Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2008., 08:08   #41
Što se tiče previsokih cijena vidi se da nitko ne gleda oglasnike i cijene ruševnih zdanja u Zagrebu.
Naselje mi izgleda onako preko neta čisto ok.
Planiram to posjetiti i pogledati uživo ako se može.
A što se tiče pripizdine, ako se ne varam prečko je to bilo prije nekih 15-ak godina
gyges is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 17:38   #42
Ja sam se prije dvije godine doselio u Odru silom prilika(ženidbom), a brat mi je već kapario stan kod Pašalića ma smatram da relativno dobro poznajem situaciju. Što se tiće toga da će to biti kineska četvrt(i do mene je došla da informacija) do sada nisam vidio niti jednog kineza. Barem jednom tjedno obiđem gradilište i stvarno nisam vidio do sada da se niti jedan kinez zanimao za stan, a vidio sam dosta ljudi. Kvaliteta gradnje je na visokoj razini i to sam se na vlastite oči uvjerio.
Nesviđa mi se to što su s jednom pričom krenuli na početku (klima u cijeni, besplatan parking...), a sad malo po malo smanjuju neke obećane stvari.
Cijena je možda malo visoka, ali nemojte zabraviti da Odra ipak spada pod N.Zagreb, pa zbog toga možete računati na sve povlastice koje on pruža ( jeftiniji vrtić, jednokratne pomoći za rođenje djeteta... od V.Gorice)
Chakotay is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 17:49   #43
Quote:
Chakotay kaže: Pogledaj post
Cijena je možda malo visoka, ali nemojte zabraviti da Odra ipak spada pod N.Zagreb, pa zbog toga možete računati na sve povlastice koje on pruža ( jeftiniji vrtić, jednokratne pomoći za rođenje djeteta... od V.Gorice)
Ne treba zaboraviti ni prirez.
Nick Fallin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 00:46   #44
pašalićev pičkovac

bio sam tamo i obišao... same zgrade izgledaju dosta solidno.. ali pogled je na seoska gazdinstva i stajski gnoj. da li je moguće kako je u Novom Zagrebu dozvoljeno držati krave?
kirbaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 11:42   #45
Quote:
kirbaj kaže: Pogledaj post
bio sam tamo i obišao... same zgrade izgledaju dosta solidno.. ali pogled je na seoska gazdinstva i stajski gnoj. da li je moguće kako je u Novom Zagrebu dozvoljeno držati krave?
Lijepo bi bilo da si napisao: pašalićev bezobrazni kraj!
DEM62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 16:08   #46
Novosti?!

Drustvo, ima li kakvih novosti o Odranskoj zavrtnici?
Je li netko bio, vidio, potpisao i najvaznije... doznao nesto insajderski?

Sto ce biti s tim Kinezima?

Mi se spremamo ovaj tjedan u razgledavanje
__________________
Marlene
marlene is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 14:26   #47
Odranska zavrtnica - novosti...

Bok svima..
Mi smo potpisali i sad cekamo da konacno dovrse kaj imaju dovrsit. Cesta je zbetonirana, ali to je samo prvi soj (tak mi barem izgleda).
Uglavnom, lijepo izgleda, iako sam malo razocarana postavom parketa, ali ce to popravit..
O Kinezima nista ne znam, nikad ih nisam srela iako sam bila vec masu puta.
Ima li netko nekih novih vijesti?
Pozdrav
ribba is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 10:11   #48
I ja cekam potpisivanje ugovora, evo jos nista. Mislim da ce biti oko 15.6 kako je navedeno u predugovoru.

Brijem otici ovu subotu malo razgledati, nadam se da ce me ispred stana docekati veliki zeleni travnjak

Jedva cekam da se uslekim.

Sto se parketa tiće što je sa tvojim, i meni se baš ne sviđa ali nadam se to riješiti na licu mijesta sa majstorima, da ga jos jednom prebruse i bace visoko sjajni lak, nadam se sve to dobiti za oko 2000kn.
kozmos241 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 11:20   #49
Tebi u predugovoru stoji datum? hm....izgleda da su onda ugovore sklapali za svakog kupca posebno, jer nama u preugovoru nema nikakvog datuma.... ajd, drzim fige da stvarno i bude 15.6!
Kako je proslo razgledavanje u subotu? Ja se spremam ici ovu subotu...
Kaj se tice parketa, nama su popravljali, izgleda malo bolje iako niti blizu 1. klase kak se reklamiraju.. vidjet cemo kad sve bude gotovo.
Javi ako imas kakvih novosti

Quote:
kozmos241 kaže: Pogledaj post
I ja cekam potpisivanje ugovora, evo jos nista. Mislim da ce biti oko 15.6 kako je navedeno u predugovoru.

Brijem otici ovu subotu malo razgledati, nadam se da ce me ispred stana docekati veliki zeleni travnjak

Jedva cekam da se uslekim.

Sto se parketa tiće što je sa tvojim, i meni se baš ne sviđa ali nadam se to riješiti na licu mijesta sa majstorima, da ga jos jednom prebruse i bace visoko sjajni lak, nadam se sve to dobiti za oko 2000kn.
ribba is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 15:31   #50
jel imaju kupaone bide? Nisam ih primjetila na tlocrtima na stranici, kolko si ti tlocrti tocni?
cvece is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 16:00   #51
Wink

Quote:
cvece kaže: Pogledaj post
jel imaju kupaone bide? Nisam ih primjetila na tlocrtima na stranici, kolko si ti tlocrti tocni?
prilicno su tocni. fulali su malo s loggiama, balkonima....
u kupaoni je sve: kada, WC, bide, radijator, plocice
ribba is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 19:45   #52
Quote:
ribba kaže: Pogledaj post
Tebi u predugovoru stoji datum? hm....izgleda da su onda ugovore sklapali za svakog kupca posebno, jer nama u preugovoru nema nikakvog datuma.... ajd, drzim fige da stvarno i bude 15.6!
Kako je proslo razgledavanje u subotu? Ja se spremam ici ovu subotu...
Kaj se tice parketa, nama su popravljali, izgleda malo bolje iako niti blizu 1. klase kak se reklamiraju.. vidjet cemo kad sve bude gotovo.
Javi ako imas kakvih novosti
Da stoji datum, nekako smo dosli do toga datuma pa su ga i stavili. Sto se tiće parketa i meni se ne čini moj parket prve klase, onako malo na nekim mjestima ima rupica i neravnina, nemam iskustva sa parketima pa me zanima kako ste ih tražili da vam ih poprave.

Ja sam planirao na svoju ruku platiti još jedno poliranje, brušenje i lakiranje u visoki sjaj jer polu mat mi se ne sviđa jer nekako ne izgleda čisto.

Uglavnom danas sam dobio poziv, ZK izvadak je spreman, stanovi su etažiranim potpisivanje ugovora je sljedeći jedan i napokon mogu u banku po pare.

Anyway planiram biti podstanar još ovaj mjesec tako da se 1.78 useljavamo u naš novi stan

Ako nije tajna u kojoj ste zgradi?
kozmos241 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 13:33   #53
Quote:
kozmos241 kaže: Pogledaj post
Da stoji datum, nekako smo dosli do toga datuma pa su ga i stavili. Sto se tiće parketa i meni se ne čini moj parket prve klase, onako malo na nekim mjestima ima rupica i neravnina, nemam iskustva sa parketima pa me zanima kako ste ih tražili da vam ih poprave.

Ja sam planirao na svoju ruku platiti još jedno poliranje, brušenje i lakiranje u visoki sjaj jer polu mat mi se ne sviđa jer nekako ne izgleda čisto.

Uglavnom danas sam dobio poziv, ZK izvadak je spreman, stanovi su etažiranim potpisivanje ugovora je sljedeći jedan i napokon mogu u banku po pare.

Anyway planiram biti podstanar još ovaj mjesec tako da se 1.78 useljavamo u naš novi stan

Ako nije tajna u kojoj ste zgradi?

Nama datum roka useljenja nije pao na pamet.... dakle, vas je stan etaziran. Valjda ce i nas uskoro zvati. Mi smo zgrada s4, vi?
Kaj se tice parketa - mijenjali su samo laminate, nadam se da ce zavrsna obrada parketa biti u redu. Meni je receno da ce ici visoki sjaj parketa...uglavnom, mislim tamo svratiti krajem tjedna i vidjet ima li pomaka
jesu li barem stavili drugi sloj asfalta na cestu?
ribba is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 10:02   #54
Sto se tiće ceste još nije došao drugi sloj asfalta, bar je tako bilo prije par dana.

Što se tiće parketa išao sam pogledati na 2 mjesta i tražio kad sam vidio parket u izložbenom prostoru da mi pokažu paletu i nakon teškog natezanja kad sa palete skineš i pogledaš taj parket naravno da to nije identična stvar kao i u izložbenom salonu, odnosno i ta prva klasa parketa ima sitne neravnine oštečenja itd itd. tako da...Sve je stvar kako te potrefi.

Ja sam u i4. Jedva čekam da se preselim
kozmos241 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 10:33   #55
Super, blago vama.... mi jos cekamo zavrsni papir.
a kaj se tice parketa: stvar je i u izvedbi, ne samo u parketu....kod nas ce morati mijenjati jupi
ribba is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2008., 14:32   #56
Quote:
kozmos241 kaže: Pogledaj post
Sto se tiće ceste još nije došao drugi sloj asfalta, bar je tako bilo prije par dana.

Što se tiće parketa išao sam pogledati na 2 mjesta i tražio kad sam vidio parket u izložbenom prostoru da mi pokažu paletu i nakon teškog natezanja kad sa palete skineš i pogledaš taj parket naravno da to nije identična stvar kao i u izložbenom salonu, odnosno i ta prva klasa parketa ima sitne neravnine oštečenja itd itd. tako da...Sve je stvar kako te potrefi.

Ja sam u i4. Jedva čekam da se preselim
I? Je li useljenje uskoro?
ribba is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2008., 14:36   #57
Uskoro nadam se...

Inace vec je uselilo par obitelji, trava je izrasla i na krovovima i ispred kuca, svaki dan se sve ljepo zaljeva i kosi. Milina, nemože se opisati kako sad to sve super izgleda.

A... Jedva cekam.
kozmos241 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2008., 15:59   #58
ajme super..ja sam bila neki dan ali je ona glavna cesta totalno raskopana.
mi cekamo etazni, zapelo na gruntovnici... ko zna kad ce to
ribba is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2008., 16:07   #59
U ove zgrade se trebalo useliti krajem 2007, ali posto je nasa birokracija "brza" papiri su evo svi gotovi 7 mjeseci kasnije...

Ali pozitivno razmišljajte, zadržite optimizam pa će biti brzo gotovo pogotovo zato jer su se sad vec uhodali sa naseljem pa nema razloga da kasni.
kozmos241 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 08:56   #60
Quote:
kozmos241 kaže: Pogledaj post
Ali pozitivno razmišljajte, zadržite optimizam pa će biti brzo gotovo pogotovo zato jer su se sad vec uhodali sa naseljem pa nema razloga da kasni.
Iviću, jesi to ti? Pa kako je? Šta ima?
kirbaj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:31.