Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2012., 12:25   #41
danas uzimam maccabi pod obavezno!

Quote:
supermariobet kaže: Pogledaj post
olympiacos! ne mogu imati opet onako kriminalan sut za 3 poena kao u gostima protiv galata proslo kolo.
sinoc 9-19; 47,4% za 3 poena!

Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
18
16
59-44

bokte, ne bih dobio
steta!
imao samo 6-10 slobodna.
da je barem jos jedno uslo...


nauči koristiti edit

Zadnje uređivanje more_jadransko : 02.02.2012. at 14:36.
supermariobet is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 12:37   #42
Quote:
supermariobet kaže: Pogledaj post
steta!
imao samo 6-10 slobodna.
da je barem jos jedno uslo...
Razočarao me je jer je šutirao samo dva puta za tricu. I oba pogodio. Nekoliko bezveznih turnovera. Ali ajde, izvuče me NBA.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 14:22   #43
Barcelona-Žalgiris Kaunas 1,10 1

CSKA Moskva-Galatasaray CC 1,10 1

FUlker-Panathinaikos BC 1,60 2

Cantu-Macc.Tel Aviv 1,60 2

Tečaj: 3,0976


Da nisam takva kukavica,rado bih odigrao ovo za veći ulog.
Barca kod kuće i moćni CSKA su za mene za 10/10 ulog.
Maccabi nije neiskusna ekipa da se uplaše Cantua u gostima i mislim da bi to mogli riješiti.
Panathinaikos si ne bi smio dozvoliti da izgubi ovu utakmicu i kvalitetniji su(iako znamo kako završavaju tekme gdje ekipa ''ne smije'' izgubiti.)
__________________
"Maybe, just once, someone will call me 'sir' without adding, 'you're making a scene'."
SemperVigilans is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 14:44   #44
PAO bi mogao 1/2.

Igram Maccabi 2 i CSKA hendikep 1, čini mi se 17,5.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 14:53   #45
Bilo bi lijepo kad bi Tsigalko i ostala ekipa iskusnijih košarkaša malo uskočili da sa par rečenica prokomentiraju Maccabi i Panathinaikos.Hvala
__________________
"Maybe, just once, someone will call me 'sir' without adding, 'you're making a scene'."
SemperVigilans is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 15:07   #46
Quote:
SemperVigilans kaže: Pogledaj post
Bilo bi lijepo kad bi Tsigalko i ostala ekipa iskusnijih košarkaša malo uskočili da sa par rečenica prokomentiraju Maccabi i Panathinaikos.Hvala
Ne pratim ti ja europsku košarku. Pogleda sam par utakmica ove sezone dok nije počeo NBA i to je to.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 15:23   #47
po meni jedan vrlo izgledni double koji sam uplatio u favoritu
unicaja+5,5 1 1,42 i mallet under 14,5 1,85
Miki1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 15:31   #48
ne znam baš, montepaski je u gadnom naletu,
imaju skalpove reala, barcelone ...
mccallebb igra fenomenalno otkako se vratia od ozljede,
a malaga je dobila samo kk zagreb u zadnjih 8 utakmica.

cantu je tvrda ekipa, je da makabi mora dobit,
al nisam siguran da će to proć tako glatko,
nezgodan je cantu, pogotovo doma
zentagana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 16:06   #49
Quote:
tsigalko-11 kaže: Pogledaj post
Ne pratim ti ja europsku košarku. Pogleda sam par utakmica ove sezone dok nije počeo NBA i to je to.
Šteta.Trebao bi početi

Ne znam,mislim da ću odigrati taj listić za mali ulog.
__________________
"Maybe, just once, someone will call me 'sir' without adding, 'you're making a scene'."
SemperVigilans is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 16:51   #50
Pozdrav,samo jedno pitanje u vezi današnjih utakmica Eurolige,tj. izabrao sam svoja dva para koja mislim odigrati,po nekoj statistici ajmo to tako reći,ovo bi trebalo proći no ipak nije uvijek sve tako idealno i lijepo..dakle odlučio sam se za zbroj koševa momčadi,te sam tako odigrao..

76,5/Panathinaikos - više - kvota 1.82
79,5/Barcelona - više - kvota 1.70

Ukupna Kvota (Hrvatska Lutrija) - 3,09 - čisto dovoljno za neki srednji ulog ajmo to tako reći

Vaša mišljenja? hvala unaprijed..
UložiDaSeMnoži is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 16:51   #51
Quote:
SemperVigilans kaže: Pogledaj post
Šteta.Trebao bi početi

Ne znam,mislim da ću odigrati taj listić za mali ulog.
Ma nemam vrimena još i za to, dosta su mi Portugalci i NBA.

Sve drugo sam odjeba, ne pratim ništa, čak niti Barcu i Real, pa se niti ne kladim na to.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 17:16   #52
Pozz svima!

Za danas cu probat odigrat double na Sienu i Cska samo iz razloga sto oboje u jako dobroj formi.

Tecaj:2,2 SS
bibinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 17:29   #53
Thumbs up

ajmo danas malo mix Euroleague i NBA

Johnson over 19,5 1,85
Gasol over 14,5 1,85
Jefferson over 17,5 1,85
Ukic over 9,5 1,85
Bogdanovic under 13,5 1,85
Eliyahu under 11,5 1,85 HL
__________________
jebem skoro svaki dan 1950
euskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 17:33   #54
pazite se Maccabija danas, Cantu doma igra potpuno drugacije nego vani, igraju ko u transu, nekad cak i iznad svojih mogucnosti, imaju odlicnu podrsku publike i ak ih krene sut jao svima... iako, 1,6 na Maccabi je value, kad se pogleda roster ekipa, jasno je da bi Maccabi trebo dobit, al opet... tesko je prognozirat, Maccabi igra brzu kosarku, a Cantu igra sporije, ko uspije nametnut svoj ritam trebo bi bit u velikoj prednosti...
a Fener-Pao po meni cista duja... Pao kiksao u zadnjem kolu doma protiv Unicsa, potpuno netipicna tekma za njih gdje su primili skoro 90 poena, i danas im treba pobjeda... a zna se kak igraju kad im treba, Obradovic uvijek nes dobitno skemija... Fener je jako dobra ekipa, pogotovo doma igraju odlicno, ali smatram da Pao jednostavno ima vise "oruzja"... Fener ove sezone dosta ovisi o Ukicu (kolko god to cudno zvucalo), pa i Bogdanovicu (sto se tice napadackog dijela), a tu mislim da ce Diamantidis ustopat Ukica, a na Bogdanovicu ce se vise njih mijenjat, vjerojatno Perperoglu i Sato, a znamo kakvu obranu mogu odigrat... ima tu jos igraca na obje strane, al govorim koji su im glavni aduti, sto opet ne mora uvijek bit slucaj... pod kosem Fener ima vise opcija, ali Pao ima kvalitetnije igrace... i jedna velika prednost na strani Pao-a je iskustvo, sto igraca sto trenera... dapace, upravo zbog trenera bi najvise i igrao na Pao, makar cijenim Spahiju i smatram ga nasim najboljim trenerom (uz Perasovica), ali Obradovic je ipak klasa za sebe, toliko puta dokazana...
agent5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 17:47   #55
Definitivno uzimam Montepaschi @ 2,0 protiv Unicaje.

Siena ima jednu od najboljih gostujucih obrana u Euroligi(zapravo najbolju) te ovakav koeficijent se jednostavno mora uzet. Real Madrid je u gostima protiv Unicaje bio cijenjen -5.5, dok je Siena -1.5 sto mi je malo čudno.
Siena ce se svim snagama boriti nebi li uzela prvo mjesto da izbjegne CSKA u četvrtfinalu. Unicaja jednostavno nece imati riješenja za Bo McCalebba

Vidim da i online kladionice kuže da su malo pretjerali sa koefom na Sienu te ga spustaju na 1,7
PlayMaker91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 17:48   #56
Unicaja danas nakon dugo vremena u punom sastavu po meni imaju odlicno izbalansiranu ekipu i na svakoj poziciji po 2 jako dobra igraca sieni je pobjeda u madridu dosta i ne vjerujem da ce imat 3 0 sa 2 gostujuce pobjede iz spanjolske mislim da ce unikaha to lagano dobit blizu 10 razlike.
Miki1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 20:37   #57
Quote:
Miki1983 kaže: Pogledaj post
Unicaja danas nakon dugo vremena u punom sastavu po meni imaju odlicno izbalansiranu ekipu i na svakoj poziciji po 2 jako dobra igraca sieni je pobjeda u madridu dosta i ne vjerujem da ce imat 3 0 sa 2 gostujuce pobjede iz spanjolske mislim da ce unikaha to lagano dobit blizu 10 razlike.
ne vjerujem baš, al živi bili pa vidili...

unicaja igra jako lošu obranu za razliku od talijana a osim toga nakon onog poraza od Reala u zadnjim sekundama koji im je dosta teško pao upali su u šutersku i rezultatsku krizu (u zadnjoj prvenstvenoj tekmi protiv Gran Canarije koja je po kvaliteti kilometrima daleko od Siene, ubacili su samo 49 a nebi rekao ni da su tankirali radi eurolige, bilbau koji ne igra obranu 70, manresi 68, u prvenstvu su pali na 4.poziciju iako su jedno vrijeme čak bili vodeći), ako je Siena bila u stanju onako limitirati Reala u Madridu, mislim da mogu lako izaći na kraj i sa ovakvom Malagom
prednost na strani domaćih će bit paklena atmosfera u dvorani, no nisam baš siguran da će to ovaj put biti odlučujući faktor, unicaja bi ovo mogla dobit ukoliko talijani prihvate njihov način igre i krenu s njima u jurnjavu po terenu; i onda ako ovima uđe par otvorenih šuteva mogli bi se i razmahat nošeni fanatičnom publikom, no ukoliko se odluče odigrat pametno i čvrsto u obrani, kao sa Realom mislim da će onda voda krenut na njihov mlin

kako to misliš da im je pobjeda protiv Reala dosta

moj izbor od EL je...

F.Ulker manje od 72,5 (jbg, evo pokušavam već više od pol sata postat i ne uspjevam )
Eliyahu manje od 11.5
@2,91 HL


mislim i da se neće ni izraelci večeras nazabijat pa mi i ovo izgleda dosta primamljivo... Maccabi manje od 76,5 (dat će 76 )
panderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 20:41   #58
David Andersen (Siena) 13,5 manje-bez nekog posebnog razloga,ali eto...
miki1212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 21:07   #59
McCalebb over ili under 17.5

misljenja ?
bonimir22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 21:38   #60
Quote:
agent5 kaže: Pogledaj post
pazite se Maccabija danas, Cantu doma igra potpuno drugacije nego vani, igraju ko u transu, nekad cak i iznad svojih mogucnosti, imaju odlicnu podrsku publike i ak ih krene sut jao svima... iako, 1,6 na Maccabi je value, kad se pogleda roster ekipa, jasno je da bi Maccabi trebo dobit, al opet... tesko je prognozirat, Maccabi igra brzu kosarku, a Cantu igra sporije, ko uspije nametnut svoj ritam trebo bi bit u velikoj prednosti...
sve stoji, nadam se kako ce ih izraelci utisat u prve dvije cetvrtine.. u formi su makabejci.. i vraca im se pnini.. naravno oprez, ali 1,6 za klasu bolj goste mislim da se mora uzet
monaco is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:12.