Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2017., 23:43   #6461
Quote:
STruka iSTok kaže: Pogledaj post
neznam jeli odvratnija nakupina ljudi sidila u loži...mumija sa ženom, udbaš marčinko, kriminalac glava, ubojica horvatinčić...
Gadljivo... Teška gadost sve skupa. Nek jedan krivi korak naprave u upravi. Nek se ne osvoji ovo, mogu se pozdravit sa navijačima.

Koje ovaj pti koji maše rukom, pa šalje puse... Je zna ko od Dinamovaca?

https://www.youtube.com/watch?v=CIZGg7rD8-k
__________________
Monstrumi 1906
Los Flumenos is offline  
Old 09.04.2017., 11:21   #6462


Al pazi ti ovog Bezjaka, kakav bog svih bogova pa toga nema nigdje
__________________
Monstrumi 1906
Los Flumenos is offline  
Old 09.04.2017., 17:26   #6463
Bezjak je moj omiljeni Slovenac ali što se taj nezna bacit to je čudo....

Kasnije mu čak i Mario pokazuje da je to trebao napravit.
ROGY is offline  
Old 10.04.2017., 21:52   #6464





Evo Jordi, nije još finito, ali ubrzo ti se otvara novi fast food u centru... Nemoj da ti promakne
__________________
Monstrumi 1906
Los Flumenos is offline  
Old 10.04.2017., 22:09   #6465
Vrh...
Iako su smanjili broj potencijalnih mušterija za bar 35%. Javi kakav in je cheese...
jordi is offline  
Old 10.04.2017., 22:12   #6466
Quote:
jordi kaže: Pogledaj post
Vrh...
Iako su smanjili broj potencijalnih mušterija za bar 35%. Javi kakav in je cheese...
__________________
Monstrumi 1906
Los Flumenos is offline  
Old 10.04.2017., 22:59   #6467
Quote:
STruka iSTok kaže: Pogledaj post
neznam jeli odvratnija nakupina ljudi sidila u loži...mumija sa ženom, udbaš marčinko, kriminalac glava, ubojica horvatinčić...
Instant povraćanje! Toliko pokvarenosti na jednom mjestu je teško negdje vidjeti.
Fiorello is offline  
Old 10.04.2017., 23:46   #6468
Quote:
Fiorello kaže: Pogledaj post
Instant povraćanje! Toliko pokvarenosti na jednom mjestu je teško negdje vidjeti.

Stvarno ne znan šta se čudite na izgled lože kad je takva zadnjih 10ak godina na svakoj utakmici gnk-a i repke im. Još i gora jer dodajte tu još vrbu i šukija koji nedostaju, a inače su redoviti, a i još neke ala šupraha, kulušić,čičak itd. Pa i za vrime EP sad je loža izgledala tako da bi prije tu bacija bombu nego u birtiju punu četnika. A vi ko da ste ih prvi put vidili zajedno..
majstor s mora is offline  
Old 11.04.2017., 01:05   #6469
Quote:
Fiorello kaže: Pogledaj post
Instant povraćanje! Toliko pokvarenosti na jednom mjestu je teško negdje vidjeti.
A povodom toga je Armada napravila jedno veliko ništa...
odbij seal is offline  
Old 11.04.2017., 08:45   #6470
Quote:
odbij seal kaže: Pogledaj post
A povodom toga je Armada napravila jedno veliko ništa...
A što je, molim te, Armada trebala napraviti po pitanju ekipe u loži? Daj mi reci, što se to moglo napraviti pa da odbij seal bude zadovoljan?
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 11.04.2017., 09:16   #6471
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
A što je, molim te, Armada trebala napraviti po pitanju ekipe u loži? Daj mi reci, što se to moglo napraviti pa da odbij seal bude zadovoljan?
uletit sa sipkom u teren da pokaze muda i da pokaze gubi
Bankina is offline  
Old 11.04.2017., 16:03   #6472
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
A što je, molim te, Armada trebala napraviti po pitanju ekipe u loži? Daj mi reci, što se to moglo napraviti pa da odbij seal bude zadovoljan?
Skupit za noviji Patek Phillipe za Zdravka
__________________
Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect.
Santana is offline  
Old 12.04.2017., 06:12   #6473
Quote:
Santana kaže: Pogledaj post
Skupit za noviji Patek Phillipe za Zdravka
Oli nije Audemars Piguet!?
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 12.04.2017., 16:54   #6474
Matei ubija prijateljske...
ROGY is offline  
Old 13.04.2017., 01:29   #6475
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
A što je, molim te, Armada trebala napraviti po pitanju ekipe u loži? Daj mi reci, što se to moglo napraviti pa da odbij seal bude zadovoljan?
Pa barem verbalno, u ST-u ih redovito napadaju i ne osječaju se sigurno, eto barem to za početak...Bruno šeta utokom po SD županiji pametnom dosta, daleko ste vi od ultrasa, ali jako daleko.
odbij seal is offline  
Old 13.04.2017., 01:36   #6476
Quote:
Bankina kaže: Pogledaj post
uletit sa sipkom u teren da pokaze muda i da pokaze gubi
I to ako treba, svaka mu čast !!!
odbij seal is offline  
Old 13.04.2017., 02:07   #6477
Quote:
odbij seal kaže: Pogledaj post
I to ako treba, svaka mu čast !!!
ma svaka mu cast kuratz , samo si je probleme natovario na leda a sta ima od toga osim svaka mu cast plus sta ga svaki majmun karakterizira kao huligana i drzavnog neprijatelja broj jedan
Bankina is offline  
Old 13.04.2017., 02:49   #6478
Quote:
Bankina kaže: Pogledaj post
ma svaka mu cast kuratz , samo si je probleme natovario na leda a sta ima od toga osim svaka mu cast plus sta ga svaki majmun karakterizira kao huligana i drzavnog neprijatelja broj jedan
Ja ga razumin, mene je milicija 4 dana mlatila na Katalinića Brigu zbog šahovnice 78. godine (uzeli mi je na ulazu na istoćnoj tribini staroga placa) odleža sam 10 miseci zbog tog "nestašluka", mlad i lud... Nakon toga i ranjavan u DR...Neka bunta, neka mladih, neka ih !!!
Oni su naša snaga i hrabrost, moje vrijeme je prošlo, želim im hrabrosti i VOLJE prvenstveno, a i bunta !!! Silom na silu samo jako i hrabro !!!
odbij seal is offline  
Old 13.04.2017., 03:54   #6479
Smile

Quote:
odbij seal kaže: Pogledaj post
Ja ga razumin, mene je milicija 4 dana mlatila na Katalinića Brigu zbog šahovnice 78. godine (uzeli mi je na ulazu na istoćnoj tribini staroga placa) odleža sam 10 miseci zbog tog "nestašluka", mlad i lud... Nakon toga i ranjavan u DR...Neka bunta, neka mladih, neka ih !!!
Oni su naša snaga i hrabrost, moje vrijeme je prošlo, želim im hrabrosti i VOLJE prvenstveno, a i bunta !!! Silom na silu samo jako i hrabro !!!
Jebate, jel' ti posvetio Max Bunker koju epizodu u Alan Fordu? Mislim tebi, dioklecijanu i Broju Jedan?
messijev tata is offline  
Old 13.04.2017., 09:36   #6480
Quote:
odbij seal kaže: Pogledaj post
Pa barem verbalno, u ST-u ih redovito napadaju i ne osječaju se sigurno, eto barem to za početak
Dobro jutro! I napada ih se verbalno, tj. nema utakmice kad se ekipa ne digne i krene na ložu. Samo što su krimosi zaštićeni od strane murije i zaštitara, i najviše što mogu je iza "sigurnosti i povjerenja" odmahivati, slavodobitno se cerekati i slati pusice.
Tako je bilo i na Kantridi, di je sam Četnik nemali broj puta izjavio da njemu nije jasno zašto ga se najviše vrijeđa u Rijeci. Tako da ovu svoju priču možeš objesiti mačku o rep. I neki dan, Svetina je nešto urlaukao nakon gola, di se ekipa digla i krenula ka ložama, ali murija je odmah skočila i zaustavila sve u povojima. A radi se o skupoj zapadnoj tribini, središnjem dijelu, di su uglavnom sve stariji ljudi i fine guzice, dobro situirane ako me razumiješ.

I ono što sam rekao nakon zadnjeg jadranskog derbija. U Rijeci su neke stvari nemoguće, kao i u mnogim uređenim sredinama. Jer policija i zaštitari rade svoj posao kako to zakon propisuje, a ne kako to......ajde neću imenovati, dosta mi je bilo drvljena s vama o tom fenomenu tada.

Sukus svega, napada ih se onoliko koliko je to moguće. Verbalno uvijek i oduvijek. A to što riječka publika, gro nje, i ovisnika o Rijeci misli o sastavu Dinamove lože, nije potrebno dalje elaborirati. Ništa ih se manje ne mrzi nego u Splitu. Vjeruj ako želiš, ako ne želiš tvoje je pravo
otrovnik ljuti is online now  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:10.