Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2016., 17:01   #21
Quote:
Cota90 kaže: Pogledaj post
Izvini ali ovo nema veze s vezom sta si napisao. Procitaj moj prvi post.

Jos prije ljetovanja smo se dogovorili kako cemo snositi troskove, a ne da sam se ja sjetila sad da hocu da mi vrati pare.

Jos dok smo bili u vezi pitao me kad smo se vratili koliko tacno treba da mi vrati, ja sam mu poslala racun od hotela, tako da je sve vrlo jasno bilo od starta.

Uostalom ne radi se o picu I veceri od 20 eura nego o sumi od pet stotina hej. Uostalom ja smatram da sam ucestvovala u svim izlascima I troskovima u toku nase veze na fer nacin. Nismo svaki racun dijelili na pola ali sam gledala da ako on plati jedan izlazak da ja platim sledeci itd. Tako da ne mislim da mu dugujem ista da bih ja sad oprostila taj dug.

On je platio avionske karte ali sam ja svoju polovinu odmah dala. Oboje smo prilozili istu sumu novca za budzet na samom putovanju, za izlete, izlaske, vecere itd.

Nema potrebe da mi on ista placa. Ali isto nema potrebe da I ja njemu ista placam.

Evo ne znam.
ako ti ne vrati svojevoljno novac, papala maca taj novac,pomiri se s time,a i nisu neki novci vridni natizanja.
također ne slušaj ove pametnice iz kojih frustarcije cure,te koje veze sa stvarnim životom van svoja četiri zida nemaju, koje ti savjetuju razno razne tužbe te slanje ljudi da mu prijete,em ćeš upast u dodatne finacijske troškove,em ti ex može podnit kaznenu prijavu da mu šalješ ljude na vrata, da mu prite!
Otto83 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 08.08.2016., 17:07   #22
A kako on moze dokazati da mu je ona poslala ljude koji prijete na vrata?
__________________
ivoo20: Zbog takvih kao ti ljeto će se vratiti u 10. mjesecu.
makake is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 17:11   #23
Quote:
TheMartian kaže: Pogledaj post
rocker pa kaj nije rekla da je dopis crno na bijelo poslala mu kolko joj duguje i treba platiti?
To je čisto njen dug na kartici, kartičnoj kući, ništa više.

Mogu ja sad nabit 5M eura duga, nabavit 20 svjedoka, pokazati na osobu i reći: Njemu sam to kupio, on je meni dužan pare.

Ma dajte ne budalite, a i ova ako je pravnica, žali bože vremena potrošenog na taj faks.

Quote:
makake kaže: Pogledaj post
A kako on moze dokazati da mu je ona poslala ljude koji prijete na vrata?
Pa čiji su dug i u kojem iznosu došli naplatiti?
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 17:17   #24
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post


Pa čiji su dug i u kojem iznosu došli naplatiti?
A sto je smijesno?

Cekaj malo, ali po njemu dug ne postoji. I sta, on kaze Cota mi je poslala kamatare, ona kaze Ja nemam pojma o cemu ovaj prica, kamatare nitko nista ne pita jer - kamatari i izjeo vuk magare. Kako ce on dokazati ciji su dug i u kojem iznosu dosli naplatiti?

Na isti nacin na koji ona tesko moze dokazati svoje dugovanje on tesko moze dokazati prijetnje
Rijec protiv rijeci. I to medju bivsim ljubavnicima. Mos mislit sto bi se policija pretrgla to rjesavati.

Ne savjetujem joj da mu salje kamatare. Samo kazem da on tu prijavu protiv mje moze objesit macku o rep.
__________________
ivoo20: Zbog takvih kao ti ljeto će se vratiti u 10. mjesecu.
makake is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 17:18   #25
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
To je čisto njen dug na kartici, kartičnoj kući, ništa više.

Mogu ja sad nabit 5M eura duga, nabavit 20 svjedoka, pokazati na osobu i reći: Njemu sam to kupio, on je meni dužan pare.

Ma dajte ne budalite, a i ova ako je pravnica, žali bože vremena potrošenog na taj faks.
ma ona je samo još jedna forumska sveznalica,kakva pravnica....svjedoci mogu biti dopunsko dokazno sredstvo,a ne glavno i jedino.
Otto83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 17:20   #26
Quote:
makake kaže: Pogledaj post
A sto je smijesno?

Cekaj malo, ali po njemu dug ne postoji. I sta, on kaze Cota mi je poslala kamatare, ona kaze Ja nemam pojma o cemu ovaj prica, kamatare nitko nista ne pita jer - kamatari i izjeo vuk magare.

Na isti nacin na koji ona tesko moze dokazati svoje dugovanje on tesko moze dokazati prijetnje
Rijec protiv rijeci. I to medju bivsim ljubavnicima. Mos mislit sto bi se policija pretrgla to rjesavati.

Ne savjetujem joj da mu salje kamatare. Samo kazem da on tu prijavu protiv mje moze objesit macku o rep.
Smješno je uopće misliti da će netko otkupiti dug bez ikakvog papirnatog dokaza.

Koji ona dokaz ima? Može jedino platiti dvojicu da mu razbiju njušku i to je to, samo to ne znači naplatiti dug, niti su ti likovi jeftini.

Znači, sve u svemu, ona treba odrasti i naučiti se životu, a ovo zaboraviti, jer ako joj on to ne želi vratiti i ne misli da joj je dužan, može se slikati ili napraviti neku glupost, što joj nitko normalan neće savjetovati.

Quote:
Otto83 kaže: Pogledaj post
ma ona je samo još jedna forumska sveznalica,kakva pravnica....svjedoci mogu biti dopunsko dokazno sredstvo,a ne glavno i jedino.
Možda je studirala pravo na forumu, samo i to joj onda loše ide.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 17:21   #27
Mislim da bi pdf "Pravo" bio bolje mjesto za tu dilemu.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 17:29   #28
Rocket, ja sam se samo osvrnula na tvrdnju da joj on moze zvat policiju, jer moze kurac. Nista drugo.

Benny, da, jedini pametni savjet.
__________________
ivoo20: Zbog takvih kao ti ljeto će se vratiti u 10. mjesecu.
makake is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 17:35   #29
Rocket je drugi kolega forumaš.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 17:43   #30
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Rocket je drugi kolega forumaš.
Moje isprike . Brzina i multitasking.
Nece me danas
__________________
ivoo20: Zbog takvih kao ti ljeto će se vratiti u 10. mjesecu.
makake is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 17:43   #31
300 eura i drama???
O sunce moje...kad ti bude dugovao 300.000...onda drami, ovo pripiši lijepim prošlim vremenima...
__________________
Osebujna

Zadnje uređivanje hardy : 08.08.2016. at 18:03.
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 17:53   #32
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
300 eura i drama???
O sunce moje...kad ti bude dugovao 300.000...onda drami, ovo pripiši lijepim prošlim vremenima...
daleko su one još od pune emancipacije.
Otto83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 17:55   #33
A može uračunat i da mu je platila za oproštajni seks, pa neka se tješi da je tip kurva.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 17:57   #34
Quote:
nausikaja123 kaže: Pogledaj post
Sa ovakvim stavom neces daleko dogurati. Frajer te sjebao na vise nivoa i ti jos uvijek ne znas da li si u pravu
Ovo je bilo vise sarkasticno. Naravno da sam u pravu.

Novac je moj i svjestan je da treba da vrati. Ne postoji opcija da on ne zna ili ne smatra da treba da vrati, sto sam pokusala objasniti u postu gore.
Jedino sto se ja pitam je isplati li se meni traziti ga nazad i gurati. Ne samo u smislu hocu li uspjeti u svojoj namjeri nego i upravo u emotivnom smislu. Ne stupa mi se ni u kakav kontakt pa ni formalni niti salju podsjetnici niti ista sta ima veze s njim a novac mi jbg treba. Na kraju krajeva moj je. I ja vagam samo da li na neki nacin traziti novac i na koji ili jednostavno precrtati i zaboraviti na njega.
Cota90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 18:02   #35
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
A može uračunat i da mu je platila za oproštajni seks, pa neka se tješi da je tip kurva.
iz svake sam veze izašao u nekom minusu,odnosno uvijek sam više potegao nego suprotna strana(finacijski) i nikad radi toga nisam kukuleleka..tako da su mi nerazumljiva ova skvičanja oko 300 eura..ovih 300 eura smatram čistim ulaganjem u vezu, pobogu nije ona novac dala njemu u ruke,nego ga je potrošila na njih da se mogu brčak u moru i ševit u toplim ljetnim noćima.

žene su izrazito teške ruke kada moraju davati svoj novac,ono kada tu i tamo plate svoj dio troška,onda ispadne u najmanju ruku ko da suprotnoj strani daju lovu,a što bi bilo da plaćaju realno troškove dakle 50% ukupnih troškova dotične veze???

ja si sad razmišljam da pošaljem svim svojim bivšima uplatnice,mislim da će se skupit sumica i do 10000 eura,dam svjedocima pola te sume,ipak emancipacija rula:klap:

Zadnje uređivanje Otto83 : 08.08.2016. at 18:23.
Otto83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 18:23   #36
To niti jednom muškarcu ne trebaš posebno pojašnjavati. Financijski, ako bi gledao, da tražim žensku koja će 30% potegnuti, mogao bi drkat kurac ili plaćat kurve.

Nije da se žalim, tako je kako je, jebiga, ali ovo kmečanje mi je smiješno.

Baš ono, kad razmislim, je li svaka koja je išta blizu 50% plaćala ili čak i više, otvorila temu na ovom forumu?
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 18:28   #37
Quote:
Otto83 kaže: Pogledaj post
ma ona je samo još jedna forumska sveznalica,kakva pravnica....svjedoci mogu biti dopunsko dokazno sredstvo,a ne glavno i jedino.
Otto, sveznalico, svjedoci su dopunsko sredstvo kada ne postoje materijalni dokazi. Kada postoje naravno da su oni primat, ali obzirom da ovdje ne postoje nemaš ništa drugo osim svjedoka i izjave. Tako ide gradacija dokaza. Nisam znala još i da si gatara pa znaš ti bolje nego ja da nisam pravnica.

Kada vidim "ponašanje" ovdje na forumu gdje se samo piše mogu misliti tek kako bi live bilo. Smak će svijeta.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 18:29   #38
Quote:
Cota90 kaže: Pogledaj post
Ovo je bilo vise sarkasticno. Naravno da sam u pravu.

Novac je moj i svjestan je da treba da vrati. Ne postoji opcija da on ne zna ili ne smatra da treba da vrati, sto sam pokusala objasniti u postu gore.
Jedino sto se ja pitam je isplati li se meni traziti ga nazad i gurati. Ne samo u smislu hocu li uspjeti u svojoj namjeri nego i upravo u emotivnom smislu. Ne stupa mi se ni u kakav kontakt pa ni formalni niti salju podsjetnici niti ista sta ima veze s njim a novac mi jbg treba. Na kraju krajeva moj je. I ja vagam samo da li na neki nacin traziti novac i na koji ili jednostavno precrtati i zaboraviti na njega.
Upitno je koliko je on svjestan da ti treba vratit lovu. Ali zaista. Mozebitno on to shvaca kao neku osvetu tebi, ili kao dokaz da si ti kao zena potpuno bezvrijedna, da su tvoji novci potpuno bezvrijedni kao tvoji i da je on taj koji caruje i da naravno da ces ti placati njemu sve i svasta. Kuzis?

Na tvom mjestu ne bih stupala u kontak s njime. Odjebala bih te novce u ime dusevnog mira.
I jasno mi je, ali totalno jasno da si ljuta nakon svega sto ti je priustio, ali, posto je, cini mi se, pravna osnova trazenja tih para upitna, nabavila bih si boksacku vrecu i izmatila ju da se rijesim i osjecaja bespomocnosti i svih ostalih negativnih sranja koje ti je taj tip priustio.
Edit: ne zelim minorizirati njegovu ogavnost - da, fakat ti je duzan novce, i da, fakat te preveslao na najgori moguci nacin. Samo, pitala bih se na tvojem mjestu da li ce ti eventualna pravna presuda da ti mora vratit te pare biti dovoljna da pokrpa svu emotivnu bol koju ti je nanio. Ako da, go for it.
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 18:30   #39
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
300 eura i drama???
O sunce moje...kad ti bude dugovao 300.000...onda drami, ovo pripiši lijepim prošlim vremenima...
Sunce moje, kad si nepošten isto ti je bio za euro ili 300, uzeo si TUĐE! Samo o tome te trebala učiti kuća i kućni odgoj.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 18:33   #40
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
To niti jednom muškarcu ne trebaš posebno pojašnjavati. Financijski, ako bi gledao, da tražim žensku koja će 30% potegnuti, mogao bi drkat kurac ili plaćat kurve.

Nije da se žalim, tako je kako je, jebiga, ali ovo kmečanje mi je smiješno.

Baš ono, kad razmislim, je li svaka koja je išta blizu 50% plaćala ili čak i više, otvorila temu na ovom forumu?
a što je najžalosnije kada tražiš ravnomjerno sufinaciranje i kada to provodiš u praksi,onda odjednom postaneš škrt,cicija te umanjivanje tvojeg fin. dorpinosa,tipa "ma šta ti trošiš više,ja platim kavu svaki drugi put",pa onda ti krenu spike "ma nemoramo mi(čitaj ona) ništa trošit,meni je dovoljna samo šetnja",sve samo da ne mora lovu pljunit ..:klap:

a da ne govorim nać neku koja ima auto je uspjeh,a kamoli da još ima i za gorivo...pa kad kreneš inzistirat da i ona koristi auto,pa ti krenu spike "čuješ možemo se mi malo i manje viđat"

Zadnje uređivanje Otto83 : 08.08.2016. at 18:52.
Otto83 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:14.