Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2010., 11:40   #61
Quote:
RedFox kaže: Pogledaj post
koje jebanje u mozak,pa to može samo t-com
Kakva naprdovnica. T-Mobile ne zna što će pa smišlja kako zajebat glupane.
1. Poziv 60 min + 60 min. Skuplje od Tomata, ako razgovarate npr. 1:10 min.
2. Dnevna cijena opcije 7 HRK:

* Razgovori unutar mreže: 300 min
* SMS unutar mreže: 300 SMS
* Internetski promet: 300 MB
* Razgovori prema drugim mrežama: 10 min
* SMS prema drugim mrežama: 10 SMS
Kome ovo treba, pitam se. Pogledajte Tele 2 Smiley tarifu. Duplo povoljnija od ove opcije uz nadoplatu bona 100 kn mjesećno. Nije mi jasno to Razgovori unutar mreže: 300 min, a još manje SMS unutar mreže: 300 SMS jer nitko trenutno nema tu mrežu. Nije logično napravljeno. U Tele 2 Smiley tarifi je prema svim mrežama besplatan SMS. U Tomatu je poziv prema svim mrežama 0,29 lipa + uspostava poziva 0,29 lipa kad nadoplatite 100 kn bon mjesećno. A i kad pomnožite 7 sa 30 dana dobijete 210 kn mjesečno. Toliko košta ova opcije za mjesec dana. Skupo.
3. Ova promocija:
Svi korisnici koji aktiviraju bonbon broj do 31. prosinca 2010. godine ulaze u promotivnu akciju u kojoj će dobivati 1000 minuta više u svakom mjesecu u kojem se nadoplate s minimalno 40 kn sve do 2020. godine. Dakle, korisnici cijelo desetljeće imaju na raspolaganju 1000 besplatnih minuta razgovora sa svim bonbon korisnicima.
Koliko to ima korisnika ove mreže sada? I tko zna koliko će ih biti kasnije. Vjerovatno misle da su ljudi glupi i da će svi odmah prijeći na ovu mrežu samo zbog ove promocije. Ciljaju na glupane do 21 godine. Pogledajte sad koliko ima Tele 2 korisnika Dorina tarife. Sve govori. Dobra navlakuša. Amo svi na bonbon. Slična je stvar bila sa Tomato i besplatnim kunama na računu. Sad Tomato više nema tu promociju.

Jedino što valja su jeftinije cijene razgovora prema drugim državama jer obično ne pričate manje od 3 min sa nekim iz druge zemlje.

Ono što nama treba je nova (ne virtualna) mreža koja će u biti smanjiti cijene poziva, a ne davat nove tarife, jeftine pozive unutar mreže. Treba smanjiti osnovnu cijenu poziva koja je u nas još skupa.

Ako mislite jeftino pričati uzmite Tomato, a za jeftini internet i SMS bez pretplate uzmite Tele 2 Smiley tarifu. Nije najpovoljnije ali je bolje od bonbon.

Zadnje uređivanje tomo100brt : 05.10.2010. at 12:04.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 14:09   #62
Objašnjenje na "bonbon stranici"


Quote:
Bonbon ne radi s mojim mobitelom. Što ću sada?

Bonbon koristi T-Mobile mrežu i zato bonbon kartica funkcionira samo s mobilnim uređajima iz T-Mobile ponude, te sa svim uređajima koji nisu „zaključani“ na neku drugu mrežu. Ako je tvoj uređaj “zaključan”, savjetujemo ti da odeš na prodajno mjesto ili nazoveš službu za korisnike operatora na čiju je mrežu mobitel zaključan i zatražiš “otključavanje”.
Kako to izgleda jednostavno.
__________________
Beaker's Ballad
Dadichi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 15:13   #63
ovo bih si za more mogao uzet.. fino imam skoro 9 giga interneta za 210 kuna (nemoram svaki dan uzet to, jel) i puknem si karticu u svoj Desire koji šalje internet na laptop i sve sređeno... ovo ostalo je promašaj

al ozbiljno, tko će na mobitelu napravit 300 megabajta u malo više 12 sati (čuo sam da ta tarifa 7 kuna traje do ponoći tekućeg dana)? pa neki ljudi rade..
__________________
POTPIS STOLJEĆA
M_and_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 16:04   #64
Quote:
get kaže: Pogledaj post
Tu je negdje u borbi sa tele2. Samo se nadam da će im kvaliteta zvuka ipak biti bolja.
Šta fali kvaliteti zvuka na tele2????????


I uostalom što će mi neki bonbon kad sa tele2 imam sve: trenutčno koristim smiley tarifu i iman bespl poruke i kreteni su mi poslali 300MB (2 x 150) umjesto samo 150MB .... ehehe baš sam sretan...

a dok sam bio na KO tarifi isto sasvim super, nemoraš se mislit ko je koja mreža - to je ono najbitnije. a i internet paketi su ima super.
__________________
1994 was the worst year! Kurt Cobain died, and Justin Bieber was born... :(
Dare-Devil Inside is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 16:39   #65
Kakva situacija je sa prijelazom sa Simpe na Bonbon (zadržavanje postojećeg broja sa pozivnim 098)

Ovdje spominju kako rade na što skorijoj mogućnosti prijelaza iz drugih mreža na bonbon, a šta je sa 098 - jel to druga mreža (za njih) ili ne?
__________________
Beaker's Ballad
Dadichi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 22:22   #66
Quote:
Dare-Devil kaže: Pogledaj post
... su mi poslali 300MB (2 x 150) umjesto samo 150MB .... ehehe baš sam sretan...
I meni, i meni
Ispočetka mi nije bilo jasno otkuda toliko Mb. Heheh.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 22:48   #67
Quote:
Dare-Devil kaže: Pogledaj post
Šta fali kvaliteti zvuka na tele2????????


I uostalom što će mi neki bonbon kad sa tele2 imam sve: trenutčno koristim smiley tarifu i iman bespl poruke i kreteni su mi poslali 300MB (2 x 150) umjesto samo 150MB .... ehehe baš sam sretan...

a dok sam bio na KO tarifi isto sasvim super, nemoraš se mislit ko je koja mreža - to je ono najbitnije. a i internet paketi su ima super.

bonbon će morat više truda uložit kako namamit ljude
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 23:16   #68
Ma Tele2 je za mene bog i batina

Taj bonbon mi se stvarno čini totalno besmislen - kao furaju se na neku kvalitetu (koriste infrastrukturu T-Mobilea), tako da će kvaliteta biti slična ako ne i gora... a T-M baš i ne očarava nekom kvalitetom, kao npr. Vip ili Tele2 ... vjerjute mi znam.
__________________
1994 was the worst year! Kurt Cobain died, and Justin Bieber was born... :(
Dare-Devil Inside is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 10:18   #69
Quote:
Dare-Devil kaže: Pogledaj post
Šta fali kvaliteti zvuka na tele2????????


I uostalom što će mi neki bonbon kad sa tele2 imam sve: trenutčno koristim smiley tarifu i iman bespl poruke i kreteni su mi poslali 300MB (2 x 150) umjesto samo 150MB .... ehehe baš sam sretan...

a dok sam bio na KO tarifi isto sasvim super, nemoraš se mislit ko je koja mreža - to je ono najbitnije. a i internet paketi su ima super.

Već sam pisao o tome.
Znači tamo gdje je tele 2 infrastruktura, kvaliteta zvuka je lošija i do 30%.

Tamo gdje koriste tuđu infrastrukturu tamo je sve OK.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 12:42   #70
*1 Korisnici koji, u promotivnom razdoblju od 1. listopada 2010. do 31. prosinca 2010. godine, nadoplate svoj bonbon prepaid račun bonom od minimalno 40,00 kn, neće plaćati pozive prema bonbon tarifi. Korisnici će u svakom kalendarskom mjesecu u kojem nadoplate račun bonom od minimalno 40,00 kn dobiti besplatnih 1000 minuta za razgovore prema bonbon tarifi koje će moći ostvariti u razdoblju od 31 dan od nadoplate. Nakon potrošenih 1000 minuta pozivi unutar mreže će se naplaćivati po standardnoj cijeni bonbon tarife. Korisnici će moći dobivati besplatne minute razgovora unutar promocije do kraja godine, zaključno s 31. prosincem 2010. godine

na to pitanje(zadnja rečenica članka)dobio sam slijedeči odgovor-bonbon služba na facebooku
Bonbon ‎@obracun poziva -> tocno

@besplatne min->informacije si vidio na prvotnom cjeniku s tiskarskom greskom. Cjenik je ispravljen. minute vrijede do 31.12.2020, a na njih se pravo stjece aktivacijom broja i nadoplatom racuna s minimalno 40 kn do 31.12.2010.

ispricavamo se na pogresci.
purger72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 13:39   #71
Quote:
Dadichi kaže: Pogledaj post
Kakva situacija je sa prijelazom sa Simpe na Bonbon (zadržavanje postojećeg broja sa pozivnim 098)

Ovdje spominju kako rade na što skorijoj mogućnosti prijelaza iz drugih mreža na bonbon, a šta je sa 098 - jel to druga mreža (za njih) ili ne?
Cuj na osnovu iskustva da se sa Tomato ne moze prijeci na VIP , i ovdje su moguce razne "perverzije"!
10aLEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 15:00   #72
Quote:
10aLEX kaže: Pogledaj post
Cuj na osnovu iskustva da se sa Tomato ne moze prijeci na VIP , i ovdje su moguce razne "perverzije"!
Ma mene zanima u kontra smjeru. (kao iz VIPme u Tomato)
Znam da se u Tomato može prebaciti iz drugih mreža, pa onda valjda i iz VIP-a.
Šta li će smisliti u t-mobileu - da mi je znat
__________________
Beaker's Ballad
Dadichi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 23:23   #73
Ovo ce uzeti opet oni jebivetri koji neznaju sta zele, opcenito u zivotu pa svakih nekoliko mjeseci mjenjaju mrezu jer je druga bolja. Uvijek je bolje ono sto drugi ima a ja sam se zajebo ja sam nesiguran korisnik kojeg svi zele zajebati , ja , ja ,ja

imaju minute unutar mreze pa jasno da imaju kad nitko nema njihov broj......

da ce sada oni napacenim korisnicima donijet svijetlo u zivote cisto sumnjam....

da ce privuc ove neodlucne to svakako .... da ce oni za tri mjeseca otic u drug mrezu i to svakako... ma otici ce oni u drugu drzavu da promjene mrezu ... promijenili bi i spol da imaju muda .. mislim stvarno sta ce biti bolje fluktuacija majmuna sa pozivnim brojveima koji ne pripadaju maticnoj mrezi...
__________________
samo se rupa kopa od vrha prema dnu
BLACKROCK is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 23:33   #74
Quote:
BLACKROCK kaže: Pogledaj post
Ovo ce uzeti opet oni jebivetri koji neznaju sta zele, opcenito u zivotu pa svakih nekoliko mjeseci mjenjaju mrezu jer je druga bolja.
uzet će i oni preseratori koji uvijek moraju pokazat nešto novo tipa: izašo novi mobitel, brate ko te pita za cijenu, kupe ga nakon 3 dana prodaje, ili oni kaj su stajali u redovima za iphone shit onaj dan kad je izašao.

takve ja zovem wanna be faca a zapravo su seljačine teške
shotman is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 14:35   #75
Po tome onda nikada nitko ne bi sišao sa t-mobile-a.


Odlično razmišljanje.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 16:35   #76
imaš pravo ali da li nam treba tolika šuma zajebancije.....

koliko nas ima da nam treba toliko mreža dobra je konkurencije ali ovo je previše i šta je najgore ništa novo u svemu tome vip i t mobile imaju svoju djecu .......
__________________
samo se rupa kopa od vrha prema dnu
BLACKROCK is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 20:10   #77
Quote:
get kaže: Pogledaj post
Po tome onda nikada nitko ne bi sišao sa t-mobile-a.


Odlično razmišljanje.

da bar je t-com osta monopolist......
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 22:41   #78
Quote:
BLACKROCK kaže: Pogledaj post
imaš pravo ali da li nam treba tolika šuma zajebancije.....

koliko nas ima da nam treba toliko mreža dobra je konkurencije ali ovo je previše i šta je najgore ništa novo u svemu tome vip i t mobile imaju svoju djecu .......
Meni ne smeta. Ako će drugima izmamiti suze na oči, zašto ne?

Dal je normalno da trošimo više na telefon nego na struju, to je neka druga sfera rasprave.

Meni odgovara da bude toga što više, jer u svakom trenutku ću naći nešto prikladno za sebe.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 22:58   #79
U odgovorima na pitanja korisnika (facebookaša) sam našao podatak da prijenos broja nije moguć prije veljače 2011.
Šta je tu toliki problem?!

Nego još nešto,
kako oni misle da sa SZK-om (on-line) kontaktiraju oni koji ne koriste Twitter i Facebook?
__________________
Beaker's Ballad
Dadichi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 23:06   #80
Ma to im je podosta nadobudno. Kao super kul uber stvar.

Recimo ja osobno ne podnosim niti T niti F.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:08.