Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2014., 20:54   #1721
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Mislim da je braku općenito odzvonilo kao instituciji, bit će toga sve manje... Ljudi više jednostavno nemaju potrebu i ne vide smisao.
U danasnje vrijeme brak vise nema vrijednost niti tezinu, prosla su ta vremena kad su se parovi drzali one rijeci u dobru i u zlu, dok nas smrt nerastavi...

Danas se mnogi rastaju radi gluposti u godini dana vise nego sto se ljudi godisnje ispisu sa faksa.


Tapatalk 2 using mobile - Samsung Galaxy Fit S5670
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 23:57   #1722
Quote:
ToBeMyself kaže: Pogledaj post
Ali imam nekakvu vražju pamet i ambiciju, što dovede do toga da svi odustanu od mene jer žele jednostavniju djevojku.
Po cemu si to zakljucila, da li su ti to govorilu prosli partneri. Samo sto ti to jedan ili dva momka kazu ne znaci da si komplikovana cura. Danas ima svakakvih ljudi pogotovo u vezi ljubavi.
GaciGaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 07:03   #1723
Quote:
vanilimill kaže: Pogledaj post
Vjenčanja su sranja u zadnje vrijeme,il se žene zbog djeteta ili zbog papira ( ako jedno iz veze radi vani) tako da,niti lj od ljubavi. Najbolje mi je kad kažu skupa smo 7 godina pa vrijeme je da se oženimo,a varaju jedan drugoga -.-
Ooo da - jer je lakše ne baciti u vjetar tih 7 godina veze pa varati. Onako, imaš bar nešto sigurno. Kad bi prekinuo vezu, trebalo bi otpočetka. A sada ti nije tolikkko loše, mada ni nije baš doobro. Logika mase.

Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
Danas se mnogi rastaju radi gluposti u godini dana vise nego sto se ljudi godisnje ispisu sa faksa.
Nasmijala sam se na ovo, ali da - skoro pa i točno.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 07:39   #1724
Quote:
ToBeMyself kaže: Pogledaj post
Evo još jedne!

Više nikada, nikada ne želim imati slomljeno srce!

Zato, želim odustati potpuno od veza. Više nikome ne želim dati ljubav, pokloniti svoje srce, pa da mi ga slomi.

Kako u tome uspjeti?
...
Jednostavno, nemoj razmišljati o vezama, nemoj prakticirati veze i nemoj se pipkati sa nekime. Ako se samo družiš sa ljudima i držiš ih na distanci neće ni biti veza
Solo761 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 18:07   #1725
Samo jednom ljubav pokuca na vrataaa
vanilimill is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 18:50   #1726
Quote:
vanilimill kaže: Pogledaj post
Samo jednom ljubav pokuca na vrataaa
Zato ću ja sada pokucati na vrata ljubavi.
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 21:42   #1727
Quote:
MaloJa kaže: Pogledaj post
:chill: Smiri se, nije tako strašno i crno.

Doista misliš da svačije vjenčanje je sretno i da je svačiji vjenčani dan sretan dan? Ne bih rekla.
Istina, vjenčanja se povezuju sa srećom i veseljem, ali ajde budi iskrena prema sebi i nama, i reci koliko doista ima vjenčanja a da su ljudi istinski sretni? Ja ih ne poznam mnogo. Sad ću ti ispričati dvije priče koliko zapravo vjenčanja znaju biti tužna.

Prvi slučaj; poznanica se nedavno udala za dosta starijeg čovjeka od sebe. On na svadbi smrknut, pustio ju samu, on nekuda otišao od nje, boga pitaj kud.

Drugi slučaj; trudnoća požurila vjenčanje, kiša lijevala kao iz kabla kad su se ženili, grmilo i sjevalo. Veli moja stara onaj tko se danas ženi bolje da se nije nikada ni ženio Koliko je brakova radi trudnoće sklopljeno? Masa.

Djeca mogu biti tvoja realnost. Zašto ne? Nigdje ne piše da nakon x godina nećeš sresti osobu koja će biti suprotnost svim do tada
Definitivno radije sama uvijek nego u braku s krivim!
Znam, puno je slučajeva loših brakova!

Što je je, kao karijeristica i liberalna osoba, većinu muškaraca vidim kao ili:

a) jednostavno patrijarhalne, što ja ne mogu tolerirati;
b) previše vezane uz dom i sredinu, što isto tako nije u skladu s mojim lutajućim mentalitetom.

Uvijek se ispostavi da mi svi prvo obećaju da će me pratiti u tom mom spiritu, ali onda shvate da ipak ne bi.

I tako u nedogled. A svaka veza me optereti i onda propadne.

Quote:
GaciGaci kaže:
Po cemu si to zakljucila, da li su ti to govorilu prosli partneri. Samo sto ti to jedan ili dva momka kazu ne znaci da si komplikovana cura. Danas ima svakakvih ljudi pogotovo u vezi ljubavi.
Ima, ima, znam, ali sve u mojoj priči same stranputice! Svi su me bivši optužili da sam ambiciozna, i da oni to ne mogu podnijeti! To im je komplicirano, eto..

Quote:
Solo761 kaže:
Jednostavno, nemoj razmišljati o vezama, nemoj prakticirati veze i nemoj se pipkati sa nekime. Ako se samo družiš sa ljudima i držiš ih na distanci neće ni biti veza
A ja sam toplokrvno biće, i teško se othrvam kad me netko privuče.

Morat ću uložiti velike napore!
ToBeMyself is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 22:14   #1728
Quote:
ToBeMyself kaže: Pogledaj post
Definitivno radije sama uvijek nego u braku s krivim!
Znam, puno je slučajeva loših brakova!

Što je je, kao karijeristica i liberalna osoba, većinu muškaraca vidim kao ili:

a) jednostavno patrijarhalne, što ja ne mogu tolerirati;
b) previše vezane uz dom i sredinu, što isto tako nije u skladu s mojim lutajućim mentalitetom.

Uvijek se ispostavi da mi svi prvo obećaju da će me pratiti u tom mom spiritu, ali onda shvate da ipak ne bi.

I tako u nedogled. A svaka veza me optereti i onda propadne.

Morat ću uložiti velike napore!
Sve ok, mogu razumjeti da je teško, pogotovo u ovom našem okruženju, pronaći mušku osobu koja može ishendlati 'slobodnu pticu', i još uz notu patrijahalnog odnosa..

Ali, ono što kopka jest to da isključivo nailaziš samo na takve muškarce.. Jerbo, često ni sami sa sobom ne izlazimo na kraj, a kamoli s nekim tko nam je, uvjetno rečeno, preslika..

Tako da se postavlja pitanje da li bi ti mogla također ishendlati takvu osobu koja se ponaša po istim načelima koje i sama pratiš..
Ili bi to možda bio tek pravi napor ili pak, samo još jedan pokazatelj ovog umora u naslovu..



Nemoj krivo shvatiti, nisam htio imputirati i vrijeđati.. Čisto jedna mala opservacija..




__________________
"“No mistakes in the tango, darlin'. Not like life.. If you make a mistake, get all tangled up, you just tango on.”"

"..If no one ever hears it how we gonna learn your song..?"
Picopjevac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 22:33   #1729
Quote:
Picopjevac kaže: Pogledaj post
Sve ok, mogu razumjeti da je teško, pogotovo u ovom našem okruženju, pronaći mušku osobu koja može ishendlati 'slobodnu pticu', i još uz notu patrijahalnog odnosa..

Ali, ono što kopka jest to da isključivo nailaziš samo na takve muškarce.. Jerbo, često ni sami sa sobom ne izlazimo na kraj, a kamoli s nekim tko nam je, uvjetno rečeno, preslika..

Tako da se postavlja pitanje da li bi ti mogla također ishendlati takvu osobu koja se ponaša po istim načelima koje i sama pratiš..
Ili bi to možda bio tek pravi napor ili pak, samo još jedan pokazatelj ovog umora u naslovu..



Nemoj krivo shvatiti, nisam htio imputirati i vrijeđati.. Čisto jedna mala opservacija..




Napor u smislu, više ne ostvariti ikakvu vezu. To je samo zamor!

Ne vjerujem da postoje oni koji dovoljno dijele moj lifestyle - ako i dijele, opet traže jednostavniju ženu, koja će biti vezana za kuću.

Zato želim odustati od veza!
ToBeMyself is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 22:40   #1730
Ja nisam umorna!
Ciao is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 05:27   #1731
Quote:
Blanche Dubois kaže: Pogledaj post
Mislim da je to samo ideja. Nisam to nikad vidjela u stvarnosti. Znam ljude koji slijepo obožavaju svog partnera, ali nikad nisam vidjela obostranu sveobuhvatnu ljubav. Jedan uvijek voli i daje više, IMO.
Ovo.

Quote:
Blanche Dubois kaže: Pogledaj post
Nego, kako vratiti vjeru u ljude? Kako ne postati ogorčen i paranoidan kad te zajebu već milijun puta? Mogu podnijeti samoću ali ne mogu gorčinu koji su neki ljudi ostavili u meni. Hoću biti slobodna od toga, ne zamarati se pitanjima, mirno spavati
Možda opraštanjem.
Lyss P. Hacker is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 11:01   #1732
Eto ja ovako uskačem. Jesam naravno da sam umorna. No više mi je smiješno. Imam Murdoch Syndrome ( i'm to old for this shit) Meni to sve smiješno bude. Sad se dopisujemo, ohohoho, pa joj ne odgovara taktički, sve te igre i nebuloze me jako zamaraju. Tužno je što se moraš igrati inače niš od toga. Bilo bi sigurno uspješno da dečku kažem: Stari moj ovo je meni sve blesavo!
MAKALU is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 16:34   #1733
Pa zašto ne kažeš?
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 20:49   #1734
Quote:
Blanche Dubois kaže: Pogledaj post
Mislim da je to samo ideja. Nisam to nikad vidjela u stvarnosti. Znam ljude koji slijepo obožavaju svog partnera, ali nikad nisam vidjela obostranu sveobuhvatnu ljubav. Jedan uvijek voli i daje više, IMO.

Nego, kako vratiti vjeru u ljude? Kako ne postati ogorčen i paranoidan kad te zajebu već milijun puta? Mogu podnijeti samoću ali ne mogu gorčinu koji su neki ljudi ostavili u meni. Hoću biti slobodna od toga, ne zamarati se pitanjima, mirno spavati




Ovo je divno, totalni "save as"
Uvijek sam ja ta koja voli i daje više.
I to nitko ne zna cijeniti.
Točka.
ToBeMyself is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 13:43   #1735
Ovako..ovo nije cry for help, ni ista tome slicno..ostavljen sam prosli bozic ( na taj dan ) i nekoliko uzastopnih mjeseci sam bio u fizickoj i psihickoj komi..nikamo iz kreveta a bome ni nikavog suvislog razgovora od mene..dosao sam do neke spoznaje da bi to moglo biti, a vjerojatno i je, zbog toga sto sam radio prije..konkretno curi prije nje..mojoj prvoj ljubavi..nakon nekoliko mjeseci ta koma je zavrsila i napokon sam poceo djelovati normalno ali ne do te mjere da trazim novu curu..

ostao sam zarobljen u prošlosti, fuck, it was better there..ne radim vise stvari s kojima sam povrijedio prvu ljubav..iskoristavanje, lazi ni ista tome slicno..tko kaze da to nije moguce, u krivu je..kasnije sam dosao do novaca, stalni posao i jos jedan poprilicno dobar nacin zarade..odnosi u obitelji su nikad gori a osim tog novca i posla nemam nista..cak i da imam curu ne zelim je zbog situacije dovesti doma a jos prije sam toliko emocionalno prazan da me jednostavno nije briga vise ni za koga..

nisam umoram od onoga "kako kaze naslov teme", nego jednostavno vise ne zelim..ne zelim da me netko voli, isto tako ni ja ne zelim voljeti nikoga..ne zelim upoznavati nove cure ni biti s ikojom od njih ali isto tako, necu ih ni iskoristavati..

eto tako..
__________________
"Tišina koja je nastala nikako mi se nije dopadala. Dovoljno sam odrastao da znam da se najgore vesti najlakše saopštavaju ćutanjem.."
Vesperian is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 23:25   #1736
I hold it true, whate'er befall;
I feel it, when I sorrow most;
'Tis better to have loved and lost
Than never to have loved at all.

-Alfred Lord Tennyson

Većina/svi ste bar bili u vezi i iskusili sve to, što bih ja trebao reći kad ne mogu doći do stadija da curu mogu nazvati djevojkom.... Ispravak, u zadnjih 8 godina "uspio" sam imati vezu s curom negdje 5 dana, i to samo zato jer mi je htjela reći licem u lice da ipak budemo prijatelji.
__________________
Poskočica
.. i neznam kako razum može ljubavi odoljeti ...
earl Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 15:24   #1737
Quote:
earl Jigsaw kaže: Pogledaj post
I hold it true, whate'er befall;
I feel it, when I sorrow most;
'Tis better to have loved and lost
Than never to have loved at all.

-Alfred Lord Tennyson

Većina/svi ste bar bili u vezi i iskusili sve to, što bih ja trebao reći kad ne mogu doći do stadija da curu mogu nazvati djevojkom.... Ispravak, u zadnjih 8 godina "uspio" sam imati vezu s curom negdje 5 dana, i to samo zato jer mi je htjela reći licem u lice da ipak budemo prijatelji.
A s druge strane imaš onu izreku - najgore je imati pa nemati.
Ja bi radije da neke ljude nikad nisam upoznala nego ih zavoljela pa izgubila i poslije godinama liječila slomljeno srce i samopouzdanje. To je pravi pakao i boli za poludjet.

Uglavnom sranje kako god okreneš...
__________________
All is vanity and grasping for the wind.
Blanche Dubois is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 16:45   #1738
Neodustajem,jos uvijek trazim jer to zelim,negubim nadu,ona me ceka negdje vani ali ocito na krivom mjestu u krivo vrijeme,ali i dalje ne odustajem,doci ce i moje zlatno i sretno doba kada ce moja sreca postati i njezina i njezina postati moja!
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 17:54   #1739
odlican stav..samo tako naprijed..nadam se da je i u mojem slucaju tak pa da mogu zanemariti onaj post iznad..
__________________
"Tišina koja je nastala nikako mi se nije dopadala. Dovoljno sam odrastao da znam da se najgore vesti najlakše saopštavaju ćutanjem.."
Vesperian is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 18:52   #1740
Quote:
Vesperian kaže: Pogledaj post
odlican stav..samo tako naprijed..nadam se da je i u mojem slucaju tak pa da mogu zanemariti onaj post iznad..
bitno je imati nadu i zelju za time,ti mozda imas nadu al ne i zelju trenutno al s vremenom ce se to promjeniti the hope is still out there,just belive in that!
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:19.