direktori Ubera su dobar posao dogovorili sa nekim...klasična hrvatska priča je sve to...ako imaš već neke mogućnosti i resurse bolje je da se okreneš drugom načinu obavljanja te djelatnosti...topao savjet od mene ,ali potkovan praksom,iskustvom i osobnim primjerom kao i mnogih drugih kolega...to nećeš pročitati u sponzoriranim člancima koji su svi redom odrađeni preko PR agencije i plasirani preko prijateljskih medija kao i napisani od uvijek jednih te istih autora....i tu je jedan član odlično primijetio da je to fol rid-share špreha ,sloboda tehnologije ,dobrobit šire zajednice i slično...sve su to floskule kao i društvena odgovornost i humanost i bla.bla...brutalan biznis je to ,ništa drugo ...kapitalistička svinjarija koja koristi lošu poziciju ljudi i prodaje im tehnologiju za skupe pare i stvara zaposlenost na način da drugi ostaju bez posla...jedan krivi potez ,izjava ,loša ocjena nekog frustriranog majmuna ili nešto drugo te može isključiti sa platforme ,privremeno ili trajno i šta onda ?
Meni se to osobno nije desilo,ali znam nekoliko njih kojima jest...Misliš li da se možeš žaliti nekome?Šta sa svime što si uložio u taj posao?Zadužio se ili uzeo kredite?Onda te neki šmrkavac tamo samo prekriži i nema te ..Ne odgovaram te ,ali svima skrećem pažnju da se ne zaletavaju,da ne srljaju...sve što pišem i tvrdim mogu argumentirati ,a većinu stvari sam i prošao i prije nego je Uber uopće bio u najavi u HR..pogotovo te taxi varijante od kojih se ne zna koja je gora i prevarantskija...tu Cammeo prednjači po pokvarenosti ,ali ni ova taxi udruženje nisu bolja...kod RTZ je glavni problem nekolicina tih koji vode udruženje jer im je Uber pokazao da će vrlo brzo ostati bez posla,a time i bez stada ovaca koje redovno šišaju...(plaćanje uključnog mjesta ccca 30.000.kn plus 200.00 kn članarine mjesečno...a imaju cca 1200 članova)..samo oni će ostati bez posla kao i vozači koji ih nastave tvrdoglavo slijediti.Većina vozača će se prilagoditi pa i prihvatiti korištenje raznih aplikacija(ne samo Ubera)Doći će i Uberu konkurencija.Tu isto ima lobija kojima je laka lova postala sve teža za zaraditi jer su neki imali i po nekoliko dozvola koje su iznajmljivali po 400-500 eur mjesečno..Te dozvole su im davali frendovi po gradskim uredima,ai gradonačelnik ih je znao prigodno dijeliti (bio prisutan).Zanimljivo je i to da i dosta velokogoričkih taksista sada ostaje bez lakog novca.Pitanje je kako kada su upravo oni bili najveći neprijatelji čak i zagrebačkih taksista u smislu njihovog uzimanja putnika na aerodromu?Vrlo jednostavo.Kada je natječaj u Zagrebu za taxi dozvole ,oni se prijave fiktivno na par dana u Zagrebu,dobiju dozvole i onda se odjave i te dozvole iznajmljuju vozačima koji ih trebaju.Bilo je po novinama sličnih oglasa.O Cammeu je trošenje riječi bilo što pisati.Jedino je zanimljivo da u HGK taxiste predstavlja bivši direktor Cammea i još je u radnoj skupini za donošenje novog zakona.Ne može biti veće sprdačine od toga.Nije onda ni čudo da se Uber samo prilagodio toj žabokrečini i sasvim sigurno će svi oni naći svoj interes ili bolje rečeno,podijelit će ga .Korisnici nisu nikome od njih bitni(odgovorno to tvrdim)kao ni njihova dobrobit.A prosječan korisnik hoće samo da se jeftino vozi,a to ipak nije moguće.Čak i kad Bandit da besplatan prijevoz ZET-om ljudi uopće ne razmišljaju da su to već ionako platili.
novivoza is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 02:54   #35
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Čekaj, otkud 160 Kn zarade. Od 15 km vožnje x 3 kn/km = 45 Kn bruto

Pa ne skače cijena zbog potražnje konstantno na 10 kn, pogotovo što sve više ljudi vozi za njih pa rade konkurenciju.

Nema tu kruha za veliku većinu. U igrama zarađuje samo organizator, od casina do lutrije pa nadalje.
Nisu iste cijene u Zagrebu i na obali...tamo je km 5.5 kn za x varijantu,a za Van(kombije)8.5 kn/km i start je 50%skuplji...osim toga za neke lokacije postoje fixne cijene i nije bitna kilometraža .Npr.Aerodrom(Kaštela) -Split je 225.00 kn za X varijantu(mali auti),a za VAN je 385.00 kn(5-8 ljudi),Udaljenost varira između 15-20 km zavisno dokle putnik ide,ali za sve je cijena fixna.Te cijene vrijede i za joše neke lokacije i međugradske transfere i usklađene su tako da su ipak jeftinije od klasičnog taxija.Uglavnom se odnose na polaske sa aerodroma ili iz gradova prema aerodromu što je i logično.Netko je i napisao da nije moguće zaraditi 100 eura netto.Moguće je .Čak i puno više je moguće,ali ima oscilacija.Treba poznavati teren,termine dolazaka i odlazaka i imati i malo sreće i može se zaraditi ,ali ne bez cjelodnevnog rada.Minimum 12 sati dnevno .
novivoza is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 17:33   #36
Quote:
novivoza kaže: Pogledaj post
..
Trebalo je samo slušati resornog ministra kao neki dan najavljuje novi zakon koji izgleda kao da ga ni Uber takvog ne bi predložio,a prije par mjeseci je najavljivao čak oduzimanje vozila na licu mjesta vozačima,javno tvrdio i on i premijer da je Uber nelegalan itd...Što ga je natjeralo da tako drastično promijeni mišljenje?Znat će uskoro kad taxisti(s punim pravom)podnesu tužbu protiv države i zatraže odštetu jer im je država svojim nedjelovanjem i nepoštivanjem vlastitih zakona priuštila ogromnu štetu .Do tada ovaj sigurno neći biti ministar,ali da će dobiti tužbu uopće ne treba sumnjati i bit će izražena u stotinama miliona kn,a platit će je porezni obaveznici koji i biraju te budale . ...
Pa čuj, živimo u turbulentnim vremenima i ljudi se snalaze da prežive. Nije lako ni taksistima ni Uberovcima ni Cammeovcima, svi se oni bore za kruh.

I ne možeš tražiti odštetu za napredak tehnologije ili nove načine rada. Tada bi cijeli svijet trebao tražiti odštetu od Kine jer im je svima oduzela i pojeftinila radna mjesta. To nas sve čeka dolaskom robotizacije i algoritama, to će biti pojeo vuk magare.

Naravno radna mjesta sa dna hranidbene piramide su teška jer tamo je borba velika za opstanak, pošto se za kruh bore ljudi koji nemaju boljeg izbora. Osobno uopće ne sumnajm da će Uber pobijediti države i malog čovjeka. Uvijek su sposobni i inteligentni tlačili narode.

Uber će se preorjentirati na puno više toga a ne samo prijevoz ljudi. Ali ni njima nije lako, kako kažu analitičari Uber će svojom financijskom snagom probiti tržišta kao što se vidi kod nas, a poslije če uletjeti brojna konkurencija jer letvica za ulazak nije visoka. I eto ti daljnje borbe i smanjivanja cijena i sve manje kruha za sve sudionike.

A tko će pobijediti. Kao i uvijek u životu, organizatori igre.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 17:58   #37
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Pa čuj, živimo u turbulentnim vremenima i ljudi se snalaze da prežive. Nije lako ni taksistima ni Uberovcima ni Cammeovcima, svi se oni bore za kruh.

I ne možeš tražiti odštetu za napredak tehnologije ili nove načine rada. Tada bi cijeli svijet trebao tražiti odštetu od Kine jer im je svima oduzela i pojeftinila radna mjesta. To nas sve čeka dolaskom robotizacije i algoritama, to će biti pojeo vuk magare.

Naravno radna mjesta sa dna hranidbene piramide su teška jer tamo je borba velika za opstanak, pošto se za kruh bore ljudi koji nemaju boljeg izbora. Osobno uopće ne sumnajm da će Uber pobijediti države i malog čovjeka. Uvijek su sposobni i inteligentni tlačili narode.

Uber će se preorjentirati na puno više toga a ne samo prijevoz ljudi. Ali ni njima nije lako, kako kažu analitičari Uber će svojom financijskom snagom probiti tržišta kao što se vidi kod nas, a poslije če uletjeti brojna konkurencija jer letvica za ulazak nije visoka. I eto ti daljnje borbe i smanjivanja cijena i sve manje kruha za sve sudionike.

A tko će pobijediti. Kao i uvijek u životu, organizatori igre.


Ne možeš tražiti odštetu za napredak tehnologije,naravno..ali,ako je javna rasprava i ako jedan ministar javno priznaje da je dozvolio kršenje zakona ,a ovi uletili s dampingom na račun vozača i skupili desetine tisuća korisnika,onda je država kriva...nije poduzela mjere da zaštiti one koji poštuju zakon...zar ne bi onda svatko mogao raditi bilo što?Neka regulativa mora postojati iako smatram da je taj posao najbolji prikaz gluposti države u kojoj živimo i besmislenih zakona...nejbesmisleniji je taj da lokalna uprava odlučuje o kriterijima za dobivanje dozvola...tako su im dali još jednu rodijačku kombinaciju i mogućnost da pojedini imaju monopol na određenim područjima...ali,to je naslijeđe i obilježje tzv.demokracije,,gdje se novac građana piramidalno dijeli po stranačkim ili koalicijskim kroterijima ,a sve da bi se hranili paraziti koji samo smišljaju kako zakomplicirati život građanima i uzeti im imovinu koju su stekli ili sticali jedino u vrijeme ,,jednoumlja,,Za to su ljudi glasali i zbog toga ratovali ..to i imaju sada..i ne može se nitko praviti glup...
novivoza is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 22:01   #38
onaj koji pokrene uber po otocima ce prve dvije godine pobrat odlicne novce. jer loklani jos ne koriste uber.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 03:48   #39
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Tri puta sam probao radio taxi u noćnoj vožnji..odgovor: nemam mogućnost kartice. Haujesnou....al se ti naplaćaju poreza ....sve si mislim...
Za razliku od tih kad se na uberu par puta dobije loša recenzija frajer odjebe na neko vrijeme iz sustava. Aj probaj išta dokazati taksistima.
I ti kažeš nemam gotovine sa sobom... Hvala, do viđenja i prijava udruženju... Baš u 2018. da taksi udruženje nema mogućnost plaćanja karticom, hau jes no...
Strepite is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 04:01   #40
pa nema, i ništa tu nije sporno
ne moraju imati plaćanje karticom, onaj kome ne odgovara se vozi s nekim drugime
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:40.