Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2008., 15:39   #341
sniženja ti budu već u 9.mj. pa sve do kraja 10 mj.....tada maknu role iz prodaje zbog skija...

bude od 30-50 % sniženje, ali samo na ono što im je ostalo kako bi se i to rasprodalo do iduće sezone kad stižu novi modeli....tak da nema naučivanja...ostaje ti izbor samo između onog što je ostalo...

mislim da ove Rocesice više nećeš naći...Rollerblade možda ako ima broja...800 kn će ti biti sasvim dosta na sniženju za dobre Rollerblade...

btw. Spark ti i sada dođu 700 ili 800 kn...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 17:03   #342
Thanx Allexis

Malo ću prođirati po gradu nakon ljeta i vidjeti ako mi što zapne za oko, neznam hoće li biti sniženja i kod mene ali nikad se nezna. Imam i ljude u Zagrebu koji bi mi mogli nabaviti role pa bi molila ako itko vidi nabrojene modele rola u mom broju da mi javi, bila bih vam vječito zahvalna

@ Allexis: Znači još uvijek ima dosta Spark rola u prodaji? Znaš li možda gdje u Zg. se mogu nabaviti i kakve su kvalitete, preporučuješ li ih?
__________________
The history of the world, my sweet, is who gets eaten and who gets to eat.
Shamaness is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 17:26   #343
za Spark je redovna cijena bila 700 i 800 kn, kako gdje....zadnji put sam bila po centrima prije mjesec dana i bilo ih je....iako su meni bolje Wing 40, ali njih više nećeš naći jer su to role od prošle godine...ove godine imaš Wing 6.0 i Wing 8.0....bolje su od Spark, iako su i Spark dobre za rekreativno rolanje...zapravo se sjećam da sam bila u Intersportu prije mjesec dana sa frendicom jer je ona htjela kupiti Spark, ali su ostali samo veliki brojevi 41, 42....ne znam jel ih još ima...

ali pri kupnji rola ih definitivno moraš probati da vidiš jel ti cipela odgovara nozi, broj i širina pogotovo...da ne bi krivo kupila...ali mislim da ne bi trebala imati problema oko pronalaska broja jer od ženskih rola uvijek ostanu ili premali brojevi npr. 35, 36 ili preveliki, 41 na dalje...

Wing 6.0 --> http://www.rollerblade.com/dynamic/p...27&idProd=671&

Wing 8.0 --> http://www.rollerblade.com/dynamic/p...27&idProd=650&
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.

Zadnje uređivanje Allexis : 30.06.2008. at 18:14.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 17:58   #344
Ove Wing 8.0 su mi preprepredivne

Drago mi je čuti da ostane od Spark velikih brojeva. Raspitat ću se i definitivno neću kupiti ništa bez da probam

Puno ti hvala na dosadašnjim odgovorima Sorry što te pilam, možeš li mi još samo reći koliko otprilike koštaju Wing 8.0 i gdje bi ih u Zagrebu mogla nabaviti? Unaprijed hvala
__________________
The history of the world, my sweet, is who gets eaten and who gets to eat.
Shamaness is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 18:06   #345
općenito uvijek od ženskih rola ostanu ili manji ili veći brojevi...najteže je naći 38, 39 i 40...

Rollerblade možeš naći u Zg u slijedećim trgovinama:

Level 2 --> Avenue Mall

Sport4Sport --> Teslina 13, Domjanićeva 18, Slavenskoga 1

Intersport --> Trg, Mercator centar na Ljubljanskoj (Zagrebačkoj) aveniji i u Vukovarskoj...

Hervis --> City centar one

Cisalfa --> King Cross, Mandi


što se cijene tiče, mislim da su Wing bile oko 1100 kn, tu negdje...vjerojatno će na sniženju biti za 30-50 % manje...

btw. Sport4Sport i Level 2 drže samo Rollerblade i imaju najviše modela...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 18:33   #346
Što reći nego puuuuno hvala na iscrpnim informacijama

Zadužit ću nekoga u Zagrebu da u 9. mj. malo prođira po dućanima i ako sve bude financijski u redu trčim gore da ih probam i nadam se - kupim

Allexis ako slučajno u međuvremenu naiđeš na Wing 8.0 ili Spark na sniženju po povoljnijoj cijeni (strah me da mojima gore to ne promakne) molim te javi mi ovdje

Još jednom
__________________
The history of the world, my sweet, is who gets eaten and who gets to eat.
Shamaness is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2008., 18:47   #347
budem ti javila ako naiđem na nešto.....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 15:29   #348
Role do 300kn

Pozz svima! Nije mi se dalo bez potrebe otvarat temu pa ovdje pitam sve koje znaju koje bi role mogle biti dobre do 300kn? Mozda neke iz urban republic???
Ili... ? Dosad sam kupovao doslovno rečeno sranja!!! Pa zelim neke malo kvalitetnije ali ne i skupe pa sto preporucate. Moze i koji link da vidim!!! Hvala unaprijed svima!!
twix03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2008., 17:44   #349
UR i Zigga te dr. magmine role su ...ako to želiš kupiti, imat ćeš opet nekvalitetne role...

za kvalitetnije modele ćeš morati dati ipak malo više od 300 kn...imaš u Hervisu Rollerblade za oko 400 i nešto kn...to su im modeli ostali od prošle godine...u Intersportu isto možeš naći Rollerblade za oko 400 ili 500 kn....isto prošlogodišnji modeli....sad ti je sve to sniženo....

inače jako kvalitetne role dođu bar 1200 kn redovna cijena, ili oko 800 kn na sniženju u jesen i proljeće...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2008., 17:53   #350
pozdrav svima!

...nekad davno sam svaki dan bila na rolama,a onda sam slomila ruku u zglobu...prije godinu dana kupila sam opet role,ali ipak sam izgubila i hrabrost i znanje tako da sam ih (nažalost) odlučila prodati.

ako je netko zainteresiran:
http://www.oglasnik.hr/oglasi/slobod...s-8768511.html

ispričavam se ako sam uletila u vaš topic s oglasom


p.s. može kontakt na mob ili mail: [email protected]
žeks is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 20:03   #351
odlične role!!!!!!!!!!

@Shamaness --> ako su ti dobre, ovo je najbolja kupnja....imam Salomon i role su mi
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 22:04   #352
Salomon nisam htjela spominjati jer ih nisam nigdje do sad vidjela, tj. teško se nabavljaju. Naravno da sam zainteresirana za Salomonke Samo me zanima da li mi treba veći broj ako nosim 41, tj. kakvi su im kalupi? Allexis?

__________________
The history of the world, my sweet, is who gets eaten and who gets to eat.
Shamaness is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 22:20   #353
u pravilu se role uzimaju broj veće ...nosim 37, a role su mi 38...no prije ovih sam imala druge Salomonke i bile su 37 1/3 broj...tak da bi trebala probati...možda ti budu i dobre...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 22:41   #354
Thanx Allexis

Mail je poslan, iskreno mislim da su premale za mene no nikad se nezna.
__________________
The history of the world, my sweet, is who gets eaten and who gets to eat.
Shamaness is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2008., 16:45   #355
me too....ali nikad se ne zna....moja frendica ima role 38, a inače nosi taj broj...iako je ona jedina koju znam...ostali svi imaju broj veće...javi što je bilo...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 12:09   #356
Već neko vrijeme čitam ovaj topic, mislim da sam ga cijelog nekoliko puta pročitala i puno mi je pomogao pri mom izboru. Na kraju sam jučer uzela Wing 40 (680 kn u Domjanićevoj), udobne su mi i nadam se da će se pokazati dobrima i isplativom investicijom.

Moje bi pitanje bilo, mogu li negdje (i gdje) uopće kupiti odvojeno samo štitnike za zglobove, ili ih moram uzeti u kombinaciji s drugima? Znam da se o tome nešto pričalo, ali kako sam sad na poslu, ne stignem opet sve prelistavati, a stvarno bih htjela danas kupiti i štitnike da mogu odmah isprobati svoje nove role.

Unaprijed hvala!
maestranza is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 02:54   #357
najbolje pogledati u ovim sportskim trgovinama gdje prodaju role...negdje će sigurno biti odvojeno....što se štitnika tiče, ja sam jednom davno imala samo za dlanove, ostali mi nisu trebali...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 03:55   #358
plzic pomoc...u pon sa mladom sestrom idem u zagreb...u potragu za rolama...za nju...ima 9 godina i nosi broj 34...to su joj druge role ali ne rola dobro...ja imam rollerblade-ove vise od godinu dana i stvarno sam zadovoljna...moze neka preporuka gdje traziti za nju...300-400kn
kety_or is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 04:04   #359
plizzzzz
kety_or is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 04:24   #360
Quote:
kety_or kaže: Pogledaj post
plzic pomoc...u pon sa mladom sestrom idem u zagreb...u potragu za rolama...za nju...ima 9 godina i nosi broj 34...to su joj druge role ali ne rola dobro...ja imam rollerblade-ove vise od godinu dana i stvarno sam zadovoljna...moze neka preporuka gdje traziti za nju...300-400kn
u svim sportskim trgovinama gdje ima za kupiti role...pa pogledaš koje su ti najbolje i najpovoljnije...

Level 2 --> Avenue Mall

Sport4Sport --> Teslina 13, Domjanićeva 18, Slavenskoga 1

Intersport --> Trg, Mercator centar na Ljubljanskoj (Zagrebačkoj) aveniji i u Vukovarskoj

Hervis --> City centar one

Cisalfa --> King Cross, Mandi

Rog Joma --> Savska 8, Vlaška 86

Turbosport --> Ilica (kod uspinjače), Importanne centar, na Rotoru, Trešnjevački trg (iznad Konzuma), City centar one, Avenue Mall, Žitnjak (kod Mandia), Getro-Novi Zagreb

Top sport --> Avenija Dubrava 45, Draškovićeva (outlet)
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:37.