Natrag   Forum.hr > Razno > Forum Help!

Forum Help! Tehnička pomoć za Forum.hr. Top tema: Forum FAQ

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2012., 09:47   #661
Quote:
Velia kaže: Pogledaj post
Zekoslava, mislim da je super ideja da promijeniš nick.

I samo ti želim skrenuti pozornost na to da Zekoslava i Zekoslava Mrkva nisu aktivne već više od godinu dana te možeš slobodno zatražiti jedan od tih nickova. To se da srediti.
Ajme meni, pa vidiš da sam još uvijek neodlučna. Prirastao mi je srcu ovaj bedasti nick na neki svoj način.

Makar bih se rado napokon zvala poštenim imenom. O, da, bih.

Hm, a znam da je to nešto u zadnje vrijeme moguće, pričalo se o tome, samo mi je to nekako bezobrazno. Šta ako se žena vrati? Ma u biti, meni je potrebnije, šta ću joj ja.

Kako god bilo, da ne četamo ovdje i ne pravimo ražanj, a zec još u šumi (), što se mene tiče, odgovarala bi mi i Zekoslava (ako se do nje može doći), kao i Poljakinja Zekosława. A da ne kompliciramo s posebnim znakovima, može i Zekoslawa. Dobro, pričekajmo očitovanje nadležnih, ovo postaje kompliciranije od preimenovanja Trga maršala Tita.

Javi se Tyndallu, ako on odobri promjenu...

A ovo s preuzimanjem nicka postojećih forumaša se trenutno ne provodi.

Zadnje uređivanje Spectre : 12.02.2012. at 14:16.
Zekoslawa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 12:01   #662
Quote:
zec gadiš mi se kaže: Pogledaj post
Ajme meni, pa vidiš da sam još uvijek neodlučna. Prirastao mi je srcu ovaj bedasti nick na neki svoj način. : ( : cerek:
Kužim.
Quote:
Makar bih se rado napokon zvala poštenim imenom. O, da, bih. : D


Quote:
Hm, a znam da je to nešto u zadnje vrijeme moguće, pričalo se o tome, samo mi je to nekako bezobrazno. Šta ako se žena vrati? Ma u biti, meni je potrebnije, šta ću joj ja.
Pa, ako se netko godinama nije ulogirao, bezveze je da nick bude neiskorišten, ako ga netko drugi, tko je aktivan, želi. Posebno kad su u pitanju nickovi iza kojih je stotinjak postova, ako i toliko. Nije da uzimaš nick nekome tko je ostavio posebnog traga na forumu.

Quote:
Kako god bilo, da ne četamo ovdje i ne pravimo ražanj, a zec još u šumi (), što se mene tiče, odgovarala bi mi i Zekoslava (ako se do nje može doći), kao i Poljakinja Zekosława. A da ne kompliciramo s posebnim znakovima, može i Zekoslawa. Dobro, pričekajmo očitovanje nadležnih, ovo postaje kompliciranije od preimenovanja Trga maršala Tita.
S tobom ništa ne može biti jednostavno!
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 23:57   #663
promjena imena

jelmože aranea1 u araneo, ipak sam muško. hvala

Može, javi se Tyndallu.

Zadnje uređivanje Spectre : 12.02.2012. at 14:19.
aranea1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 06:21   #664
moze promijena iz Deno100 u Denoo?

Hvala

Može, javi se Tyndallu.
__________________
"Arhitekti svoje greške pokrivaju mramorom, liječnici zemljom, a žene dekolteom."

Zadnje uređivanje Spectre : 12.02.2012. at 14:20.
Denoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 08:43   #665
Quote:
kiLJan kaže: Pogledaj post
može li promjena u kili ili Kili?
većina me tako i zove
fala

Nick zauzet... Zar je tako teško provjeriti dostupnost prije postanja?
ups
u brzini preskočih šesti član Zakona o promjeni nika
izinjavam se
:lijena po defaltu:
Killi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 12:35   #666
pozzz

može li meni umjesto lipakaja_1 samo lipakaja?

hvala

Ne, nick nije dostupan.

Zadnje uređivanje Spectre : 12.02.2012. at 14:20.
lipakaja_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 13:47   #667
Jel' može promjena u progy123lay?

Ne može.

Zadnje uređivanje Spectre : 12.02.2012. at 14:21.
ProgLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 14:54   #668
Poslao sam poruku Tyndallu prije skoro 2 tjedna i nema nikakvog ucinka...a vidim da se nekima, koji su mu se javili poslije mene, nick promjenio...
__________________
~Being quiet is fine, most people don’t listen anyways.~
Bruner is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 04:49   #669


Quote:
Tyndall kaže: Pogledaj post
Istina, bio sam prilično zatrpan obavezama.

Molio bih da mi svi koji su slali molbe a iste nisu odrađene, pošalju iste ponovno.
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 18:43   #670
može li umjesto Ines 22.2. , InesK

Ne može, nick je zauzet...

Zadnje uređivanje Spectre : 13.02.2012. at 22:29.
Ines 22.2. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 10:55   #671
Može li umjesto DIDI 1974 didilina? ili možda didi-vidi?
Pozdrav

Može u Didilina, javi se Tyndallu.

Zadnje uređivanje Spectre : 16.02.2012. at 01:31.
Didilina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 16:31   #672
Pozdrav svima!
Inače volim svoj nadimak. Ima određeno emotivno značenje za mene, nisam ga tek tako nasumično odabrala. Ne bih ga željela mijenjati, ali izgleda da ću morati. Naime, odjednom se pojavila na forumu neka druga cura Bosanka 88, a što je najgore, obje često gostujemo na podforumu Religija. E, možete sada zamisliti kako je to nezgodno. Ne bih se čudila da nas drugi forumaši konstatno brkaju. Zato bih vas lijepo zamolila biste li mi mogli promijeniti nadimak primjerice u Bosnian Girl1983? Predložila bih i neke druge, mnogo modernije i seksipilnije, kao npr. Rock 'n' roll maca, Kraljica mačeva, itd. ali čini mi da se to kosi s prvim pravilom - na žalost, jer bih ionako u svakom slučaju uredno obavjestila druge forumaše o promjeni svog nadimka, pogotovo ako u početku uopće ne shvate da sam to zapravo ja. Stoga me, ako nije problem, fino uputite što da radim i kome točno da se obratim. Unaprijed hvala!
Bosanka 100% is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 18:27   #673
Podržavam zahtjev jer sam i sama u prvi mah gotovo zamijenila forumašice...
__________________
Kamo vodi plovidba ne ovisi o tome kamo puše vjetar, već kako su postavljena jedra.

Stara njemačka uzrečica
VeronikaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 01:34   #674
A da jednostavno uzmeš neki avatar? Uz ime, avatar je glavno obilježje tvog forumskog alter ega. A nickovi s godinom rođenja u sebi su, po meni, katastrofalan odabir.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 21:01   #675
Jel mogu ja promjeniti nick u skroz neko drugo ime,ovo mi je služilo za prodaju nekih jelovnika,a ne želim se više ovako zvati
jelovnici is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 01:31   #676
Pa registriraj novi nick, nemaš puno postova, a i ne misliš se više baviti prodajom
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 22:03   #677
Može meni u Shadow?
Ako ne (a vjerojatno ne), može onda Spectru u Spec.tre? Da budemo svi isti pred zakonom i tak...

Da razjasnim.

(Spectre, ne mrzim te, samo - cilj opravdava sredstvo)

Znaš i sam da ne može. Nema smisla sad raspravljati.

Zadnje uređivanje Spectre : 19.02.2012. at 13:52.
Shadow807 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 02:49   #678
jel moze promjena u scuba_ (ali da bude samo razmak umjesto "_" crte iza zadnjeg slova (samo sam tako oznacio da lakse shvatite), tako da me forum moze razlikovati po jednom znaku od clana koji se zove cisto scuba a u raspravama nebi bilo problema jer taj korisnik nikada nije bio aktivan pa me nebi mijesali s njime )

ako bas stvarno ne moze ono gore, onda bi htio scuba BL jer su mi to inicijali..

Hvala unaprijed

Ne može, nedugo si već mijenjao nick.
__________________
Parche mihi Domine, quia Delmata sum.

Zadnje uređivanje Spectre : 19.02.2012. at 22:36.
Scuba ZD is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 02:59   #679
moze promjena nicka? neznam zasto,ali dao sam svoje pravo ime
ak je moguca promjena u Ope Ciki,ili Joza Cimir,ili Cirmkotić Josa

lp

Može u Joza Cimir, javi se Tyndallu.
__________________
2 cup,0 girls

Zadnje uređivanje Spectre : 19.02.2012. at 22:35.
Joza Cimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 15:18   #680
Ako sam dobro shvatio ovdje se može zatražiti nadležne za promjenu nicka. Budući već duže vrijeme nisam zadovoljan mojim nickom koji mi je dozlogrdio najljubaznije bih molio da moj nick Aal_Mahmud zamijene nickom Mojmir_Pastorchic. Neusporedivo je prikladniji mojem avataru u kojeg sam naprosto zaljubljen i na njega veoma ponosan. Hvala

Ne može, po više točaka. Vidi prvi post.
__________________
Na tom poslu sam se susreo i s time da me čovjek laže u oči, i to prilično uvjerljivo. Jedan radnik nije došao na posao i ja pitam što je s njime. Kaže drugi radnik Mirko."Ti ne znaš? On je umro.""Umro??" pitao sam."E, je. Ja sam bio posljednji put ispratit svog prijatelja. Sklupčo se mali, kao crnac mali. Puno je on pio, znaš."Dr Diego

Zadnje uređivanje Spectre : 19.02.2012. at 22:36.
Almah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:47.