Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Pogledaj rezultate ankete: Zaslužuje li Trump Nobelovu nagradu za mir?
Da 55 35.03%
Ne 102 64.97%
Glasovatelji: 157. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2018., 23:16   #3761
Quote:
Atticus Finch kaže: Pogledaj post
A sto ga brani? Daj malo detalja.
Jer se dotični konzul, koji je inače iz kvote HNS-a, usudio svojevremeno napisati:

"Kod izbora Donalda Trumpa za predsjednika SAD-a mene ne fascinira toliko on sam. Prostaka, primitivaca, seksista, ksenofoba, homofoba, lažljivaca, neznalica i ignoranata ima svugdje koliko hoćeš. Fascinira me da je tolika masa Amerikanaca podlegla tim najnižim strastima i da su ga izabrali za svog predsjednika."

A dotični svećenik tvrdi da je on, i većina naših u New Yorku glasala za Trumpa, pa ih to vrijeđa. Čega se budala stidi...
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 19.02.2018., 23:18   #3762
Quote:
thortwins kaže: Pogledaj post
Gotova je istraga o Trump kolužn.
Direktore, zašto lažeš ovaj napaćeni narod? Ja sam bar na deset mjesta pročitao da nije gotova, a nigdje da je gotova. Ako imaš, daj link.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 19.02.2018., 23:28   #3763
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Jer se dotični konzul, koji je inače iz kvote HNS-a, usudio svojevremeno napisati:

"Kod izbora Donalda Trumpa za predsjednika SAD-a mene ne fascinira toliko on sam. Prostaka, primitivaca, seksista, ksenofoba, homofoba, lažljivaca, neznalica i ignoranata ima svugdje koliko hoćeš. Fascinira me da je tolika masa Amerikanaca podlegla tim najnižim strastima i da su ga izabrali za svog predsjednika."

A dotični svećenik tvrdi da je on, i većina naših u New Yorku glasala za Trumpa, pa ih to vrijeđa. Čega se budala stidi...


Ajoj, sramoti ga konzul. A kako tek on sramoti prosjecnog zitelja New Yorka ako cemo vec pricati o dostojnoj reprezentaciji vecinskog misljenja doticne sredine. :klap:
__________________
"Human progress never rolls in on wheels of inevitability; it comes through the tireless efforts of men willing to be co workers with God, and without this hard work, time itself becomes an ally of the forces of social stagnation. We must use time creatively, in the knowledge that the time is always ripe to do right." - Letter from a Birmingham Jail, King, Jr.
Atticus Finch is offline  
Old 19.02.2018., 23:45   #3764
Jel se sjeća netko onog rally-ja desničarskih (i ljevičarskih) ekstremista u Charlottesvilleu, koji je završio naletom Fieldsa autom na ljevičarske prosvjednike?
Jel se sjeća netko kako je Trump rekao da su na obje strane bili i dobri i loši ljudi?

Pa izgleda da ima jako zanimljivih novih stvari u toj istrazi.
Čini se da nitko nema namjeru istraživati zašto policija nije intervenirala (zabranio gradonačelnik) i tko je organizirao dovoz istim autobusima i jednih i drugih prosvjednika....

Zanimljivo je ovo:
http://www.thetruthaboutguns.com/201...lle-car-crash/

In the video below, YouTuber Wild Smile makes a compelling case that “Dwayne Dixon of Redneck Revolt . . . chased James Alex Fields into his [Dodge] Charger, which led to Fields driving his car into counter protesters.”

https://www.youtube.com/watch?v=v2aPCmuX1lo

Dakle, čini se da je "AntiFašistički" profesor, koji je organizirao paravojnu naoružanu skupinu 'Redneck revolt' odigrao značajnu ulogu u događajima na tom rallyju.
Na snimkama ga se vidi kako stoji na vozili, naoružan puškom, i izdaje naredbe svojim poslušnicima da blokiraju promet i tjeraju desničarske ekstremiste upravo u kvartu gdje se dogodio incdent.
Štoviše, profesor se na društvenoj mreži osobno hvalio kako je vožača Fieldsa 'natjerao u bijeg' svojom puškom.

Još članaka ii videa o tome:
http://www.thegatewaypundit.com/2018...-deadly-crash/

Dwayne Dixon, a University of North Carolina anthropology professor and leader of the armed Antifa group Redneck Revolt, has admitted to chasing James Alex Fields Jr. with a rifle just before he drove into a group of protesters — killing Heather Heyer.

https://www.youtube.com/watch?v=2vVllBNkFIY

https://www.youtube.com/watch?v=9LX59Ral_7Q

Zašto ovo nije udarna vijest u medijima? Zašto mediji to ne istražuju?
Možda priča nije u cjelosti istinita (tko više zna u ovo vrijeme fejk njuza) ... ali činjenica jest da je puškom naoružani profesor snimljen kako izdaje zapovjedi nan tom eventu.

Sad pitanje za antitrumpiste:
Kako biste reagirali da je grupa naoružanih desničarskih ekstremista puškama natjerala ljevičarskog prosvjednika od 20 godina autom u bijeg , i da je taj onda malo dalje naletio na grupu desničarskih prosvjednika?


Sve u svemu, čini se da će to biti zanimljivo suđenje, sa mogućim kopernikanskim obratima.
thortwins is offline  
Old 20.02.2018., 00:01   #3765
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Direktore, zašto lažeš ovaj napaćeni narod? Ja sam bar na deset mjesta pročitao da nije gotova, a nigdje da je gotova. .
Pa napisao sam da nije.
Naravno da nije.
Sad kreće istraga Clintonice i , na kraju trag vodi do Obame. Ipak su oni plaćali stranog agenta Steelea koji je uz pomoć ruskih dokumebata i izvora napravio dossier koji je bio temelj za nalog za prisluškivanje Trumpa.
A i vrh FBI i sam Obama su znali da je to naručeni dokument, i o tome su lagali.
thortwins is offline  
Old 20.02.2018., 00:49   #3766
Quote:
thortwins kaže: Pogledaj post
Pa napisao sam da nije.
Naravno da nije.
.
U stvarnosti, napisao si potpuno suprotno. Ok.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 20.02.2018., 00:52   #3767
Quote:
thortwins kaže: Pogledaj post
Sad pitanje za antitrumpiste:
Kako biste reagirali da je grupa naoružanih desničarskih ekstremista puškama natjerala ljevičarskog prosvjednika od 20 godina autom u bijeg , i da je taj onda malo dalje naletio na grupu desničarskih prosvjednika?
Ja ću ti iskreno reći. Da se netko iz ljevice u Charlotesvilleu zaletio autom, slučajno ili namjerno, u onu grupu sa svim (neo)nacističkim i fašističkom simbolima poznatim čovjeku, rekao bih job well done. Nema znaka jednakosti, osim pod Trumpovim tupeom.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 20.02.2018., 01:10   #3768
Quote:
Marina Fiume kaže: Pogledaj post
Gledam američke vijesti i ne mogu vjerovati kakvu dramu rade oko ovih 13 ruskih trolova. Ameri se ponašaju kao da je ovo najveća zavjera u povijesti čovječanstva, a ne standardna stvar koju rade praktički sve države otkako postoji internet.

Moj zaključak je da su ameri totalno, kompletno skrenuli i treba ih pažljivo izolirati od ostatka svijeta jer se upravo ponašaju slično kao onaj autist koji je pobio djecu u Floridi, tj. ponašaju se kao autisti s nuklearnim oružjem.
Inače bih se složio s tobom, zbilja pomalo zvuče shizofreno i pošemereno - no nije da je ostatak svijeta išta više pri zdravoj pameti...

Uostalom, case in point:

Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Ja ću ti iskreno reći. Da se netko iz ljevice u Charlotesvilleu zaletio autom, slučajno ili namjerno, u onu grupu sa svim (neo)nacističkim i fašističkom simbolima poznatim čovjeku, rekao bih job well done. Nema znaka jednakosti, osim pod Trumpovim tupeom.
__________________
Science is the belief in the ignorance of experts.
Apemant is offline  
Old 20.02.2018., 02:13   #3769
Quote:
thortwins kaže: Pogledaj post
Pa naravno da sada istrage nisu gotove.
Gotova je istraga o Trump kolužn.
Ali istraga o Hilariji i DNC-u, i o FBI-u, i o Obami tek počinje.

To će biti bar jedno tri-četiri velike istrage.

Imamo istragu o Steeleovom dossieru.
To je plaćena politička operacija u kojoj su plaćeni strani agenti Steele i njegove ruske veze - da naprave falsifikat uz pomoć kojeg će se dobiti nalog za prisluškivanje Trumpovog tima. Taj dossier je plaćen iz Hilarijinog i Obaminog fonda.

Imamo i istragu Hilarijinih mejlova, u koji su upletene i Wasserman Schulz i Loretta Lynch, i Comey.

Imamo istragu samog vrha FBI-a, koji je radio na rušenju legalno izabranog predsjednika.

A istraga 'Pay for play' Clinton foundation? Istraga uloge Clintonice u Benghazi incidentu? Ima toga jako puno...


Treba to tempirati za jesenske izbore...


Dodao bih važnu aferu - URANIUM 1 DEAL !

Zanimljiva priča o prodaji ( uz navodne privatne benefite ) 20 % američkih zaliha urana Russiji .

Posebno je interesntan podatak da ameri nemaju dovoljno URANA ni za svoje potrebe ???

Upravo slušam dr Corsija ovdje : https://www.youtube.com/watch?v=oYRwOWzmmvs

Razumijem da , kad ih red pill probudi iz iluzija , ljudima izgleda kao da je svijet poludio

Oni Kju sa Reddita zove to - Grejtavekening -
Katus is offline  
Old 20.02.2018., 03:17   #3770
Quote:
thortwins kaže: Pogledaj post
Ne Ameri, nego korumpirani mediji i globalistička močvara!
Da, evo baš gledam kako jedna novinarka Washingon Posta na CNN-u uspoređuje ovih 13 trolova s Pearl Harborom.

Pa ljudi moji, jel ovo normalno ponašanje?
Problem je što se Trump okružio ljudima iz deep state koji ga pomalo kljukaju opasnim idejama.
Marina Fiume is offline  
Old 20.02.2018., 08:22   #3771
Quote:
Marina Fiume kaže: Pogledaj post
Da, evo baš gledam kako jedna novinarka Washingon Posta na CNN-u uspoređuje ovih 13 trolova s Pearl Harborom.
...
Pa to nije normalno koji su to debili ovi američki novinari. Retard level over 9000
Blinko Black is offline  
Old 20.02.2018., 10:31   #3772
Heh, od Pearl Harbora se Amerika relativno brzo oporavila i već iduće godine je bio Midway. Od ove štetočine je veliko pitanje kad će i kako.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 20.02.2018., 11:15   #3773
Quote:
Katus kaže: Pogledaj post
Dodao bih važnu aferu - URANIUM 1 DEAL !

Zanimljiva priča o prodaji ( uz navodne privatne benefite ) 20 % američkih zaliha urana Russiji .

Posebno je interesntan podatak da ameri nemaju dovoljno URANA ni za svoje potrebe ???

Upravo slušam dr Corsija ovdje : https://www.youtube.com/watch?v=oYRwOWzmmvs

Razumijem da , kad ih red pill probudi iz iluzija , ljudima izgleda kao da je svijet poludio

Oni Kju sa Reddita zove to - Grejtavekening -
sta ima sa Kju nova , cujen daje sve pobrisano(navodno on sam obrisa) i da se nejavlja vise
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Old 20.02.2018., 11:26   #3774
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
sta ima sa Kju nova , cujen daje sve pobrisano(navodno on sam obrisa) i da se nejavlja vise
Novo je to da nema ništa novo . Radio je to i prije .

I ja sam mislio da neko moćan i ovlašten navlači Anone bacajući im mrvice istine .

Sad mislim da je vrlo važno da i normalni ljudi i globalisti znaju da netko sve zna ,

, da će nepoznat netko nastaviti objavljivati zlodjela , a kako se čini može i na razne druge načine

djelovati , ne bih mirno spavao na njihovom mjestu . To je po mome tome tamo i svrha .

Inače vidim ekipa anona i u - tubera se 24 sata na dan usput ... i dalje ... dobro zaebava .

poslušaj link : https://www.youtube.com/watch?v=VrDs-B_E6aQ
Katus is offline  
Old 20.02.2018., 12:33   #3775
Sinoc sam gledao dokumentarac o tzv pustinjskim andelima rijec je o samoorganiziranoj skupini ljudi koja ostavlja kanistere sa vodom po pustinji koju ilegalni emigranti prelaze.
Pricali su koliko emigranata godisnje strada prilikom prelaska pustinje i kako najveci broj cine zene i djeca. To ih je i potaknulo da ostavljaju vodu po pustinji. Uz njih postoje i skupine koje traze te kanistere i onda ih rezu... prilikom snimanja dokumentarca ekipa je isla sa njima kroz pustinju i naisli su na par prerezanih kanistara ( cisti rez ). Takoder su pronasli i par kanistera sa porukom, kazu da su odnedavno poceli ostavljati poruke... uglavnom, hvala vam i bog vas blagoslovio.
Ovo pisem zato sto si uopce ne mogu zamisliti ljude koji rezu te kanistere. Mogu shvatiti da je netko protiv emigranata, ali ne mogu shvatiti da se vozi pustinjom i reze kanistere sa vodom, svjestan da to nekom moze znaciti zivot.
Posto vjerujem da ce na ovoj temi biti onih koji ce pronaci razumjevanje za taj cin, volio bi procitati to objasnjenje jer priznajem da si takvo ponasanje nikako ne mogu objasniti.
bubi mir is offline  
Old 20.02.2018., 12:45   #3776
A razumiješ li pljačkaše banaka, silovatelje i ubojice?

Meni nije jasno što misliš pod 'objašnjenje' takvog ponašanja.
__________________
Science is the belief in the ignorance of experts.
Apemant is offline  
Old 20.02.2018., 12:55   #3777
Quote:
Blinko Black kaže: Pogledaj post
Pa to nije normalno koji su to debili ovi američki novinari. Retard level over 9000
Najretardiranije je kad na pitanje novinara "Da li se i mi miješamo u izbore drugih država?" bivši direktor CIA James Woolsey odgovori: "Da, ali to je opravdano jer mi smo good guys", i nakon toga mu novinari ne postave nikakvo potpitanje nego jednostavno pređu preko toga kao da je to normalno. Takve dvostruke kriterije već odavno nisam vidjela. Američke novinare može biti sram.
Marina Fiume is offline  
Old 20.02.2018., 13:16   #3778
Quote:
Apemant kaže: Pogledaj post
A razumiješ li pljačkaše banaka, silovatelje i ubojice?

Meni nije jasno što misliš pod 'objašnjenje' takvog ponašanja.
Hvala na odgovoru
bubi mir is offline  
Old 20.02.2018., 13:21   #3779
Quote:
Marina Fiume kaže: Pogledaj post
Najretardiranije je kad na pitanje novinara "Da li se i mi miješamo u izbore drugih država?"
Pravo pitanje je bi li uopće prošla optužnica za mješanje u izbore protiv tih Rusa.

Još jedno dobro pitanje:
Otkud antitrumperima ideja da bi Putin podržavao Trumpa?

Cijela ta operacija je bila namjenjena izazivanju kaosa. Isprva im uopće Trump nije bio u fokusu, nego Clintoni i republikanski kandidati.
A organizirali su i akcije protiv Trumpa:
http://www.washingtonexaminer.com/by...rticle/2649445

...A few days after the election, the Russians staged two rallies in New York — one to support the president-elect and another headlined "Trump is NOT my President." It was the original Russian goal of disruption applied to new — and very unexpected — circumstances....


I uistinu - Zašto bi Putinu odgovarao jaki, odlučni državnik na čelu SAD, koji brani interese SAD - njegovog glavnog oponenta? Koji se zalaže za jaku vojsku, koji je natjerao NATO članice da poštuju dogovor o 2% BDP za obranu , koji ne dozvoljava rastakanje vojske uvođenjem đenderizma u vojsku, koji podiže američku ekonomiju, zaposlenost, štiti američke interese...
Imali su Clintonicu u svom džepu . Clintonicu koja je slaba, i zdravljem i korumpiranošću, upletena u bezbrojne pay for play aferetine poput Uranium One.
Nju bi bilo mnogo lakše blatiti, a sama činjenica da bi ona natavila uništavati ekonomiju i provoditi politiku svojih globalističkih gospodara i lobista iz močvare dovoljan je razlog da Putinu više odgovara Hilarija.

Ali zapravo je cilj ruske politike da izazovu unutarnje sukobe u SAD, i u tome im savršeno pomažu korisni idioti - korumpirani mediji, razni Antife i BLM-ovci, ideologijom zaslijepljeni Demokrati i prodane duše iz RINO kvarta washngtonske močvare.
thortwins is offline  
Old 20.02.2018., 13:25   #3780
što bi bilo da je putin kupio times, post, neku od ovih jačih televizija? ili je to u redu? miješanje u izbore je je samo kad anonimni trolovi trolusaju po društvenim mrežama?

ma besmisleno je to ludilo uopće više komentirat...
antifan is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:27.