Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2005., 14:25   #41
Talking

nabavi si knjigu: "psychic wars"- nekoć davno sam napisao i njezin ISBN tu negdje-
vrlo je rijetka, a možda je i nema na internetu!
još je rijeđa od schaubergerove (po-schaubergeru) "living waters"- naime, ja sam organizirao predavanje o tome u zagrebu, i svi ljudi koji su došli na predavanje od tog tipa- a da su imali malo pojma o tematici-je ispalo- da su čitali istu knjigu!
istu knjigu u hrvatskoj koja se premještala iz "ruke u ruku" kao biblija-
ako nađeš obe knjige na netu čak, nije bitno u kojem formatu, ili uspiješ naručiti barem preko neta, ili bilo kakav podatak o Pavliti-
onda nitko ne-miče važne informacije sa neta u periodu od 1943-1980. i onda to znači da internet "nije sranje" modernog komercijalnog new-age smeća!

kaj, Duncan Camerona nema baš na netu, ili ti se neda kopati po smeću?
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2005., 14:35   #42
Talking

nema "zavjere" protiv čovječanstva, jer ono nije neprijateljski "entitet" nego činjenica- ali ima "smirivanja masa" na svim razinama!

čovječanstvo je danas pretvoreno u "toplu vodu"- jer se je dogodio preveliki kvantni skok 1943-

glavni razlog je to što je hitler "mixao" magiju i znanost- kako je gore, tako je dole-
knjiga: "elixir i kamen"- piše isto-
dokazi su evidentni- samo "racionalne budale" zatvaraju oči pred činjenicom koju je Arthur Clarck("science clerck" ) izrekao- "magija je dobro razvijena tehnologija"

druga činjenica je ogroman broj stanovnika zemlje, koji se skriva, koji je sad već oko 15milijardi "jedinki"- time se neda upravljati-
jer, prisutni su prirodni mehanizmi koji se opiru ovome, a manifestirali bi se recimo kao: čovjek sa atomskom bombom na sebi-

da nema KONTROLE, taj čovjek bi mogao biti u New Yorku u avionu koji leti prema tornjevima!

znači čovječanstvo koje još uvijek "ODGAJA" religija i ideologija i rasizam, jest čovječanstvo koje treba nadzirati, ubijati i kontrolirati kao OVFCE! absofuckinglulety!
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2005., 18:09   #43
Quote:
mrQ kaže:
nabavi si knjigu: "psychic wars"- nekoć davno sam napisao i njezin ISBN tu negdje-
vrlo je rijetka, a možda je i nema na internetu!
još je rijeđa od schaubergerove (po-schaubergeru) "living waters"- naime, ja sam organizirao predavanje o tome u zagrebu, i svi ljudi koji su došli na predavanje od tog tipa- a da su imali malo pojma o tematici-je ispalo- da su čitali istu knjigu!
istu knjigu u hrvatskoj koja se premještala iz "ruke u ruku" kao biblija-
ako nađeš obe knjige na netu čak, nije bitno u kojem formatu, ili uspiješ naručiti barem preko neta, ili bilo kakav podatak o Pavliti-
onda nitko ne-miče važne informacije sa neta u periodu od 1943-1980. i onda to znači da internet "nije sranje" modernog komercijalnog new-age smeća!

kaj, Duncan Camerona nema baš na netu, ili ti se neda kopati po smeću?
Pa dofraga: RECI jel imas TI te knjige : da jednostavno kopiram??
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2005., 18:09   #44
Quote:
druga činjenica je ogroman broj stanovnika zemlje, koji se skriva, koji je sad već oko 15milijardi "jedinki"- time se neda upravljati-
15 milrd.. ma od kud ti taj podatak.. ma gdje bi se skrivali.. pa koja to drzava ima vise ljudi nego sto zapravo ima?
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2005., 18:11   #45
Quote:
znači čovječanstvo koje još uvijek "ODGAJA" religija i ideologija i rasizam, jest čovječanstvo koje treba nadzirati, ubijati i kontrolirati kao OVFCE!

Ma tko si ti da sudiš o tuđim životima
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2005., 18:30   #46
Quote:
grizli kaže:
15 milrd.. ma od kud ti taj podatak.. ma gdje bi se skrivali.. pa koja to drzava ima vise ljudi nego sto zapravo ima?
ma to ti je ispod zemlje.. ima rupa na sjeverni pul.. odatle nlo.. i to... atlantida, sangri la.. stare civilizacije i rase.. fazon neki...

a mozda se broje i astralni i preminuli
 
Odgovori s citatom
Old 04.12.2005., 19:04   #47
Quote:
grizli kaže:
Pa dofraga: RECI jel imas TI te knjige : da jednostavno kopiram??
imam psychic wars- velim ti ko' ima living waters- onaj lik iz na rubu znanosti- elvis popović-

svijet bi bio orijentiran drugim stvarima da se sazna taj podatak-15mil- zar ne? a ne trgovinom i home-sale?

"mi" živimo u doba ekonomskog totalitarizma-
nacistički i marksistički sustavi su bolji- oni su bar idealistički-
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2005., 15:39   #48
Talking ILLUMINATI SU PIZDE!

ILUMINATI nisu tako jednostavni za shvatiti - narocito sto je njihov postanak tesko direktno dokazati. Postoji, naime, dosta knjiga o njima, ali - DOKUMENT, kojim bi se POTVRDILO postojanje, to, moram priznati, mozda i postoji - ali ja ne znam za njega.

Isto tako, problem postoji oko samog TERMINA: "illuminatus" je bio termin za GNOSTIKA koji je stigao do odredjene spoznaje (gnostici su zastupali teoriju da je MOGUCE i POTREBNO logicki spoznavati B-ga: rana Crkva se na Niceji 518 - ili 528?, 529? - okrenula na njih i istrijebila ih; ostaci ostataka spajali su se sa raznim herezama). Drugim rijecima, tim se terminom kite MNOGA tajna i "ja-sam-jebeno-tajan-samo-svi-znaju-za-mene" drustva, i mnogi pojedinci: alumbradosi, rosenkreutzeri, itd.

No, kad se danas prica o Illuminatima, uglavnom se radi o BAVARSKIM ILUMINATIMA, tj. o grupici ljudi koju je, navodno, 1771. sakupio ADAM WESTHAUPT, kojeg su trenirali Isusovci.
RAZLOG zasto se okupio Iluminatski red je - papa je 1773 ozbiljno ugrozi Isusovce - RASPUSTIO IM JE RED!

Mozda ce nekom biti smijesno da sam rekao "ozbiljno ugorzio Isusovce", kad se radi o UNISTENJU REDA, ali taj ne zna koliku su politicku i utjecajnu snagu u to vrijeme drzali Isusovci. Glupavi dekret o raspustanju i oduzimanju zajednicke imovine te preraspodjeli na razne fratarske redove is no match for the Dark side , tj. za cinjenicu da su Isusovci u to vrijeme drzali dovoljno politickih prijatelja, veza i "vanjskog bogatstva" da se najebu matere i papi i ostalima koji su im smjestili ovu teskocu. Westhaupt, dakle, osniva sa jos 4 clana Illuminate. Isusovci ce razraditi unutrasnju strukturu, hijerarhiju, rituale i sve ostalo sto je potrebno za efikasnu unutarpartijsku propagandu - oni imaju u svemu tome iskustva, uostalom, oni su i izmislili propagandu: rijec propaganda dolazi upravo iz CONGREGATIO AD PROPAGANDAM FIDE, koju je zaceo i razvio upravo ovaj red. (NARAVNO! Propaganda je puno starija, ali necemo sad o tome.)

Medjutim, dolazi do prevrata, i konzervativac KARLO TEODOR zamjenjuje liberala Maksimilijana III von Wittelsbacha, raspusta sve tajne organizacije i time zadaje udarac Illuminatima puno prije nego su se razvili na velike grane - 1784. No, ipak, smatra se da su mnogi humanisticki i prosvjetiteljski intelektualci bili illuminati. Vazno je napomenuti i ovo: Illuminati su PRVO bili clanovi neke "tajne" organizacije, a TEK ONDA su bili Illuminati i sl. Dakle, Illuminati su bili neka vrsta tajne organizacije - unutar tajne organizacije. Creme de la creme...

Nakon scaterringa 1784, nastavak je vrlo mutan: jedni govore kako su Illuminati iza svakog prevrata u Staroj Europi.
Drugi govore da su otisli u kuratz.
Treci kazu da je doslo do vezanja uz razno-razne redove, pa njihove ideje danas "sjaje" kroz masonske ili neke druge.
Cetvrti, medju kojima je najpoznatiji Anthony Sutton, govore kako su najmocnije danasnje "tajne udruge" - npr. Skulls and Bones - zapravo offspring Illuminata.

Citav problem je, naravno, u tome sto nikom nije jasno ni sto ni gdje ni kada ni kako: jasno je da su Isusovci 1771 htjeli imati svoju ruku u tajnim drustvima ne bili prezivili 1773., za koju su predosjecali da ce doci. No - sto kasnije? ZASTO?

Lukicevci i ostali koji ne mogu zivjeti bez da ne prebace krivnju za potraceni zivot na nekog drugog vatreno glasaju da oni postoje da OSVOJE SVIJET. (Jebem ti, SVI UVIJEK OSVAJAJU SVIJET. Nisam jos vidio nikog tko ne zeli osvojiti svijet. Ako postoji neki takav, neka mi se javi na PM.) Uglavnom, Illuminati zele osvojiti svijet, sjebati KATOLICKU CRKVU (nikom nije jasno sto zele napraviti sa Islamom ili primjerice Pravoslavljem?) i onda ce biti sretni... da...

Puno ozbiljniji teoreticari zavjere (ako se neki od njih takvim mogu nazvati, ) govore o tome da su Illuminati zapravo PROSVJETITELJSKI MISLIOCI, tj. da teze prenosenju prosvjetiteljskih ideja: nema dogme, razmisljajte svojim glavama, religije su dobre samo u onoj mjeri u kojoj ne zadiru u ljudsko dostojanstvo i pravo postojanja, ukoliko dolazi do koflikta (npr. gay problem), glasa se UVIJEK ZA COVJEKA; itd. itd.

Crkva i religije, na drugu stranu, naravno da ce navaliti na takve ideje - one, za B-ga miloga, ZIVE od te dogme! Smrt njihove dogme je smrt njihove ORGANIZACIJE. I zato je potrebno navaliti optuzbe koje se uvijek koriste da se diskreditira neprijatelja: oni NE ZELE MIJENJATI, ONI ZELE UNISTITI... Ne radi se ovdje o popravku, radi se o zlu, cistom nepatvorenom zlu, koje zeli unistiti nas, dobre andjele, koji volimo ljude...

---------

Ovo je U KRATKIM CRTAMA - i procisceno od suvisnih izdrkavanja koje sam svugdje pronasao - bio uvod u illuminate i njihovu filozofiju.

Danas - sto su? Pojma nemam. Ali znam da za sve sto se dogodi - blame the Illuminati. Super su: navodno postoje, nitko ne zna gdje, nitko ne zna sto zapravo zele, a mi mozemo reci da su zli i da su pizde, pa udrite po njima. Oni vam ne mogu vratiti - jer ako i vrate, onda su SIGURNO pizde. A ako ne vrate - onda nesto taje, pa su OPET PIZDE.

Pizde, eto, u svakom slucaju...
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2005., 16:40   #49
Da, to si sad opisao ove bavarske iluminate.. no, ovdje tu je riječ o ekipi koja navodno vuče konce po svim onim udruženjima bogataša i visoke aristokracije kao što su komitet 300, bilderberg, skulls & bones i sl. I navodno su svi u rodu sa evropskim kraljevskim obiteljima.. i sl.
Choronzon333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2005., 16:43   #50
Illuminatska zemlja: Amerika
je, super-tajno udruženje. Bushevi su unutra, Kerry je unutra.
obilježja: sva egipatska obilježja u americi- u početku se možda loža zvala drugčije, ali uvijek je imala egipatska obilježja u americi- kako je gore-tako je dole,
struktura unutarnje organizacije ne-može se znati u lažnoj "javnosti", ali
uvijek se djelovanje nekog višeg principa može vidjeti po njezinim plodovima-
jer , kako je gore-tako je dole-
a vidite ameriku danas-
znači, loža je u rasulu- ode im zemlja-koju su dobili od evropske masonerije-u najam- simbolični ritual toga: dan nezavisnosti
nisu se čak niti brinuli za indijance, "atlantiđane u dekicama", ti "protestantski""dobrotvori"

crkva je smeće, ali također crkvu vodi masonska organizacija koja na svome vrhu ne-ratuje protiv ijedne druge međunarodno priznate lože- a pravo djelovanje te lože možemo vidjeti čak i u marijoj bistrici- obilježja su- opet egipatska-

lože koje se furaju na egipat?
a na šta drugo?

samo hoću reći da su čovječanstvo ovfce koje treba štititi od samih sebe-
"buka" religija i ideologija- i sve-fala bogu- suprotne!
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2005., 18:58   #51
Quote:
mrQ kaže:

lože koje se furaju na egipat?
a na šta drugo?
Nebih rekao.. mislim da je tu riječ o vremenu mnogo prije egipta..

Quote:

samo hoću reći da su čovječanstvo ovfce koje treba štititi od samih sebe-
"buka" religija i ideologija- i sve-fala bogu- suprotne!
Ljudi su glupe ovce jer su ih ovi gore to uvjerili.. i samim time su sebe stavili u ulogu čuvara, ili pastira.
Choronzon333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2005., 01:54   #52
ma ne-furaju se oni na atlantidu- nemaju oni pojma o njoj-
a za to da je netko pretvoren u nešto drugo-
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2005., 02:39   #53
ja sam ilaminat.
samo vam to nesmijem reci.
http://www.sjgames.com/illuminati/
istina je sirE.
__________________
Don't try to get crazy with me, esse! Don't yo know I'm loco?!
Diablo Verde is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2005., 09:59   #54
Quote:
mrQ kaže:
ma ne-furaju se oni na atlantidu- nemaju oni pojma o njoj-
a za to da je netko pretvoren u nešto drugo-
Onda ne pričamo o istima.
Choronzon333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2005., 01:27   #55
Talking

ma šta oni imaju atlantidsko?
PA SVE IM JE EGIPATSKO!
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2005., 10:19   #56
A Egipatska tradicija ima korjene gdje?
Choronzon333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2005., 16:35   #57
Wink

u preddinastijskom egiptu.
ali iza ovi "ne-idu" znaš zbog čega?

i opet te izazivam da mi kažeš ijedno njihovo atlantidsko obilježje-
mrQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 13:00   #58
najbolje vam je pogledati dvd ˝tajna anđela i demona˝...tu vam je sve objašnjeno...i odličan je dvd...
Aamy_11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 13:47   #59
Quote:
mrQ kaže:
ono oko "im" je najbitnije-
the eye of Ra, AIRA, koje nije RA!
"as the eye or Ra mounts upon with disaster, and strikes down upon thee with furious anger- "
oko je u originalu. -PLAVO!
to je ujedno ono oko od Saurona, gospodara vrana iz lordoftherings, - Vodena, Odina! (zanimljivo je dodati da Odin i ima samo jedno oko!)
Naravno da oko nije Ra. Nikada se nije ni tvrdilo da je oko Ra sam Ra.
Oko Ra, kada se prebaci u ratni mod naziva se Hat-Hor.

A David Icke je bezveznjak. Imamo mi takvih u Hrvatskoj koliko voliš.
Iako su zaista reptili bili na Zemlji, i iako oni posjećuju Zemlju dan danas (a svjedočanstava ima koliko voliš) ovakva naivna konstrukcija kakvu daje Icke proizvod je ljudske mašte. Da ti reptili zaista žele nešto od Zemlje, oni bi to i dobili a ne bi konstruirali zavjerenička društva za manipulaciju.
E sad: druga je stvar ako su tu da nešto spriječe, nekakvu katastrofu, ili da nas usmjere.

Zašto komplicirati: čovjek je samo poželio zaraditi ili postati popularan.
Utrpati tu Saurona i Tolkiena, što su doslovno priče za malu djecu (jer je J.R.R. Tolkien upravo i napisao to na osnovu svojih pričica za unuke) te Odina pokazuje samo da nismo Hrvati nego Bosanci jer volimo bosanski lonac.
VioletStorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 13:48   #60
Quote:
mrQ kaže:
u preddinastijskom egiptu.
ali iza ovi "ne-idu" znaš zbog čega?
i opet te izazivam da mi kažeš ijedno njihovo atlantidsko obilježje-

Tvoji Kemičani, dakle oni prije Egipta i dinastija, bili su crnci. Isto kao što su i Olmeci crnci. I kao što je sfinga koja liči na Mirtu, crnkinja.
VioletStorm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:37.