Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2017., 16:27   #121
TV Istra ima novi logo. Tako me podsjeća na nešto, kao da sam ga negdje već vidio.

I da, još uvijek su 4:3, jedni od rijetkih danas



Dugogodišnji stari:

soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 17:13   #122
Ne znam zašto ali mene podsjeća na britanski ITV iako su u pitanju samo ista slova
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 17:27   #123
Da, to je to, na ITV i mene podsjeća, nisam se mogao odmah sjetiti gdje sam to vidio

Inače, vidim da stavljaju novogodišnje najave u 16:9 na vimeo zajedno sa logom, pa možda pripremaju i prelazak na 16:9.

https://vimeo.com/246598133
https://vimeo.com/246598532
https://vimeo.com/246598516
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 18:46   #124
Da Vinci Learning od danas je samo "Da Vinci", a kad idu programski blokovi za djecu onda stavlja i "Da Vinci Kids" logo. Cijeli identitet kanala i logo su novi povodom 10 godina postojanja.



soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 21:07   #125
Bez veze, ali bolje nego ranije. Čiji je to uopšte kanal?
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 22:10   #126
Kažu "Da Vinci Media GmbH" iz Berlina i Mumbaia

Vrlo neobičan kanal po sadržaju koji pušta. Valjda zbog te silne europske produkcije koju forsiraju. Obično smo na kabelskim kanalima navikli na sadržaj iz ovih "anglo" zemalja.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 12:35   #127
CMC počinje sa novim vizualnim identitetom ovog mjeseca.

Poslano sa mog ONE TOUCH 4033X koristeći Tapatalk
Horvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 12:36   #128
Bogu hvala! Bilo je i vrijeme bas su dosadili s ovim
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 12:17   #129
HRT je opet krenuo stavljati one "uživo" oznake u dnevniku, ovaj put crvene boje.. ne znam čemu i jel nije moglo to malo elegantnije.

soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 12:21   #130
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
HRT je opet krenuo stavljati one "uživo" oznake u dnevniku, ovaj put crvene boje.. ne znam čemu i jel nije moglo to malo elegantnije.
Nisu mogli staviti da širina paše uz logotip, nego još proširili?
Tom.K is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 17:40   #131
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
HRT je opet krenuo stavljati one "uživo" oznake u dnevniku, ovaj put crvene boje.. ne znam čemu i jel nije moglo to malo elegantnije.
stvarno je grozno, svaka druga opcija bi bilja bolje od ove
petarpan5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 19:00   #132
Dizajn hrt dnevnika je nesto toliko grozno da ja mijenjam program cim to vidim. Koliko god se trudio ne obracat paznju. Srecom da ne gledam dnevnik.
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 21:46   #133
Jbt, RTS već duže vrijeme ima kvalitetniju i organiziranu grafiku, dok je HRT na dnu oko toga. Možda neka grafika za specifični sadržaj izgleda super, dizajn se nikako ne veže, sve je razbacano. Dovoljno je da se usporedi grafika dnevnika, dizajn web-stranice i grafika satelitskog programa između tih medijskih kuća.
Tom.K is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 21:54   #134
Ja odbijam vjerovati da su oni s HRT-a nekom platili za dizajn Dnevnika.

Ma općenito na toj televiziji da ikome plaćaju za estetiku.
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 22:26   #135
Quote:
Tom.K kaže: Pogledaj post
Jbt, RTS već duže vrijeme ima kvalitetniju i organiziranu grafiku, dok je HRT na dnu oko toga. Možda neka grafika za specifični sadržaj izgleda super, dizajn se nikako ne veže, sve je razbacano. Dovoljno je da se usporedi grafika dnevnika, dizajn web-stranice i grafika satelitskog programa između tih medijskih kuća.
RTS kao Radio Televizija Srbije? Really? HRT je daleko od "bajnog", ali usporediti njihov dnevnik ili vizualni identitet sa HRT-ovim ili na koga se treba ugledati mi je van svake pameti. Obje TV kuće su slabe po tom pitanju, ali mislim da je HRT ipak za stepenicu više od RTS-a. Kad već govorimo o tom nesretnom Dnevniku, koliko god imali ovakvih "specijala" kao onaj gore sa screenshota, od dizajna do studija to izgleda ipak bolje i u vremenu u kojem se nalazimo od RTS-ovog plastičnog 90's studija i najava u istom tom dnevniku. Ono što je kod RTS-a doduše bolje izvedeno po pitanju vizuala je dizajn loga i kako se on lijepo primjenjuje na tematske kanale, HRT bi trebao poraditi po tom pitanju. "Kockice" su super, ali treba ih nekako modernizirati i bolje uklopiti u logo.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 22:35   #136
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Ono što je kod RTS-a doduše bolje izvedeno po pitanju vizuala je dizajn loga i kako se on lijepo primjenjuje na tematske kanale, HRT bi trebao poraditi po tom pitanju.
To je ono na što sam mislio. Nisam mislio na sam studio, nego na opći vizualni identitet u tom slučaju.
Tom.K is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 14:12   #137
HRT1 i HRT2 (part II)

Nova grafika na najavama na HTV-u. Precesto mijenjaju, no ovo sada dosta lijepo izgleda
Mozda bi mogli izbaciti i novi logo iz ovoga sa najava.







mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 14:15   #138
HRT1 i HRT2 (part II)

Drugi program (2/2)





mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 14:33   #139
Dobro izgleda. Ali mislim da je sad prioritet da malo moderniziraju logotipove svih ekrana. Pregolemi su + previše vidljivi + crveni kvadratići. Daj više uđite u 21. stoljeće.
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 17:06   #140
zadnjih godina stvarno prečesto mijenjaju te vizuale za najave i ostalo
weasley is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:25.