Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2014., 10:41   #3821
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
Evo u subotu otišao po salamu i sir da si doma spečem picu u lokalni konzum...
Na delikatesi jedna djelatnica na desetak ljudi. Onda još svako malo uleti neka baba koja treba samo kruh. Pa onda rasprave kaj je na akciji a kaj nije. I nakon nekih pola sata ako ne i više dođem na red i gle čuda nema šunke za picu...
I da sjeo sam u auto i otišao u Lidl 5 kilometara udaljen po šunku i sir da si spečem picu...
Pa prvo pogledaj dali imaju onog kaj ti treba a onda stani u red
Je, da znaju biti usporeni znaju, istina... za to ne mogu reći ništa.
Rostilj-peka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 15:58   #3822
Quote:
Rostilj-peka kaže: Pogledaj post
Pa prvo pogledaj dali imaju onog kaj ti treba a onda stani u red
Je, da znaju biti usporeni znaju, istina... za to ne mogu reći ništa.
A od kud da ja znam kaj oni imaju ili nemaju kad selame uvjek vade iz ormara...
U vitrini uvjek imaju 3 vrste salame i 2 vrste sira ostalo vade iz ormara...
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 21:34   #3823
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
A od kud da ja znam kaj oni imaju ili nemaju kad selame uvjek vade iz ormara...
U vitrini uvjek imaju 3 vrste salame i 2 vrste sira ostalo vade iz ormara...
neznam u koji to konzum odlazis ali u svakom u kojem sam ja ulazio pa cak i u najmanjim prcvarnicama imaju barem 2 metra frizidera sa staklima sa salamana i sirevima. Osim toga vise cijene iznad frizidera i stoje plocice sa cijenama unutra samog frizidera.

Ovo sa subotom i nedostakom ljudi je jednostavno lose rukovodenje samim ducanom ali i princip kako todoric "stedi" novce.
nazadsam is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 21:16   #3824
Quote:
nazadsam kaže: Pogledaj post
neznam u koji to konzum odlazis ali u svakom u kojem sam ja ulazio pa cak i u najmanjim prcvarnicama imaju barem 2 metra frizidera sa staklima sa salamana i sirevima. Osim toga vise cijene iznad frizidera i stoje plocice sa cijenama unutra samog frizidera.

Ovo sa subotom i nedostakom ljudi je jednostavno lose rukovodenje samim ducanom ali i princip kako todoric "stedi" novce.
Kakve veze ima kaj ima 5 metara vitrine kad je u njoj parizer Sljeme i pik vrbovac isto tako neka šunka i to je sve i gauda k-plus i ona Belje imitacija sira.
Je ima i mortadela sljeme i pik vrbovec...
Stvarno me terate da nosim fotoaparat u dučan....
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 22:55   #3825
Nemoras nositi fotoaparat imas i na vecini mobitela kameru. Cinjenica je da sam uvjeren da sve ovo sta govoris o pola sata cekanja i 2 ili 3 salame da je karikirano.
Isto kao sto u ducanu sa cipelama svi modeli cipela su izlozeni da bi se prije prodali tako i sve vrste salama i sireva imaju izvadene van osim ako im se nesto nije prodalo pa jos nisu izvadili.
nazadsam is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 14:27   #3826
Quote:
danijeld kaže: Pogledaj post
jako puno ljudi bojkotira todorića, kod njega kupovati je postala društvena sramota
Raničuse. /wrists
Quote:
danijeld kaže: Pogledaj post
većina ipak sretno kupuje u konzumu uz zvukove thompsona sa narodnog radia
Nije li Konzum još prije nekoliko godina prestao puštati radio stanice u prodavaonicama i uveo mp3 play liste?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 15:22   #3827
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Nije li Konzum još prije nekoliko godina prestao puštati radio stanice u prodavaonicama i uveo mp3 play liste?
Možda i je, nisam bio godinama

Tko sad svira, hercegovačke klape?
danijeld is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 21:03   #3828
ili ista plejlista koja se vrti danonoćno na narodnom i anteni?
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 21:41   #3829
Danas sam bila u Stenjevcu, Malesnica u onom novom Konzumu i cula info da po radniku imaju kriterij da mora biti 150k prometa...mjesecno...sad im neide bas nesto bas je prazno guzve nema.. ovaj tjedan 4 ljudi otislo kuci....jer kako kazu ako promet ide ispod 150k previse ljudi radi

Ludilo na kvadrat...
devilgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 21:44   #3830
A oni nemaju ni GO?

Ajde nemojmo gluposti pričati.
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 21:58   #3831
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
A oni nemaju ni GO?

Ajde nemojmo gluposti pričati.
devilgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 08:09   #3832
Quote:
danijeld kaže: Pogledaj post
Možda i je, nisam bio godinama
Kaj onda trkeljaš bez veze kada nemaš pojma?

Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
A oni nemaju ni GO?
Preuzimanje Mercatora je uzrokovalo odgodu godišnjih, barem za ekipu koja se bavi logistikom. Što i nije bilo neočekivano.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 08:58   #3833
Nebitno...imam lokalni Konzum i znam ekipu koja radi po random Konzumima...je...djelatnici im idu na GO zamislite

Inače da meni uleti neko proširenje posla ni moji ne bi išli na GO sad nego kad se može...odrastite...
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 15:08   #3834
Quote:
devilgirl kaže: Pogledaj post
Danas sam bila u Stenjevcu, Malesnica u onom novom Konzumu i cula info da po radniku imaju kriterij da mora biti 150k prometa...mjesecno...sad im neide bas nesto bas je prazno guzve nema.. ovaj tjedan 4 ljudi otislo kuci....jer kako kazu ako promet ide ispod 150k previse ljudi radi

Ludilo na kvadrat...
a kaj se čudiš? Generalno i totalno u grubo pravilo je da po svakom radnku, maltene u bilo kojem sektoru mora mjesečno biti barem 100 000 kn prometa... ispod toga ga se ne isplati držati.
Rostilj-peka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 15:12   #3835
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
ili ista plejlista koja se vrti danonoćno na narodnom i anteni?
Ne bi vijerovo ali nedavno sam u Konzumu čuo Metallicu - Nothing else matters a mjuza im je više strana nego domača, a kad je bio popularan Psy i njega sam tamo čuo
Rostilj-peka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 15:22   #3836
A i ova priča sa 150 k po radniku je nategnuta (kad se računaju troškovi svega živoga od održavanja, transporta, administracije)
Nije onda ni čudo da je dužan.
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
scarreedd is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 22:17   #3837
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Nebitno...imam lokalni Konzum i znam ekipu koja radi po random Konzumima...je...djelatnici im idu na GO zamislite

Inače da meni uleti neko proširenje posla ni moji ne bi išli na GO sad nego kad se može...odrastite...

Gilda, a što ako zaključiš da se nemože cijele godine??
anin1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 09:17   #3838
E to ne može. Onda uzmeš više radnika jel. I sretan si jer to znači da imaš puno posla
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2014., 09:27   #3839
Quote:
Agrokorov Agrofructus, najveći i jedini otkupljivač voća u vrgorskom kraju, obustavio je otkup šljiva, bresaka i nektarina - i to u jeku turističke sezone! Za robu hrvatskih poljoprivrednika na hrvatskom tržištu nema mjesta!

"Znaš, zvao sam sve novine, ali nitko se nije osudio doći kada sam im rekao kako imam problema s Konzumom (Agrofructus op.a.). Svi se plaše Todorića. Tko je on? Ja od njega ništa ne tražim, potrebno mi je tek da od svog truda mogu uzdržavati svoju obitelj, ne tražim ja ničiju milostinju. Nadam se kako ćeš ovo objaviti, kako bar vas neće ušutkati" - već na početku razgovora zaskočio me dragovoljac Domovinskog rata Marko Gašpar, koji s obitelji živi u Umčanima kod Vrgorca.
http://dnevno.hr/vijesti/hrvatska/12...-hrvatske.html
danijeld is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2014., 13:13   #3840
u čemu je problem da jedna privatna tvrtka ne želi od nekog otkupljivati robu ?
pa nismo u komunizmu da se mora nešto ...
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:31.