Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Crnoja je bio...
uspješan ministar 65 48.51%
neuspješan ministar 69 51.49%
Glasovatelji: 134. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2016., 17:20   #21
Reci za osobu koju netko ne poznaje i sudi po jednoj slici da ima pogled koljaca-mesara
vise govori o tebi a ne o gospodinu Crnoji,kojeg ne poznajes

A i ovo "jajan", dno dna

Jedno je sigurno,bio on ministar mjesec,godinu dana,puni mandat ili i duze,posao ce obavljati
jako dobro

A vi nastavite vrijedjati
balkanunited is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 19:07   #22
Quote:
balkanunited kaže: Pogledaj post
Crnoja

Iako naginjem na lijevu stranu i protivnik sam HDZ-a,za Crnoju
mogu reci samo dobre stvari

I sigurno je da ce bolje obavljati taj posao nego njegov prethodnik
Vidis, ja se bas nebi slozio, jer Crnoja primjenjuje istu foru kao i HDZ-ovci, huskacki protiv ''nekih''( nikad se ne kaze tko su ti protiv kojih se bore, spominje se netko, nesto, znaju oni tko su ) da bi se svidio braniteljima, registar izdajnika je ociti primjer gdje je odmah posegnuo za alatom kojim ce drzati branitelje na svojoj strani. Jer satorasima je ocito godio osjecaj kada cekaju ko' zapete puske i bore se protiv tih ''nekih''.
Koliko je puta Karamarko posjetio sator u proslih 3, 4 mjeseca? Iskoristio ih je te zivio na slavi koji su mu dali. Iskoristio ih je onda kad su mu trebali, kad je bilo in govori lijepo o njima i stati u obranu, a kad je pocela kampanja, tj. od listopada, Tomica je nestao jer je uvidio da mu druskanje s braniteljima vise ne odgovara, svekolikom pucanstvu su dosadili Glogoski i ekipa, pa se Tomica povukao.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 19:53   #23
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Vidis, ja se bas nebi slozio, jer Crnoja primjenjuje istu foru kao i HDZ-ovci, huskacki protiv ''nekih''( nikad se ne kaze tko su ti protiv kojih se bore, spominje se netko, nesto, znaju oni tko su ) da bi se svidio braniteljima, registar izdajnika je ociti primjer gdje je odmah posegnuo za alatom kojim ce drzati branitelje na svojoj strani. Jer satorasima je ocito godio osjecaj kada cekaju ko' zapete puske i bore se protiv tih ''nekih''.
Koliko je puta Karamarko posjetio sator u proslih 3, 4 mjeseca? Iskoristio ih je te zivio na slavi koji su mu dali. Iskoristio ih je onda kad su mu trebali, kad je bilo in govori lijepo o njima i stati u obranu, a kad je pocela kampanja, tj. od listopada, Tomica je nestao jer je uvidio da mu druskanje s braniteljima vise ne odgovara, svekolikom pucanstvu su dosadili Glogoski i ekipa, pa se Tomica povukao.
Gledaj,sto se tice Crnoje privatno mogu reci da je covjek na mjestu,
i da ce savjesno raditi svoj posao.

Druga stvar je ideologija njega,Glogija,Karamarka,HDZ-a i ostatka
desne ekipe koja je meni daleka i odbojna,malo je reci da se ne slazem
sa time.A i imaginarni neprijatelji,odnos Tomice i satorasa i druga
pitanja me ne zanimaju

Samo moram reci da mi nije ugodno vidjeti da netko blati Crnoju
a ni ne poznaju ga,samo to
balkanunited is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 02:04   #24
Evo da napišem svoje mišljenje o dotičnom....


....nema ga, nemam pojma ništa o njemu, nisam imao pojma ni o Fredu Matiću. Ali moram reći da svaka stranica potrošena na ministarstvo koje ima samo jedna zemlja u svijetu (nešto slično kao što je ministarstvo propagande imala isto samo jedna zemlja na svijetu) je poprilično uzaludna.

Da me ne bi krivo shvatili, ja bi ovo pisao da je papa Franjo(kojeg jako cijenim, ne mogu se drugog nekog sjetiti) na čelu ministarstva. Ovo je besmislenije ministarstvo bez prava posla čak i od župana. Uloga ovog ministarstva je točno šta ? Skrbiti o braniteljima 25 godina nakon rata ? Tko su uopće ti branitelji, otkad je biti branitelj uopće postalo zanimanje da Ivan Vilibor Sinčić kaže da se ne smije na branitelja(koji je ranije došao sa ilegalnom puškom pred policijom) sa mitraljezima ili kad je branitelj masakrirao kćer od 4 godine i ženu od 30 ? Ja znam osobno tri branitelja i svi oni rade neki posao. Jedan je vozač, drugi je pravnik i treći je liječnik. Doslovno nijednog ne zovemo braniteljima, iako su branili ovu zemlju. Ako ih se nekako predstavlja, predstavlja ih se po tome što rade, a ne po nečemu od čega je prošlo 25 godina. Ne zove ih se nekakvim braniteljima, niti se oni ikada tako predstavljaju.

I sad još uz besmislenog ministra uzmite u obzir sve njegove savjetnike, čitav prostor ministarstva, sve njegove troškove "reprezentacije", osobnog vozača i ne znam čega....plaće saborskih zastupnika su za ovakve pizdarije pičkin dim, saborske zastupnike sa visokim plaćama ima svaka napredna zemlja u svijetu. Ministarstvo branitelja ima samo 1. Hvala Bogu, nije ovo jedina pizdarija od ministarstva. Ima ih još 9. I mislim da bi u novoosnovanom MOUDU bilo dobro i da to ministarstvo razdijelimo u još koje, zaš ne bi imali Ministarstvo useljeništva, Ministarstvo obitelji i možemo još Ministarstvo demografske obnove. Nisam skroz danas pratio ako je na koncu odlučeno oko ovakvog ministarstva, ali ako nije definitivno bi trebalo dodati bar još 3 ovakva.

Smanjivanje nepotrebnih troškova je zapravo najjednostavnija stvar na svijetu. Nemoj imati 151 zastupnika, imaj ih 100. Ako ih imaš 100, automatski je to cca 33 % manje plaća za dati . Da li se takvim rezom gubi apsolutno bilo što i kad kažem bilo što, mislim doslovno bilo što ?
Nemoj imati 20 ministarstva što nemaju ni mnoge europske velesile, imaj ih upola manje. Zabrani ili limitiraj broj savjetnika i ostalih administrativnih izmišljotina za stranačke uhljebe. I tako dalje, i tako dalje.

Zadnje uređivanje Inžinjer ekonom : 22.01.2016. at 02:21.
Inžinjer ekonom is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 07:14   #25
Evo kako živi i radi naš novi vrli ministar:

http://www.24sata.hr/crna-kronika-ne...bolnici-195653

"Život joj se pretvorio u pakao nakon što se u srpnju iz bolnice vratila kući. Mijo Crnoja, koji živi kat ispod nje u zgradi u zagrebačkom Podsusedu, zavario joj je garažu. Gotovo četiri mjeseca Branka Marinov, samohrana majka djeteta s posebnim potrebama, koja je također invalid, ne može do svojeg auta. "

Naravno, on može raditi što poželi.
Također, njemu i takvima nitko ništa ne može.

Za to se borio.

Zašto me ne čudi, nimalo?

@balkanunited, tako se ponaša čovjek koji je "na svom mjestu"?

Ne bih rekao.

Tako se ponaša nasilnik.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 09:13   #26
Quote:
SelmerGrey kaže: Pogledaj post
svaku promjenu na bolje treba podrzati.
Čovjek je završio dva fakulteta. Dakle, promjena na bolje.

Ne treba ni pogađati, zna se da se radi o prometu i/ili fakultet ONO i DSZ (kolokvijalno poznat kao politologija).
komutator is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 09:23   #27
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Evo kako živi i radi naš novi vrli ministar:

http://www.24sata.hr/crna-kronika-ne...bolnici-195653

"Život joj se pretvorio u pakao nakon što se u srpnju iz bolnice vratila kući. Mijo Crnoja, koji živi kat ispod nje u zgradi u zagrebačkom Podsusedu, zavario joj je garažu. Gotovo četiri mjeseca Branka Marinov, samohrana majka djeteta s posebnim potrebama, koja je također invalid, ne može do svojeg auta. "

Naravno, on može raditi što poželi.
Također, njemu i takvima nitko ništa ne može.

Za to se borio.

Zašto me ne čudi, nimalo?

@balkanunited, tako se ponaša čovjek koji je "na svom mjestu"?

Ne bih rekao.

Tako se ponaša nasilnik.
Stvarno nakon pročitanog članka ne mogu vjerovati da postoje toliki primitivci i nasilnici među nama. A što je još gore, njih se štiti jer nitko prstom nije maknuo da se ženi oslobodi garaža.
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 09:26   #28
Quote:
leo4 kaže: Pogledaj post
Stvarno nakon pročitanog članka ne mogu vjerovati da postoje toliki primitivci i nasilnici među nama. A što je još gore, njih se štiti jer nitko prstom nije maknuo da se ženi oslobodi garaža.
Mene ne čudi što su takvi primitivci i nasilnici među nama.

Sto ljudi, sto ćudi.

ne čudi me i što takvi postaju ministri. Negativna selekcija duga 25 godina napravila je svoje.

Čudi me i zabrinjava što se takve štiti. TO je najopasnije.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 09:40   #29
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Mene ne čudi što su takvi primitivci i nasilnici među nama.

Sto ljudi, sto ćudi.

ne čudi me i što takvi postaju ministri. Negativna selekcija duga 25 godina napravila je svoje.

Čudi me i zabrinjava što se takve štiti. TO je najopasnije.
No, čudna je to priča tako ispričana, nešto tu nedostaje. Ne postoje nikakve sudske rasprave u smislu da smiješ pozvati majstore da odvale zavareno, na tvojem vlasništu. Takav institut ne postoji. Pretpostavljam da je ovo prije neki imovinski spor. To naravno ne znači da neko ima pravo zavarivati nešto, no radi činjeničnog stanja treba stvarno vidjeti o čemu se tu radi.
ecobarbarus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 09:45   #30
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
"Život joj se pretvorio u pakao nakon što se u srpnju iz bolnice vratila kući. Mijo Crnoja, koji živi kat ispod nje u zgradi u zagrebačkom Podsusedu, zavario joj je garažu. Gotovo četiri mjeseca Branka Marinov, samohrana majka djeteta s posebnim potrebama, koja je također invalid, ne može do svojeg auta. "
Ne pada mi na pamet braniti nikoga, ali nešto mi tu ne štima.
Ako je to moja garaža, moje vlasništvo...pa nema toga tko bi mi ju mogao zavariti i onemogućiti pristup istoj pa da je ne znam tko.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 09:47   #31
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Ne pada mi na pamet braniti nikoga, ali nešto mi tu ne štima.
Ako je to moja garaža, moje vlasništvo...pa nema toga tko bi mi ju mogao zavariti i onemogućiti pristup istoj pa da je ne znam tko.
Da, to sam gore i napisao već. Nije tu nešto u redu, ovo je vjerovatno priča jedne strane, a mnogo toga izostavljeno. Stvarno je najlekše optužiti, a još kada se poslužiš sa epitetima samohrana, pa koristiš riječ invalid, to u javnosti automatizmom stvara dojam da takva osoba nužno mora govoriti istinu.

No, bez obzira na sve, neko to jeste zavario, i bez obzira na spor ovakav ili onakav, zavarivanje ne ide nikako u opis dozvoljenih radnji.
ecobarbarus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 09:50   #32
Piše da je to napravio dok je žena bila u bolnici.
Dakle, s jedne strane bolesna žena, s druge strane ovakav.

Što si ona može u toj situaciji pomoći?

Može zvati policiju. I?

Žena ima kupoprodajni ugovor. Policija ne reagira, "jer se sve mora riješiti sudski".

Dakle, trakavica u kojoj nasilnik iskorištava nesposobnost sustava.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 09:54   #33
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Piše da je to napravio dok je žena bila u bolnici.
Dakle, s jedne strane bolesna žena, s druge strane ovakav.

Što si ona može u toj situaciji pomoći?

Može zvati policiju. I?

Žena ima kupoprodajni ugovor. Policija ne reagira, "jer se sve mora riješiti sudski".

Dakle, trakavica u kojoj nasilnik iskorištava nesposobnost sustava.
Ne bi trebao donositi sud samo na temelju izjave jedne strane, to je osnovno načelo. Ljudi, znaš, vrlo često lažu. Ja sam prilično uvjeren da je imovinski spor u pitanju. Kažem, ako je zavario a u sporu je, on jeste nasilnik u tome dijelu (zavarivanja), no priča nije takva kakvom je prikazana onda.
ecobarbarus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 14:20   #34
Ne vjerovat svemu što piše. Još kad o tome piše 24sata, to je tek onda za nevjerovat.
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 14:44   #35
Quote:
Inžinjer ekonom kaže: Pogledaj post
Evo da napišem svoje mišljenje o dotičnom....


....nema ga, nemam pojma ništa o njemu, nisam imao pojma ni o Fredu Matiću. Ali moram reći da svaka stranica potrošena na ministarstvo koje ima samo jedna zemlja u svijetu (nešto slično kao što je ministarstvo propagande imala isto samo jedna zemlja na svijetu) je poprilično uzaludna.

Da me ne bi krivo shvatili, ja bi ovo pisao da je papa Franjo(kojeg jako cijenim, ne mogu se drugog nekog sjetiti) na čelu ministarstva. Ovo je besmislenije ministarstvo bez prava posla čak i od župana. Uloga ovog ministarstva je točno šta ? Skrbiti o braniteljima 25 godina nakon rata ? Tko su uopće ti branitelji, otkad je biti branitelj uopće postalo zanimanje da Ivan Vilibor Sinčić kaže da se ne smije na branitelja(koji je ranije došao sa ilegalnom puškom pred policijom) sa mitraljezima ili kad je branitelj masakrirao kćer od 4 godine i ženu od 30 ? Ja znam osobno tri branitelja i svi oni rade neki posao. Jedan je vozač, drugi je pravnik i treći je liječnik. Doslovno nijednog ne zovemo braniteljima, iako su branili ovu zemlju. Ako ih se nekako predstavlja, predstavlja ih se po tome što rade, a ne po nečemu od čega je prošlo 25 godina. Ne zove ih se nekakvim braniteljima, niti se oni ikada tako predstavljaju.

I sad još uz besmislenog ministra uzmite u obzir sve njegove savjetnike, čitav prostor ministarstva, sve njegove troškove "reprezentacije", osobnog vozača i ne znam čega....plaće saborskih zastupnika su za ovakve pizdarije pičkin dim, saborske zastupnike sa visokim plaćama ima svaka napredna zemlja u svijetu. Ministarstvo branitelja ima samo 1. Hvala Bogu, nije ovo jedina pizdarija od ministarstva. Ima ih još 9. I mislim da bi u novoosnovanom MOUDU bilo dobro i da to ministarstvo razdijelimo u još koje, zaš ne bi imali Ministarstvo useljeništva, Ministarstvo obitelji i možemo još Ministarstvo demografske obnove. Nisam skroz danas pratio ako je na koncu odlučeno oko ovakvog ministarstva, ali ako nije definitivno bi trebalo dodati bar još 3 ovakva.

Smanjivanje nepotrebnih troškova je zapravo najjednostavnija stvar na svijetu. Nemoj imati 151 zastupnika, imaj ih 100. Ako ih imaš 100, automatski je to cca 33 % manje plaća za dati . Da li se takvim rezom gubi apsolutno bilo što i kad kažem bilo što, mislim doslovno bilo što ?
Nemoj imati 20 ministarstva što nemaju ni mnoge europske velesile, imaj ih upola manje. Zabrani ili limitiraj broj savjetnika i ostalih administrativnih izmišljotina za stranačke uhljebe. I tako dalje, i tako dalje.
Ovo se i ja pitam.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 19:21   #36
Quote:
leo4 kaže: Pogledaj post
Obećao je objavu „liste agresora“ ! Zna li netko gdje postoji ta lista
Imaš tih popisa po internetu koliko hoćeš(google.com), no nijedan nije službeno potvrđen od neke državne institucije..

Quote:
Inžinjer ekonom kaže: Pogledaj post
Evo da napišem svoje mišljenje o dotičnom....

... Ja znam osobno tri branitelja i svi oni rade neki posao. Jedan je vozač, drugi je pravnik i treći je liječnik....
A ja poznam sto branitelja, i nijedan ne može živjeti bez pomoći druge osobe. Uglavnom su bez ruku, nogu, ili sa drugim teškim oštečenjima organizma.. Kao da oni ne bi htjeli biti liječnici, pravnici, vozači i da su zdravi i mogu raditi..
I ne postoji ministarstvo zbog ta tri koja ti poznaš već zbog ovih stotinu koje ja poznam.. Čisto da ih se ne strpa u opačičkino socijalno i izjednači ih se sa nekim pijanim tatinim sinovima koji su ostali invalidi jureći po ulicama Zagreba..


@ako piše u 24sata, to je neosporiva istina...za babe u brijačnici i frustrirane šnajdere..

.
U2dva is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 19:29   #37
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Piše da je to napravio dok je žena bila u bolnici.
Dakle, s jedne strane bolesna žena, s druge strane ovakav.
Ma opet mi ne štima.
Nazoveš prvog frenda i dođe sa fleksom i odreže taj var na vratima.
Tvoje vlasništvo i moš s vratima i garažom raditi što hoćeš osim ih minirati eksplozivom, zapaliti i sl.
A to da bi policija nijemo gledala dok ti netko fizički priječi korištenje tvog privatnog vlaništva o čemu posjeduješ valjane papire, u to baš ne vjerujem.
Pa šta to znači ja odem u bolnicu i susjed mi zašvasa dvorišna vrata, kad se vratim mjesecima sjedim na ulici da uđem u svoje vlasništvo.
Sorry ali nešto mi tu ne štima.
Ponavljam ne branim nikoga a posebno ne Crnoju, ali malo mi je tu velika rupa u toj priči..
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 19:50   #38
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Piše da je to napravio dok je žena bila u bolnici.
Dakle, s jedne strane bolesna žena, s druge strane ovakav.

Što si ona može u toj situaciji pomoći?

Može zvati policiju. I?

Žena ima kupoprodajni ugovor. Policija ne reagira, "jer se sve mora riješiti sudski".

Dakle, trakavica u kojoj nasilnik iskorištava nesposobnost sustava.
Članak je iz 2010-te godine.
A što je sa osnovnmi postulatom novinarstva; priča druge strane?

A gdje je nastavak tkz. slučaja?
Kako je priča završila?
Zašto 24 sata više ništa nije o tome pisao?
Čemu muk?

To te ne muči?
Čudno?
__________________
Danas je jučer...
ZorroD is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 20:15   #39
Quote:
U2dva kaže: Pogledaj post
Imaš tih popisa po internetu koliko hoćeš(google.com), no nijedan nije službeno potvrđen od neke državne institucije..



A ja poznam sto branitelja, i nijedan ne može živjeti bez pomoći druge osobe. Uglavnom su bez ruku, nogu, ili sa drugim teškim oštečenjima organizma.. Kao da oni ne bi htjeli biti liječnici, pravnici, vozači i da su zdravi i mogu raditi..
I ne postoji ministarstvo zbog ta tri koja ti poznaš već zbog ovih stotinu koje ja poznam.. Čisto da ih se ne strpa u opačičkino socijalno i izjednači ih se sa nekim pijanim tatinim sinovima koji su ostali invalidi jureći po ulicama Zagreba..


@ako piše u 24sata, to je neosporiva istina...za babe u brijačnici i frustrirane šnajdere..

.
gle u svakoj drugoj zemlji su veterani samo su kod nas branitelji
__________________
Kad malo bolje razmislim ustvari ni ne trebam razmišljati današnji tipični Hrvat je Dudek,običan naivac kojeg vječno prevesla Cinober
Sibor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 20:36   #40
Quote:
Sibor kaže: Pogledaj post
gle u svakoj drugoj zemlji su veterani samo su kod nas branitelji
Pa ne mogu se američki veterani zvati braniteljima kad su uglavnom bili agresori.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:30.