Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2015., 16:05   #21
Oprostite nije mi jasno jel se meni post cenzurirao jer sam samo napisao nešto što je jedan imigrant rekao o današnjem životu u Švedskoj , bez da sam ikoga uvrijedio , o nečemu lagao , nisam nikakvu mržnju poticao ili nešto slično već sam rekao da se ljude sustavno laže o nekim stvarima i kako se diktatura upravo provodi prema onima koji žele slobodu govora i mišljenja.Sam u tome pogrješio ili zato što sam naveo da po novom Švedskom zakonu je zabraljeno razgovarati i protiviti se imigraciji jer inače možeš završiti u zatvoru ili činjenici koji su također objavile jedne novine da samo 1% švedskih političara živi među imigrantima i to ne tipičnim već sa europskim migrantima , dok ostali su daleko od stvarnosti , a da ne govorim da njihova djeca idu u privatne škole.Pa se sada pitam zašto su me cenzurirali ako sam sve ovo napisao , pa ne vrijeđam , a ako lažem provjerite sve ove stvari na netu prije nego li obrišete post!
arizin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 17:11   #22
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Treći svjetski rat traje od 1999 godine...
pojasni zasto mislis tako?
njami njami is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 19:43   #23
Quote:
arizin kaže: Pogledaj post
Oprostite nije mi jasno jel se meni post cenzurirao jer sam samo napisao nešto što je jedan imigrant rekao o današnjem životu u Švedskoj , bez da sam ikoga uvrijedio , o nečemu lagao , nisam nikakvu mržnju poticao ili nešto slično već sam rekao da se ljude sustavno laže o nekim stvarima i kako se diktatura upravo provodi prema onima koji žele slobodu govora i mišljenja.Sam u tome pogrješio ili zato što sam naveo da po novom Švedskom zakonu je zabraljeno razgovarati i protiviti se imigraciji jer inače možeš završiti u zatvoru ili činjenici koji su također objavile jedne novine da samo 1% švedskih političara živi među imigrantima i to ne tipičnim već sa europskim migrantima , dok ostali su daleko od stvarnosti , a da ne govorim da njihova djeca idu u privatne škole.Pa se sada pitam zašto su me cenzurirali ako sam sve ovo napisao , pa ne vrijeđam , a ako lažem provjerite sve ove stvari na netu prije nego li obrišete post!
Švedska ionako sebe smatra "socijalističkom zemljom". Ima istine u tome. Kritika sistema = pržun.
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 19:56   #24
Ain't nobody got time for that.
caroline_county is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 20:23   #25
Quote:
njami njami kaže: Pogledaj post
pojasni zasto mislis tako?
1999 godine je zatezna godina na geopolitičkom prostoru Amerike,Europe i Rusije..Te su godne NATO snage napale Kosovo,odnosno kada je KFOR okupirao Kosovo..
Tada je došlo i do bliskog susreta američkih i ruskih snaga,kada je Wesley Clarck htio otvoriti vatru na Ruse..Lijep povod za ozbiljan sukob,zar ne..

Uglavnom,po slobodnoj procjeni odredio sam da je to otprilike godina prvog desetljeća Trećeg svjestkog rata..Slijedi druga polovica...
Naime,Treći svjestki rat je više ratova zajedno koji se vodi diljem majčice Zemlje,bez obzira na strane u sukobu..
To nije jedan globalni ili kontinentalni rat,to su odvojeni i umreženi ratovi i ratni okršaji koji se događaju od sredine 1990-ih,dakle od raspada blokovske podjele..
Kada bismo nabrojali sve ratove od 1990-ih do danas dobili bismo potpuniju sliku onoga o čemu govorim.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:38.