Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2010., 23:54   #381
Quote:
sara0103 kaže: Pogledaj post
ja sam sada 36+5. od danas moram na pregled svaki tjedan do termina koji je 23-25.11
i mene moj doktor priprema psihicki za carski jer kaze da ce tesko beba proci kroz moju zdjelicu, ali probat cemo prvo prirodno. ma bitno da sve prodje dobro i da se napokon gledamo uzivo moja malena i ja
Ajoj Sara, znam kako ti je. ja sam se vec navikla na to da idem na carski, kod mene nema ni nade za prirodni zbog zadka...zelim ti samo da te ne izmuce prvo pa onda zadnji tren na carski...toga se ja najvise bojim!!!
__________________
22.11.2010. David <3
lucy_split is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 23:57   #382
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
zna mi se zategnnut trbuh izmedju pokreta malog,ritanja ali ne osjecam bol samo sam jednu noc pred jedno 10ak dana imala bolove i stezanje nakon sta sam bila na wc,sad da li je to kontrakcija ili od mokrenja sta sam trpila duze,ne znam
Bude ti bas tvrd svugdje, meni nekad bude neka laganija pa ako nisam sigurna jeli kontrakcija samo popipam trbuh, ako je tvrd znam da je i nekako cijeli iskoci.....mislim da su kontrakcije da bi znala, ja sam isto mislila kako cu znat jeli to to, ali jednostavno znas....
__________________
22.11.2010. David <3
lucy_split is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 00:00   #383
Quote:
lucy_split kaže: Pogledaj post
Ajoj Sara, znam kako ti je. ja sam se vec navikla na to da idem na carski, kod mene nema ni nade za prirodni zbog zadka...zelim ti samo da te ne izmuce prvo pa onda zadnji tren na carski...toga se ja najvise bojim!!!
meni je najgore sto necu moci malenu odmah vidjeti i zagrliti ako odem na carski, ali vjerujem da ce doktori uciniti ono sto je najbolje za nas. imam potpuno povjerenje u njih! joj kako sam danas sretna
jos malo i sve cemo se zajedno veseliti nasim malim misicima
lusa2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 00:09   #384
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
zna mi se zategnnut trbuh izmedju pokreta malog,ritanja ali ne osjecam bol samo sam jednu noc pred jedno 10ak dana imala bolove i stezanje nakon sta sam bila na wc,sad da li je to kontrakcija ili od mokrenja sta sam trpila duze,ne znam
E da i ovo što je lucy gore navela i ja sam definitivno morala prodisat al jedva jer imaš osjećaj da te guši koliko te stisne. to što ti se trbuh zategne kad se beba miće to je ništa.
__________________
Petar-Naše malo sunce... 27.07.2010.
buffy24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 00:11   #385
Quote:
sara0103 kaže: Pogledaj post
meni je najgore sto necu moci malenu odmah vidjeti i zagrliti ako odem na carski, ali vjerujem da ce doktori uciniti ono sto je najbolje za nas. imam potpuno povjerenje u njih! joj kako sam danas sretna
jos malo i sve cemo se zajedno veseliti nasim malim misicima
ja sam svog malenog odmah vidjela. bila sam na spinalnoj i ćim je izašao dali su mi ga pod plahtu da ga ljubim i onda su ga oprali i opet mi ga donjeli da ga vidim i mazim na kratko i onda opet kad su me smjestili u sobu.
__________________
Petar-Naše malo sunce... 27.07.2010.
buffy24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 00:27   #386
Quote:
sara0103 kaže: Pogledaj post
meni je najgore sto necu moci malenu odmah vidjeti i zagrliti ako odem na carski, ali vjerujem da ce doktori uciniti ono sto je najbolje za nas. imam potpuno povjerenje u njih! joj kako sam danas sretna
jos malo i sve cemo se zajedno veseliti nasim malim misicima
Mozes na spinalnu, pa ti ga daju odmah....ja tako planiram, a mislim da i oni zadnje vrijeme nastoje vise radit spinalnu nego opcu!!! meni je moj gin rekao da pokusam izbjec opcu, a ako ne zelim biti budna da mi uz spinalnu daju jos malo u venu necega, ali samo plitko te uspavaju jer ti spinalna umrtvi donji dio tijela!
__________________
22.11.2010. David <3
lucy_split is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 00:29   #387
Quote:
buffy24 kaže: Pogledaj post
ja sam svog malenog odmah vidjela. bila sam na spinalnoj i ćim je izašao dali su mi ga pod plahtu da ga ljubim i onda su ga oprali i opet mi ga donjeli da ga vidim i mazim na kratko i onda opet kad su me smjestili u sobu.
Znas li ima li sanse da nas i muz vidi nakon carskog u spinalnoj ako smo prosli tecaj ili tek na posjete!?
__________________
22.11.2010. David <3
lucy_split is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 00:32   #388
Quote:
lucy_split kaže: Pogledaj post
Znas li ima li sanse da nas i muz vidi nakon carskog u spinalnoj ako smo prosli tecaj ili tek na posjete!?
ima šanse da te muž vidi nakon carskog. prvo bebu pa onda tebe. ja sam bila sa curom u sobi koja je imala opću i njoj su muža pustili makar ona naravno nije imala pojma da je on bio.
__________________
Petar-Naše malo sunce... 27.07.2010.
buffy24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 00:40   #389
Quote:
buffy24 kaže: Pogledaj post
ima šanse da te muž vidi nakon carskog. prvo bebu pa onda tebe. ja sam bila sa curom u sobi koja je imala opću i njoj su muža pustili makar ona naravno nije imala pojma da je on bio.
Super, sad cu ga razveselit...bilo mu zao zbog carskog jer je zelio s nama na porod!
__________________
22.11.2010. David <3
lucy_split is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 00:53   #390
Quote:
lucy_split kaže: Pogledaj post
Super, sad cu ga razveselit...bilo mu zao zbog carskog jer je zelio s nama na porod!
moj je bio sa mnom dok su me normalno pokušali porodit al kad je ćuo da idem na carski i njemu je to bilo veliko olakšanje jer je vidio koliko sam se mučila.
__________________
Petar-Naše malo sunce... 27.07.2010.
buffy24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 00:57   #391
Quote:
lucy_split kaže: Pogledaj post
Mozes na spinalnu, pa ti ga daju odmah....ja tako planiram, a mislim da i oni zadnje vrijeme nastoje vise radit spinalnu nego opcu!!! meni je moj gin rekao da pokusam izbjec opcu, a ako ne zelim biti budna da mi uz spinalnu daju jos malo u venu necega, ali samo plitko te uspavaju jer ti spinalna umrtvi donji dio tijela!
meni je preporucio opcu.. covjek zna da bih se ja srusila da mi rezu trbuh pred nosom
lusa2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 01:00   #392
Quote:
sara0103 kaže: Pogledaj post
meni je preporucio opcu.. covjek zna da bih se ja srusila da mi rezu trbuh pred nosom
ha ha ha!!!! je da nista ne vidis, ali ako je takva situacija-bolje. ha ha
__________________
22.11.2010. David <3
lucy_split is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 10:39   #393
Thumbs up

Quote:
kućica kaže: Pogledaj post
bome ja sam već luda -ja imam za odležati do 36tjedna još 4 tjedna i 3 dana,a do 38 (kada mi skidaju šav od serklaže 6tj i 3 dana).....
luđa sam nego na početku ..evo danas je točno 77 dana kako sam u horizontali.
sretno sutra
Samo da vas utješim, ja ležim od 11. tjedna trudnoće, sada sam u 24. tjednu i pomisao na još 10 mi i nije tako strašna. Ležim 24 sata osim odlaska na wc i to već po drugi put jer sam se i u prvoj trudnoći otvorila i završila na serklaži. Ja ne pijem ništa osim magnezija i normabela ( njih pijem po svojoj želji).
prvo krstarenje is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 00:16   #394
Quote:
lucy_split kaže: Pogledaj post
Bude ti bas tvrd svugdje, meni nekad bude neka laganija pa ako nisam sigurna jeli kontrakcija samo popipam trbuh, ako je tvrd znam da je i nekako cijeli iskoci.....mislim da su kontrakcije da bi znala, ja sam isto mislila kako cu znat jeli to to, ali jednostavno znas....
ajme onda je to,to...jucer prvi put navecer dok sam bila u setnji sa psom osjetila 2,3 puta na kratko za redom u lijevoj strani kao neka zategnutost trbuha tvrd,i u tom momentu se kao ritnuo mali,to je valjda to.i danas isto u setnji navecer se to ponovilo ali jednom.jel to zna biti opasno ili?
danas sam bas gledala trudnicku sta mi jucer ginek zapisala i pise 31mm valjda cerviks isto znak Y,a prosli put 30mm isto Y,a kako ona to zna a nije mi radila sad utz?sta moze znat?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 11:38   #395
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
ajme onda je to,to...jucer prvi put navecer dok sam bila u setnji sa psom osjetila 2,3 puta na kratko za redom u lijevoj strani kao neka zategnutost trbuha tvrd,i u tom momentu se kao ritnuo mali,to je valjda to.i danas isto u setnji navecer se to ponovilo ali jednom.jel to zna biti opasno ili?
danas sam bas gledala trudnicku sta mi jucer ginek zapisala i pise 31mm valjda cerviks isto znak Y,a prosli put 30mm isto Y,a kako ona to zna a nije mi radila sad utz?sta moze znat?
Ma to su normalne, pripremne kontrakcije, dok je tako tu i tamo koja nista ne brini...ja ih nekad imam deset jedan dan, a onda sutra nijednu...nema pravila, i dok nije nista pravilno dobro je.
Nije ti radila vaginalni uzv, a pise duljina cerviksa koliko je meni poznato to je nemoguce, nek me netko ispravi ako grijesim, ali nemoze zaboga prstima vidit koliko mm ima cerviks
koji si tjedan?
__________________
22.11.2010. David <3
lucy_split is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 12:27   #396
Quote:
lucy_split kaže: Pogledaj post
Ma to su normalne, pripremne kontrakcije, dok je tako tu i tamo koja nista ne brini...ja ih nekad imam deset jedan dan, a onda sutra nijednu...nema pravila, i dok nije nista pravilno dobro je.
Nije ti radila vaginalni uzv, a pise duljina cerviksa koliko je meni poznato to je nemoguce, nek me netko ispravi ako grijesim, ali nemoze zaboga prstima vidit koliko mm ima cerviks
koji si tjedan?
ne nije mi uopce radila,bila minutu na stolu za pregled i to je sve.napisala 31mm jos me cudilo,a prosli put 30mm ali mi je tada radila utz ali ne vaginalni vec tjednima unazad mi radi preko trbuha samo.bas i mene zato cudi kako moze preko opipa to mjerit prvi put to cujem. sad 17.11 me opet narucila pa cemo vidjet valjda ce mi sad radit utz. ja za sad samo u 2 navrata imala te kontrakcije,vidjet cemo danas
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 14:25   #397
kako ste cure,ima li promjena??? meni danas pregled pa me hvata nervoza, bebo i dalje na zadak...
__________________
22.11.2010. David <3
lucy_split is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 14:30   #398
ja i dalje isto,tu i tamo rezanje,cudan pritisak i dalje ,nadam se da ce bit isto do sljedeceg pregleda 17.11
sretno danas na pregledu
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 17:13   #399
hej lucy,ja sam mislila da si ti vec u radaonisretno danas,javi
musica20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 22:42   #400
Evo mene curke, nisam se nista vise otvarala, i dalje samo prst. bebac je mali pa cemo jos cekat i mirovat...ima samo 3000 g, ako ne i manje. (ma mama mu se rodila i manja ) slijedeci pon opet pregled, pa ako bude sve u redu u petak u bolnicu....ah taj zadak...sine okreniiiiiiiiiiiii se!!!!
__________________
22.11.2010. David <3
lucy_split is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:09.