Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2015., 22:16   #2301
Quote:
lolJk96 kaže: Pogledaj post
Dobro s tim: "Bok, ja sam _________" se slazem, ali opet nemam pojma kako to uciniti zato jer imam osjecaj da ako to napravim prvo sto ce cura pomisliti biti: sta me boli ona stvar, nemam pojma tko si, pusti me na miru...
Ne, cura će se nasmijati i reći: " Drago mi je, ja sam ____. " Nakon toga ti nastavljaš normalan razgovor u ovisnosti o kontekstu, ali bez nekih napamet naučenih uleta i gluposti.
__________________
Da je ljudski mozak toliko jednostavan da ga možemo shvatiti, mi bismo bili toliko glupi da ga ipak ne bismo shvatili.
CherryLie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 22:44   #2302
Quote:
ajdontnow kaže: Pogledaj post
Glupo je na temelju izgleda tražiti broj. Kada biste se malo bolje upoznali (ne mora to biti taj prvi put, nego nakon 2-3 puta što popričate vani) i vidjeli kako se slažete, onda ajde, ali ovako. Bezveze.
Da, cekat ces da nekoga nekoliko puta slucajno sretnes vani da trazis broj. Prvi put se sreli sa 18, razmijenili brojeve sa 56.

Mozak.

P.S. - Slusajte Cherrya.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 22:59   #2303
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Da, cekat ces da nekoga nekoliko puta slucajno sretnes vani da trazis broj. Prvi put se sreli sa 18, razmijenili brojeve sa 56.

Mozak.

P.S. - Slusajte Cherrya.
Haha care! Bas si dobro to reko xD logika 0 To da u nekom selu ajde de, al ovako lol.
Lone Survivor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 00:25   #2304
Možda, ako izlazi svake prijestupne.

A i nez kak to s brojevima još postoji, jel nije sad u modi fb?
__________________
"Ima nečeg utješnog i radosnog u prizoru sreće običnog, malog čovjeka." Tracy Chevalier
ajdontnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 01:15   #2305
Quote:
ajdontnow kaže: Pogledaj post
Možda, ako izlazi svake prijestupne.

A i nez kak to s brojevima još postoji, jel nije sad u modi fb?
Pa ne izlaze ljudi svaki vikend, ne izlaze uvijek na ista mjesta, itd. Nekada se mogu i naci na istim mjestima pa se svejedno mimoici. Kod takvih uleta poanta i jest upoznati se i pokupiti broj bez previse kompliciranja. Ukoliko se brojevi razmijene, vremena za daljnje upoznavanje ima.

Sta, trazit ces nekog fejs? Zar nije lakse traziti broj? Neki ljudi fejs niti ne koriste, ali svi koriste mobitele. Uostalom lakse je samo nekome dati mobitel da upise svoj broj u njega, nego traziti tu osobu na fejsu i dodavati. I plus na sve to, mobitel je jasan znak da je cura otvorena za mogucnost neceg konkretnijeg (bila to veza, samo neobavezan seks, stogod). Fejs znaci samo da ti je osoba dala svoj fejs, a neki na fejs prihvacaju doslovno bilo koga. Razmjenjivanjem brojeva jasno se pokazuje otvorenost obje strane za nastavkom komunikacije.

Pisao sam vec nesto slicno na LJESu. Ako se sjetim linkat cu post, pa neka ekipa ovdje procita da dobije neke generalne smjernice u takvim situacijama.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 02:55   #2306
Well said!
Lone Survivor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 09:50   #2307
Pozz! Imam problem sa curama svaka mi da korpu. Nisam nikada imo ozbiljnu vezu, sada ne znam da li je do mojih uleta, do izgleda, ili do cega. Mozete li mi dati neke savjete za ulete :P
stefandelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 16:50   #2308
Kaj je to korpa?
Mr. Rob is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 20:50   #2309
Quote:
CherryLie kaže: Pogledaj post
Ne, cura će se nasmijati i reći: " Drago mi je, ja sam ____. " Nakon toga ti nastavljaš normalan razgovor u ovisnosti o kontekstu, ali bez nekih napamet naučenih uleta i gluposti.
Hvala na savjetu, ali nebih se slozio, naime da meni netko dode i kaze: bok ja sam ________, rekao bih: "super", a u sebi pomislio: sta to mene briga, pusti me na miru, i gotovo sam siguran da bi tako reagiralo 99% ljudi, pogotovo cure.
lolJk96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 21:07   #2310
Quote:
lolJk96 kaže: Pogledaj post
Hvala na savjetu, ali nebih se slozio, naime da meni netko dode i kaze: bok ja sam ________, rekao bih: "super", a u sebi pomislio: sta to mene briga, pusti me na miru, i gotovo sam siguran da bi tako reagiralo 99% ljudi, pogotovo cure.
kad budeš prestao tako razmišljat,možda i priđeš nekoj curi
__________________
Enginn er alheimskur, ef þegja má...
FrozenAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 21:13   #2311
Quote:
FrozenAss kaže: Pogledaj post
kad budeš prestao tako razmišljat,možda i priđeš nekoj curi
Moguce, premda temeljni razlog toga sto ne prilazim curama je moja neatraktivnost i uvjerenost da ce me svaka odbiti, npr mogu prici curi ali kontam da ju bas i necu zanimati pored tolko zgodnijih likova
lolJk96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 22:46   #2312
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Pa ne izlaze ljudi svaki vikend, ne izlaze uvijek na ista mjesta, itd. Nekada se mogu i naci na istim mjestima pa se svejedno mimoici. Kod takvih uleta poanta i jest upoznati se i pokupiti broj bez previse kompliciranja. Ukoliko se brojevi razmijene, vremena za daljnje upoznavanje ima.

Sta, trazit ces nekog fejs? Zar nije lakse traziti broj? Neki ljudi fejs niti ne koriste, ali svi koriste mobitele. Uostalom lakse je samo nekome dati mobitel da upise svoj broj u njega, nego traziti tu osobu na fejsu i dodavati. I plus na sve to, mobitel je jasan znak da je cura otvorena za mogucnost neceg konkretnijeg (bila to veza, samo neobavezan seks, stogod). Fejs znaci samo da ti je osoba dala svoj fejs, a neki na fejs prihvacaju doslovno bilo koga. Razmjenjivanjem brojeva jasno se pokazuje otvorenost obje strane za nastavkom komunikacije.

Pisao sam vec nesto slicno na LJESu. Ako se sjetim linkat cu post, pa neka ekipa ovdje procita da dobije neke generalne smjernice u takvim situacijama.
Okej, shvaćam.
__________________
"Ima nečeg utješnog i radosnog u prizoru sreće običnog, malog čovjeka." Tracy Chevalier
ajdontnow is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 15:07   #2313
Quote:
Mr. Rob kaže: Pogledaj post
Kaj je to korpa?
Korpa ti je kad te odbije
stefandelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 20:53   #2314
Quote:
lolJk96 kaže: Pogledaj post
Hvala na savjetu, ali nebih se slozio, naime da meni netko dode i kaze: bok ja sam ________, rekao bih: "super", a u sebi pomislio: sta to mene briga, pusti me na miru, i gotovo sam siguran da bi tako reagiralo 99% ljudi, pogotovo cure.
Čekaj, da ti uleti ful zgodna cura i predstavi se, ti bi rekao "super"? Ti si onda, prijatelju moj, ili prezauzet ili aseksualan.
__________________
Da je ljudski mozak toliko jednostavan da ga možemo shvatiti, mi bismo bili toliko glupi da ga ipak ne bismo shvatili.
CherryLie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 01:14   #2315
Quote:
CherryLie kaže: Pogledaj post
Čekaj, da ti uleti ful zgodna cura i predstavi se, ti bi rekao "super"? Ti si onda, prijatelju moj, ili prezauzet ili aseksualan.
Ooo vjeruj mi, nebi meni uletila super zgodna cura, nema teorije, bas ce taka neka prici gaboru ko sto sam ja
lolJk96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 07:38   #2316
Quote:
stefandelic kaže: Pogledaj post
Pozz! Imam problem sa curama svaka mi da korpu. Nisam nikada imo ozbiljnu vezu, sada ne znam da li je do mojih uleta, do izgleda, ili do cega. Mozete li mi dati neke savjete za ulete :P
Daj malo detalja jeboga ti. Otkud znamo da ne ciljaš previsoko...
fiksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 09:49   #2317
Uglavnom, trazim cure koje su dobrice, i koje su njezne, ne gledam izgled ni malo. Inace kad pridjem nekoj da pricamo, i u sred price ona meni kaze volim te al kao prijatelja, jednostavno ostanem u frend zoni :P
stefandelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 10:24   #2318
Quote:
stefandelic kaže: Pogledaj post
Uglavnom, trazim cure koje su dobrice, i koje su njezne, ne gledam izgled ni malo. Inace kad pridjem nekoj da pricamo, i u sred price ona meni kaze volim te al kao prijatelja, jednostavno ostanem u frend zoni :P
Jebla te friend zona, to je izmišljotina. Ti fino priznaj šta osjećaš prema njoj pa kud puklo da puklo, al' naravno ubaci tu malo romantike, neka spikica fina ovo ono...
fiksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 15:13   #2319
Pozdrav svima,
mene zanima kako postati popularniji među curama?
Iskusni, javite se Hvala na odgovorima...
favorit is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 19:26   #2320
Ovaj blog bi vam mogao biti od koristi: https://savrsenimuskarac.com/

Recite mi što mislite
Gintron is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:45.