Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2010., 21:46   #1
Zašto cure ne prilaze dečkima?

Prije nego objasnim naslov evo jedne kratke pričice o meni, ali mislim da ima takvih dosta.

Ovako, uskoro ću navršiti 20 godina i još sam single. To nebi bilo strašno da sam neki nezanimljiv bucko, ali popularan sam u društvu, pa tako i curama, ali zašto nemam curu, e pa zato što ili neznam kako prići nekoj curi i reći joj da mi sviđa (ima jedna takva), ili se ne usudim to uraditi :S Imao sam par veza (zapravo ne veza nego vikend avanture) ali nikad neku ozbiljniju vezu, smatram da bi mi već bilo vrijeme.

E zanima me zašto žene ne kuže da bi bilo bolje da one prilaze nama a ne mi njima. Neznam u čemu je problem. Meni bi u svakom slučaju bilo lakše.

Pa nek se jave djevojke na ovom forumu da mi pojasne zašto je to tako. Možda me to ohrabri.
crolion is offline  
Old 24.06.2010., 21:52   #2
Quote:
crolion kaže: Pogledaj post
Prije nego objasnim naslov evo jedne kratke pričice o meni, ali mislim da ima takvih dosta.

Ovako, uskoro ću navršiti 20 godina i još sam single. To nebi bilo strašno da sam neki nezanimljiv bucko, ali popularan sam u društvu, pa tako i curama, ali zašto nemam curu, e pa zato što ili neznam kako prići nekoj curi i reći joj da mi sviđa (ima jedna takva), ili se ne usudim to uraditi :S Imao sam par veza (zapravo ne veza nego vikend avanture) ali nikad neku ozbiljniju vezu, smatram da bi mi već bilo vrijeme.

E zanima me zašto žene ne kuže da bi bilo bolje da one prilaze nama a ne mi njima. Neznam u čemu je problem. Meni bi u svakom slučaju bilo lakše.

Pa nek se jave djevojke na ovom forumu da mi pojasne zašto je to tako. Možda me to ohrabri.



pogledaj si koji dokumentarac - uvijek su mužjaci ti koji se nadmeću i osvajaju ženke

ps - ti stvarno očekuješ da ti forumaška populacija riješi problem?
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=FXEf_pSM7i4 :cerek:
kylma is offline  
Old 24.06.2010., 21:54   #3
bože, ti današnji muški, svi neki prestrašeni, strah ih je curi prić
DalajLama is offline  
Old 24.06.2010., 22:01   #4
Quote:
crolion kaže: Pogledaj post
E zanima me zašto žene ne kuže da bi bilo bolje da one prilaze nama a ne mi njima.
Ajd mi reci ZAŠTO bi se ikoja cura mučila oko balavca s niskim samopouzdanjem?

dok ti u mraku čekaš da ti neka priđe, ekipa će ti pokupit sve što se pokupit može. ali samo ti čekaj, neka će već prići
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Old 24.06.2010., 22:06   #5
Sramezljivost je nesto sto ces morati prerasti i svesti na neku normalnu mjeru. Malo je blesavo ocekivati da ce netko iz vedra neba tebi doci i dodvoravati ti se.



Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
Ajd mi reci ZAŠTO bi se ikoja cura mučila oko balavca s niskim samopouzdanjem?

dok ti u mraku čekaš da ti neka priđe, ekipa će ti pokupit sve što se pokupit može. ali samo ti čekaj, neka će već prići
Mozda malo okrutno, ali istinito
Zek0slav is offline  
Old 24.06.2010., 22:08   #6
Ma nek ih kupe, sretno im bi
BORO1054 is offline  
Old 24.06.2010., 22:27   #7
Quote:
crolion kaže: Pogledaj post
Prije nego objasnim naslov evo jedne kratke pričice o meni, ali mislim da ima takvih dosta.

Ovako, uskoro ću navršiti 20 godina i još sam single. To nebi bilo strašno da sam neki nezanimljiv bucko, ali popularan sam u društvu, pa tako i curama, ali zašto nemam curu, e pa zato što ili neznam kako prići nekoj curi i reći joj da mi sviđa (ima jedna takva), ili se ne usudim to uraditi :S Imao sam par veza (zapravo ne veza nego vikend avanture) ali nikad neku ozbiljniju vezu, smatram da bi mi već bilo vrijeme.

E zanima me zašto žene ne kuže da bi bilo bolje da one prilaze nama a ne mi njima. Neznam u čemu je problem. Meni bi u svakom slučaju bilo lakše.

Pa nek se jave djevojke na ovom forumu da mi pojasne zašto je to tako. Možda me to ohrabri.

Budeš otvorio temu za par mjeseci kak je cura koja ti se sviđa otišla sa 8-10g starijim dečkom.
fulcrum is offline  
Old 24.06.2010., 23:26   #8
Quote:
crolion kaže: Pogledaj post
E zanima me zašto žene ne kuže da bi bilo bolje da one prilaze nama a ne mi njima. Neznam u čemu je problem. Meni bi u svakom slučaju bilo lakše.
Trebao si još naglasiti da bi bilo bolje da lijepe žene prilaze muškarcima, a ne mi njima. Onda bi to bilo to.
fabregas10 is offline  
Old 24.06.2010., 23:31   #9
Znaš kaj mali?
Jednom sam probala uletiti, zapravo ubrzati stvari kod jednog za tebe dedeka i odpilio me upravo zato jer sam (lijepa) napasna ispala!
Dakle, ak je frajer frajer, neće mu smetati niti ako žensko krene prva, sa nediskretnim signalima, niti će njemu biti problem uletit.
__________________
imala bih više postova, ali svaku temu zbrišu na kojoj ja nešto napišem.
Otrovno pero is offline  
Old 24.06.2010., 23:35   #10
Quote:
Otrovno pero kaže: Pogledaj post
Znaš kaj mali?
Jednom sam probala uletiti, zapravo ubrzati stvari kod jednog za tebe dedeka i odpilio me upravo zato jer sam (lijepa) napasna ispala!
Dakle, ak je frajer frajer, neće mu smetati niti ako žensko krene prva, sa nediskretnim signalima, niti će njemu biti problem uletit.
Ne zavaravaj se, nisi mu bila napeta. Ženska koja mi je napeta ne može ispasti napasna.
fabregas10 is offline  
Old 24.06.2010., 23:40   #11
Quote:
Otrovno pero kaže: Pogledaj post
Znaš kaj mali?
Dakle, ak je frajer frajer, neće mu smetati niti ako žensko krene prva, sa nediskretnim signalima, niti će njemu biti problem uletit.
Signali sa ženske strane, to je ono šta se traži. Ali da ih frajer primjeti, jer mi to slabo primjećujemo!
fabregas10 is offline  
Old 24.06.2010., 23:40   #12
Quote:
fabregas10 kaže: Pogledaj post
Ne zavaravaj se, nisi mu bila napeta. Ženska koja mi je napeta ne može ispasti napasna.
OK. Bilo mi je ljepše živjeti u uvjerenju da me odbio jer sam mu napasna, nego zato jer mu nisam napeta!
__________________
imala bih više postova, ali svaku temu zbrišu na kojoj ja nešto napišem.
Otrovno pero is offline  
Old 25.06.2010., 00:02   #13
Quote:
crolion kaže: Pogledaj post
Prije nego objasnim naslov evo jedne kratke pričice o meni, ali mislim da ima takvih dosta.

Ovako, uskoro ću navršiti 20 godina i još sam single. To nebi bilo strašno da sam neki nezanimljiv bucko, ali popularan sam u društvu, pa tako i curama, ali zašto nemam curu, e pa zato što ili neznam kako prići nekoj curi i reći joj da mi sviđa (ima jedna takva), ili se ne usudim to uraditi :S Imao sam par veza (zapravo ne veza nego vikend avanture) ali nikad neku ozbiljniju vezu, smatram da bi mi već bilo vrijeme.

E zanima me zašto žene ne kuže da bi bilo bolje da one prilaze nama a ne mi njima. Neznam u čemu je problem. Meni bi u svakom slučaju bilo lakše.

Pa nek se jave djevojke na ovom forumu da mi pojasne zašto je to tako. Možda me to ohrabri.
A ti budi agresivniji, pa kad te skuze grrrrrrr

Kakvo prilazenje, zadnji put kad sam prisla odmah me je u stan zvao, ni kavu nije ponudio. Cim mu pridjes on smatra gotova stvar, ne, ne...Valja ih pustit da se pomuce
Zaria is offline  
Old 25.06.2010., 00:08   #14
dečko koji se ne usudi prići curi ni ne zaslužuje ju
__________________
Dajte mi ideju za potpis :)
Medena :) is offline  
Old 25.06.2010., 00:11   #15
Quote:
Medena :) kaže: Pogledaj post
dečko koji se ne usudi prići curi ni ne zaslužuje ju
Znaći svi sramežljivi dečki i oni bez samopouzdanja si ne zaslužuju cure?
fetišist is offline  
Old 25.06.2010., 00:11   #16
Pomoc da se dignes i pridjes fino

Pogreška br. 1 - "Odogovaraš sebe od uleta zato što misliš da je ona klasa iznad tvoje."

Koliko ste puta vidjeli privlačnu ženu i odmah pomislili:"Ona je previše za mene... Igra u drugoj ligi... Nece nista samnom... Jednostavno je prezgodna."

Ovo je vjerovatno najveći trik koji naš muški mozak koristi protiv nas.

Zato što kad ovako razmišljaš, činiš upravo slijedeće - PRED-ODBIJAŠ SEBE. Ispadaš van i prije početka igre.

I nevjerovatno je koliko često dečki koji JESU željni prići curi uistinu dobiju brojeve mobitela i spojeve od cura za koje nikada nisu ni pomislili da bi mogle biti zainteresirane za njih.

I imaj na umu ovo:
Ako misliš da je ona previše za tebe, onda je moguće da puno drugih isto tako misli...

Rezulatat:
Ima jako puno zgodnih cura... Bitno je da TI započneš razgovor prvi.

Pogreška br. 2 - Vjerujes da ako priđeš curi napravit ćeš to da se osjeća neugodno i da će pomisliti da si kreten i perverzan.

Ovo je jedna od mnogih takozvanih "Dobar dečko - zamki"

Slijed ide ovako:
"Ja sam dobar dečko i ne zelim uciniti da se bilo koja zena osjeca neugodno. Prilazenje ovoj zeni MOZE joj uciniti neugodnost, pa bolje da ne ucinim to..."

KRIVO, KRIVO i KRIVO.
Ono što se zapravo događa NIJE to da si dobar.
Ono što se ZBILJA događa je to da si preplašen, no to još ne vidiš.
Umjesto da otkriješ istinu, (da si preplašen), skrivaš se iza svog identiteta "dobrog dečka".

Moraš se OSLOBODITI ove iluzije.
Pročitaj ovo opet, vidjeti ces da sam bas pogodio u "centar".

Kada naučiš prilaziti s stilom, niti jedna žena nece pomisliti da si kreten ili muljator. Kada to učiniš u stilu, mnoge cure će zapravo odgovoriti:"Upravo si mi uljepsao dan."

Moraš preskočiti "dobar dečko - zamku".

Pogreška br.3 Očekuješ da će cura biti gruba prema tebi ako nije zainteresirana za tebe.
Skoro svaki muškarac si je zabrijao u glavi što bi se moglo dogoditi odbije li ga zena nakon uleta...

Možeš misliti da će ti se smijati... Ili reč svojim frendovima pa će se SVI ONI SKUPA smijati.

Ili će ti reč nešto okrutno pa ćeš se osjećati ko' zadnje govno.

Ali ZNAŠ li što će večina djevojaka reč ako nisu zainteresirane??!
Pripremi se...

“Oprosti, imam dečka.”

To je to. Jesi živ?

Ponekad je istina, ponekad nije, ali čak i kad nije istina - zar je to tako teško za podnijeti??

Zapravo, pomaže ti da sačuvaš svoj obraz, i otiđeš iz razgovora s netaknutim ponosom.

Dakle, grubo odbijanje ne dolazi tako često...
Naravno, moguće je da ćeš naletiti na negu grubu, ali to nije iznimka nego norma, ona iznosi manje od 10% vremena.

I nakon toga, to nije velika stvar - nastavi dalje na slijedeći ulet. Kad naletiš na onu pravu - zaboravit ces na ovu prijasnju koja se kurcila.

Pogreška br. 4 Pretpostavljas da moras imati dug razgovor da bi dobio broj mobitela?

Puno nas je ulet napravilo više komplicirano nego što ono treba biti.
Zato mi to rijetko (ako ikad) radimo.

Ali istina je poznata - na kraju PRVE MINUTE cura se već odlučila!
Ili su dostupne i znatiželjne da ti daju svoj broj, ili nisu.

Ne moraš imati 10-minutni razgovor i uvjeriti je da si najpametniji i najpazljiviji na svijetu... Da bi je uvjerio da ti da broj.

Samo moraš naučiti pristojan i direktni prilaz koji joj daje do znanja da si normalan i zainteresan za nju.

I najbolje od svega, ovo može biti napravljeno u manje od dvije minute.
Ne mora to biti raketna znanost... Nije li to olakšanje, dečki?

Pogreška br. 5 Zasuo si djevojku sa komplimentima, misleći da je to najbolji način da ti da broj mobitela...

Internet je pun dezinformacija kada se radi o davanju komplimenata curama...

Ako vjeruješ u ovo što čitaš, možeš pomisliti da je davanje komplimenata najgora stvar koju možeš učiniti.

Zato, rješimo nedoumicu:
Ako ZATRPAS curu samo komplimenitma, pomislit ce da si "oskudan". Ovo odmah ubija tvoju privlačnost... (sve dok je nesigurna).

ALI, ako das SAMO JEDAN kompliment, komunicirati ces s njom bez sumnji, odnosno, ti si muskarac i primjecujes je kao zenu. Zena ce uglavnom ovo prevest kao znak pouzdanja. Pogotovo zato što većina muškaraca nema hrabrosti ovo učiniti.

Davanje SAMO JEDNOG komplimenta spriječava ženu da razgovor smatra kao prijateljski. Vidjeti ce te kao "seksualnog" decka, ne kao "seksualno neutralnog" papak-prijatelja.

Prvo, zapamti da das samo jedan kompliment. Dalje, nauči koji su komplimeni najefikasniji i na pravom si putu.

Pogreška br. 6 Imaš razgovor s privlačnom curom, koje ne završava s:"Mogu dobiti broj mobitela?".

Kada razgovaraš s curom koja te privukla, jako čudna stvar se događa.
Za većinu dečkiju, tu je pristuan pritisak da se ne prijeđe takozvana "prijateljska linija".

Prijateljska linija je nevidljiva, vrlo močna sila koja pokušava zavesti dečke u prijateljstvo sa curom, umjesto da postanu nešto više nego samo prijatelji.

Prelaziš tu liniju tako da komentiraš njezine adute, ubacis malo seksualnosti, ili predložiš spoj.

Inace, puno deckiju odbija učiniti bilo koju od tri navedene stvari, zbog postojanja rizika odbijanja.

Opet, oni MISLE odustati, zato što su dobri, ali UISTINU oni osječaju strah.
Specifično, strah od odbijanja i strah od sramote.

Ako želiš da te cura promatra kao prijatelja, samo imaju puno razgovora gdje NE KOMENTIRAS njezine adute, odnosno privlačnosti, NE okreci razgovor ka' sexu i NE predlazi spoj.

Imati ces puno zenskih prijatelja.

E, da usput... Ima dečkiju koji mogu preć liniju prijateljstva i izlaziti i spavati sa tim "prijateljicama", i nastaviti "fine, prijateljske" razgovore.

Ovo je realnost. Mozes biti samo frend. A mozes biti i potencijalni ljubavnik. A mozes biti oboje.

Ti odlučuješ.

Pogreška br. 7 Ti vjeruješ da nemožeš znantno promijeniti svoje ulete
Ovo je definitivno NAJVEĆA pogreška koju radimo.

Stvarno je PUNO LAKŠE zavaravati sebe da mislis da se situacija nikada nece promijeniti, nego preuzeti odgvornost i učiniti nešto za sebe.

Vecina ce odustati i prije nego igra pocne.


Ali vjerujte, puno je takvih koji kazu da nikada nece prici tako lijepoj curi, ali pokusajte... Nemate sto za izgubiti... Praksa cuda radi.
Zaria is offline  
Old 25.06.2010., 00:18   #17
Zaria, s koje je to stranice copy-paste?
fetišist is offline  
Old 25.06.2010., 00:22   #18
prijeđite na dečke, ne vrijede cure truda
__________________
Moje namjere su prozirne, ali moja namjera da mi namjere budu prozirne je skrivena.
poštar4 is offline  
Old 25.06.2010., 00:25   #19
Quote:
fetišist kaže: Pogledaj post
Zaria, s koje je to stranice copy-paste?
Vjerojatno Cosmo ili net.hr
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Old 25.06.2010., 00:52   #20
Quote:
fetišist kaže: Pogledaj post
Zaria, s koje je to stranice copy-paste?
Koja je da je promašila je temu,
tribala je naći nešto što bi nagovorilo njih da nama prilaze

A cure nekuže zato jer su još prestrašenije od nas,
a one koje kuže većinom bi ti bilo draže da ne kuže.
__________________
Is there a life after youth?
Bad Dream is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:23.