Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2018., 20:46   #2061
Quote:
ladydi5 kaže: Pogledaj post
Kontaktirala sam tehničku podršku,rekli su mi da se registriram na moj evo tv,sad ih ne mogu ponovo dobiti,ne mogu učitati tu stranicu.
Uglavnom,kupila sam prijemnik,nakon mjesec dana poslala poruku za produženje besplatne usluge još dva mjeseca i sad prvih deset kanala radi ostali zaključani.
Quote:
ladydi5 kaže: Pogledaj post
Prije Nove godine imali su ponudu kupiš reciever,mjesec dana svi kanali otključani,kad to istekne pošalješ poruku sa aktivacijskim kodom i dobiješ još dva mjeseca sve programe otključane.Meni nakon mjesec dana kanali se zaključali,pošaljem poruku,otključaju ih,nakon nekoliko dana opet mi se zaključali.Tehnička kaže da se registriram,s tim da su oni mi htjeli pomoci,ja sam rekla obavit cu sama registraciju,sad ne mogu naci stranicu.
Zvat cu ih sutra.
Stvarno ne znam gdje je ta stranica, prvi put čujem.
Nadam se da ćeš uspjeti !
Javi !
__________________
...i to ti je to...
SEAGULL
Goluždrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 20:46   #2062
onda ti je to ovaj link na web formular, gdje se upravo to spominje - obnova.
a sad, ulazi li tu tvoj poklon od 1+2 mjeseca za probu ili ne, e to ne znam.
__________________
Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
viking is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 17:52   #2063
Quote:
ladydi5 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,znate li kako se registrirati na moj evo tv,ne mogu nikako pronaći stranicu.
Ne znam da li si to u međuvremenu riješila, ali da bi nakon isteka prvih 30 besplatnih dana ostvarila dodatnih 60 trebaš otići na stranicu

Tamo ispuniš podatke koji se traže.

Obrati pažnju na podatak "broj uređaja". Tu se upisuje "Service-ID" (tvoj korisnički broj) koji sadrži 11 znamenki a imaš ga na naljepnici koju si dobila sa uređajem. Ili ako si zametnula naljepnicu, najlakše ti je da na EvoTV prijemniku izabereš bilo koji program koji ne možeš gledati. Na ekranu će se pojaviti poruka "Poštovani ovo je program koji se plaća..." itd. Na kraju te poruke se nalazi broj od 11 znamenki - to je tvoj korisnički broj!

Kod za aktivaciju ćeš dobiti SMS-om. Nakon što potvrdiš aktivaciju, moći ćeš gledati sve programe (osim HBO paketa) još 60 dana.
joule1309 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2018., 18:46   #2064
Molio bih da mi se jave ljudi iz Rijeke koji imaju EvoTV, koji imaju problema sa prijemom nekih od njihovih programa.

Svaki toliko potpuno izgubim prijem ovih kanala:
- HBO HD
- HBO 2 HD
- HBO 3 HD
- Cinemax
- Cinemax 2
- Discovery
- National Geographic
- Viasat History
- DokuTV
- i još par

Svi ti digitalni kanali nalaze se multipleksirani na istom frekvencijskom kanalu od 762.00 MHz (odnosno CH-57). Očigledno da je to najslabiji i najjadniji kanal na odašiljaču Učka. Pa su valjda baš zato "stručnjaci" iz EvoTV-a odlučili na njega montirati sve dobre programe.

Tako da kad jedan fizički kanal nestane ili oslabi, ostaneš bez svih dobrih kanala istovremeno. Molio bih da mi se jave ljudi iz Rijeke koji imaju probleme sa prijemom EvoTV kanala, kako bismo zajednicki izvršili pritisak da već jednom poprave taj fuš.
at_strasnomlat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2018., 20:27   #2065
Stranica evotv-a za Rijeku preporuča da se antena okrene prema odašiljaču Krk-Kras (smjer jugoistok).
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2018., 21:16   #2066
Upravo tako
Kod mene sve radi usmjereno na taj odasiljac

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
blazze is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2018., 21:16   #2067
Ma ovi iz EvoTV su idioti. Imaju samo jedan tip prijemnika i samo jedan tip CI kartice. Oboje je smeće.

Prijemnik je jeftina kutija koja hvata samo ako imaš dobar signal. Moj signal se odbija od zgrade, ne mogu direktno vidjeti ni Učku ni Cres. Ali to ne smeta mojoj televiziji. Slika je savršena kad ju primam s mojim novim TV-om i dekodiram CI karticom.

Na žalost CI kartica ima grešku. Kad ugasiš TV više ga ne možeš upaliti. Iz tech-supporta su potvrdili da kod nekoliko tipova popularnih televizora CI kartica blokira TV i možeš ga upaliti tek kad iščupaš karticu. Pitao sam ih da li imaju još koji tip CI kartice. Rekli su da nemaju. Znači prodaju samo jednu i ta je smeće.

Onda sam uzeo vanjski prijemnik. Ali prijemnik je tako slabašan da čak niti uz pojačalo ne može uhvatiti signal, ako nema optičku vidljivost do odašiljača. Bilo koji moderni televizor, čak i onaj najjeftiniji, ima bolji prijem od njihovog novog prijemnika. Od kud ga samo nabavljaju? Iz Bangladeša?

Znači CI kartica im ima grešku, a prijemnik je jadan. To je taj dični EvoTV koji se stalno reklamira (u vlasništvu Hrvatske Pošte). Tipična državna firma. Leglo neradnika i uhljeba.
karamba18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2018., 19:31   #2068
Quote:
karamba18 kaže: Pogledaj post
Ma ovi iz EvoTV su idioti. Imaju samo jedan tip prijemnika i samo jedan tip CI kartice. Oboje je smeće.

Prijemnik je jeftina kutija koja hvata samo ako imaš dobar signal. Moj signal se odbija od zgrade, ne mogu direktno vidjeti ni Učku ni Cres. Ali to ne smeta mojoj televiziji. Slika je savršena kad ju primam s mojim novim TV-om i dekodiram CI karticom.

Na žalost CI kartica ima grešku. Kad ugasiš TV više ga ne možeš upaliti. Iz tech-supporta su potvrdili da kod nekoliko tipova popularnih televizora CI kartica blokira TV i možeš ga upaliti tek kad iščupaš karticu. Pitao sam ih da li imaju još koji tip CI kartice. Rekli su da nemaju. Znači prodaju samo jednu i ta je smeće.

Onda sam uzeo vanjski prijemnik. Ali prijemnik je tako slabašan da čak niti uz pojačalo ne može uhvatiti signal, ako nema optičku vidljivost do odašiljača. Bilo koji moderni televizor, čak i onaj najjeftiniji, ima bolji prijem od njihovog novog prijemnika. Od kud ga samo nabavljaju? Iz Bangladeša?

Znači CI kartica im ima grešku, a prijemnik je jadan. To je taj dični EvoTV koji se stalno reklamira (u vlasništvu Hrvatske Pošte). Tipična državna firma. Leglo neradnika i uhljeba.
Imao sam sličnu situaciju sa CI karticom, povremeno nije htjela dekodirati i blokirala bi sve programe, svuda je bila crna slika, morao sam gasiti pa paliti TV samo da bih gledao standardne programe.

Nakon što sam opisao problem korisničkoj, bilo je "A vi sigurno imate Grundig televiziju?". Nakon potvrdnog odgovora ljubazna cura je rekla da će tehničar doći drugi dan i staviti drugi tip kartice. Od onda sve radi kako treba. BTW, ja sam ispod Učke i antena je okrenuta prema Krku, prijem je odličan.

Možda si naletio na neinformiranog studenta u korisničkoj ili ovisi o TV-u koji imaš. Nadam se da sam barem malo pomogao.

Zadnje uređivanje BoomBadill : 20.03.2018. at 19:32. Reason: typo
BoomBadill is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2018., 22:37   #2069
Quote:
BoomBadill kaže: Pogledaj post
Imao sam sličnu situaciju sa CI karticom, povremeno nije htjela dekodirati i blokirala bi sve programe, svuda je bila crna slika, morao sam gasiti pa paliti TV samo da bih gledao standardne programe.

Nakon što sam opisao problem korisničkoj, bilo je "A vi sigurno imate Grundig televiziju?". Nakon potvrdnog odgovora ljubazna cura je rekla da će tehničar doći drugi dan i staviti drugi tip kartice. Od onda sve radi kako treba. BTW, ja sam ispod Učke i antena je okrenuta prema Krku, prijem je odličan.

Možda si naletio na neinformiranog studenta u korisničkoj ili ovisi o TV-u koji imaš. Nadam se da sam barem malo pomogao.

Hvala na pokušaju pomoći, ali razgovarao sam sa 8 različitih tehničara. Oni bi rado pomogli. Ali rekli su da su Neocean kartice povučene. Također i jedna druga vrsta. Ostale su samo ove šugave.

Što se tiče vanjskih prijemnika, kvaliteta im je na razini VIVAX uređaja (znači dno-dna). Ne hvataju ako signal nije savršen.

A što je najsmješnije, najbolje programe su mapirali na kanal 57 koji prema njihovom vlastitom dokumentu je daleko lošiji od kanala 39 (na kojeg su stavili manje zanimljive programe). Znači da sumiram:
1. Imaju samo jednu vrstu CI kartica koje nisu baš čudo kompatibilnosti
2. Samo jednu vrstu prijemnika, koji radi samo u idealnim uvjetima
3. Mapirali su dobre programe na loš kanal

Sve što su mogli zaje... su zaje... !
Državni uhljebi na djelu.
karamba18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2018., 00:53   #2070
Neotion kartice (neoušn), ne Neocean.

DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2018., 01:35   #2071
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
Neotion kartice (neoušn), ne Neocean.
Ah, thanks. Nikad nisam vidio kako se pise, samo sam cuo naziv od tech-supporta. Pa sam zakljucio da je mozda Neo + Ocean
karamba18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2018., 18:21   #2072
Evo TV od 03.04. pokreće Cinestar Tv buket ( 5 kanala ) i do 03.06. će biti gratis.... nakon toga 45 kuna mjesečno...
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2018., 19:33   #2073
Jesu ista izbacili?
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2018., 20:40   #2074
Moguće da su makli Hayat, nisam siguran.
__________________
An expropriating property protector is a contradiction in terms.

We sit together, the mountain and I until only the mountain remains
Vautrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 01:56   #2075
Ja imam samo jedan ciestar tv
Neno Svemirac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 10:53   #2076
Pokreni automatsku pretragu
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 11:15   #2077
Penthouse 1 (ili 2) je maknut ili?
Mutt is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 12:30   #2078
Još kad bi dodali par sportskih HD programa (što ih uopče koči tamo - Discovery i Sportklub traže više za HD?)...

Izgleda da izbacujem Dokumentarce i vijesti, te uzimam Cinestarove na ljeto.
Kirkpatrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 17:45   #2079
Oni kao ne mogu nove hd bez da izbace mnoge kanale jer su ograniceni brojem frekvencija u muxevima
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 18:44   #2080
Zna li se možda koliko bi ih mogli u teoriji imati?
Kirkpatrick is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:55.