Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2008., 15:18   #41
Quote:
evascube kaže: Pogledaj post
ajme lijepo, sretnici A vidiš opet si bez ikakvih očekivanja bila, i to ti je uletio veliš na bratov nick, vjerojatno i on sam tako usputno i bez da je razmišljao (u tom trenu vjerojatno niti blizu) da će mu se dogoditi tako dugotrajna veza.....prava ljubav se uvijek nekako ušulja.......
heh, tako nekako evo napravio mi je sendvič, idem papati
sad smo već offtopic
ivuschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2008., 15:25   #42
prijatelj ti dođe spontano, al kad dođe, čuvaj ga i nemoj pravit shit da ga ne izgubiš. ja sam, a i danas na neki način imam hrpu prijateljica, al ono ne bi mogla nać jednu naj, zato su prijatelji došli potpuno slučajno i moram priznat da mi je draže s njima popričat nekad...
 
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 19:11   #43
Quote:
moonny kaže: Pogledaj post
nikad nisam imala ekipu s kojom se stalno druzim ili neku blisku dobru prijateljicu, sva prijateljstva su mi bila nekako nevazna i s vremenom se zavrse, i sad zelim da se sprijateljim s nekim, tj. stvorim prijateljstvo koje ce trajati duze, ali ne znam kako... i gdje da nadjem takve prijatelje... idem u srednju skolu, vrlo rijetko izlazim, nemam nikoga koga mogu pozvati na kafu kad sam tuzna da mu se izjadam isl... i dojadilo mi je da budem sama...malo glupo pitanje, ali zanima me sta bi tko imao reci na tu temu...
Mogu ti ja bit prijateljica,i ja bi isto ponekad na kavu vikendom, čisto tako da s nekim popričam. Moram priznat da ni ja nemam ouno pravih prijatelja kad pogledam, sve su to više poznanici, ali šta ćeš, to ti je život.
BornInApril is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:49.