Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.08.2017., 19:59   #61
Quote:
silvan kaže: Pogledaj post
Klopp imas jos jednu sezonu da se dokazes. Ako ne, otkaz i ajd bok.
A koga bi ti doveo umjesto Kloppa?! Imate sreće što ste ga uopće dobili jer je momčad obični prosjek u najkompetitivnijoj ligi na svijetu.

I opet vam je donio Ligu prvaka.
__________________
ok
Movie is offline  
Old 05.08.2017., 20:21   #62
Ne obaziraj se na Silvana, taj kad nes napise, napise glupost.
MagicRat is offline  
Old 05.08.2017., 22:20   #63
Pa nek konacno se isprse i daju pare. Ako ne ide sa FSG nek prodaju klub. JEbote pa siromasni Everton se vise isprsio. Uzas.
Kog bi doveo? da dobro pitanje....


ne mozemo sa ovoliko malo igraca igrati na tri fronte tj cetiri. nikako...a Stu i Lallana su out... a Lallana je fin veznjak. Stu isto zna zabit kad treba...i njih nema...

sori na glupostimaa, frustriran sam vise sa Livcijem...a ne mogu navijat tj mijenjat klubove kako vjetrovi pusu...nisam takav ko vecina sminkera na Primeri ili Serie A.
silvan is offline  
Old 05.08.2017., 23:53   #64
Samo ti moli Boga da mali brazilski čarobnjak ne ode iz Liverpoola u Barcu, ostalo će sve bit dobro.
__________________
ok
Movie is offline  
Old 06.08.2017., 02:30   #65
Quote:
silvan kaže: Pogledaj post
Pa nek konacno se isprse i daju pare. Ako ne ide sa FSG nek prodaju klub. JEbote pa siromasni Everton se vise isprsio. Uzas.
Kog bi doveo? da dobro pitanje....


ne mozemo sa ovoliko malo igraca igrati na tri fronte tj cetiri. nikako...a Stu i Lallana su out... a Lallana je fin veznjak. Stu isto zna zabit kad treba...i njih nema...

sori na glupostimaa, frustriran sam vise sa Livcijem...a ne mogu navijat tj mijenjat klubove kako vjetrovi pusu...nisam takav ko vecina sminkera na Primeri ili Serie A.
pa jebote isukrst jese nisi vise navika nato
pusti Kloppa nek radi sta misli on namje najjaci transfer posli Sukkija, tu nismo promasili, aj rec iskreno nako odsrca ti , elbi ti volija dananje trener Zouze ?
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Old 06.08.2017., 02:44   #66
Quote:
Movie kaže: Pogledaj post
Samo ti moli Boga da mali brazilski čarobnjak ne ode iz Liverpoola u Barcu, ostalo će sve bit dobro.
Za 100 ili vise milijuna to je posao stoljeca, gro precijenjen igrac koji konstantu nikada nije imao.

@tudum

Da vas Otac trenira osvojili bi 3 puta vise trofeja u jednoj sezoni nego sto ste u zadnjih 12 godina.

Šalu na stranu, navijaci Liverpoola ga mrze i to opravdano, Klopp je odlican izbor za vas i moderniji trener, no reci da ne bi nikada hteli Otza je glupost, sve bi zaboravili u istom trenutku da dode, Ajuto bi svrsija instant.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Old 06.08.2017., 02:47   #67
Pogba se dokazo aj pliz akti dosadno ne trolaj nas
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Old 06.08.2017., 08:42   #68
A kakve veze ima Pogba s njim?

I naravno da se više dokazao dok je bio u Juventusu, odigrao je kompletnu sezonu na top razini kada je bio u momčadi sezone 3 puta, bio je u UEFInom timu godine jedanput. Igrao finale LP i EURA i bio među važnijem igračima. Coutinhu je najveći uspjeh gol mjeseca, što najbolja govori o kakvom je igraču riječ budući da je baš to, imati će trenutak genijalnosti i odigrati prosječno, nekada će mj. dan igrati kao Kaka, a drugih mj. dana ka Kleberson. Baš se pitam tko je više dokazan.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Old 06.08.2017., 09:15   #69
Odjednom je Pogba igrao kompletne top sezone, a prije prelaska u United si konstantno tvrdio da je uzasno precijenjen? Ne znam kako igrac s kompletnim top sezonama moze biti precijenjen? Zar nisi isto tvrdio kao sada za Coutinha, da Pogba napravi neki potez te da ga nema nekoliko tekmi nakon toga?

Coutinho, kojeg i dalje drzim precijenjenim, je odigrao najbolju sezonu otkad je u Liverpoolu. Fantastican je bio do polusezone i ozlijede. Nakon nje je malo bio izgubljen, no pri kraju sezone nas je jebacki vukao i odigrao je 80% sezone na vrlo visokoj razini.

I usporedivati uspjehe Juventusa i Liverpoola u zadnjih nekoliko godina je smijesno. Kao da usporedim Bayern i Tottenham i kazem da Eriksen nije dobar igrac jer nista nije osvojio, za razliku od, lupam, Martineza.

Zadnje uređivanje MagicRat : 06.08.2017. at 09:27.
MagicRat is offline  
Old 06.08.2017., 09:34   #70
Lijep uvod :klap:

Samo da Swansea ispadne

Simpatiziraju se kokoši,City mi je nekako prvi kandidat za naslov
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Old 06.08.2017., 09:44   #71
Quote:
gelo85 kaže: Pogledaj post
Lijep uvod :klap:

Samo da Swansea ispadne

Simpatiziraju se kokoši,City mi je nekako prvi kandidat za naslov
Lani im je nedostajalo širine i timskog duha, no ove godine bi mogli poharati.
__________________
ok
Movie is offline  
Old 06.08.2017., 09:58   #72
Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
Odjednom je Pogba igrao kompletne top sezone, a prije prelaska u United si konstantno tvrdio da je uzasno precijenjen? Ne znam kako igrac s kompletnim top sezonama moze biti precijenjen? Zar nisi isto tvrdio kao sada za Coutinha, da Pogba napravi neki potez te da ga nema nekoliko tekmi nakon toga?

Coutinho, kojeg i dalje drzim precijenjenim, je odigrao najbolju sezonu otkad je u Liverpoolu. Fantastican je bio do polusezone i ozlijede. Nakon nje je malo bio izgubljen, no pri kraju sezone nas je jebacki vukao i odigrao je 80% sezone na vrlo visokoj razini.

I usporedivati uspjehe Juventusa i Liverpoola u zadnjih nekoliko godina je smijesno. Kao da usporedim Bayern i Tottenham i kazem da Eriksen nije dobar igrac jer nista nije osvojio, za razliku od, lupam, Martineza.
Pa što ne može igrač koji odigra top sezonu(pri tome sam prije mislio na sezonu u kojoj je bio konstantan, krivo sam se izrazio) nazvati precijenjenim kada dođe za 100 milijuna i svjetski rekord? Čudnog li čuda. Nisam ja nikada tvrdio da Pogba imao samo neke poteze, ja sam govorio da tako nekada izgleda no da se vidi potencijal za dominiranjem i diktiranjem tempa tokom utakmica, ali da treba vidjeti oće li taj potencijal ostvariti.

Ukratko, ono što sam rekao je samo da je Pogba više dokazan od njega, tj. da je imao konstantnije sezone od njega. I opet ne kužim kakve veze ima Pogba s činjenicom da sam ja rekao da je Cou precijenjen, to je valjda logika Liverpoolovih navijača.

Slažem se da je ovo prva Coutinhova top sezona, samo sam htio istaknuti da je to jedina do sada i da ga zato držim precijenjenim. Diže ga se godinama kao najboljeg igrača Liverpoola, valjda od kada je Suarez otišao, a to je po meni glupost.

Btw. slobodno usporedi uspjehe Pogbe u Unitedu s onima Coutinha iz Liverpoola budući da usporedba s Juventusom nije poštena, makar je puno kraće ovdje.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Old 06.08.2017., 10:36   #73
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Slažem se da je ovo prva Coutinhova top sezona, samo sam htio istaknuti da je to jedina do sada i da ga zato držim precijenjenim. Diže ga se godinama kao najboljeg igrača Liverpoola, valjda od kada je Suarez otišao, a to je po meni glupost.
Tko je bolji igrač Liverpoola od Coutinha?
__________________
ok
Movie is offline  
Old 06.08.2017., 11:06   #74
Quote:
Movie kaže: Pogledaj post
Tko je bolji igrač Liverpoola od Coutinha?
Mane sigurno, u prijašnjim sezonama su neki drugi odigrali bolje od njega.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Old 06.08.2017., 11:40   #75
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Btw. slobodno usporedi uspjehe Pogbe u Unitedu s onima Coutinha iz Liverpoola budući da usporedba s Juventusom nije poštena, makar je puno kraće ovdje.
Pa ti si počeo njih dvojicu uspoređivati... tj. tudum je prvo komentirao, meni osobno usporedba njih dvojice nema nekog smisla.

Hoćemo uspoređivat sezonu Pogbe i Coutinha? Liverpool je ispao u liga kupu i FA kupu u tekmama u kojima Coutinho nije igrao, zar ćeš to uspoređivat? To je onda uspoređivanje Liverpoola i Uniteda, ne Coutinha i Pogbe.

Jedino možemo usporediti ih u ligi, a tu nije neka borba, Coutinho je imao puno bolju sezonu, od odlične forme u prvoj polusezoni, do hrpe clutcheva na kraju.
MagicRat is offline  
Old 06.08.2017., 11:43   #76
Quote:
Movie kaže: Pogledaj post
Tko je bolji igrač Liverpoola od Coutinha?
Ne znam jesu li bolji, ali Liverpoolu su važniji igrači Henderson i Mane, tu je i Firmino.
MagicRat is offline  
Old 06.08.2017., 11:45   #77
Henderson je tako precenjen igrac. Za Manea i Firmina se slazem.



Sent from my Lumia 640 XL using mTalk.
Slobodan is offline  
Old 06.08.2017., 11:50   #78
Upravo suprotno, Henderson je jedan od najpodcijenjenijih igrača.

Hendo je do ozljede bio daleko najbolji distributer u ligi (najviše točnih dodavanja, najviše dugih lopti (i najveća točnost), najviše lopti prema naprijed. Dosta je pogledati kakav nam se pad u igri dogodio bez njega u momčadi.
MagicRat is offline  
Old 06.08.2017., 11:53   #79
Za Manea i Firmina se govorilo da su na razini Suareza, no za mene su prosjek (uzevši u obzir koliko su plaćeni) i igraju po inspirativnosti, nikakve radne etike. Mrzim kad vidim ova stajališta da su najvažniji igrači oni koji zabijaju golove... Da nema Coutinha raspala bi se kičma momčadi.
__________________
ok
Movie is offline  
Old 06.08.2017., 11:54   #80
Quote:
Movie kaže: Pogledaj post
Za Manea i Firmina se govorilo da su na razini Suareza, no za mene su prosjek (uzevši u obzir koliko su plaćeni) i igraju po inspirativnosti, nikakve radne etike.
Jesi ti upravo rekao za napadača s najvećom radnom etikom u Europi (Firmina) da nema radnu etiku? Mogu ti odmah sve moguće statistike izvadit za to.
MagicRat is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:28.