Natrag   Forum.hr > Razno > Mali oglasi

Mali oglasi Kupujem, prodajem, mijenjam, poklanjam...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2014., 15:42   #3001
Molim (u)pomoć Naručio bih iz UK auto elekto dječji težine do 30kg na ebayu(već kliknuo na aukciji) pa me zanima koji je najjeftiniji i naravno najsigurniji način da to izvedem čuo sam se sa prodavačem on bi ga poslao dok vidi novce naravno...a ja ne vem kak da to izvedem

u HP na tu kilažu uzimaju 360kn po njihovom izračunu

Zadnje uređivanje denrat : 18.07.2014. at 15:45. Reason: edit new words
denrat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 11:40   #3002
Pozdrav,
Kako najjeftinije poslati autosjedalicu unutar HR? Dakle nesto kabasto sto ne stane u klasicnu kutiju? Ako bi se slalo busom, koliko je uobicajeno dati vozacu za tako nesto?
__________________
A rabbit a day keeps the doctor away.
HarveyNorman is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 18:12   #3003
trebao bih poslati rucni sat (70-80 grama) u SAD, koja mi je najeftinija opcija sa tracking brojem (zapravo treba mi samo dokaz da je sat primljen tamo) i da se moze staviti vrijednost 1500kn. gledam na overseasovoj stranici i koliko vidim 295kn, cini mi se puno za tako malu stvar?
trpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 14:24   #3004
Pozz

Poslala sam pakjet iz Beca za Split i od cetvrtka stoji da je paket u Dugom Polju .. sad sam ih zvala i oni ne nalaze nikakav paket... zvala sam neki postanski centar za informacije zena kaze da paket nije usao u Hr...

Pa sto onda pise da je u HR?? I da je bio u dostavi a adresa im ne stima? medjutim adresa je validna... svasta

Sendung in Zustellung Dugopolje 21.08.2014 08:17:00 HR
Empfängeradresse ungenügend Dugopolje 21.08.2014 09:15:00 HR
Sendung in Klärung Dugopolje 21.08.2014 09:15:30 HR
Empfängeradresse ungenügend Dugopolje 21.08.2014 15:42:00 HR
Sendung in Klärung Dugopolje 21.08.2014 15:42:30 HR
Sendung in Verteilung Dugopolje 21.08.2014 18:36:00 HR
Sendung in Verteilung Dugopolje 25.08.2014 15:44:00 HR
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 01:37   #3005
pozdraav! znate li možda može li pošiljka koju npr. sutra pošaljem stići za dva dana na odredište ako ju šaljem preporučeno? ili kako bih trebala slati da što brže stigne? hvala
borovnicaaa000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 14:54   #3006
Quote:
borovnicaaa000 kaže: Pogledaj post
pozdraav! znate li možda može li pošiljka koju npr. sutra pošaljem stići za dva dana na odredište ako ju šaljem preporučeno? ili kako bih trebala slati da što brže stigne? hvala
Da.




Moj paket pronadjen ... Bogu iza tregera,ali pronadjen..Ne saljem vise nikad postom iz inozemstva.
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 16:00   #3007
Koliko je potrebno da paket stigne iz Hrvatske u Srbiju ?

Nije nista tesko u pitanju samo jedan BR film ali nikad pre nisam slao/primao pakete pa nisam informisan.

Unapred se zahvaljujem na odgovoru
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 12:47   #3008
Pa ako šalješ film onda bolje poslati preporučeno u zračnoj koverti ,ne paket,preskupo bi bilo kao paket.
A običnoj pošti treba maksimum 7 dana,a preporučeno mislim da bi puno brže došlo,par dana. To su uobičajeni rokovi sa susjednim državama
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 16:28   #3009
Thumbs up

Quote:
bond007 kaže: Pogledaj post
Pa ako šalješ film onda bolje poslati preporučeno u zračnoj koverti ,ne paket,preskupo bi bilo kao paket.
A običnoj pošti treba maksimum 7 dana,a preporučeno mislim da bi puno brže došlo,par dana. To su uobičajeni rokovi sa susjednim državama
A ne nisam ja slao vec je meni neko poslao.

Znaci 7 dana samo uh pa to je super ja mislio bez 15-20 dana nece to pre da mi stigne e onda je bas extra. :klap:

Puno ti hvala, svako dobro !
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 11:31   #3010
Kolika je poštarina za preporućeno pismo Split - Argentina . Hvala
ANTIKVAR is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 11:55   #3011
Quote:
ANTIKVAR kaže: Pogledaj post
Kolika je poštarina za preporućeno pismo Split - Argentina . Hvala
pozdrav,ovdje imate izračun http://www.posta.hr/cjenik-on-line
lega_iz_osijeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 15:35   #3012
Saljem par stvari koje stanu u kovertu sa mjehuricima u Njemacku. Znaci gore lijevo pisem moje podatke i prekrizim, dolje desno primateljeve podatke? Smatraju li se te koverte pismom ili paketom? Kako mi je najsigurnije slati, preporuceno ili?
__________________
The light at the end is worth the pain...
Gatita is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 19:24   #3013
Quote:
ANTIKVAR kaže: Pogledaj post
Kolika je poštarina za preporućeno pismo Split - Argentina . Hvala
do 50grama je 28 kn i nešt sitno lipa
samo se nemoj nadati da će brzo doći do tamo,poprilično su spori sa poštom u Argentini,zadnji put mi je trebalo 3 mjeseca

Quote:
Gatita kaže: Pogledaj post
Saljem par stvari koje stanu u kovertu sa mjehuricima u Njemacku. Znaci gore lijevo pisem moje podatke i prekrizim, dolje desno primateljeve podatke? Smatraju li se te koverte pismom ili paketom? Kako mi je najsigurnije slati, preporuceno ili?
svoje podatke pišeš odotraga, a s prednje strane koverte,desno dolje podatke od primatelja.
koverte se smatraju onda pismom,mada ti možeš poslali i paket kao preporučeno pismo. najsigurnije je slati preporučeno
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 13:57   #3014
Quote:
bond007 kaže: Pogledaj post
Pa ako šalješ film onda bolje poslati preporučeno u zračnoj koverti ,ne paket,preskupo bi bilo kao paket.
A običnoj pošti treba maksimum 7 dana,a preporučeno mislim da bi puno brže došlo,par dana. To su uobičajeni rokovi sa susjednim državama
Bio si u pravu, tacno 7-og dana je stiglo
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 21:33   #3015
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Bio si u pravu, tacno 7-og dana je stiglo
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 14:40   #3016
Šta ako ja naručim pouzečem i sad dobijem obavjest da trebam podignut u roku od 5 dana i ja to ne podignem dali onda ja plačam neku kaznu ili ??? ????
__________________
logitech
Porta93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 14:41   #3017
A zasto nebi podigao?
lega_iz_osijeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 16:21   #3018
Dakle...trebam info/pomoć

Slala bih paket iz Zagreba za Split hpekspresom danas, s dostavom na adresu primatelja sutra do 15:00 h.

Stavri koje se šalju zajedno teže 20-25 kg, a da sve stvari stanu paket bi trebao biti sljedećih dimenzija (ŠxVxD): 100x50x60. Dakle, zbroj dimenzija je do 350 cm te se, kako čitam na njihovoj stranici, plaća po težini.

Zanimaju me dvije stvari:
a) dokad najranije moram popunit web nalog za slanje i dokad najranije paket mora biti preuzet na mojoj adresi da bi sutradan stigao na adresu primatelja
b) kako zapakirati te stvari? U pošti nemaju pakete tih dimenzija, ako uspijem naći sama odgovarajući paket, imaju li neka posebna pravila kako označiti/zalijepiti i slično. Konkretno, radi se o 7 izvlačnih košara za ormare iz Ikee (jedna je dimenzija 100x40x58) i 4 ona izvlačna sustava vješalica za hlače isto iz Ikee.

Hvala svima na odgovoru
__________________
o, daj okreni taj ringišpil u mojoj glavi...to ne zna nitko, samo ti...
mia307 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 15:28   #3019
LadyMoonlight kaže: Pogledaj post
Dobila sam samo potvrdu iz hp ekspressa sa adresama i podatcima, nikakav tracking broj.
EDIT: Nasla sam, ali kaze da ne postoji taj paket.
EDIT2: Nadoh. Pise: 31.1 Priprema pošiljke za isporuku.
Sta bi to trebalo znacit?

I pise jos da su 30og i 31 pokusali dostavit, al nikog nije bilo.

----------------

Quote:
Penelope69 kaže: Pogledaj post
Znaci da nije isporucena primatelju i ceka u njegovoj posti da bude podignuta. Ukoliko se to ne dogodi u 5 radnih dana od ostavljanja obavijesti vraca se posiljatelju.

Imam sljedeće pitanje:

Ukoliko primatelj treba podići pošiljku u njegovoj pošti, dal primatelj dobije kakvu obavijest (pismenu, itd.) bilo koji oblik da si podigne poštu u svojoj pošti u narednih (radnih) 5 dana?

Zamolio bih ako mi netko može odgovoriti na pitanje jer sam u situaciji kao i LadyMoonlight.
Varazdi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2014., 12:43   #3020
Stigao mi je paket i ostavili su mi žuti papirić ali neću biti u gradu tih par dana. Postoji li ikakva šansa da produžim trajanje žutog papirića?
Racine Carree is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:22.