Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2007., 14:13   #441
@lara21
Bila sam kod Zambellija i radila bikini zonu (1000kn). Jako sam zadovoljna doktorom, radio je ful detaljno.od svih on mi se činio najboljim izborom.
bananarama is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 14:18   #442
ne znam hoće li ti ovo šta pomoći evelyin, ali kad sam bila na laseru radio mi je i dio ispod pupka (gratis). odmah mi je rekao da nije siguran hoće li zbog tipa dlaćica upaliti. iako su mi dlaćice tamne dosta su slabe pa ne može ništa garantirati.
bananarama is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 16:01   #443
Ako je operater profesionalac nebi smio obecavati nemoguce i pogotovo ne nakon prvog tretmana. Za svijetle i bijele dlacice se moze uciniti fotodinamicka epilacija i trenutno je samo jedan kirurg radi u HR. Metoda je fotokemijska i nema veze sa bojom i debljinom dlake ili bojom koze.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 23:46   #444
Ako znaš malo više o metodi fotodinamičke epilacije,jel možeš napisati?Da li znaš koji kirurg u HR to radi?
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 15:28   #445
www.auralasers.com
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 15:29   #446
Dr. Radetic iz Rijeke
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 16:14   #447
2 evelyn:

planiram ih uklanjati s prepona...
a tebi bi stvarno razlog mogao biti to sto tu na tim mjestima dlacice relativno svijetle..al mozda bude bolje nakon vise tretmana...drzim ti fige
anika cooper is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 16:12   #448
Phoenix,thanks...samo mi je čudno da nitko u Zg to ne radi...
anika,i ja se nadam da je to razlog.Jednog dana planiram i ja ukloniti dlačice s prepona i nogu samo trenutno mi je to puno love... javi kakav je rezultat...možeš onda zaboraviti britvice i vosak...joj..zakon
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 18:17   #449
Ne radi nitko u HR jer je fotodinamička epilacija ekstenzija PDT protokola iz onkologije gdje tumoralne mase markiraju sa kromoforima i onda zrače sa niskim dozama. Kromofori se ponajviše zaustavljaju kod displastičnih stanica i tamo izazivaju citolizu. Trebao se netko sjetiti aplicirati metodu u epilaciji i to nisu bili sigurno hrvati. Anyway treba znanja kao i uvijek a kod nas ga bas i nema. Postoji jedna ordinacija gdje će se možda to raditi ,ali trebam educirati doktoricu za to. Kad bude, biti će tu i njeno ime. Do onda sam već rekao tko jedini radi.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 11:21   #450
Question što poslije tretmana

zanima me kad se obavi tretman laserom dlačice počinju ispadati nakon nekoliko dana ili tjedana. šta se radi u međuvremenu brije ili ih se pusti da dalje rastu dok ne počnu ispadati?
marty77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 12:07   #451
Možeš brijati bez problema u međuvremenu!!!
bananarama is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 20:38   #452
Kada ti dlacice malo izadju uzmi selotejp za pakete (onaj siroki) i skini sa njim. Fora koju sam vidio prije dosta godina,a dobra je. Dovoljno je jak da izvuce dlake koje ispadaju,a nije tako jak da izvuce one koje su ostale.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 21:29   #453
evo ljudi...
ja danas bila na prvom tretmanu..tretirala sam prepone...i nije bilo bas toliko neugodno koliko sam ja mislila da ce mi biti...
i bilo je stvarno i vise nego kratko...
i ne boli jako..ko kad se depilirate al traje puuuno krace!

samo se sad nadam da ce sve to lijepo otpasti i da nakon jos par puta im nece vise biti ni traga ni glasa...

a dr.Kaliterna je simpatican covjek,zna kako uciniti da se osoba ne osjeca neugodno...(o tome koliko je uspjesno bilo obavijesti cu za par tjedana... )


2 marty...
meni je danas rekao da dlačice koje narastu do iduceg tretmana mogu odstranjivati an koji god nacin hocu...brijati,depilirati...sto god meni odgovara..
anika cooper is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 22:43   #454
Vjerojatno je mislio da depilaciju, a ne epilaciju. Dakle mozes ih odstraniti ,ali samo izvana. Ukoliko nema dlaka ,nema ni termolize bulbusa.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 11:39   #455
koliko treba proći od tretmana do efekta ispadanja? već ludim sa svakodnevnim brijanjem
marty77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 17:25   #456
Par dana. Ukoliko ne ispadnu nakon par dana nije doslo do ostecenja.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 23:14   #457
meni su u Polidermi rekli da treba najmanje 2 tj. da dlačice počnu ispadati?I da li se smiju dlačice između tretmana laserom čupati pincetom?da li tada one dlačice koje su trebale ispasti,a prije ih počupaš kasnije i ispadnu?"malo" sam zakomplicirala!
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 12:29   #458
Ne smiješ čupati novoizrasle dlaćice uopće između tretmana, čudim se da ti nisu rekli.
A ovo ostalo ne kužim? Kad si ih čupala, odmah nakon tretmana?
thegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2007., 21:03   #459
ovako....
meni je dr.kaliterna rekao da dlacice trebaju ispasti unutar 30 dana i da ih u tom periodu mozes odstranjivati,ponavljam,na koji god nacin ti zelis..
meni to i ima smisla,jer laser djeluje na korijen dlake i ako ju obrijes ispod povrsine ce ostati jos dio dlake koji ce s vremenom "izrasti" tj.doci ce do povrsine...i ispasti ili ces ga ponovo obrijati i ukloniti..
a ako se depilira,opet se isčupa dlaka koja bi,ako je na nju uspjesno djelovao laser,ionako sama od sebe ispala kad bi za to doslo vrijeme,samo smo ovako malo ubrzali poroces..


meni je evo proslo tjedan dana od epilacije i do sad nisam dirala dlacice,cekam da same otpadnu..tj da vidim oce li se to pocet dogadati..
probala sam ih pincetom malo čupnuti i vidim da puno lakse izlaze van nego inace i nadam se bi to trebao biti to dobar znak...
a sad...kad dode vrijeme da one same od sebe pocnu ispadati javit cu vam..
anika cooper is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 14:33   #460
Trajna depilacija - "Finally Free - permanent hair remover"

Pogledajte linkic: http://www.nevershaveagain.com/default.aspx

je l itko ikad čuo za to, možda probao?!?
Ili su to samo puste reklame, reklame, reklame...
Ako itko ima iskustva neka se javi, kao i sa razmisljanjima o potencijalu ovog aparatica
__________________
At the end it's all good. If it's not good, it's not the end!
marinas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:42.