Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2014., 23:16   #1
Nova TV (part II)

Pošto je prva tema napunila 10 000 postova, evo druga.

Nastavak rasprave ovdje.
mrBin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2014., 00:01   #2
Jel toliko teško pričekat moderatora?

Oh well, nastavite ovdje.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2014., 12:03   #3
evo neki od kandidata Celebrity masterchefa:
1.Igor Mešin
2.Ivica Skoko
3.Nives Drpić
4.Anđa Marić
5.Alka Vuica
6.Nikša Kušelj
7.Mario Valentić
8. ...

bit ce zanimljivo
sebastianminis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2014., 17:26   #4
Kad bu pocela ta emisija?
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2014., 18:44   #5
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Kad bu pocela ta emisija?
to i mene zanima.. mozda sredinom 4 mjeseca
sebastianminis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2014., 20:49   #6
Reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame...

Ukratko, Nov@Tv.
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2014., 21:16   #7
Quote:
sebastianminis kaže: Pogledaj post
evo neki od kandidata Celebrity masterchefa:
1.Igor Mešin
2.Ivica Skoko
3.Nives Drpić
4.Anđa Marić
5.Alka Vuica
6.Nikša Kušelj
7.Mario Valentić
8. ...

bit ce zanimljivo
Za sada najavljene zvijezde su stvarno ZVIJEZDE, a ne kao ono Zvijezde pjevaju. Ipak lakše je kuhati
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2014., 21:56   #8
U svakom slučaju, bit će zanimljivo. Jedino što će mi smetati su napirlitane ženske, koje puste kosu do stomaka, ne zavrnu rukave, stave kilu laka na prste, i onda kuhaju. Ali eto, moraju ostati dostojni svoje celebrity titule.
mrBin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2014., 15:01   #9
Quote:
Artois kaže: Pogledaj post
Reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame...

Ukratko, Nov@Tv.
jaoooo, sooo true

inače nemam uopće naviku gledati tv, ali spletom okolnosti u zadnje vrijeme cca sat vremena dnevno provedem uz upaljen tv i naprosto je prestrašno koliko reklama na toj Novoj i Domi i RTL i RTL2 ima, onako, točno mi bude žao sve ljude koji o tome ovise

svako malo čujem mamu kako viče "opet jebene reklame za grudnjake"

strašno
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2014., 19:18   #10
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Za sada najavljene zvijezde su stvarno ZVIJEZDE, a ne kao ono Zvijezde pjevaju. Ipak lakše je kuhati
slazem se... al tu sam napiso samo one zanimljivije i poznatije(bar meni)... ako zelis mogu sve napisat...
sebastianminis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 10:22   #11
Otkupili su još novih epizoda serije Milost(sa 56 epizoda na 73 epizoda).
Ako bi išli prema trenutnom planu:
Zora Dubrovačka(pon-pet u 20h, 160ep) završava 30.5
Dila(pon-pet u 21h, 70ep) završava 7.4(serija završava 28.2 u Turskoj. Očekujem još finalnih 44 ep da će uskoro otkupiti)
Milost(pon-sri u 22h, 73ep) završava 1.4 (serija za par tjedana završava sa 44.epizodom pa pretpostavljam da će još par epizoda otkupiti)
split1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 20:28   #12
Quote:
split1995 kaže: Pogledaj post
Otkupili su još novih epizoda serije Milost(sa 56 epizoda na 73 epizoda).
Ako bi išli prema trenutnom planu:
Zora Dubrovačka(pon-pet u 20h, 160ep) završava 30.5
Dila(pon-pet u 21h, 70ep) završava 7.4(serija završava 28.2 u Turskoj. Očekujem još finalnih 44 ep da će uskoro otkupiti)
Milost(pon-sri u 22h, 73ep) završava 1.4 (serija za par tjedana završava sa 44.epizodom pa pretpostavljam da će još par epizoda otkupiti)
JOJJ... a bas sam se ponado da je NAPOKON gotovo s tim...
sebastianminis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 20:30   #13
Zakaj ne stave na Domu,?
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 22:32   #14
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Zakaj ne stave na Domu,?
meni bi bilo jako drago da to naprave... ali nece, jer im tamo nebi bila tolika gledanost kolika je sada
sebastianminis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 13:26   #15
Quote:
Artois kaže: Pogledaj post
Reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame, reklame...

Ukratko, Nov@Tv.
Citiram cijeli post namjerno, jer koliko god na ovom topicu puta napisao riječ reklama, opet je manje nego što ih možeš vidjeti na novatv..

Večeras dobar film, Mistična rijeka, ali kad pomislim na blokove reklama, gledanje ne dolazi u obzir..Pogotovo ovakav film, gdje se možeš koncentrirati na priču, pa te prestraše upadom bezprizornih reklama..
Monro is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 22:16   #16
Quote:
Monro kaže: Pogledaj post
Citiram cijeli post namjerno, jer koliko god na ovom topicu puta napisao riječ reklama, opet je manje nego što ih možeš vidjeti na novatv..

Večeras dobar film, Mistična rijeka, ali kad pomislim na blokove reklama, gledanje ne dolazi u obzir..Pogotovo ovakav film, gdje se možeš koncentrirati na priču, pa te prestraše upadom bezprizornih reklama..
stvarno ih je previse
sebastianminis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 20:02   #17
maknite glupu seriju zauvjek susjedi povraca nam se od nje fuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj serija jasdni vi ako nemate sta stavit umjesto nje pa radije bi nasu malu kliniku u svakom slucaju
sanjin55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 20:27   #18
Quote:
sanjin55 kaže: Pogledaj post
maknite glupu seriju zauvjek susjedi povraca nam se od nje fuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj serija jasdni vi ako nemate sta stavit umjesto nje pa radije bi nasu malu kliniku u svakom slucaju
slazem se... pa to su reprize repriza i od nje reprize pa od njih reprize... bolje ponovo pustite Ninja ratnike to je bar smjesno za razliku od ovog
sebastianminis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 15:29   #19
program Nove TV je, pristojno rečeno, otužan.
po tko zna koji put reprize Zauvijek susjedi, u svako doba dana, čak su mi i reklame bolje od njih. također reprize Lud, zbunjen, normalan, sapunjaretine, i to je to, zaista otužno!
pogledam samo njihov Dnevnik, inače ih zaobilazim. strašno im je pala kvaliteta!
mimozica 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 15:38   #20
Bilo bi dobro kad bi Andrija Jarak, poput Gorana Milica, napravio neki putopisni serijal.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:46.