Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2014., 21:38   #61
Meni maloprije frend kaže da u Zadru nema Samsung servisa i da trebam ići u Zagreb ili Split kako bih ga popravio (riječ je Samsung Galaxy Note N7000 i problem je u zvučniku),ali odlazak u Zagreb mi je neisplativ,pa bi mi najviše odgovaralo kad bi u Zadru bio.
Na ovome linku sam odabrao opciju "Pretraga po adresi" i jedan od rezultata je "Led Media d.o.o." a lokacija je na Bokanjcu u Zd...ako je to to,to mi je idealno...

Zadnje uređivanje tomisličak : 03.01.2014. at 21:46. Reason: uklonjen nepotreban citat
Krustyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 21:51   #62
Možda si u pretrazi zaboravio uvesti tip mobitela,
te odista u Zadru i nema ovlaštenog servisera,
stoga u napomeni i postoji kontakat telefon predstavnika.
Za Split znam da je Europatrade centralni servis.
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 22:04   #63
Quote:
tomisličak kaže: Pogledaj post
Možda si u pretrazi zaboravio uvesti tip mobitela,
te odista u Zadru i nema ovlaštenog servisera,
stoga u napomeni i postoji kontakat telefon predstavnika.
Za Split znam da je Europatrade centralni servis.
Nisam zaboravio,a ovo pronađi po adresi je očito nešto drugo.U ovoj pretrazi po proizvodu za rezultat mi samo izbaci njihov kontakt broj umjesto lokacije...
A ništa,naći ću nekoga ko ide u Zg ovih dana,najisplativiji način...

Samo još da pitam,koliko novaca inače košta zamjena zvučnika,bez garancije?
Krustyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 23:39   #64
150-200kn
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 00:05   #65
a zasto si ti uvjeren da ce telefon biti odmah gotov? pa ces ga po nekom slati?????popravak moze trajati i par dana

ako vec nemas garanciju lokalni serviser ce ti to zamjeniti bez beda

ovlasteni nece biti bas jeftin
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 00:53   #66
tnx juventino

vhrkac-frend ce par dana biti u zg pa se vraca nazad,a ako popravak bude trajao duze nego sto on kani biti gore,onda cu potraziti druge solucije...ali ipak mislim da ce biti gotovo max 2-3 dana tako da nebi trebalo biti problema

a sto se tice garancije,vec sam napisao da ju imam,tako da to nije problem...
Krustyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 12:25   #67
ako imas garu onda ok....predvidio sam
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2014., 13:16   #68
treba mi preporuka za neki servis u splitu (može PM).
potrebno zamijeniti mikrofon na lenovu. koliko to otprilike košta?
__________________
ajde mala brzo gaće svuci,još od minhena nosin ga u ruci
spiderwoomen is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 17:55   #69
treba mi neki servis (nije bitno di, ali po mogucnosti zg), di su voljni zamijenit samo digitizer na lumiji 920, ne i lcd?
kebabdzija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2014., 02:53   #70
Molio bih koga ako zna gdje se u ZG mogu servisirati kineski mobilni telefoni, točnije NEO003, problem je u neprepoznavanju SIm kartice?
__________________
"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

Projekt Dupliranje - Kvota 2 at it's finest.
maki32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2014., 13:04   #71
Ona specifična žuta mrlja na iphonu 4s, znaci imam točku u gornjem lijevom cosku zanima me od čega je ona i Dali je priznaju pod garanciju?
Cini mi se da kad je mo full hladan nema je i pojavi se nakon par minuta koristenja
Da li će se širiti?
huskybucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2014., 13:49   #72
Gdje bih mogla u Zadru promijeniti ekran na iPhone 4, naravno što povoljnije?
sugarbabe55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2014., 20:48   #73
zna ko kakav servis u Puli za promjenu lcda na iphone 4s? nista korisno ne mogu pronaci na netu.. ili makar nekog ko zna i da radi tako na crno..
Saronene is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 16:38   #74
Servis mobitela u Rijeci ??

Može li mi neki Riječanin preporučiti kvalitetan servis mobitela u Rijeci?
sjeverjadrana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 17:18   #75
znam za jedan na korzu, tamo pored krasa. nosio sam mob dekodirat i sve ok bilo. ne znam inace kakvi su
davidovski_4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 17:42   #76
znam za taj, ali kažu da se čeka ful dugo, bio je moj mob u jednom servisu par puta, i lik ne zna popraviti očito... pa me zanima netko tko je baš dobar znalac što se tiče mobitela da riješi moj mob.. jjer neda mi se više nositi ga svakih tjedan dana

Zadnje uređivanje assassin : 30.01.2014. at 18:20. Reason: Maknut nepotreban citat
sjeverjadrana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 20:43   #77
Prvi brzi Samsung servis Europatrade

Zanimaju me Vaša iskustva sa ovim servisom. Naime pregledom po internetu pronalazim dobre i loše kritike i više ne znam u što vjerovati.
Moja priča je vrlo kratka. U subotu izlazak van, poskliznuo se po ledu, pao i slomio lcd ekran svoj Samsunga s3. Naime mobitel je kupljen u Švicarskoj, uređaj je odjednom plaćen gotovinom.
Mobitel je potpuno novi, korišten svega 3 mjeseca i ovo je prvi put da mi je pao, tehnički ja sam pao skupa sa njim na njega
Nema vidne ogrebotine, maksimalno fizički očuvan bez ogrebotina jer je nošen konstantno u tvrdoj kožnoj futroli.
Vaša mišljenja mi trebaju povodom servisa trg Hrvatskih velikana 4 tzv. brzi servis Samsung-a Europatrade. Pročitao sam priče da su ljudima vraćeni mobiteli nepopravljeni sa još većim oštećenjima, da su zagubljeni, da su im vraćeni drugi oštećeniji uređaji sa čak ukradenim i zamijenjenim RAM-om, da su čekali taj "brzi" servis tjednima itd. da ovo da ono.
Zanima me koliko je tu istine jer ako je išta od toga istina ne da mi se zafrkavati sa njima.
Naime dobio sam realnu cijenu pošto je meni baš puknuo lcd zaslon, dakle amoled, da je ista cca 950kn. S tom cijenom bih se složio jer je praktički to 90% mobitela. Ne da mi se kupovati drugi niti baviti se internet skeptičnom trgovinom. Molim mišljenja.
sephir is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 22:51   #78
90% mobitela su mozda ekran i maticna zajedno...
Sluzbeni servis je svakako "ziher" a sto se privatnih servisa tice, 950kn je odlicna cijena sa montazom buduci da oni placaju "na crno" taj ekran 800kn.
To ti iz prve ruke tvrdim...
Europatrade naplacuje cini mi se nekih 1350-1400kn sa rukama a ionako nemas vise garanciju.
Tako da bih ti preporucio taj za 1050kn ako znas da nije neki "jebivetar" te da ti nece uvaliti neku kopiju.
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2014., 18:45   #79
Quote:
sjeverjadrana kaže: Pogledaj post
Može li mi neki Riječanin preporučiti kvalitetan servis mobitela u Rijeci?
ja znam dva ali znam da jedan od njih je sad preko puta gradske knjižnice. a drugi je preko puta osnovne škole gelsi(vukovarska).
imam još jedno pitanje: imam nekoliko starih uređaja a još su dobri. da li bi ,mogao servis otkupiti te mobitele? (riječ je sony ericson k700, motoroli v2288 i još jedan panasonic gd87 i jedan sharp neznam model)?
romina@ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 18:05   #80
Odnio sam jucer oko 3 HTC one X u agram na servis, zuta mrlja, wifi i baterija... receno mi je da zutu mrlju daju novi telefon a sad mi pise:

Kvar
Greška: Ostali problemi,
Opis greške: WIFI JAKO SLAB I ŽUTA MRLJA NA EKRANU, BATERIJA JAKO KRATKO TRAJE
Vidljiva oštećenja: IZGREBAN
Informacije o servisu
Servisni status: REP (Repaired),
Datum završetka: 06.03.2014. 14:49:52
Datum izlaska iz servisa: 06.03.2014. 14:50:02
Novi IMEI:
Novi serijski broj:

jel to to? jel popravljeno? zivcira me da pise da je telefon izgreban, ono... koji kurac
__________________
KHL.hr
swoop91 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:28.