Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2018., 12:47   #81
Ono jucer je bilo kino, obrana na aparatima, i sad potpisemo Aubu

Wenger obrana jbte, ocajno je izgledalo a igralo se sa 4 u zadnjoj liniji i Elnenyem. Ovdje se hvali Liverpoolova noc sa najvise dodavanja, Arsenal je jucer imao samo 17 dodavanja manje ili ti 894. 75% posjjeda i izgubis 3-1 Jbte napada se Pepa da igra tika-taku, ovo jcuer jer definicija tika take, passing for the sake of passing bez ikakve agresije. Wenger goni se jebem ti sve. Potrebna je kompletna rekonstrukcija obrane
pepeto1 is offline  
Old 31.01.2018., 12:49   #82
Ne kuzim Chelsea, Oliver Giroud
Bull's eye is offline  
Old 31.01.2018., 12:49   #83
Arsene je napokon puknuo.
MagicRat is offline  
Old 31.01.2018., 12:53   #84
Sezona je ionako otisla u kurac, probat u EL ili miki mausu nesto napravit, na ljeto ojacat defanzivni dio pa to sve slozit. Treba nam defanzivni vezni, stoperska pojacanja i novi golman jer je Cech otisao na kvasinu.

https://twitter.com/Arsenal/status/958659812031594497

Ovo je potpis za buducnost, za iducu sezonu, do kraja ove ce se vjerojatno probat pokrpat sta se da. Pise se da mozda do kraja dana uleti i Evans. Ozil ce po napisima Bilda produzit na jos 3 godine, sto je dobrodosla stvar.
Henryj is offline  
Old 31.01.2018., 12:59   #85
Mozemo se mi smijati ali Arsenal se po meni dobro pojacao naprijed Mkhitaryan, Aubameyang, Lacazette. Iduce sezone pojacati malo defenzivni dio i to bi trebala biti dobra momcad...

Vidjet cemo kako ce igrati ali lijepo zvuci ovaj trojac naprijed
Bull's eye is offline  
Old 31.01.2018., 13:01   #86
Puno je to love za relativno starog igrača upitnog karaktera. To su sve panične kupovine.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
grga84 is offline  
Old 31.01.2018., 13:03   #87
To sto lijepo zvuci nista ne znaci. Ajde, shvacam kupovinu Mikija (iako je on bar 2 klase ispod Alexisa), ali dati 110m za dva slicna napadaca koja ne mogu igrati zajedno je jednostavno glupo. A problem nije u Lacazettovoj losoj golgeterskoj formi, nego u nedostatku kreacije od ostalih igraca. Auba je napadac koji jos vise ovisi o distrubiciji. Bacanje para, a momcad sasvim nebalansirana, mogli su rade ici rijesavati vezu i obranu.

Panicno kupovanje.
MagicRat is offline  
Old 31.01.2018., 13:08   #88
A jbg ako hoces se drzati sa vodecima moras i trositi. Uzimas ono sto se nudi. Prije se zamjeralo kada nisu kupovali nikoga nego samo prodavali,pa su bili skrtci. Sada kupe pa je prestar a ne znam zasto je 28god toliko staro...

Daju se njih dva ukomponirati,meni je najvece pitanje kako ce igrati Ozil. Ako mu se bude dalo bit ce to jak Arsenal. Ako i dalje bude bolikurcina onda se lose pise. Ne vidim nekoga drugoga u vezi tko ima kreaciju i moze povezati sa loptom ovu trojicu naprijed
Bull's eye is offline  
Old 31.01.2018., 13:09   #89
Miki i Wilshere . S Mikijevim potpisom smo bas dobili to sto fali, jos nekog tko moze odigrat dobar pass i kreirat akciju jer se previse ovisilo o Ozilu. Jack je sad opet fit, a on je jeben kad su u pitanju jurcanja kroz igrace i kreacija akcija iz nicega. Samo da ga posluzi zdravlje.
Henryj is offline  
Old 31.01.2018., 13:10   #90
Moras trositi, ali ako si pametan neces onda dvaput rusiti klupski rekord za dva vrlo slicna napadaca koji nece moci igrati zajedno, a najbolji veznjak ti je stakleni Wilshere, o obrani da ne govorimo. Jednostavno neplansko kupovanje, cisto da se dovede jako ime i zadovolje navijaci, a kako ce to na terenu izgledati, to je drugo pitanje.
MagicRat is offline  
Old 31.01.2018., 13:11   #91
Po meni je star igrač od 28 g. Kojem je glavni adut brzina. Da je on neki dribler, šuter ili sl nebi bio star. Još je klaun i dokazani propalica. Već bi ga kupili jači klubovi da nije tog karaktera.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
grga84 is offline  
Old 31.01.2018., 13:12   #92
Po cemu su to molim te Lacazette i Aubameyang slicni
Henryj is offline  
Old 31.01.2018., 13:14   #93
Quote:
Bull's eye kaže: Pogledaj post
Ne kuzim Chelsea, Oliver Giroud
Why? Kao rezerva čisto zahvalan igrač.

Ja jednostavno ne vidim kako će Wenger to uklopiti.

Ne kužim zašto vezu i obranu ne pojačava, zašto je samo opsjednut napadom.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Old 31.01.2018., 13:16   #94
Quote:
Henryj kaže: Pogledaj post
Po cemu su to molim te Lacazette i Aubameyang slicni
Jer obojica ovise o distribuciji od drugih igraca, obojica su igraci sesnaesterca. Danas rijetko igra s dva cista napadaca funkcionira, a i kada funkcionira, to je zbog raznolikosti izmedu napadaca, primjer recimo Dybala i Higuain.

Ne mogu se sjetit neke danasnje top momcadi s dva takva napadaca.

Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Why? Kao rezerva čisto zahvalan igrač.
Upravo to, jos s obzirom koliko ce ga jeftino platit, sasvim logicna kupnja.
MagicRat is offline  
Old 31.01.2018., 13:16   #95
Quote:
Bull's eye kaže: Pogledaj post
Daju se njih dva ukomponirati,meni je najvece pitanje kako ce igrati Ozil.
Auba je došao vjerojatno jer Ozil odlazi. Ozil i Alexis van, Miki i Auba unutra. Nisu idealne zamjene, ali Arsenal ne igra LP i vjerojatno je neće igrati ni iduće sezone, Wengerova budućnost i zamjena su neizvjesni, pa nemaš baš pokriće za privući igrače koje želiš. Što Arsenal može ponuditi nekoj klasi, a da ne može neki drugi klub? Super i što su ova dvojica došli.
Sudden Sid is offline  
Old 31.01.2018., 13:29   #96
Aubameyang je trkac, Lacazette je vise hold up play tip igraca s dobrom distribucijom lopte. Mogu igrat zajedno.
Henryj is offline  
Old 31.01.2018., 13:30   #97
Ozil navodno potpisao novi ugovor.

Volio bi da Wengeraca digne jos jedan naslov, ove godine to otpada, ali sljedece, neka osvoji taj Prem, popisa se po Pepu, Ocu, Periki, svim njihovim miljunima i ode kao gospodin u zasluzenu mirovinu.
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Old 31.01.2018., 13:31   #98
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Auba je došao vjerojatno jer Ozil odlazi. Ozil i Alexis van, Miki i Auba unutra. Nisu idealne zamjene, ali Arsenal ne igra LP i vjerojatno je neće igrati ni iduće sezone, Wengerova budućnost i zamjena su neizvjesni, pa nemaš baš pokriće za privući igrače koje želiš. Što Arsenal može ponuditi nekoj klasi, a da ne može neki drugi klub? Super i što su ova dvojica došli.
Ne ide Ozil nigdje, potpisao je produljenje.

https://twitter.com/bbcsport_david/s...74358091894784
Henryj is offline  
Old 31.01.2018., 13:31   #99
Ozil potpisao ugovor od 3 godine, najviše plaćeni igrač u povijesti Arsenala. Bar tako svi mediji javljaju.

Tako da on vjerojatno ostaje, ajde Miki i on mogu na krila, no kako će ova 2 posložiti to ne znam. Njih 4 zajedno u ekipi, prevelik propuh u obrani.

Još nemaju niti jednog pravog zadnjeg veznog koji može držati tu obranu. Ajde da imaju Matića ili Fernandina, nekoga koji može velik posao napraviti, ali nemaju ni to. Još kada uzmeš da je obrana jedna od najgori u ligi kada su top ekipe u pitanju...Evans bi im bio jebeno pojačanje.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Old 31.01.2018., 13:33   #100
Quote:
Henryj kaže: Pogledaj post
Aubameyang je trkac,
Jesi ga gledao? Trkac je kada se igra otvorena tekma, u EPL-u ce to za Arsenal biti 20% tekmi, ako i toliko. U posjedu, Auba je sidras.
MagicRat is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:07.