Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2017., 21:46   #41
https://www.alditalk.de/internet-flat-xl


ovo ja koristim...https://www.alditalk.de/paket-600

promijenio sam dosta mreza..vec sam i pisao tu....
dapace i koristim jos uvijek tri callmobile,blau i alditalk....

i vec dosta puta bas na ovoj temi pisao...al ne hebu ljudi...

a kad vidim koliko cepa vodafone za 1 gb....


a da ne pricam da sam mami u Zg odnio jednu alditalk karticu i ubacio u stari te lkoji joj stoji u vitrini....i pogodite za koliko pricamo?
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 19:21   #42
Da li se Alidi bonovi kupuju samo u Aldi samoposlugama?
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 08:24   #43
Bila sam prosli tjedan 6 dana u DE i odmah sam si prvi dan isla kupiti lidl sim karticu da si akt. internet na mobu da nisam ovisna o wifiu stalno..

Ugl. Odustala sam jer je prvo trebala registracija sa pravim podacima iz osobne iskaznice a nakon toga video razgovor sa agentom i onda te on trazi dodatne podatke da potvrdis da si ti vlasnik te sim kartice.. Nije mi se dalo zaj s tim i odustala sam od reg.

To sve su navodno uveli zbog terorista i toga svega sta se dogadja..
To je stupilo na snagu od 7mj ove godine ako se ne varam.
Pa eto da znate..
Bebe Rexha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 08:53   #44
Da, registracija je postala znatno kompliciranija. Ali za tih 6 dana si mogla komotno koristiti svoju HR karticu i trošiti internet i pozive iz svoje tarife, jer roaminga unutar EU više nema.
moba2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 09:37   #45
Quote:
moba2007 kaže: Pogledaj post
Da, registracija je postala znatno kompliciranija. Ali za tih 6 dana si mogla komotno koristiti svoju HR karticu i trošiti internet i pozive iz svoje tarife, jer roaminga unutar EU više nema.
Nisam se usudila ukljucivati internet preko podatkovnog, reko da mi ne pojede sve ali sam zato primjetila da kad saljem sms da je normalna cijena, sto mi je billo cudno.. eh.. znat cu za drugi put
Bebe Rexha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:55.