Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2015., 14:10   #21
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
opet krivo,ali ajde samo si covjek nize primitivno bice u odnosu na demona,dakle palog anđela
evo što se događa kad se previše gleda SF serije...

Quote:
dakle Bog postoji jer da ne psotoji nebi niti ljudi niti anđeli niti ista psotojalo jer sve je stvoreno
ne postoji. izmislili su ga ljudi. treba netko kontrolirati neuku masu.

Quote:
treba imati neka znanja i vjere,molitva itd,bez toga covjek je lak plijen za bilo koga
aha, za drugog čovjeka.

Quote:
ljudska psiha je primitivna i to strasno u pocetku,ali postoji sansa za napredak,ali ljudi koji ne vjeruju u Boga nemogu niti napredovati,to je kao da nekome u kameno doba kazes gle avionima se netko vozi,a ovaj kaze ma ne si ti lud i slicno
dakle Bog postoji to je i budali jasno ali ne i bezumniku
krivo! ljudska psiha je toliko komplicirana da si indoktriniram bajkom o postojanju boga.
možeš me smatrati bezumnikom, ne ljutim se kad mi to veli naivac.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 15:05   #22
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
...
ne postoji. izmislili su ga ljudi. treba netko kontrolirati neuku masu.
...
Ja sam Gospoja, Božica tvoja
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 16:06   #23
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Ja sam Gospoja, Božica tvoja
A ja sam glavom i bradom Djed Mraz.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 16:22   #24
Nevjernik! Blasfemičar!
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 19:08   #25
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
evo što se događa kad se previše gleda SF serije...



ne postoji. izmislili su ga ljudi. treba netko kontrolirati neuku masu.



aha, za drugog čovjeka.



krivo! ljudska psiha je toliko komplicirana da si indoktriniram bajkom o postojanju boga.
možeš me smatrati bezumnikom, ne ljutim se kad mi to veli naivac.
nma veze ja sam ljude nazivao majmunima pa sto prije,jer me jako podsjecaju na film"planeta majmuna"slican nacin razmisljanja i dan danas

stos e Boga tice sto da ti kaze4m neces ocitio sthvatiti tvoj problem ne moj ima ljudi koji kuze a i i bezumnika

inace uopce me skoro ne zanima sto ljudi previse misle jer su niza bica
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 22:28   #26
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
kloki, demoni ne postoje, ne postoje ni anđeli ni bog...sve je u glavi. ljudska psiha je fascinantna.
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
kloki, demoni ne postoje, ne postoje ni anđeli ni bog...sve je u glavi. ljudska psiha je fascinantna.
Uopće me ee čudi ovakvo razmišljanje. Za tvoja uvjerenja, krive su religije koje demoniziraju Boga i osuđuju nevine ljude izjednačavajući ih sa krivcima. To su znakovi sotonizma, jer crkva time udaljava ljude od Boga, umjesto da ih približava.

Doduše, ima još nešto, što me nagnalo na razmišljanje. Svaka krivnja ima negdje svoje uzroke. Crkve i religije to ne gledaju, već uzimaju zdravo za gotovo ljudsku krivnju i šalju ih na stup srama. Mišljenja sam da Bog gleda razumom, puno dubljim od ljudskog i neće sigurno na prvu ruku osuditi čovjeka, dok ne pronađe uzroke njegovih postupaka. Zato ga ja drugačije interpertiram od religije, jer njegovo gledište je daleko veće od ljudskog. Ljudi su previše površni, djeluju onako kako su naučeni, po sistemu. A Bog ne robuje sistemu. On je iznad toga. On zna, da je i osoba, koja je kriva za nešto, ustvari žrtva nečega.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 23:11   #27
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
pa mozes provjeriti da se mene recimo pita,dakel tama ne moze protiv svijetla
pomolis e pred tim ljudima stavi recimo posvecen kriz na njihovo celo i moli molitvu,ukratkob udi mudar
dakle moguce je i da netko bude opsjednut i ti recimo pomazes sa nekime,te da onda tvoj prijatelj psotane opsjednut,kuzis to su duhoivi sa mocima,a demoni su zli ,ne zive pisljivih 100 godina,nego zive puno tisuca godina,ukratko od njihovog stvaranja,samo nekada su bili dobri,a onda okrenuli na zlo kada su slijedili glavnog jadnika,koji ih vjerojatno i dan danas laze da se nemogu vratiti Bogu,a mogu,dakle psotoji neka sansa,kuzis
Moguće. Film o istjerivanju vraga je recimo isto snimljen po nekakvim pravilima egzorcizma, ako se ne varam. Tamo se čak koristilo zrcalo da povuče demona u svoju dimenziju, onda je trebalo to zrcalo kao razbiti, kako se demon više ne bi vratio natrag i napadao ljude. Ali za tako nešto je potrebno prvo vezati tu osobu za krevet ili stolac, da bi se napravio obred.

Oni su i sami u stanju čak glumiti vjernike i odlaziti u crkvu. U pravu je Bud Spencerski. Toliko su lukavi da je to nevjerojatno. Za njihovo istjerivanje treba puno više od molitvi, jer čini mi se da ih i oni koriste za zavaravanje okoline.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 23:26   #28
Ima još nešto zanimljivo. Jedan moj tetak, koji je bio dosta psihički bolestan, na rubu ludila, rekao mi je da sam "Prodana duša". Počeo je imati nekakve kontakte sa mračnim utvarama očigledno, koje su mu to govorile, jer ih je oslovljavao sa "gospodin mrak". Ali ne u smislu da sam negativac, već taj izraz "Prodana duša" ima očigledno neko drugo značenje. S obzirom da je isto umro prije par godina kopkalo me malo to značenje "Prodane duše". Može li mi netko objasniti to sa alternativnog gledišta?
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 00:48   #29
Tkosu vrazi posve je jasno iz onoga što nas uči vjera. Naravno ima tu još puno detalja koji nam nisu dani jer vjerojatno nisu bitni za naše iskupljenje u ovome kratkom materijalnom bitstvu.
Isusova molitva je najjače oružje, tko ne ovlada njome nema nikakve šanse u srazu s njima. Ne samo to što su bili anđeli najvišega ranga nego su ovdje od samoga početka stvaranja čovjeka, to je 6-tisućljetno iskustvo promatranja i pročavanja ljudskoga bića na duhovnome i materijalnom nivou..
Ono što zna samo jedan demon o nama nemjerljivo je jače od znanja največih znanstvenika koji su ikada bili na Zemlji da se objedine na jednome mjestu!
Lako je prepoznati demonizovana čovjeka! Jednostavno nema mira u njemu, nema niti mrvice Duha Svetoga u očima njegovim! Molite se za te jadnike i ne zaboravite koliko je svaki čovjek dragocjen i nemjerljiv sa bilo čime što vam čula trenutno dokučiti mogu!
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 01:03   #30
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Tkosu vrazi posve je jasno iz onoga što nas uči vjera. Naravno ima tu još puno detalja koji nam nisu dani jer vjerojatno nisu bitni za naše iskupljenje u ovome kratkom materijalnom bitstvu.
Isusova molitva je najjače oružje, tko ne ovlada njome nema nikakve šanse u srazu s njima. Ne samo to što su bili anđeli najvišega ranga nego su ovdje od samoga početka stvaranja čovjeka, to je 6-tisućljetno iskustvo promatranja i pročavanja ljudskoga bića na duhovnome i materijalnom nivou..
Ono što zna samo jedan demon o nama nemjerljivo je jače od znanja največih znanstvenika koji su ikada bili na Zemlji da se objedine na jednome mjestu!
Lako je prepoznati demonizovana čovjeka! Jednostavno nema mira u njemu, nema niti mrvice Duha Svetoga u očima njegovim! Molite se za te jadnike i ne zaboravite koliko je svaki čovjek dragocjen i nemjerljiv sa bilo čime što vam čula trenutno dokučiti mogu!
Prijatelju...sam velis da u nademoniziranom covjeku nema mira...
A pogledaj samo svoje postove s kolko nemira ljutnje i straha probas nametnuti svoje misljenje i uvjeriti da je to istina...
Tipicno demonski pristup po tvojim rjecima...
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 01:17   #31
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Tkosu vrazi posve je jasno iz onoga što nas uči vjera. Naravno ima tu još puno detalja koji nam nisu dani jer vjerojatno nisu bitni za naše iskupljenje u ovome kratkom materijalnom bitstvu.
Isusova molitva je najjače oružje, tko ne ovlada njome nema nikakve šanse u srazu s njima. Ne samo to što su bili anđeli najvišega ranga nego su ovdje od samoga početka stvaranja čovjeka, to je 6-tisućljetno iskustvo promatranja i pročavanja ljudskoga bića na duhovnome i materijalnom nivou..
Ono što zna samo jedan demon o nama nemjerljivo je jače od znanja največih znanstvenika koji su ikada bili na Zemlji da se objedine na jednome mjestu!
Lako je prepoznati demonizovana čovjeka! Jednostavno nema mira u njemu, nema niti mrvice Duha Svetoga u očima njegovim! Molite se za te jadnike i ne zaboravite koliko je svaki čovjek dragocjen i nemjerljiv sa bilo čime što vam čula trenutno dokučiti mogu!
pa dosta toga si u pravu,ali ima i mocnijih od anđela a da nije Stvritelj,kuzis

da moliti sse treba ali po meni treba biti oprezan stos e tice svecenika,nisu svi dostojni,mnogi su umrljani,nedostojni.LzLucifer se uvakoa us ve pore na Zemlji,treba biti mudar

inace treba pratiti oci mislim,pusti to sa mirom,demon moze bbiti miran,nemozes shvatiti kazem treba biti mudar i imati neka znnanja i boriti se svojih duhom i molitvom

e sada ovo dolje pa tu nisam najkompetentniji,neke ljude i demone bih rado unistio,ali to sam JA
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 01:17   #32
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
Prijatelju...sam velis da u nademoniziranom covjeku nema mira...
A pogledaj samo svoje postove s kolko nemira ljutnje i straha probas nametnuti svoje misljenje i uvjeriti da je to istina...
Tipicno demonski pristup po tvojim rjecima...
Znaš ti (ili ono u tebi) vrlo dobro što ja radim. Vidim da te ubada svaki moj post tamo đe treba!!
Ne njušim te da si demon nego si nesretni čovik duboko opsjednut njima. Molit ću se za tebe!
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 01:18   #33
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
Prijatelju...sam velis da u nademoniziranom covjeku nema mira...
A pogledaj samo svoje postove s kolko nemira ljutnje i straha probas nametnuti svoje misljenje i uvjeriti da je to istina...
Tipicno demonski pristup po tvojim rjecima...
haha,vidim da te naceo,najgore je sto obojica nemate pojma ili samo jedan,kuzis

tesko je otkriti sto je mir u opsjednutom covjeku,ako demon ima znanja prikrivanja i mudriji je i pametniji od covjeka puno puta,a i nije smrtan poput ljudi,naravno jaci je to valjda nemoram reci
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 01:20   #34
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Znaš ti (ili ono u tebi) vrlo dobro što ja radim. Vidim da te ubada svaki moj post tamo đe treba!!
Ne njušim te da si demon nego si nesretni čovik duboko opsjednut njima. Molit ću se za tebe!
kod mene je isto samo sumlja ,treba reci da demoni nisu najvisa stvorena bica,dakle anđeli u globalu
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 01:21   #35
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Znaš ti (ili ono u tebi) vrlo dobro što ja radim. Vidim da te ubada svaki moj post tamo đe treba!!
Ne njušim te da si demon nego si nesretni čovik duboko opsjednut njima. Molit ću se za tebe!
a sto ako se molis za demona u tom slucaju sto onda?
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 01:25   #36
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Znaš ti (ili ono u tebi) vrlo dobro što ja radim. Vidim da te ubada svaki moj post tamo đe treba!!
Ne njušim te da si demon nego si nesretni čovik duboko opsjednut njima. Molit ću se za tebe!
Evo savrseno si opisal samog sebe...
Jedino kaj mozes njusiti trenutno si ti sam...

Nema razloga da budes tolko nesretan jer vidi se sve to iz tvojih postova...

Bez obzira kolko ti sebe smatras boljim i vrjednijim od drugih...tvoj svjet je tvoje ogledalo...i jedino vidis sve ono kaj tvoja pervepcija stvori...

Tak da...prouci samo svoje komentare i videl budes da probleme za koje nekoga osudjujes su samo problemi koje ti imas sam sa sobom...
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 01:25   #37
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
a sto ako se molis za demona u tom slucaju sto onda?
Nije vrag! Da jest ne bih se raspravljao s njim u ovome obliku.
Ostatak - uskoro!
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 01:27   #38
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Tkosu vrazi posve je jasno iz onoga što nas uči vjera. Naravno ima tu još puno detalja koji nam nisu dani jer vjerojatno nisu bitni za naše iskupljenje u ovome kratkom materijalnom bitstvu.
Isusova molitva je najjače oružje, tko ne ovlada njome nema nikakve šanse u srazu s njima. Ne samo to što su bili anđeli najvišega ranga nego su ovdje od samoga početka stvaranja čovjeka, to je 6-tisućljetno iskustvo promatranja i pročavanja ljudskoga bića na duhovnome i materijalnom nivou..
Ono što zna samo jedan demon o nama nemjerljivo je jače od znanja največih znanstvenika koji su ikada bili na Zemlji da se objedine na jednome mjestu!
Lako je prepoznati demonizovana čovjeka! Jednostavno nema mira u njemu, nema niti mrvice Duha Svetoga u očima njegovim! Molite se za te jadnike i ne zaboravite koliko je svaki čovjek dragocjen i nemjerljiv sa bilo čime što vam čula trenutno dokučiti mogu!
Svakako ću ovo uzeti u obzir što si napisao. Iz vlastitog iskustva čak znam da su neki bili nemirni i izrazito napadački čak nastrojeni.

Ne znam, jel ti možda znaš značenje izraza "Prodana duša" s alternativnog ili religijskog stajališta, glede onoga gore što sam napisao?
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 01:28   #39
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
Evo savrseno si opisal samog sebe...
Jedino kaj mozes njusiti trenutno si ti sam...

Nema razloga da budes tolko nesretan jer vidi se sve to iz tvojih postova...

Bez obzira kolko ti sebe smatras boljim i vrjednijim od drugih...tvoj svjet je tvoje ogledalo...i jedino vidis sve ono kaj tvoja pervepcija stvori...

Tak da...prouci samo svoje komentare i videl budes da probleme za koje nekoga osudjujes su samo problemi koje ti imas sam sa sobom...
Iščeraj toga smrdljivca iz sebe! Propast ćeš nesretni čovječe! Prestani se baviti sa mnom, nisam bitan za tvoje iskupljenje uopće..
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 01:29   #40
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Nije vrag! Da jest ne bih se raspravljao s njim u ovome obliku.
Ostatak - uskoro!
mislim da imas premalo znanja a previse entuzijazno,mudi mudriji,kuzis
a ako ces biti u nekom problemu reci mi mogu pomoci,ali i kazniti opvisi u kakvom cu biti raspolozenju

prvo mroas locirati
nego jel imas kakve informacije istinite naravno od emonu imenom Burzum,dakle nije sala stvarni demon a ne glupsoti koje pisu se po netu
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:07.