Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2009., 02:06   #1
Šamanski obred i sl. u nasim strankama!

Evo linka
http://www.youtube.com/watch?v=snh-B64eBHQ
u kom je sve receno

Zna li netko ima li nešto slično u drugim strankama? Meni je ova priča o drugim oblicima "zabave" nasih politicara skroz interesantna!
kratki komentar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 09:51   #2
Quote:
kratki komentar kaže: Pogledaj post
Evo linka
http://www.youtube.com/watch?v=snh-B64eBHQ
u kom je sve receno

Zna li netko ima li nešto slično u drugim strankama? Meni je ova priča o drugim oblicima "zabave" nasih politicara skroz interesantna!
Znas i meni i ja ih uopce ne osudujem
viper001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 10:08   #3
Šteta što nema više Kruleta. On je iz Like. Sigurno bi nam mogao ispričati koju insajdersku priču.
Sinbad is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 13:45   #4
Quote:
Sinbad kaže: Pogledaj post
Šteta što nema više Kruleta. On je iz Like. Sigurno bi nam mogao ispričati koju insajdersku priču.
Da stvarno steta,krule vrati nam se ili ti ili netko od tvojih desetak klonova
viper001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 13:49   #5
Evo kaj krule veli: Krule
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 13:53   #6
...u bilo koju stranku može se učlaniti svatko, i središnjica možda, i nemože odgovarati za djela svakog pojedinog člana...primjer domara iz Sinja(član SDP-a)...ali da takva prikaza postane načelnik općine...e to je već druga priča i u mnogome govori o kadrovskom potencijalu određene stranke,a znamo tko u ovom slučaju...ZNA...bunike,bunike amo jer nema utjehe u krizi...
boogyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 15:34   #7
Quote:
boogyman kaže: Pogledaj post
...u bilo koju stranku može se učlaniti svatko, i središnjica možda, i nemože odgovarati za djela svakog pojedinog člana...primjer domara iz Sinja(član SDP-a)...ali da takva prikaza postane načelnik općine...e to je već druga priča i u mnogome govori o kadrovskom potencijalu određene stranke,a znamo tko u ovom slučaju...ZNA...bunike,bunike amo jer nema utjehe u krizi...
Dok je bunike krize nema
viper001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 17:04   #8
to je nešto novo,nisu više masoni,sad su šamani?
__________________
'Problem je u našim duboko ukorijenjenim dinaroidnim kompleksima prema svemu što nije motika'
Passenger_57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 18:18   #9
stvarno steta sto nema vise Kruleta....kako je to dobar forumas bio...laka mu crna tipkovnica
Skalpel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 18:20   #10
Bunika je TEŠKA droga, kaže dr. Sakoman.
Dakle svakom tko je konzumirao po 2 godine robije jer toliko dosuđuju i klincima za marihuanu.
Pa neka se guziče i šupče sa svojim šamanom u Gradijaneru ili Lepici a može im se pridružiti i vrhovni šaman/vrač/hipnotizer širokih masa/opsjenar iz Dugobaba jer i on voli...
Mogu plesati goli pod tuševima dok traže sapune koje im bacaju stari robovi u obredu inicijacije u Gradišku i Lepoglavu.
Pa neka im iskoče oči ko zecu varenom, što bi rekao Rojs.
TAKESHI is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 18:24   #11
Quote:
TAKESHI kaže: Pogledaj post
Bunika je TEŠKA droga, kaže dr. Sakoman.
Dakle svakom tko je konzumirao po 2 godine robije jer toliko dosuđuju i klincima za marihuanu.
Pa neka se guziče i šupče sa svojim šamanom u Gradijaneru ili Lepici a može im se pridružiti i vrhovni šaman/vrač/hipnotizer širokih masa/opsjenar iz Dugobaba jer i on voli...
Mogu plesati goli pod tuševima dok traže sapune koje im bacaju stari robovi u obredu inicijacije u Gradišku i Lepoglavu.
Pa neka im iskoče oči ko zecu varenom, što bi rekao Rojs.
joj kako si me sad nasmijao...sa ovim zecom varenim...ajme sjetio sam se te izjave i evo se kidam od smijeha
Skalpel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 20:48   #12
Ko kaze da je HDZ ekskluzivno stranka hrvatskog povjesnog kruga ?
Rijetko se koja stranka u Hrvatskoj moze pohvaliti da u svojim redovima ima i simpatizere-pazi sada, Indijance i to...shamane!!!!!!
__________________
Kakva novogradnja? Tražite muslimanske kuće sa zapadne strane Neretve i kupujte to. Bliže su centru od bilo kojeg stana u međuprostoru između Mostara i Širokog. Zar je toliki problem preuzeti par muslimanskih kvartova koji neugodno strše na našoj strani grada i osigurati stolni grad? (Tomislav Diablo)
spiritual beggar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 13:49   #13
Quote:
TAKESHI kaže: Pogledaj post
Bunika je TEŠKA droga, kaže dr. Sakoman.
Dakle svakom tko je konzumirao po 2 godine robije jer toliko dosuđuju i klincima za marihuanu.
Pa neka se guziče i šupče sa svojim šamanom u Gradijaneru ili Lepici a može im se pridružiti i vrhovni šaman/vrač/hipnotizer širokih masa/opsjenar iz Dugobaba jer i on voli...
Mogu plesati goli pod tuševima dok traže sapune koje im bacaju stari robovi u obredu inicijacije u Gradišku i Lepoglavu.
Pa neka im iskoče oči ko zecu varenom, što bi rekao Rojs.
za ovo boldano nek odu u SDP,podružnica sinj je zatvorena do daljnjeg ali zato je otvoren klub "Velike Oči" na Iblerovom
nema beda ako nemate velik oči, tamo čete ih dobiti pri inicijaciji
ček malo a odakle je ono precednik partije
 
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 15:24   #14
Quote:
febitj kaže: Pogledaj post
za ovo boldano nek odu u SDP,podružnica sinj je zatvorena do daljnjeg ali zato je otvoren klub "Velike Oči" na Iblerovom
nema beda ako nemate velik oči, tamo čete ih dobiti pri inicijaciji
ček malo a odakle je ono precednik partije
Odgovor na ovaj post je: bunika.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 15:52   #15
Quote:
Skalpel kaže: Pogledaj post
stvarno steta sto nema vise Kruleta....kako je to dobar forumas bio...laka mu crna tipkovnica
a sad i Skalpela banalo...možda i moderatori jedu buniku
sprdykus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 16:03   #16
Quote:
http://www.jutarnji.hr/clanak/art-2009,1,3,,147139.jl kaže:



Vrijeme poremećenih mesija nikad ne prolazi


Pa ja ovog čovjeka znam, pomislio sam jutros gledajući lice u novinama, kraj vijesti da je u nekakvoj maloumnoj šamanskoj seansi u Lici u požaru izgorjela jedna osoba, a još troje da je otrovano isparenjima od halucinogenih trava. Glavnog i odgovornog u ovoj bizarnoj nesreći sreo sam davno, još kao mlad novinar u Slobodnoj Dalmaciji, kada su otkrili moj talent da razgovaram s čudacima.

Redikuli su bili moj posao

Čim bi netko u redakciji čuo za kakvog redikula, bez greške bi se znalo čiji je on zadatak. Ljudožder na Pelješcu, općinski službenik koji je riješio kvadraturu kruga, penzioner što živi u plastičnom brodu na parkiralištu ispred nebodera, čoban kojega su oteli izvanzemaljci, kipar amater što je od betona načinio pet metara visokog Tuđmana... Umjesto da pošalju kola hitne pomoći, slali su mene da učinim intervju.

Put me tako u kolovozu 1996. nanio na Luku Hodaka, umirovljenog bojnika Hrvatske vojske i načelnika općine Saborsko, lokalnog moćnika koji se odrekao vjere djedova i prihvatio nauk plemenitog Krišne. Čovjek je već tada bio gotov za ludnicu, premda sam, uistinu, u to vrijeme na slobodi viđao i poremećenije od njega. Nije bio mnogo drugačiji od junaka nekih mojih drugih tekstova i možda bih ga zaboravio da se u mome životu slučajno nije zatekao upravo onog dana kad mi se rodio sin.

Dok je moja supruga rađala naše starije dijete, ja sam vrijedno pisao o ličkom hadezeovskom vođi što u limenoj bajti neukim seljacima pjeva „Hare Krišna, hare rama“ i širi osebujno političko i religijsko učenje kako su Jure Francetić i Rafael Boban bili ratnici svjetlosti, inkarnacije hinduističkih božanstava u kojima su se ujedinile strast i vrlina.

Luđaci koje je iznjedrio rat

Rat je završio prije manje od godinu dana i vjerovao sam da su mahniti proroci poput Luke Hodaka i kiropraktičara Pavlovića naprosto posljedica doba u kojemu se dogodio posvemašnji slom civilizacijskih vrijednosti.

To je ludilo što će proći jednom kad se sve ovo smiri, mislio sam tada. Prestao sam razmišljati o njemu, a ako mi je kojiput i pao na pamet, optimistički sam pretpostavljao da je zavezan i pod sedativima.

Jučer ujutro sretnu Novu čestitala nam je vijest da je zaslugom Luke Hodaka jedan čovjek izgorio, a još trojica su kritično od kompota od bunjika koje im je on servirao.

U dvanaest godina koliko nisam vidio ovog bezumnika shvatio sam da vrijeme


PS:ja sam pokrenuo istu ovu temu i obrisali su je čini se da na ovom forumu vlada HDZ lobi
mrgixyz** is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 16:07   #17
Quote:
mrgixyz** kaže: Pogledaj post
PS:ja sam pokrenuo istu ovu temu i obrisali su je čini se da na ovom forumu vlada HDZ lobi
Aleluja,dobro da si vise shvatija
viper001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 16:07   #18
Hyoscyamus niger is a biennial herb growing up to 1 meter that produces veined yellow flowers and large quantities of seeds. All parts of the plant contain scopolamine, atropine, and hyoscyamine and can be deadly poisonous.
mrgixyz** is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 16:12   #19
neka slijedeći put zove ivu i cijeli HDZ pa nek se najedu bunike i svi skupa skoče u vatru i izgore
mrgixyz** is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 16:13   #20
Pa šamanizam davno vlada u našoj politici. Samo čini se da je bunika i ostala kemija prestala djelovati zapravo. Naime, konačno su priznali da smo u krizi. Doskora je sve bilo super...jebote, šta li su trošili..dajte nam malo
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:01.