Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2018., 14:56   #21
hm,je li ti sestra jako ružna pa se boji da ne bude našla drugog frajera???
lea321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 15:10   #22
Iako situacija nije bajna... ona je zadovoljna, klinac je zadovoljan. muž je zadovoljan...
Situacija je takva već 15 godina ( ne godinu-dvije)
Ženi je situacija (koliko god nama ne shvatljiva bila) u redu...
Daklem, zašto gurate nos tamo gdje mu nije mjesto?
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 15:16   #23
^
Ipak je muž definitivno najzadovoljniji, s toliko slobodnog vremena vjerojatno ima i koju sa strane, ma njemu je super.
__________________
#ho ho ho
xfairguy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 15:21   #24
Slažem se....niš mu ne fali....
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 16:04   #25
Quote:
ema1 kaže: Pogledaj post
Iako situacija nije bajna... ona je zadovoljna, klinac je zadovoljan. muž je zadovoljan...
Situacija je takva već 15 godina ( ne godinu-dvije)
Ženi je situacija (koliko god nama ne shvatljiva bila) u redu...
Daklem, zašto gurate nos tamo gdje mu nije mjesto?
Da. Trpe žene godinama omalovažavanja, varanja, zlostavljanja, alkoholizam itd.
Tu izgleda njihov odnos ok, osim što je on parazit al jbga, može mu se
Radnice nek začepe ili nek nabavi nove
A on bi mogao mrdnut dupe i bar po kući pomagat, već kad nema posao, ali navikao je na njenu šutnju a starog konja se ne uči plesati.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 16:13   #26
Meni je fascinantno kak je ona živnula kad se dragi vratio.Ta je žena tolko zaljubljena da od tih ružičastih naočala ne vidi prst pred nosom.
A dragi mužić to debelo koristi.
Jer da ju imalo voli bi barem nekaj po doma napravio i posvetio se sinu,njega bi nekam otpeljao,a ne sam ode na skijanje.Stvarno mu je bio potreban odmor od teškog rada...
I nema veze kaj on ne šljaka.Ako ona zarađuje dovoljno da si mogu to priuštit.Nego drugi njegovi postupci su mi baš dno.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 19:53   #27
Frajer se ponaša ko muška sponzoruša, samo nam je malo neobično jer je obično žena u toj ulozi.
Zašto ne, jesmo li htjele ravnopravnost ili nismo?
Prajapati is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 20:06   #28
O moj Bože... 15 godina ga supruga uzdržava. Muževnost doživljava svoje zadnje minute na aparatima. Vjerojatno mu je omiljeni pisac Ionesco.
__________________
Tabasco "Zlatna Džezva" Sauce
Tabaxacum is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 20:13   #29
Quote:
tabasco sauce kaže: Pogledaj post
O moj Bože... 15 godina ga supruga uzdržava. Muževnost doživljava svoje zadnje minute na aparatima. Vjerojatno mu je omiljeni pisac Ionesco.
Pa pala mu sjekira u med.
Još ide na skijanje s frendovima dok ona leži na kauču i kljuka tablete za smirenje. Jebe mu se za muževnost
Prajapati is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 20:23   #30
Quote:
Prajapati kaže: Pogledaj post
Pa pala mu sjekira u med.
Još ide na skijanje s frendovima dok ona leži na kauču i kljuka tablete za smirenje. Jebe mu se za muževnost
Žena dođe kući s posla a on slaže stolice jednu na drugu uvis i pita gdje je ćelava pjevačica. A ona 15 godina čeka Godota. Ovo da je završila mjesec dana na godišnjem i na tabletama nije dobro ali je s druge strane dobar znak da joj se zgadio teatar apsurda.
__________________
Tabasco "Zlatna Džezva" Sauce
Tabaxacum is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 20:30   #31
Quote:
tabasco sauce kaže: Pogledaj post
Žena dođe kući s posla a on slaže stolice jednu na drugu uvis i pita gdje je ćelava pjevačica. A ona 15 godina čeka Godota. Ovo da je završila mjesec dana na godišnjem i na tabletama nije dobro ali je s druge strane dobar znak da joj se zgadio teatar apsurda.
Nije joj se zgadio, živnula je kad se pastuh vratio sa skijanja.
Prajapati is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 11:52   #32
Quote:
nevenka123 kaže: Pogledaj post
bok
evo epiloga ove price .Sinoc je suprug dosao doma sa skijanja ona se ustala kad ga je vidjela i izgleda mi malo bolje volje. Vecerali smo zajedno nakon cega je on otisao s prijateljima na pecenje nekog mesa.
Zamolila me da nista ne govorim njemu sto sam ispostovala.Ono sta je rekla da bi se odrekla sina je rekla u ljutnji što ne shvaca niko od nas ozbiljno, jer je jako dobra majka,malome nista ne fali.(ne ulazim u to sta ta obit. dinamika nije dobra za njega govorim o ovim stvarima kao pomoc u skoli, izeti ,hrana,druzenja)
Za tjedan dana se vraca na posao iako mi je rekla da joj je muka doci medju te kolegice(tvrdi da se izlanila oko svoje situacije u trenutku ljutnje i da joj je zao jer one ne prestaju o tome pricat medju sobom).


Sta se tice njene place iako nebitno za ovu temu zaista prodaje nesto u svom ducanu (ne mogu reci sta)distributer je i po drugim mjestima i dobro zaradjuje, a u sezoni jako dobru svotu (meni je pokazala vise puta te znam).Njegovi su siromasni i ne daju joj novac. Njen otac ima apartmane i od toga isto dobije dio. Djed unuku cak kupuje skupe poklone te markiranu odjecu,play station ,jer je dobrostojeci.

Hvala svima na odgovorima biti cu joj podrska ako bude htjela otici sa nekim popricati sto sam joj i predlozila.Ovako ce funkcionirat do sljedece depre pretpostavljam
Na stranu i muž parazit i sve ostalo, ali zašto ona sebi u svom dućanu dozvoljava da kolegice razglabaju o njenom privatnom životu?
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 13:51   #33
Isto znam curu koja radi, ima dobru placu. Podstanari su, zive skupa vec 2 godine. On nema stalan posao (navodno tu i tamo nesto odradi honorarno) niti ga se trudi pronaci. Ona placa stan, hranu, financira njihovo (sad vec zajednicko, iako je u pocetku bilo samo njegovo) kockanje. Uz to oboje piju i puse ko da nema sutra. I imaju periode zderem sve sto postoji, pa onda teretana i manekenska tijela do zadnjeg atoma snage. Bas jedan los odnos koji ih vodi iz krajnosti u krajnost... najgore je sta ona misli da je primila boga za bradu, potpuno joj je nebitno sto sve ona financira, potpuno joj je nebitno sta je zivotni stil potpuna katastrofa. Cijeli njezin svijet se vrti samo oko toga da on bude sretan i namiren.

Ima kakvog nacina za pomoci joj? Obican razgovor ne daje rezultate.
NightDive is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 13:25   #34
Quote:
Prajapati kaže: Pogledaj post
Frajer se ponaša ko muška sponzoruša, samo nam je malo neobično jer je obično žena u toj ulozi.
Zašto ne, jesmo li htjele ravnopravnost ili nismo?
I meni je čudno odakle zgražanje... Vjerojatno je počelo u stilu on je išao na porodiljni jer nije radio ili je radio lošiji posao, a ona imala dobru plaću. Onda se taj porodiljni rastegao na 15g. Njoj dobro jer zna da je doma i neće je varat s dobrim kolegicama, njemu dobro jer... Kad je situacija obrnuta, pa muž financira, dama šeta okolo po dućanima, svekrva ili mama kuhaju i peru onda sve 5. To što on ništa ne radi isto nije ni bitno kad je očito baka tu da pere, kuha i ostalo, iako je to "ništa ne radi" relativan pojam, nitko ne zna što se događa unutar 4 zida kad nema gostiju. Ako je njihov dogovor takav i ona smatra da je njen brak ok nema se tu što familija petljati. Ne shvaćam jedino što joj je trebalo da s nepoznatim glupačicama raspravlja kako je svoj život posložila. Danas su te ljudi u stanju posrat i da živiš u zlatnom dvorcu i jedeš srebrnim priborom, kamo li ako u njihovim očima tvoja situacija nije idealna. Reci joj da kolegice ignorira i odsad na distancu. Već će one nać drugu zanimaciju, dosad im je već vjerojatno ona lanjski snijeg. Jedino to što je pala u afan kad je on otišao... probaj čisto sestrinski pričat jel to bilo zbog tih lajavica ili jer je on otišao, a htjela i ona s njim ili nešto treće.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 13:28   #35
Quote:
NightDive kaže: Pogledaj post
Ima kakvog nacina za pomoci joj? Obican razgovor ne daje rezultate.
Zašto misliš da trebaš pomoć osobi kojoj je dobro? Ima ljudi koji imaju egzistencijsku potrebu brinuti o drugome i činiti ga ovisnim o sebi (ili bar misliti kako je tako). Kad curi prestane biti dobro, ako osjeti da za to što ga plaća ne dobiva dovoljno zauzvrat - podrške, ljubavi, seksa, što god joj od njega treba, onda će ga i sama napucati bez da joj ti "pomažeš". Osim ako ti nemaš interesa u curu, ali onda konkurenciju moraš pomesti tako da joj ti ponudiš više, ne da degradiraš konkurenciju.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 15:16   #36
O kojoj to zemlji pričamo?
Ona radi u trgovini dobro plaćen posao, on ne radi uopće i ima love za skijanje?

Ona je vlasnica te trgovine ili?
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 15:24   #37
Ako može sebi priuštit mjesec ili koliko dana bolovanja, sigurno nije blagajnica, al to uopće nije ni bitno za temu. Nek ima 1000€ i još toliko od apartmana, a nema prevelike apetite i imaju svoju nekretninu nema brige.

A kao da je skijanje neka investicija, nisu napisali da je išao mjesec dana. Odeš na produženi vikend za parsto eura, još ako frend vozi...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 15:27   #38
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Zašto misliš da trebaš pomoć osobi kojoj je dobro? Ima ljudi koji imaju egzistencijsku potrebu brinuti o drugome i činiti ga ovisnim o sebi (ili bar misliti kako je tako). Kad curi prestane biti dobro, ako osjeti da za to što ga plaća ne dobiva dovoljno zauzvrat - podrške, ljubavi, seksa, što god joj od njega treba, onda će ga i sama napucati bez da joj ti "pomažeš". Osim ako ti nemaš interesa u curu, ali onda konkurenciju moraš pomesti tako da joj ti ponudiš više, ne da degradiraš konkurenciju.
Alkoholizam je dobar za tijelo, zdravlje i duh?
Kockanje je dobro?
Zivjeti od dana do dana bez cilja i plana je dobro?

Naravno da oni koji su u tome, njima je uvijek dobro sve dok ne padnu na dupe ili lupe glavom o zid.

Ali objektivno, znas da to nije dobro, ma koliko netko vikao da je sretan.

Ja bi joj htjela pomoc prije nego se sranje dogodi.
NightDive is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 15:33   #39
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Ako može sebi priuštit mjesec ili koliko dana bolovanja, sigurno nije blagajnica, al to uopće nije ni bitno za temu. Nek ima 1000€ i još toliko od apartmana, a nema prevelike apetite i imaju svoju nekretninu nema brige.

A kao da je skijanje neka investicija, nisu napisali da je išao mjesec dana. Odeš na produženi vikend za parsto eura, još ako frend vozi...
Površno sam čitao...tj. nisam čitao. Sad vidim da su u igri em njen dućan, em apartmani, em imućni starci...
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 15:59   #40
Quote:
NightDive kaže: Pogledaj post
Alkoholizam je dobar za tijelo, zdravlje i duh?
Kockanje je dobro?
Zivjeti od dana do dana bez cilja i plana je dobro?

Naravno da oni koji su u tome, njima je uvijek dobro sve dok ne padnu na dupe ili lupe glavom o zid.

Ali objektivno, znas da to nije dobro, ma koliko netko vikao da je sretan.

Ja bi joj htjela pomoc prije nego se sranje dogodi.
Ja nisam iz tvog posta iščitala da su alkoholičari, kockari, drogeraši nego samo da žive bez odgovornosti i za njihove pojmove hedonistički, a najveći je problem što ona njega financira (po tvom mišljenju, jer ako je on recimo sezonski konobar može uredno sebi zaraditi da 6 mjeseci može ležati i imati 3-4 000kn mjesečno uza potrošiti). Puše i piju, što to znači, popuše kutiju, dvije dnevno? Kao i četvrtina Hrvata valjda... Popiju 6pack pive navečer na kauču ili se naroljaju vikendom?
Mislim, ja sam prva koja ne pušim niti sam ikad i ne podnosim duhanski dim, od alkohola pijem vino i koji liker tu i tamo... Ali da ću baš suditi da li oni koji puše i piju i to im odgovara sebi uništavaju život... Imaju ga pravo uništiti, pogotovo ako nemaju djece niti odgovornosti. Ti tvoji čak i dođu tu i tamo sebi pa se bace na dijetu i vježbanje.

Opet kažem, ako je cura/žena punoljetna i samostalna, i dvije godine žive skup, nemaš ti baš neko pravo propovijedati kako njihov životni stil nije zdrav ili je ovakav i onakav.

@Sviba ma da... financije ne predstavljaju problem, ženi ne predstavlja problem niti što on ne pomaže jer to ne bi trpila 15g i branila ga, tako da...
Jedino eto, neki joj detalj očito smeta, sad je li se prepala da će se on na odmoru previše zaigrati s prijateljima ili što, ne znam. Lik se vratio pa će opet cvjetati ruže, bar do idućeg godišnjeg odmora.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:52.