Natrag   Forum.hr > Razno > Forum Help!

Forum Help! Tehnička pomoć za Forum.hr. Top tema: Forum FAQ

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2009., 09:47   #1
Kako obrisati profil?

Ne mogu naći nigdje u opcijama, a obrisao bih profil na ovom forumu. Kako?
Hvala.
Uplaseni is offline  
Old 28.05.2009., 09:54   #2
Quote:
Uplaseni kaže: Pogledaj post
Ne mogu naći nigdje u opcijama, a obrisao bih profil na ovom forumu. Kako?
Hvala.
Ne mozes.

Nema na cemu.
Nex is offline  
Old 22.07.2010., 14:23   #3
Quote:
Nex kaže: Pogledaj post
Ne mozes.

Nema na cemu.
Zašto?

A deaktivirati, obrisati postove ili sl. tome ?

Mislim, glupa su vam pravila...
toconja is offline  
Old 22.07.2010., 15:13   #4
da , pravila su ta koja su glupa...
jesi li ti s nekim raspravljao od 2007 kad si registriran??
i kad bi sad te tvoje postove netko obrisao , na sto bi licila rasprava svih tih ljudi??
dalje , sto znaci "deaktivirati"??
sam si si aktivirao account i sam ga i deaktiviras - prestanes ga koristiti, odes , umres ,nestanes ...
ZgSash is offline  
Old 22.07.2010., 22:02   #5
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
da , pravila su ta koja su glupa...
jesi li ti s nekim raspravljao od 2007 kad si registriran??
i kad bi sad te tvoje postove netko obrisao , na sto bi licila rasprava svih tih ljudi??
dalje , sto znaci "deaktivirati"??
sam si si aktivirao account i sam ga i deaktiviras - prestanes ga koristiti, odes , umres ,nestanes ...
Joj daj, i sam znas da na ovom forumu i ako netko diskutira, obicno je to nevezano za temu, ode se u off topic odmah i nitko nikog ne postuje, dobro, ovisi u kojoj temi.

Btw cura sam i sve 5, mozda sam krivo postavila pitanje...
Radi se o tome da neki zloupotrebljavaju profile drugih, kopajuci po njima itd. i kasnije ih tlačeći za to sto su napisali...

Vrlo jednostavno, nema razloga za prepirku i uzrujavanje... Vjeruj mi, virtuala ti nikad nece nista preposebno korisititi u zivotu
toconja is offline  
Old 22.07.2010., 22:09   #6
kako kome ,ali je u najmanju ruku zabavna
ZgSash is offline  
Old 22.07.2010., 22:15   #7
Quote:
toconja kaže: Pogledaj post
Joj daj, i sam znas da na ovom forumu i ako netko diskutira, obicno je to nevezano za temu, ode se u off topic odmah i nitko nikog ne postuje, dobro, ovisi u kojoj temi.

Btw cura sam i sve 5, mozda sam krivo postavila pitanje...
Radi se o tome da neki zloupotrebljavaju profile drugih, kopajuci po njima itd. i kasnije ih tlačeći za to sto su napisali...

Vrlo jednostavno, nema razloga za prepirku i uzrujavanje... Vjeruj mi, virtuala ti nikad nece nista preposebno korisititi u zivotu
Sta, decko pretrazuje postove po LJES-u pa te gnjavi.

A nije dzabe ono u pravilima: anonimnost na forumu odredujete sami....
__________________
Neki "Haagovi" će objašnjavat majci (domovini) što joj je sin (domoljub) bio?? Nosite i njegujte istinu o domovini u sebi koja je tako čista i jasna, recite djeci svojoj i učite ih koja je i što je ona... by:Wild_East I pazite kad budete glasali.
Tactum is offline  
Old 23.07.2010., 09:54   #8
Quote:
Tactum kaže: Pogledaj post
Sta, decko pretrazuje postove po LJES-u pa te gnjavi.

A nije dzabe ono u pravilima: anonimnost na forumu odredujete sami....


Uzalud! Neki sve uspiju... Grrr
toconja is offline  
Old 23.07.2010., 11:22   #9
Imam i ja jedno pitanje, čist onako da znam. Dali je moguće ako se fino zamoli moderatore, da ti obrišu sve teme koje si postavio? S obzirom da se postovi ne brišu, dali se mogu teme?
ika218 is offline  
Old 23.07.2010., 13:10   #10
Naravno da ne.
dainty is offline  
Old 23.07.2010., 15:20   #11
Ok, ajmo ovako.
Klikom na prihvacam pravila vi prihvacate i pravilo koje regulira ovu problematiku. A ono kaze da sve sto vi napisete sa vasim cjenjenim nickom, od trenutka klikanja na posalji odgovor prestaje biti vase intelektualno vlasnistvo, vas uradak i postaje vlasnistvo cika Anderlona. A di ste vi vidili vlasnika koji baca nesto.
Cak i glupe stvari na jednom forumu imaju smisla. Jer ukucavajuci i glupe stvari u google, u rezultatima pretrage se pojavi vasa glupost na forumu.

I sad, sto vise klikova na forum, vise novaca od reklame.

Stoga, sasvim je razumljivo zasto se ne daju brisati postovi, mada stoji i onaj razlog da bi bilo ruzno citat raspravu kad bi pola postova nestalo.

Stoga, imate cetri opcije:
- ne pisite
- napravite svoj forum pa pisite i brisite jer cete biti vlasnici
- pisite, ali svjesni da nema brisanja
- naucite hackerirat pa u napad na bazu foruma (moje postove ne dirajte)

Quote:
toconja kaže: Pogledaj post


Uzalud! Neki sve uspiju... Grrr
Heh, ustedit ces si puno problema ako se toga rijesis i nades nekog koji ce s gustom citati sta si pisala po forumu.
Ako je dobar u krevetu, reci mu da ga zelis samo kao fuck buddy-a.
__________________
Neki "Haagovi" će objašnjavat majci (domovini) što joj je sin (domoljub) bio?? Nosite i njegujte istinu o domovini u sebi koja je tako čista i jasna, recite djeci svojoj i učite ih koja je i što je ona... by:Wild_East I pazite kad budete glasali.
Tactum is offline  
Old 23.07.2010., 16:17   #12
Quote:
Stoga, imate cetri opcije:
- ne pisite
- napravite svoj forum pa pisite i brisite jer cete biti vlasnici
- pisite, ali svjesni da nema brisanja
- naucite hackerirat pa u napad na bazu foruma (moje postove ne dirajte)
... usudio bih se dodati i petu :
- ne lazite ko pas iz posta u post
haram is offline  
Old 30.07.2010., 08:46   #13
A što ovo točno znači? Kako se dođe do ove situacije?

__________________
It's the first day of the rest of your life...
Traburatorica is offline  
Old 30.07.2010., 11:43   #14
Greškom na serveru, tj. u bazi. Koliko sam čuo, pri premještanju servera na novo računalo došlo je do gubitka manjeg dijela profila. Ovo ne pričam iz prve ruke, nego samo ono što sam čuo.
__________________
...
Wrbhhh is offline  
Old 30.07.2010., 12:39   #15
I ja pričam o onome što sam čuo ( ), pa su mi rekli da je to bio veliki pad foruma i svi koji su bili aktivni su izgubili accaunt, tj. nick. Onda su se morali ponovno regati.
__________________
It shouldn't make you sad - it should make you happy to see, hear and realize that there's beauty in everything
Falco SM is offline  
Old 30.07.2010., 14:02   #16
mogu i ja jedno pitanje
netko je postavio temu prije dva mjeseca o metallici na baš razno. i ja mu odgovorila da ima ta tema na muzici. i onda je ta osoba izbrisala svoj post a budući da je moj post bio prvi odgovor na njegov, to moje je postalo prvi post i izgleda kao da sam ja otvorila tu temu.
evo tu https://www.forum.hr/showthread.php?t=550195
jel se može to izbrisati budući da to ja nisam otvorila a ovako bzvz stoji?



obrisao sam ja to
__________________
x
obicna is offline  
Old 30.07.2010., 14:12   #17
Ili pošalji PM nekom modu tamo pa to objasni, ili prijavi taj svoj post () pa u obrazloženju prijave napiši ovo što si i tu.

Ovo drugo je možda bolje jer tako će ti to sigurno vidjeti svi modovi tamo. Ali možeš i samo poslati PM.
__________________
...
Wrbhhh is offline  
Old 30.07.2010., 17:28   #18
hvala puno
__________________
x
obicna is offline  
Old 26.08.2010., 01:18   #19
Pozdrav.
Ispricavam se sto se ubacujem, ali da ne otvaram novi thread na ionako pretrpanom forumu...
I ja bih takodjer zelio otkazati pretplatu, s tim da me uopce nije briga sto se ne brise moje postove. Zanima me bi li moj profil bio obrisan ukoliko bih dobio ban s foruma. Ako, recimo, u nekoliko postova prostacim sve u 16?
cangrizavi is offline  
Old 26.08.2010., 01:37   #20
Quote:
cangrizavi kaže: Pogledaj post
Zanima me bi li moj profil bio obrisan ukoliko bih dobio ban s foruma. Ako, recimo, u nekoliko postova prostacim sve u 16?
Ne.

Bio bi samo - Banned.
Ben Marshall is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:38.