Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2014., 22:03   #41
Quote:
HansieDJ kaže: Pogledaj post
Treba znat granicu, nemreš baš puštat da svakaj prolazi. Kaj bi onda s propagandom i lažima koje bi se mogle gurati kroz apsolutnu slobodu govora?

I tu nije bilo rieči o deržavi, neg o facebooku i kak se to tam regulira.
Ograničenje na slobodu govora neće zaustaviti laži i propagandu. Nije nikad u povijesti, jer institucija koja cenzurira se često služi i propagandom i lažima.
satnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 22:28   #42
https://www.facebook.com/Rvatina
vidim jako im dobro ide zasada a čisto me zanima kako izgleda humor za nekoga kome ništa na toj stranici nije smiješno... a o tome da stranica vrijeđa ikoga nema smisla raspravljati
jajcanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 22:41   #43
Ta stranica može uvrijediti samo one koji se u tome prepoznaju...neš ti štete...
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 22:58   #44
Meni su obe stranice odlične... Čista zahebancija sa stereotipima jednog i drugog naroda, ali ima tu itekako i realnih stvari.
Koliko se god neki prave da ne vide...
Metal is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 00:07   #45
Tko je ikada živio i poznavao hrvatsku ruralnu sredinu (ili ruralne kvartove nekih gradova) zna da je 100% onih slika realno.
Neke malo pretjeruju u izričaju, al između redova šalju potpuno točnu poruku.
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 00:18   #46
Quote:
Halo Effect kaže: Pogledaj post
Ta stranica može uvrijediti samo one koji se u tome prepoznaju...neš ti štete...
prepoznao se

nisam uvrijeden, samo nasmijan
sivi svijet is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 00:33   #47
po meni radi se o jednom socijaloškom problemu koji interes vidi u internacionalizaciji hrvatske kao jedinstvenog subjekta.
oni neče stati na Rvatu, nego če isto pošteno izvrijeđati mene zbog mojeg tvrdog Č.
no pošto radim i sa amerima, niti oni fucking ne typo engleski kak spada pa što meni prigovarate zbog tvrdog Č.
tko onda stoji iza toga?

netko za koga je hrvatska samo subjekt, ne prizna sastojke od kolača prizna samo kolač.
tehnički gledano lakše je upravljati sa jednim subjektom i prezentirati ga internacionalno nego dijelovima koji čine pojam toga subjeka.

jer onda bi morali i brinuti o pravima svih subjekata u tom pojmu zvanom Hrvatska a ne samo o pravima mr. Špekson na Čelo
i onda nam ti isti kažu pa eto to je hrvatska kakvu ne želimo.
validusername is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 01:48   #48
Ja sam se prepoznao u barem pola tih slika. A ostalih pola slika sam prepoznao svoju okolinu, od uže obitelji pa nadalje...
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 01:56   #49
Stranica je vrh.

Najjace je kad neko jos u komentarima nadoda trecu recenicu pa krepas od smijeha.


Tipa:

-Nestalo mu WC papira, sta ce uzme novine

-bira stranica na kojima je Milanovic


a onda u komentarima

-glasao za SDP




Dobro je da ova stranica postoji. To je samo dokaz da mnogo ljudi osuduje primitivna ponasanja koja se opisuju na toj stranici i da su uvidili da se mnogi, koji se hvale prekomjerno kolika su Rvati i patrioti, ponasaju kao stoka i da im ne treba pustiti da oni sebi pripisaju Hrvatstvo.
ValterUdarnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 03:15   #50
od stoljeća 7-og smo ovdje, a hrvata ima pravo pozivati rvatom.
a tko to, tko je ta osoba koja ima pravo hrvata prozvati rvatom?

tko ste vi koji imaju pravo separirati Hrvata?
separirate gay Hrvata kao i Rvata, zar to nije ista stvar, separacija?

ono što mene zanima tko vam dao to pravo da Hrvata separirate?
validusername is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 04:22   #51
Oh dear, ti mora da se šališ?
Metal is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 06:30   #52
Quote:
Metal kaže: Pogledaj post
Oh dear, ti mora da se šališ?
što je šala, bio sam tkz. ljevičar mjesecima i tkz. desničar mjesecima, nema razlike.....
ili vidiš neku tajanstvenu nijasnu koja pravi razliku?

ili si ti jedan od onih koji svoji pogled na svijet uzima kao pravo da drugom nanese nepravdu...

Oh dear, ti mora da se šališ?
validusername is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 08:59   #53
Koji k vam znaci to pisanje bez H?
Debili.
Sadokann is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 09:28   #54
Quote:
Sadokann kaže: Pogledaj post
Koji k vam znaci to pisanje bez H?
Debili.

"Urbani" se sprdaju s ruralnima (hercegovačko-dinarskim uglavnom). Sve je to ok da s druge strane nema likova koji svoj seljačko-zlobni karakter (ne ruralni) skrivaju iza urbanog.

Najveći seljaci su oni koji se qurče da su strašno urbani, od higijene do ponašanja i ljudskih osobina znatno zaostaju za ruralnima. Upoznao, vidio i zaključio....

Pozdrav iz strašno urbane i liberalne Pule, grada di ljudi misle da su urbani jer seru po Rvatskoj i zaostalim primitivcima sa istoka i preko Učke. A u životu najdalje do Trsta bili...
__________________
Make America Great Again!
veruda is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 11:33   #55
razumijem da nekome ne odgovara taj humor ali ovo što piše validusername mi se čini totalno nestvarno i odbijam vjerovat da netko zaista to misli.
jajcanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 11:55   #56
Stanica je kopija mnogo popularnije Dnevne doze prosecnog Srbende, koja je prosto genijalna. I koja ima 7 puta vise pratilaca.
I ovde su primitivci senzibilni na nacionalno dizali buku jedno vreme oko autosovinizma, ali ih je brzo proslo.

Preporucujem ovim uvredjenima da svrate na tu stranicu, steta sto je vecina na cirilici, i da provere da li ce i tamo osetiti neugodnost kada se sprda sa stereotipima jednog naroda.
Zanimljivo je, kako se dosta slika poklapa...da li je u pitanju prepisivanje ili slicni stereotipi


PS Primetio sam da je u Hrvatskoj pocelo kopiranje srpskih njuz.net i tarzanije. Svaka pohvala
Henry_Kinasky is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 12:26   #57
Quote:
jajcanin kaže: Pogledaj post
razumijem da nekome ne odgovara taj humor ali ovo što piše validusername mi se čini totalno nestvarno i odbijam vjerovat da netko zaista to misli.
mislim inače radim na internacionalni i ovakvo ponašanje je iznimno uvredljivo. ne kužim zašto za vas normalno.., valjda zato 6g. recesije.
posrao si mi bez objašnjenja, jer ono tako se radi u hrvatskoj, jer svi znamo kako ide?
svi znamo što si mislio, pa to je očito.., zar ne?


Quote:
Henry_Kinasky kaže: Pogledaj post
Preporucujem ovim uvredjenima da svrate na tu stranicu, steta sto je vecina na cirilici, i da provere da li ce i tamo osetiti neugodnost kada se sprda sa stereotipima jednog naroda.
Zanimljivo je, kako se dosta slika poklapa...da li je u pitanju prepisivanje ili slicni stereotipi :
pustiti ču si Mile Kitiča sljedeče, ali ima i nas zadrtih Hrvata koji nemaju blage veze o čem pričaš...., Miile Kitič sledi.
validusername is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 12:28   #58
nekoliko solidnih fora, ništa posebno, ali barem će nešto i lokalaca naučiti što je meme
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 12:33   #59
"Pravi Rvati" sami sebe zovu Rvatima, a Hrvatsku Rvackom, Hercegovinu Ercegov'non, hrpu rpom i sl. Jezična specifičnost raširena u ruralnoj Dalmaciji i Ercegov'ni. Slučajno se poklapa sa zemljopisnom distribucijom "pravih hrvatskih gena" pa otuda poveznica...
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 12:54   #60
eto sluša se Balkan, da ne kažete da nisam internacionalno pismen:
https://www.youtube.com/watch?v=OOLio12duC8
validusername is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:03.