Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2009., 20:41   #481
http://www.skatecentar.com/artikl.php?id=12350

Ove role dolaze bez kočnice. Kaj se ona može dodatno kupiti i staviti ili ne?
***nela*** is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 22:03   #482
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
to su dječje role
Pa djeca su početnici
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 22:21   #483
imaš i odraslih početnika koji često ovdje pitaju jel bi im dječje role bile dobre s obzirom da nisu nikad rolali...ako je za djecu, onda je ok...iako bi te role bile ok za djecu do 10. godine....nakon toga mogu komotno imati normalne role...rolam od 1. osnovne i nikad nisam imala dječje role na razvlačenje....rolati se jako brzo nauči...+ rollerblade ima puno bolje role od ovih plastičnih rocesica...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2009., 10:48   #484
http://www.skatecentar.com/artikl.php?id=12350

Ove role dolaze bez kočnice. Kaj se ona može dodatno kupiti i staviti ili ne?
***nela*** is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2009., 15:19   #485
pozz ekipo,
kupujem role pa imam pitanje za vas iskusne,
pocetnik sam ali sa interesom, tako da nebi kupio bas one pocetnicke role vec gledam u buducnost
no zelio bi one role koje mogu biti i klizaljke pa me zanima gdje u zg ima najveci izbor takvih i kako im se krecu cijene, moj maximum bi bio negdje oko soma kn.
flOorKilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 11:28   #486
Hi! Znade može netko gdje se mogu kupit role za djecu Fischer Frice meine ersten roll schuhe???
Hvala!
ella2m is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 12:01   #487
Zanima ma koje su role lakše, Rollerblade Wing ili Activa? I koliko je zapravo praktična ona kočnica na Wingsicama? Koje su udobnije? I po čemu su Spark stabilnije i bolje za početnike, samo zbog nižeg položaja cijele role?
__________________
"I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why
Why, why can't it be, why can't it be mine"
Platna Bilanca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 20:43   #488
stabilnije su i zbog veličine kotača (manje nego wing) i lagera (5, kod wing je 7)...težina rola mi je neznatna...što se udobnosti tiče, trebaš probati i vidjeti kako ti koja leži na nozi...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 00:27   #489
Stvar je u tome što sam početnik, dobro rolam 2 godine, ali nisam tako sigurna na rolama. Ne znam brzo zakočiti niti se okreniti npr., a kupila sam ove Wing jer Sparka nije bilo uopće. Jedne jedine ženske role i to baš Wing i još na sniženju oko 40% pa mi se učinilo kao super prilika, ali više nisam sigurna...
__________________
"I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why
Why, why can't it be, why can't it be mine"
Platna Bilanca is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 20:33   #490
bi ovo moglo čemu vrijediti?

http://www.turbo-sport.com/Products/...-14610440.aspx

voljela bi ja rollerblade ali fali €

a ne znam baš gdje bi u rijeci mogla naći neke na dobrom sniženju..

help?
__________________
..ne radi drugom, što ne želiš da drugi tebi rade..
tribal_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 22:58   #491
Quote:
tribal_girl kaže: Pogledaj post
bi ovo moglo čemu vrijediti?

http://www.turbo-sport.com/Products/...-14610440.aspx

voljela bi ja rollerblade ali fali €

a ne znam baš gdje bi u rijeci mogla naći neke na dobrom sniženju..

help?

neeeeeeee, nikako Urban Republic ili Zigga role.....jako nekvalitetne role, čista plastika, loši lageri i kotači koji se brzo potroše jer u njima ima više plastike nego gume, nakon nekog vremena se rasklimaju pa više i nisu za korištenje.....također su jako neudobne za rolanje...

radije pričekaj malo s kupnjom, pa si skupi za dobre role....s obzirom da je kod nas ponuda nikakva, jedino što je za preporuku je rollerblade....

sad je sniženje, pa bi mogla pogledati kakva je ponuda u rijeci....znam da rollerblade drže u trgovini sportske opreme u prizemlju robne kuće Korzo i u Intersportu....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 23:01   #492
Quote:
Platna Bilanca kaže: Pogledaj post
Stvar je u tome što sam početnik, dobro rolam 2 godine, ali nisam tako sigurna na rolama. Ne znam brzo zakočiti niti se okreniti npr., a kupila sam ove Wing jer Sparka nije bilo uopće. Jedne jedine ženske role i to baš Wing i još na sniženju oko 40% pa mi se učinilo kao super prilika, ali više nisam sigurna...
wing su dobre role...što više rolaš, to ćeš na njima biti sigurnija...koji model si kupila 4, 6, 8?
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 09:10   #493
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
wing su dobre role...što više rolaš, to ćeš na njima biti sigurnija...koji model si kupila 4, 6, 8?
I ja se nadam...Imala sam prije njih Powerslide, i bile su užasne, spore, a prije njih one stare Rocesice s pancericom i na njima sam sam se baš osjećala sigurno, kao u običnim patikama. Uzela sam Wing 8.0, u Intersportu
__________________
"I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why
Why, why can't it be, why can't it be mine"
Platna Bilanca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 17:37   #494
evo danas sam švrljala po rijeci..našla sam te ur crvene za 299 kn, nisam ih probala jer nije bilo broja.. a i na slici nekako izgledaju bolje..

jedino što sam našla je roces mislim s 202 za cca 500 kn.. rollerblade nemaju nigdje - gledala intersport, robna kuća, turbo sport ugl. nema, cc nisam ni probavala kao ni zigga jer mi izgledaju neudobno samo što sam ruku stavila. ove 202 sam probala čine mi se udobne..

prošla sam cijeli centar- robna kuća ri-nema ih uopće za kupiti, r.k.korzo u prizemlju ništa, jedino sam na katu u turbosportu našla te ur.
a u tower centru u intersportu jedino se cc , i u turbo sportu ur, zigga i te roces..
__________________
..ne radi drugom, što ne želiš da drugi tebi rade..
tribal_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 23:43   #495
Može mi netko dati savjet od kojih proizvođača kupiti kvalitetne i brze lagere i dobre kotače, i još, gdje ih ima za kupiti u Zagrebu? Osim što su skf i Fag kvalitetni, dali su i brzi?
lpavli18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 20:22   #496
Wink

hej...
vidim da si se raspitivala za role...pa ak mi možeš dati savijet
kupila bi si ove cell 2 (crveno-crne), ili ovaj drugi model, al je problem u tome sto inace nosim br 36,a vidim da su ove tek od broja 38...
Jel znas kolika je cijena sada? Bila sam poslije ljeta i bile su mislim 1400kn a to mi je bilo skupo...možda neko sniženje?
jel znas mozda gdje ih ima za kupiti osim u skate centru u Ilici?


hvala, hvala, hvala!!!

Quote:
***nela*** kaže: Pogledaj post
http://www.skatecentar.com/artikl.php?id=12350

Ove role dolaze bez kočnice. Kaj se ona može dodatno kupiti i staviti ili ne?
dnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 20:35   #497
ja iam pitanje
di mogu nabavit agressive role u zgu
nosim broj 48.5 i jel ima uopće tako velikih brojeva
Enart is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 14:14   #498
Wink

hej...jel mi mozes reci sta mislis o rolama powerslide cell 2 ufs?
nosim br 36, a ne volim kupiti role broj vece jer mi se i tak s vremenom malo rasire, pa tesko nadem role koje su moj broj, a da nisu dječje
dnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 20:01   #499
Question ALI

zna neko di mogu kupit role za skakanje i slicno...neke dobre...nije mi vazna cjena....
dasher is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 20:07   #500
Imaš u Zagrebu križanje Mesničke i Ilice Extreme Sport trguvinu, sport4sport, rost šport...
Enart is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:26.