Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Strip

Strip Kvadrat na kvadrat.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2018., 23:09   #61
Nick7 - lijepo to izgleda, ima Ikea dosta dobrog izbora a i dopada mi se ova ideja sa staklom, što se tiče prašine tu si u pravu potpuno.

Uff, znam da te sad i taj Zagor privlači - složio bih se da je bolje komplet, iako kako kolega Alex kaže, kad kupuješ malo pomalo i nabavljaš, to ima svoju draž. Ali po meni bolje komplet.

Jer ovdje kod Zagora isto postoje te neke "kritične knjige, pričali smo o onome broju 23 ako se sjećaš
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 23:10   #62
Quote:
ReemCP kaže: Pogledaj post
Nick7 - lijepo to izgleda, ima Ikea dosta dobrog izbora a i dopada mi se ova ideja sa staklom, što se tiče prašine tu si u pravu potpuno.

Uff, znam da te sad i taj Zagor privlači - složio bih se da je bolje komplet, iako kako kolega Alex kaže, kad kupuješ malo pomalo i nabavljaš, to ima svoju draž. Ali po meni bolje komplet.

Jer ovdje kod Zagora isto postoje te neke "kritične knjige, pričali smo o onome broju 23 ako se sjećaš
Da, ma i 22 i 24 ako se ne varam
alex-pu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 03:38   #63
Da. Šteta što Libellus tiska mali broj primjeraka pa se javlja problem da je do nekih brojeva iznimno teško doći. Osim ako se ne želi izdvojiti suluda cifra.
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 16:47   #64
Izašla su inače od Libellus izdanja dva nova broja.

http://www.libellus.hr/i/gabrijelova...vard/1229/0/-2

http://www.libellus.hr/i/savez--zako...orka/1230/0/-2
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 01:24   #65
Da se konačno pohvalim onom kolekcijom koju sam spominjao .

Pružila se prilika pa sam zajedno sa ženom svratio do Ikeje i kupio dostojnu vitrinu za Nathan Never kolekciju. Odozdola prema gore je prvo Agencija Alfa, zatim Specijalno izdanje, Almanasi, Maxi i zatim redovita izdanja. Kupio sam dvije dodatne police koje sam umetnuo, no na kraju isada da sam se onako od oka preračunao za koji centimetar pa na ove u sredini ne stanu. Ova točno na sredini je fiksna. No popuniti ću ja to već nekim prigodnim stvarima. Sa strane u ovoj praznini do vitrine sam smjestio Gigant serijal. Budući da mi je do prije koje minute pola kolekcije ležalo u hrpicama na podu, rekao bih da je dobar napredak .



Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 17:42   #66
@Nick7 - izvrsno ti ovo izgleda čestitke baš se lijepo uklapa u prostor, ne zauzima puno mjesta i fino je uredno složeno, ma milina, što reć' drugo
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 01:56   #67
Thanks @ReemCP .

Vidim da se fotka u međuvremenu maknula, vjerojatno jer sam uploudao preveliku fotku. Tek sam se poslije sjetio pravila. Pa postam novu, ovoga puta primjerene veličine.

Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 21:55   #68
Super si se sjetio staviti gigante u ovaj "međuprostor", fino ti stoje uspravno moji (od Zagora) leže jedan na drugom
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2018., 21:35   #69
Citam "Lov na lopova". Pricu u drugom dijelu prica Legs. Jel ovo na slici R2D2 i omage Star Warsima ili obicna kanta za smece koja samo izgleda ko on?



Poslano sa mog E5823 koristeći Tapatalk
__________________
Guard your honor. Let your reputation fall where it will. And outlive the bastards.

The will to be stupid is a very powerful force, but there are always alternatives.
RiderInTheSky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2018., 17:01   #70
Definitivno liči na R2D2, no teško je reći.

Pravi homage Star Warsima je u epizodi "Ja, robot". U jednom dijelu Nathan i Jack se bore protiv AT-ST hodača. A ima i jedna kartica gdje se pojavljuju R2-D2 i C3PO, točno onako kako izgledaju i u Ratovima Zvijezda.
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2018., 23:41   #71
Onda je vjerojatno i ovo R2D2. Cudi me kaj mi je to upalo u oci. Inace ne obracam previse pozornosti na tolke detalje kada citam skenirane stripove. Ovo sa Star Wars likovoma cu svakako potraziti. Hvala za info.

Poslano sa mog E5823 koristeći Tapatalk
__________________
Guard your honor. Let your reputation fall where it will. And outlive the bastards.

The will to be stupid is a very powerful force, but there are always alternatives.
RiderInTheSky is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2018., 11:42   #72
Stiže nam uskoro i 66 knjiga Nathan Never serijala.

http://www.libellus.hr/index-clanak/...n-never-66/575

Izdati će epizode:
“Misterij Sub Cityja” (Stefano Vietti / Paolo Di Clemente)
“U ubojičinim rukama” (Stefano Vietti / Paolo Di Clemente)
“Kad grad umire” (Stefano Vietti / Paolo Di Clemente)

Također možemo očekivati i 16 knjigu Agencija Alfa.

http://www.libellus.hr/index-clanak/...ja-alfa-16/572
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2018., 17:47   #73
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2018., 01:28   #74
Quote:
RiderInTheSky kaže: Pogledaj post
Onda je vjerojatno i ovo R2D2. Cudi me kaj mi je to upalo u oci. Inace ne obracam previse pozornosti na tolke detalje kada citam skenirane stripove. Ovo sa Star Wars likovoma cu svakako potraziti. Hvala za info.

Poslano sa mog E5823 koristeći Tapatalk
Uhvatio sam danas malo vremena, pa pofotkao određene scene s AT-ST na kojeg su Nathan Never i Jack naišli, OK pazite ovo, u napuštenom parku koji jako podsjeća na Disney Land. Je li moguće da su već 1993. mogli predvidjeti da će Disney kupiti Lucas filmsku kuću .





Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2018., 14:00   #75
Quote:
Nick7 kaže: Pogledaj post


Počelo je . Nisam mogao odoliti iskušenju, tim više jer me bilo strah da ovi prvi brojevi ne odu. Sad ću se za ostale ipak strpiti do Interlibera da se ne bi poslije lupao po čelu koliko sam mogao uštedjeti.
@ Nick7 - Gdje si tražio ove prve brojeve Nathan Nevera od Libellusa? Mislio sam si uzeti prve 2-3 knjige za početak, ali ne mogu nigdje naći prvu knjigu :/
ihrstic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2018., 02:02   #76
Quote:
ihrstic kaže: Pogledaj post
@ Nick7 - Gdje si tražio ove prve brojeve Nathan Nevera od Libellusa? Mislio sam si uzeti prve 2-3 knjige za početak, ali ne mogu nigdje naći prvu knjigu :/
U Menartu u Avenue Mallu. Trebalo bi ih biti još ako se ne varam. U četvrtak navečer prolazim blizu, pa ti mogu provjerit ako hoćeš.
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2018., 09:41   #77
Quote:
Nick7 kaže: Pogledaj post
U Menartu u Avenue Mallu. Trebalo bi ih biti još ako se ne varam. U četvrtak navečer prolazim blizu, pa ti mogu provjerit ako hoćeš.
E, može ako ti nije problem. Dužan sam ti pivu Kupio sam preko aukcije na stripovi.com Knjigu 2 pa bih volio naći prvu pa da polako krenem s time, da mi ne pobjegnu ti raniji brojevi
ihrstic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2018., 11:35   #78
Počeo sam pratiti Nathan Nevera još kad se prvi put pojavio kod nas (kraj 90tih ili početak 2000tih ), dakle izdanja Slobodne Dalmacije i Ludensa. Zapravo me privukao zanimljiv crtež naslovnica, drugačije od onoga na što smo navikli od talijanskih stripova.

Mislim da su prve epizode kad Nathan ide na onaj borilački turnir na neki otok, zapravo hommage Bruce Leeju "U zmajevu gnijezdu". I tu sam se već zakačio. Čini mi se da imam prvih 50tak brojeva koji su izašli (možda mi fali jedan broj).

Nakon te prve serije izdanja su na neko vrijeme prestala i tako je moja strast za Nathanom pala zaborav. Ali i dalje u kutiji na tavanu čuvam te brojeve (plus dosta Zagora, Alan Forda i nešto Dylan Doga). Tko zna, možda mu se jednom opet posvetim.
saucer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2018., 19:57   #79
Quote:
ihrstic kaže: Pogledaj post
E, može ako ti nije problem. Dužan sam ti pivu Kupio sam preko aukcije na stripovi.com Knjigu 2 pa bih volio naći prvu pa da polako krenem s time, da mi ne pobjegnu ti raniji brojevi
Nisam te zaboravio. Nažalost morat ću te razočarati, jer bojim se da nemaju više .

Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2018., 09:37   #80
Quote:
Nick7 kaže: Pogledaj post
Nisam te zaboravio. Nažalost morat ću te razočarati, jer bojim se da nemaju više .
A šteta :/ Morat ću onda po aukcijama gledat da nabavim tu prvu knjigu. Ovih ostalih još uvijek ima. Hvala ti puno
ihrstic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:25.