Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2017., 21:27   #21
Autore ,kad već pitaš odgovor je : da ,bi bila velika razlika da si opisao svoju curu.
Uostalom to znaš i sam ..
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 21:45   #22
Quote:
PepsiMan kaže: Pogledaj post
Ali onda će opet neka druga doći, i nakon nje još jedna...hmh
Kad si šuplja koketa... Jbg, ali priznaj to onda sam sebi i nemoj ulaziti u veze, tj. nemoj se zadržavati predugo. Nismo svi isti niti je veza neka norma koju moraš ispuniti jer svi to rade, ako si sklon kapitulirati pred malo uzbuđenja i flerta, odi slobodno, nitko te ne drži. Žalosno je što nisi sposoban ostvariti dublji odnos sa toliko godina u guzici, ali šta je, tu je, takav si, prihvati se i ne smaraj ljude s lažnim obećanjima i figama u džepu.
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 22:24   #23
Quote:
PepsiMan kaže: Pogledaj post
Pa...grubo...ali iskren.
Fakat bi radi pice mogel izgubiti sve i okrenuti se na leđa.
I lako joj ide to okretanje.
Zbilja bi mogao vriti završit.
A ne fali mi sexa
hmh.
Šta bi to sve mogao izgubiti???
Nije da imaš 4 djece i 2 kredita i ne znam šta sve ne.
Imaš vezu. Veze se prekinu pa budeš s drugom. pa dalje...
Mislim koje gluposti.
Ne bi da će smak svijeta ako promjeniš curu.
Kakve veze sex ima. Da je ona ta ta , ne bi ti sa drugom kave pio.
Lilly blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 22:31   #24
Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
Ništa se tu ne dešava, već TI to radiš. TI si pozvao ovu na kavu (ili pristao ići s njom, svejedno), TI si već bio na kavi s njom dva puta, TI nisi spomenuo ništa o tome svojoj djevojci itd. Dakle kad ne prevariš djevojku onda je 'ja sam odlučio nju ne prevariti iako sam imao priliku', a kada je prevariš (ili ideš u tom smjeru) onda se to 'desilo', samo od sebe jel?

Djevojku voliš, ali ti više nije zanimljiva, pa bi malo uzbuđenja sa strane. Ukratko gamad si

Saberi se. 40 ti je godina. Nisi nijednom spomenuo jednostavno rješenje svega toga: prestani pričati i ići na kave s njom! Tako da već vidim čemu ovo vodi. Poštedi djevojku i ostavi je prije nego što se upustiš u krizu srednjih godina, to ti je moj savjet
Ma on obje zajebava. Ne znam jelova plava zna da ima djevojku....
još jedan koji ne zna što bi. A boji se biti solo dok ne sazna.
Lilly blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 23:01   #25
Quote:
PepsiMan kaže: Pogledaj post
Savjet, mišljenje, jer bi valjda klinac od 3 godine skužio kam ovo vodi....
Ja 40, ona 30. Prije smo radili zajedno jedno vrijemo, nismo petljali jer ona je izašla iz veze u novu a ja sam isto tako ušao u novu vezu pa smo znali na čemu smo niti smo si komplicirali život.
Ona plava, lijepa, plave oči...Ja..hmh...onaj tip kažu zgodan
No...
Pojavila se prije mjesec dana, nismo se vidjeli godinu dvije....
Ako ti imas 40 godina, ja imam krila da letim.
Jos kako se primeti da si nezreo mladic, bez izgradjenog karaktera. Ako zaista postoji devojka sa kojom ides, to sto radis je veoma neposteno prema njoj. Da li si joj od sve tvoje silne ljubavi prema njoj posteno rekao da se nalazis sa drugom na bezbroj kafa ili se krijes kao lopov? A tek ono, dodir nogom ispod stola, o Boze! Osetljiv si zato sto su ti hormoni prolupali i trese te pubertet. Neki problem imas, ocito si zaljubljen u neku devojcicu, pa si zbunjen. Mozda ti na Teen forumu daju savete, kada budes napisao istinu o sebi i svom problemu. Ovo sto si napisao od pocetka do kaja ne drzi vodu.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 00:18   #26
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Tak. Ludo te želi i umire za tvojim karakternim vrlinama. Plava. Vi ste stvoreni jednio za drugo. Bonnie i Klajd. Taylorica i Barton, Šeks i konjak.
Odi u ..... gdje se toga sjeti
Sorry, crkoh

Quote:
baja kaže: Pogledaj post
u propast tvoje veze
Eto, poslušaj ovog čovjeka
__________________
NE porezu na nekretnine!
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 00:59   #27
Quote:
PepsiMan kaže: Pogledaj post
Što želi...zna da sam u vezi...što ja da želim....napravim?
Mislim..naravno da znam. A ona?
Zbunjen sam. I počinjem nju zbunjivati. Neznam što da radim.
Kak vi gledate na to ?
p.s. bez bedastoća u osjetljivoj fazi sam
U nedostatku druge ideje uvijek je dobro ubaciti malo drskosti i bezobrazluka, dirty words i tako Ne može se pogriješiti.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 01:08   #28
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Imaš 40 godina i kažu da si zgodan. Cure i žene će se uvijek lijepiti za tebe, a to ti podiže ego.
Svi volimo bezazleni flert jer nam to uljepša život. Osjećamo se posebno i poželjno.
Ali, vrijedi li popustiti? Što ćeš dobiti s tim, a što izgubiti, koga ćeš povrijediti?
Možda, samo sebe na kraju.
Razmisli dobro.... i okiti taj bor sa svojom dragom
Jednsa knjiga piše o istraživanju starih ljudi i što im je najviše žao u životu. Gotovo svima je žao grešaka i stvari koje nisu napravili jer se nisu usudili.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 07:34   #29
Quote:
PepsiMan kaže: Pogledaj post
Da, volim.
A u ovu nisam zaljubljen, ne mislim na nju dok drkam ili slično
Ali sve jasnije vidim kud to vodi. Sranju na kvadrat.
Da, ostat ću sam, ali kakav već jesam, nekako sam do sada imao sreću pa uvijek netko ostane na duže...vjerujem u tu sreću da me neće napustiti koliki god konj sam. Ovo inaće traje već mjesec dana.
Sad, kad sve skupa pročitam...da, okreće me...i to je moj problem...zagledam se u neku i već se igramo sub-a i domine.
Možda me to pali. Sad mi je nekako i žao što sam u vezi. Mislim nije mi jer sam svojevoljno, ali da nisam sve bi bilo jednostavnije. Ovak nije. Možete vi misliti o meni sve što poželite, ali činjenica je da nisam promiskuitetan i da ne tražim ženske...niti sam ikad varao. Možda sam trebao sve to ljepše napisati..upakirati u celofan...možda nespretno iznosim situaciju...ali stvari se dešavaju....odigravaju...ko da neko igra sims-e samnom i ludo se provodi.
Tak se osjećam. Mogu radit kaj hoću a kad dođe račun onda ću plakat.
Na kraju mislim da jednostavno nemam muda za napraviti sranje koliko god to čudno zvučalo. A možda samo da stavim kavu kuhat, zagrlim dragu i okotimo vražji bor, a što je moglo biti neka bude u drugom svemiru.
Ali onda će opet neka druga doći, i nakon nje još jedna...hmh
ja bi ti rekla da ti svoju curu voliš ali ne dovoljno. nije tvoja krivica, jebiga, nije ona prava. kad se zaljubiš kak spada proći će te želja za vrludanjima. možda nećeš nikad, ko zna. al je činjenica da tvoja cura nije netko kog istinski i duboko voliš. čisto razmisli o tom. ljubav može biti i drugačija, puno veća i jača.
miffy13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 08:17   #30
Quote:
PepsiMan kaže: Pogledaj post
Da napiše i njene prednosti, jel bi bilo bolje?
Aj napiši malo o svojoj vezi... kako ste dugo zajedno? Jel' ti i dalje zabavno s njom? Jeste upali u kolotečinu? Fali ti uzbuđenja?

Koji su razlozi zbog kojih si u vezi? Što ti fali u vezi (nešto fali, jer inače ne bi ovu curu ni primijetio)?
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 09:32   #31
Quote:
PepsiMan kaže: Pogledaj post
Da, volim.
I, što misliš o sebi dok se natežeš sa drugom ženom i radiš aktivno na tome da povrijediš osobu koju voliš?

Quote:
PepsiMan kaže: Pogledaj post
okotimo vražji bor,
zvuči bolno
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 09:37   #32
Svašta pišete...jedni me nazivaju mladić, drugi "stariji ljudi"...
I opet neznate puno toga ni o meni ni o prošlosti...pa onda vam je i teško dati realno mišljenje...
....
Da, naravno i djeca su u igri. I ima ih više od jednog
I ne nije labuđi zov, jer me to ulovilo prije 7-8 godina, neznam, koliko može trajati labuđi zov? Desetljeće? Možda je ovo drugi zov..pa onda bude i treći.
...
Sve se nekako svodi...ovu ne voliš dovoljno, nije tvoj tip, i sada švrljam okolo.
A nijedno nije istina.
Ne, ova prva je moj tip, točno ono što sam želio. Pitanje je dali mi ova želi razjebati temelje a mogla bi jer se sve trese.
Pa evo drage osobe ženskog spola...što vas tjera da to radite..koji vrag točno vam neda mira...nalazim se u teškom iskušenju, ni prvi ni zadnji...i jako mi je drago kaj osjetim leptiriće ko teen a ne ko dedovi u 5 desetljeću života kako me neki prikazuju. Imam 40, imam osjećaje i dubioze, nisam mrtav.
__________________
konzistentnost je igralište budala
PepsiMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 09:40   #33
Quote:
PepsiMan kaže: Pogledaj post
Pitanje je dali mi ova želi razjebati temelje a mogla bi jer se sve trese.
Pa evo drage osobe ženskog spola...što vas tjera da to radite..koji vrag točno vam neda mira...nalazim se u teškom iskušenju, ni prvi ni zadnji...i jako mi je drago kaj osjetim leptiriće ko teen a ne ko dedovi u 5 desetljeću života kako me neki prikazuju. Imam 40, imam osjećaje i dubioze, nisam mrtav.
Nije ti druga osoba odgovorna za tvoje postupke. Zato ti i kažu ljudi da si mladić, jer si nezreo, a ne jer osjećaš leptiriće.
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 09:48   #34
Quote:
PepsiMan kaže: Pogledaj post
Svašta pišete...jedni me nazivaju mladić, drugi "stariji ljudi"...
I opet neznate puno toga ni o meni ni o prošlosti...pa onda vam je i teško dati realno mišljenje...
....
Da, naravno i djeca su u igri. I ima ih više od jednog
I ne nije labuđi zov, jer me to ulovilo prije 7-8 godina, neznam, koliko može trajati labuđi zov? Desetljeće? Možda je ovo drugi zov..pa onda bude i treći.
...
Sve se nekako svodi...ovu ne voliš dovoljno, nije tvoj tip, i sada švrljam okolo.
A nijedno nije istina.
Ne, ova prva je moj tip, točno ono što sam želio. Pitanje je dali mi ova želi razjebati temelje a mogla bi jer se sve trese.
Pa evo drage osobe ženskog spola...što vas tjera da to radite..koji vrag točno vam neda mira...nalazim se u teškom iskušenju, ni prvi ni zadnji...i jako mi je drago kaj osjetim leptiriće ko teen a ne ko dedovi u 5 desetljeću života kako me neki prikazuju. Imam 40, imam osjećaje i dubioze, nisam mrtav.


Nisi mrtav ali nisi ni izasao iz puberteta ,sta nije bad ko voli .
Imas 4 banke dovoljno iskustva da znas di te vodi a jbg leptirici
sry meni presmjesno
sada su zene krive jer ko ih tjera da te dovodu u iskusenje ..lika od 4 banke
__________________
Zbog jedne ljubavi s kojom se rodimo .....
Zloba je neograničeno oružje ograničenih ljudi!
spalatinaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 11:15   #35
Quote:
PepsiMan kaže: Pogledaj post
...
Da, naravno i djeca su u igri. I ima ih više od jednog
oh koji nebitan detalj za spomenuti tek usput


Quote:
Pa evo drage osobe ženskog spola...što vas tjera da to radite..koji vrag točno vam neda mira...nalazim se u teškom iskušenju, ni prvi ni zadnji...i jako mi je drago kaj osjetim leptiriće ko teen a ne ko dedovi u 5 desetljeću života kako me neki prikazuju. Imam 40, imam osjećaje i dubioze, nisam mrtav.
ovu tvoju ne tjera ništa, sam si joj se predao
što tebe tjera da sliniš po njoj?
ako ti je do leptirića evo ti alat iako bi ti, novorođeni tinejdžeru, bilo pametnije ovo
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 14:11   #36
Quote:
PepsiMan kaže: Pogledaj post
Svašta pišete...jedni me nazivaju mladić, drugi "stariji ljudi"...
I opet neznate puno toga ni o meni ni o prošlosti...pa onda vam je i teško dati realno mišljenje...
....
Da, naravno i djeca su u igri. I ima ih više od jednog
I ne nije labuđi zov, jer me to ulovilo prije 7-8 godina, neznam, koliko može trajati labuđi zov? Desetljeće? Možda je ovo drugi zov..pa onda bude i treći.
...
Sve se nekako svodi...ovu ne voliš dovoljno, nije tvoj tip, i sada švrljam okolo.
A nijedno nije istina.
Ne, ova prva je moj tip, točno ono što sam želio. Pitanje je dali mi ova želi razjebati temelje a mogla bi jer se sve trese.
Pa evo drage osobe ženskog spola...što vas tjera da to radite..koji vrag točno vam neda mira...nalazim se u teškom iskušenju, ni prvi ni zadnji...i jako mi je drago kaj osjetim leptiriće ko teen a ne ko dedovi u 5 desetljeću života kako me neki prikazuju. Imam 40, imam osjećaje i dubioze, nisam mrtav.
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
Nije ti druga osoba odgovorna za tvoje postupke. Zato ti i kažu ljudi da si mladić, jer si nezreo, a ne jer osjećaš leptiriće.
Ovo.

Znači, tvoja žena je tvoj tip i sve što želiš, a temelji vam se tresu. To nije moguće, i sam to znaš.

I nemoj kriviti tu drugu ženu s kojom kafeniš. Ona nije ništa kriva, samo se našla na putu. Da ti je odnos sa ženom super kakvim ga predstavljaš i da ju istinsku voliš, ne bi drugu ni primijetio, ne u ovom smislu.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 14:30   #37
Quote:
PepsiMan kaže: Pogledaj post
Svašta pišete...jedni me nazivaju mladić, drugi "stariji ljudi"...
I opet neznate puno toga ni o meni ni o prošlosti...pa onda vam je i teško dati realno mišljenje...
....
Da, naravno i djeca su u igri. I ima ih više od jednog
I ne nije labuđi zov, jer me to ulovilo prije 7-8 godina, neznam, koliko može trajati labuđi zov? Desetljeće? Možda je ovo drugi zov..pa onda bude i treći.
...
Sve se nekako svodi...ovu ne voliš dovoljno, nije tvoj tip, i sada švrljam okolo.
A nijedno nije istina.
Ne, ova prva je moj tip, točno ono što sam želio. Pitanje je dali mi ova želi razjebati temelje a mogla bi jer se sve trese.
Pa evo drage osobe ženskog spola...što vas tjera da to radite..koji vrag točno vam neda mira...nalazim se u teškom iskušenju, ni prvi ni zadnji...i jako mi je drago kaj osjetim leptiriće ko teen a ne ko dedovi u 5 desetljeću života kako me neki prikazuju. Imam 40, imam osjećaje i dubioze, nisam mrtav.

imaš 40,
ajd prihvati svoju odgovornost,
nitko te nije vezao za radijator i
tjera na ispijanje kava i flertanje
brezia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 14:33   #38
jel moguce imat skoro 40 i bit ovolko nezrel? nisam ni ja neki primjer za svoje godine al brate ti si to digao na neki nivo...

jadne zenske.zasto nemos u tim godinama tim zenama lijepo iskomunicirat sta bi ti htio?
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 14:54   #39
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
jel moguce imat skoro 40 i bit ovolko nezrel? nisam ni ja neki primjer za svoje godine al brate ti si to digao na neki nivo...

jadne zenske.zasto nemos u tim godinama tim zenama lijepo iskomunicirat sta bi ti htio?

Čemu ti epiteti zrel, nezrel...to sad nije uopće bitno...i sam kažeš nisi neki primjer a i ja čitam svaku bedastoću.
__________________
konzistentnost je igralište budala
PepsiMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 15:41   #40
Quote:
miffy13 kaže: Pogledaj post
kad se zaljubiš kak spada proći će te želja za vrludanjima.
Neće. Ljudi nisu stvoreni za monogamiju

Quote:
PepsiMan kaže: Pogledaj post
Čemu ti epiteti zrel, nezrel...to sad nije uopće bitno...i sam kažeš nisi neki primjer a i ja čitam svaku bedastoću.
Epiteti su tu jer da si zrela osoba rekao bi iskreno (barem na forumu jer si tu anoniman) da imaš djevojku koja ti odgovara i ne želiš je izgubiti, ali ti fali uzbuđenja pa ćeš je prevariti.

Umjesto toga se izvlačiš na to da te plavuša baca u iskušenje, ti ni kriv ni dužan, jadan si rastrgan, nemoralna žena te tjera na grijeh Baš si jadan s tim prebacivanjem krivnje na drugu ženu.
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:52.