Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2013., 10:58   #2061
Dječji šamponi - kako su vam se pokazali? Sve ovo što se nudi po dm-u mi samo isušuje vrhove,a vlasište kao da ostane neoprano, nema lepršavosti u kosi.... pa razmišljam o dječjem šamponu...?
__________________
Samo je nada jedina bez mane; točno je onakva kakvu želimo!
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2013., 11:00   #2062
Quote:
amy55 kaže: Pogledaj post
kakav vam je onaj šampon garnier od lavande? kosa mi je nekak suha a tjeme se brzo masti pa više ne znam šta bi probala? možda bi bilo bolje s tim šamponima bez silikona? jel ima tko kakav savjet, iskustvo? mislila sam probat alverde ali navodono su im svi regeneratori loši.... može malo pomoći?
Imam isti problem i tražim šampon. K tome još imam frćkavu kosu pa mi ta suhoća od lokni napravi slamnatu paučinu na glavi....
__________________
Samo je nada jedina bez mane; točno je onakva kakvu želimo!
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2013., 13:40   #2063
Subrina recept protiv peruti, valja li? Čitala sam o tim Subrininim šamponima da su odlični.
pixie007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 06:18   #2064
Evo ako nekome može pomoći moja rutina pranja kose (rado ću je podijeliti jer sam napokon zadovoljna svojom kosom koja je dosta gusta i dugačka do struka): Koristim ovaj novi Elseve total repair exstreme šampon i regenerator, a nekad stavim i masku Gliss kur ultimate repair (to je ona crna linija). Osim toga sam si kupila u dm-u got to be neko sredstvo za zaštitu od topline jer volim povremeno opeglati kosu, a kad je kosa suha i sređena stavim mrvicu ulja makadamije. Nikad nisam bila zadovoljnija svojom kosom koja više nije suha pri vrhovima i izgleda jako zdravo iako ju redovito bojam i često peglam. Nadam se da sam nekome pomogla
heyhey is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 14:22   #2065
ja moram pohvalit subrina recept šampon od hmelja koji je za otpadanje i rast kose. od prve uporabe mi se smanjio broj vlasi na četki
za rast naravno da nisu rezultati preko noci, ali mislim da mi je jedno pola cm više kose naraslo nego inače, a meni jako sporo raste. e da, i meni super miriši, baš ima neki ljetni miris
Rachela is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 14:46   #2066
Quote:
mouse kaže: Pogledaj post
Dječji šamponi - kako su vam se pokazali? Sve ovo što se nudi po dm-u mi samo isušuje vrhove,a vlasište kao da ostane neoprano, nema lepršavosti u kosi.... pa razmišljam o dječjem šamponu...?
imala sam fazu dječjih šampona zbog osjetljivog vlasišta i nije to to. nivea, johnson's, chicco, babylove, alverde, mustela, bubschen, schauma, svašta nešto... vodila sam se mišlju da su manje agresivni nego šamponi za odrasle (što uopće ne mora biti tako, bar kod ovih drogerijskih) ali u mom slučaju su se svi pokazali iznimno lošima osim schaume kojoj dajem prolaznu ocjenu jer mi nije napravila nikakvu štetu. zapravo je sa dječjim šamponima problem upravo ovaj koji spominješ u postu - ne operu dobro kosu ni vlasište, ubiju volume, spljošte ju uz glavu, sva je mekana i jadna, a ponekad i naprave rezance. ne znam što si sve koristila i čime si bila nezadovoljna, iako pretpostavljam da je popis dug , no mislim da je najbolje uzeti neki malo kvalitetniji šampon za volumen, tipa lavera.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 15:26   #2067
Da li je netko možda isprobao ovaj šampon?

https://www.google.hr/search?hl=hr&s...%3B1100%3B1100

Imala sam mali tester i jednom sam oprala kosu s njim, činio mi se ok, ali me zanima kakav je nakon nekog dužeg korištenja

Inače imam kosu koja se na tjemenu brzo masti (ali ju i onako perem svaki drugi dan pa mi je to nebitno), a ostatak kose mi je dosta suh i bitno mi je da nakon šampona bude mekana.
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 13:21   #2068
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
imala sam fazu dječjih šampona zbog osjetljivog vlasišta i nije to to. nivea, johnson's, chicco, babylove, alverde, mustela, bubschen, schauma, svašta nešto... vodila sam se mišlju da su manje agresivni nego šamponi za odrasle (što uopće ne mora biti tako, bar kod ovih drogerijskih) ali u mom slučaju su se svi pokazali iznimno lošima osim schaume kojoj dajem prolaznu ocjenu jer mi nije napravila nikakvu štetu. zapravo je sa dječjim šamponima problem upravo ovaj koji spominješ u postu - ne operu dobro kosu ni vlasište, ubiju volume, spljošte ju uz glavu, sva je mekana i jadna, a ponekad i naprave rezance. ne znam što si sve koristila i čime si bila nezadovoljna, iako pretpostavljam da je popis dug , no mislim da je najbolje uzeti neki malo kvalitetniji šampon za volumen, tipa lavera.
Kupila sam Johnsonov zeleni (za lakše raščešljavanje iako se ne češljam ) i čini mi se skroz ok. Dva pranja zasad; tjeme dobro oprano, kosa lagana, nema zasad nikakvih problema sa vlasištem ; izuzev suhih vrhova i dalje....što nije njegov posao.
__________________
Samo je nada jedina bez mane; točno je onakva kakvu želimo!
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 13:35   #2069
Meni su najbolji šamponi od kamilice Afrodita od nje mi se kosa sjaji kao blesava.Jedan tip koji radi sa šamponima za moju frizerku mi je rekao da su najgori šamponi Nivea i Panten a najbolji u slobodnoj prodaji Lorealovi
nenadmašiva27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 13:38   #2070
Quote:
nenadmašiva27 kaže: Pogledaj post
Meni su najbolji šamponi od kamilice Afrodita od nje mi se kosa sjaji kao blesava.Jedan tip koji radi sa šamponima za moju frizerku mi je rekao da su najgori šamponi Nivea i Panten a najbolji u slobodnoj prodaji Lorealovi
kakav tip kose imaš? ja sam do sad probala afrodita koprivu ali mi je nakon nekog vremena ipak malo isušila kosu...
amy55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 14:06   #2071
Smile

Quote:
amy55 kaže: Pogledaj post
kakav tip kose imaš? ja sam do sad probala afrodita koprivu ali mi je nakon nekog vremena ipak malo isušila kosu...
Kosa mi je ravna(nikad ju u životu nisam peglala makar izgleda kao ispeglana samo ju operem i osušim),ne masti se nešto jako i crne je boje makar sam čula da je kamilica za svjetliju kosu ali meni se od nje lijepo sjaji kosa ,svi su me na početku pitali šta stavljam na kosu da se tak sjaji.
nenadmašiva27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 14:45   #2072
Quote:
nenadmašiva27 kaže: Pogledaj post
Kosa mi je ravna(nikad ju u životu nisam peglala makar izgleda kao ispeglana samo ju operem i osušim),ne masti se nešto jako i crne je boje makar sam čula da je kamilica za svjetliju kosu ali meni se od nje lijepo sjaji kosa ,svi su me na početku pitali šta stavljam na kosu da se tak sjaji.
hvala ti, moja se pri tjemenu brže zamasti ali ionako sam navikla da ju svaki drugi dan perem...tako da ću svakako probati taj šampon sigurno je blaži od koprive
amy55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 15:08   #2073
Quote:
amy55 kaže: Pogledaj post
hvala ti, moja se pri tjemenu brže zamasti ali ionako sam navikla da ju svaki drugi dan perem...tako da ću svakako probati taj šampon sigurno je blaži od koprive
meni je afroditina kopriva bila loša.. ko da sam oprala kosu sa deterđentom za suđe... pa sam malo skeptična u vezi ovog od kamilice... javi dojmove
Rachela is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 19:01   #2074
Quote:
Rachela kaže: Pogledaj post
meni je afroditina kopriva bila loša.. ko da sam oprala kosu sa deterđentom za suđe... pa sam malo skeptična u vezi ovog od kamilice... javi dojmove
meni je kopriva s biotinom bila ok, sad je na redu ona s pantenolom, a svakako ću probati i kamilicu vidjet ći još šta će od toga biti prvo
amy55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 09:10   #2075
Quote:
nenadmašiva27 kaže: Pogledaj post
Meni su najbolji šamponi od kamilice Afrodita od nje mi se kosa sjaji kao blesava.Jedan tip koji radi sa šamponima za moju frizerku mi je rekao da su najgori šamponi Nivea i Panten a najbolji u slobodnoj prodaji Lorealovi
Meni svaki Lorealov masti tjeme,a isušuje kosu. I boje njihove isto. Davno prije, dok sam bila cura,kosu sam prala šamponom "Floramy" (bila ona reklama: floramy, melodija u vašoj kosi! ) od kamilice....to su bili sretni dani! Sjajna, čista, loknasta,lagana....od kako su ga povukli i nema ga za kupit, nikad više nisam našla odgovarajući šampon.
__________________
Samo je nada jedina bez mane; točno je onakva kakvu želimo!
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 13:09   #2076
zna li netko razliku između ovog http://www.aromatica.hr/hr/proizvodi...&s=1623&p=1624 i ovog http://www.aromatica.hr/hr/proizvodi...&s=1623&p=1625 šampona?

oba imaju isti opis i ista je cjena,samo je 10ml razlika i kod jednog piše ''PET''... ne kužim
Rachela is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 13:21   #2077
Quote:
Rachela kaže: Pogledaj post
zna li netko razliku između ovog http://www.aromatica.hr/hr/proizvodi...&s=1623&p=1624 i ovog http://www.aromatica.hr/hr/proizvodi...&s=1623&p=1625 šampona?

oba imaju isti opis i ista je cjena,samo je 10ml razlika i kod jednog piše ''PET''... ne kužim
pet znaci da je u plasticnoj boci, a ovaj drugi je vjerojatno u staklenoj, obzirom da je staklo skuplje u plasticnu su stavili par ml vise da bude ista cijena-moje pretpostavka
na slikama im se malo boja razlikuje
ako narucujes preko neta najbolje nazovi pa pitaj
-donna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 13:29   #2078
ja sam neko vrijeme koristila šampon od Aromatice, mana mu je što jako puno zamrsi kosu, ali nije loš, kosa bude čista i sjajna, a da je utjecao na smanjenje opadanja...nije baš
vozač is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 13:34   #2079
Quote:
-donna- kaže: Pogledaj post
pet znaci da je u plasticnoj boci, a ovaj drugi je vjerojatno u staklenoj, obzirom da je staklo skuplje u plasticnu su stavili par ml vise da bude ista cijena-moje pretpostavka
na slikama im se malo boja razlikuje
ako narucujes preko neta najbolje nazovi pa pitaj
joooj pet plastika..pa da...baš sam glupa ...a bice da ova staklena bolje drži kvalitetu,a?

enivej, hvala
Rachela is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 13:41   #2080
Quote:
vozač kaže: Pogledaj post
ja sam neko vrijeme koristila šampon od Aromatice, mana mu je što jako puno zamrsi kosu, ali nije loš, kosa bude čista i sjajna, a da je utjecao na smanjenje opadanja...nije baš
hmm..a neki ga hvale.. sad se baš dvoumim oko kupnje
Rachela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:46.