Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2017., 23:40   #101
Inače, Sergio Ramos podigao trofej ''Fair play award'' u ime Real Madrida kao najkorektnije momčadi na turniru.

Kakvo ruganje
Cinque is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 23:43   #102
Aha, ja crko od smeha kad on podigao tu nagradu. Istorijski momenat. Crveni sad u El Clasicu se podrazumeva.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
Slobodan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 23:47   #103
Hehehe, nebi nikoga začudilo
Cinque is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 00:03   #104
Quote:
Cinque kaže: Pogledaj post
Debilno bi bilo da prođe ona šema koja se spominjala, a za čiju je ideju zadužen naš Zvone Boban. Navodno svake 4 godine mix raznih ekipa, po uzoru na reprezentativni World Cup. Pa bi se igralo misec dana. Tako da mi je sadašnji format skroz dobar.
Prijedlog je ludost, sramota.

Potencijalno, kontinentalni prvak do nastupa na SP-u koji je zaslužio tim naslovom u trenutku igranja na SP-u može biti drugoligaš. Isto tako, klub XY može s jednom momčadi osigurati plasman, a na samom turniru nastupiti u potpuno drugom sastavu jer su sve ove prodali. Da ne govorim o tome da bi Europa dobila pola predstavnika pa bi jako moguće u četvrtfinalu imali 8/8 iz Europe. A s manjim kontinentima je problem da bi neki prvak otprije mogao dobiti prednost nad aktualnim prvakom jer bi se moglo ići u četverogodišnje bodovanje za plasman.

Prije par godina je par konfederacija predložilo:
dvije skupine po tri, igraju četiri prvaka i dva iz zemlje domaćina, skupine po tri; u polufinale idu pobjednici skupina, a tu se priključe prvaci Europe i Južne Amerike. FIFA je to odbila. Prijedlog je bio odličan, više utakmica, svi minimalno dvije utakmice, veći interes u zemlji domaćinam, a elita opet igra dvije.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 00:18   #105
To je ok, zapravo varijacija na ovaj sadašnji format, jaki će imat isti angažman ka i dosad, a manji opet više prostora za kompetitivnost i misto na pozornici.
Nadam se da se naš Zvone u FIFA-i bavi malo pametnijim stvarima od sprovođenja one sulude ideje u djelo
Cinque is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 00:58   #106
A jbga, ljudi se sprdaju jer da umjesto RM pošalješ, nabadam sad Wolfsburg ili Brighton, vjerojatno bi osvojili naslov, a ovako RM uigrava Kovačića nakon pola godine za naslov jer mu se može

Pa naša Rijeka bi imala realne šanse.
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 01:03   #107
Da postaviš ovaj mršavi Gremio na Rujevicu, jeba mi pas ako ne bi bilo 3-0 za Rijeku.
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 06:47   #108
pa čak je polufinale možda bilo jače od finala, no objektivno je teško ostatku svijeta držati korak sa nogometnom europom, čisto radi kupovne moći i jake međusobne konkurencije. osim toga nije da je real sada razbio gremio 5:0 (iako je imalo toliko šansi), no kada je bio u punoj formi toliko je golova u dvije utakmice utrpao i bayernu a nije bolje prošla ni barca u superkupu

zašto ne održati to natjecanje da se odmjere neke snage i da i ti klubovi dobiju osjećaj igranja sa pobjednikom LP, te dvije utakmice nisu neki veliki problem
__________________
This is the way
angrif is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 08:47   #109
Quote:
zbunjen87 kaže: Pogledaj post
Najbolje je za takve koji briju samo na mega klubove,glamur,novac,moć, a takvih ima najviše..osnovati tu super ligu poput NBA-a pa uživajte a pravim zaljubljenicima u nogomet ostaviti da uzivaju u ostalim natjecanjima.
Je, je, malo sam pretjera s gađenjem tih klubova, vruća glava zbog nečeg šta nije bitno za forum pa se ispričavam ljubiteljima tih klubova i egzotičnih liga. Uostalom ne "brijem" na mega klubove, ljubitelj sam već dugo rezultatski neuspješnih klubova, Hajduka i Napolija.

No, stojim pri tom da mi je ovo natjecanje pomalo neozbiljno pošto je ekipa iz Europe redovito jedno četiri klase iznad ostalih.
bilidres is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 10:45   #110
kolko se sjećam barca je taj pokalčić osvaja sa stilom, ne pred sam kraj utakmice iz nekakvog krivo postavljenog slobodnjaka
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 15:24   #111
Ma nemam ni ja ništa protiv održavanja natjecanja, neka ga.
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 12:06   #112
Nije li i Svjetsko prvenstvo na početku bilo "neko tamo smiješno natjecanje" na kojem je nastupio maltene ko god se pojavio?

Za 30 godina bi i ovo mogao biti važan turnir.
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:28.