Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2014., 16:41   #21
Meni je zapelo za oko da imaš curicu od 5 god, rastavila si se, vodiš kako tako dobar posao, držiš do sebe, sve si sama uspjela napraviti i u tih 5 godina si imala 3 partnera samo radi održavanja seksualnih odnosa? Ili si super žena koja na sve stigne ili u ovoj priči nešto ne štima? Žao mi je zvuči grubo, ali morala sam.
Azzriela is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 16:52   #22
hej, imas samo 26godina !koliko meni zvuci prvi post, uopce ti nije lose...
imas samo 26...... ajd sta se brines jos imate ti i djevojcica puuuuuno vremena za ozbiljnijeg muskarca u vasem zivotu.
meni se uopce ne cini da ti lose ide... nastavi tako

ponavljam se

sretno
niptuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 17:01   #23
Quote:
Azzriela kaže: Pogledaj post
Meni je zapelo za oko da imaš curicu od 5 god, rastavila si se, vodiš kako tako dobar posao, držiš do sebe, sve si sama uspjela napraviti i u tih 5 godina si imala 3 partnera samo radi održavanja seksualnih odnosa? Ili si super žena koja na sve stigne ili u ovoj priči nešto ne štima? Žao mi je zvuči grubo, ali morala sam.

a sta to ne stima ? ne zvuci grubo nego pitam ?
Rano sam se morala brinut sama za sebe ... djetinjstvo mi se prekinu negdje oko 11te koliko se sjecam ,spletom zivotnih okolnosti
daaaaaaleko sam ja od super zene ..ili mozda jesam ..neznam ... moje poimanje svijeta je sasvim drugacije od velike vecine ...
hahhah cuj mene sta ne stima ..bas sam bedasta ...
ne stima nista jer se uopce ne uklapam u stereotipe okoline ... stoo ima svojih i prednosti i mana ...

p.s- nisu ta tri bila odjednom kako sam sad skuzila da je neki feeling da je to paralelno nes..ne... nego splet okolnosti ..
mozda sam na taj nacin htjela sta ja znam ..kompenzirat mladost itd itd ..da ne ulazim u psihologiju ...
__________________
Prosvijetljeno voljeno cudo Univerzuma
mmm-alrighty then-ORGAZAM!-LJUBAV!-PRVO ZDRAVICA BOLESNIH ONDA GOVOR MUTAVIH-zasto se nisam udala?
iz vedra neba is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 17:05   #24
Quote:
niptuck kaže: Pogledaj post
hej, imas samo 26godina !koliko meni zvuci prvi post, uopce ti nije lose...
imas samo 26...... ajd sta se brines jos imate ti i djevojcica puuuuuno vremena za ozbiljnijeg muskarca u vasem zivotu.
meni se uopce ne cini da ti lose ide... nastavi tako

ponavljam se

sretno

ja i ona ... ne trazim ja oca djetetu ..ona njega ima .. i da je bolji ne bi valjao ...tu mu kapu skidam i kao takvog ni rijeci lose o tome ... ja bi voljela nac nekoga ko je odvazan da bude samnom ...
a ocito po iskustvu predstavljam :
1. ili kocnicu u zivotu za nekoga ...
2. ili dobru priliku kojoj bi se neko prikrpio ...

e sad onaj ko bi se nasao u sredini .... nema ga ... ni na vidiku ...
__________________
Prosvijetljeno voljeno cudo Univerzuma
mmm-alrighty then-ORGAZAM!-LJUBAV!-PRVO ZDRAVICA BOLESNIH ONDA GOVOR MUTAVIH-zasto se nisam udala?
iz vedra neba is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 17:22   #25
Teško da će ti netko ovdje moći reći gdje je zapelo...jer nemamo ni blizu takav uvid u tvoj život kao ti sama.

Ali jedno je sigurno...čim nisi "tipična" velika je vjerojatnost da te dosta ljudi zaobiđe baš zbog toga. Još ako si iole sigurnija, borbenija i iskusnija od vršnjaka...mislim da je to dobra karta za soliranje i samo neobavezne odnose.

E, kad bi imala ideju kako to riješiti, onda bi vjerojatno i sama ponešto promijenila u svom životu. Pitam se nekad, jel gore biti od onih koji moraju pod svaku cijenu, pa i prevelikih "kompromisa" samih sa sobom biti u vezi...pa se već nekako u tu vezu i uvale...ili od ovih koji ne žele manje od onoga što znaju da bi im pasalo...a ničega sličnoga nema na vidiku.
Sebe...ne znam ni di bi stavila s obzirom na sadašnji status...dugačak odnos (4 godine) sa osobom koja je okorjeli neženja...s kim si pašem i s kim sam sretna...i sve to je obostrano (iako je bilo situacija kad nije bilo tako)...ali ne želi korak naprijed u smislu zajedničkog života. I pitanje je da li će se i kad na to odlučiti.
Zato sam se nekako i prepoznala u tvom tekstu, kad stojiš nekako u napola završenoj priči i fali ono malo...ili onaj netko s kim to trebaš podijeliti. I znaš da neće svijet propasti, da stojiš čvrsto na svojim nogama...da imaš uhodan ritam i onaj svoj život...kakav ti se sviđa...
Ali to nešto ipak još nekako nedostaje da bi bilo sve baš potpuno...

I kužim te kad se pitaš di je zapelo...samo ne kužim baš kako do tog odgovora.
A sigurno u nekoj mjeri je zapelo i u nama...tebi, meni, svakome tko se osjeća tako ponekad.
__________________
No winter lasts forever, no spring skips it's turn...
alanis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 17:28   #26
hocu reci, kad bi nasla osobu, pretpostavljam,na duze staze, bio bi u vasem zivotu, ne samo u tvom, ne govorim o ocu, ali otac ne zivi s vama, osoba koju trazis, bi zivjela sa vama, muz,decko, neznam sto vec zelis, anyhow
to hocu reci, ali za to imas jako puno vremena jos.

nije ti rijetkost da roditelji ne zive skupa, evo npr, oko mene svi razvedeni a djeca mala, neznam zasto je to tako al u puuuno slucajeva cim dijete navrsi nekih 6,7,8 god i roditelji se razvedu , masu je takvih slucajeva, i opet, imas samo 26god, vecina tvojih vrsnjaka nema iza sebe ono sto ti imas,i to je neka kocnica s druge strane, jer dijete je obaveza, a ovi stariji likovi, odmah mozes znat da je kriza srednjih godina, nakon 36,37, bjezi od toga


meni je eto zapelo da imas tako malo godina , polako, kad dodes do neke 30te onda se zapitaj di zapinje, ako do tada ne rjesis problem.
ma nije ti hitno ,dapace,
niptuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 17:42   #27
Quote:
alanis kaže: Pogledaj post
Teško da će ti netko ovdje moći reći gdje je zapelo...jer nemamo ni blizu takav uvid u tvoj život kao ti sama.

Ali jedno je sigurno...čim nisi "tipična" velika je vjerojatnost da te dosta ljudi zaobiđe baš zbog toga. Još ako si iole sigurnija, borbenija i iskusnija od vršnjaka...mislim da je to dobra karta za soliranje i samo neobavezne odnose.

E, kad bi imala ideju kako to riješiti, onda bi vjerojatno i sama ponešto promijenila u svom životu. Pitam se nekad, jel gore biti od onih koji moraju pod svaku cijenu, pa i prevelikih "kompromisa" samih sa sobom biti u vezi...pa se već nekako u tu vezu i uvale...ili od ovih koji ne žele manje od onoga što znaju da bi im pasalo...a ničega sličnoga nema na vidiku.
Sebe...ne znam ni di bi stavila s obzirom na sadašnji status...dugačak odnos (4 godine) sa osobom koja je okorjeli neženja...s kim si pašem i s kim sam sretna...i sve to je obostrano (iako je bilo situacija kad nije bilo tako)...ali ne želi korak naprijed u smislu zajedničkog života. I pitanje je da li će se i kad na to odlučiti.
Zato sam se nekako i prepoznala u tvom tekstu, kad stojiš nekako u napola završenoj priči i fali ono malo...ili onaj netko s kim to trebaš podijeliti. I znaš da neće svijet propasti, da stojiš čvrsto na svojim nogama...da imaš uhodan ritam i onaj svoj život...kakav ti se sviđa...
Ali to nešto ipak još nekako nedostaje da bi bilo sve baš potpuno...

I kužim te kad se pitaš di je zapelo...samo ne kužim baš kako do tog odgovora.
A sigurno u nekoj mjeri je zapelo i u nama...tebi, meni, svakome tko se osjeća tako ponekad.

Uh da stojim upola price neznam niti sama ... ali da mi je teret postao pretezak nekako jeste .. ne tezak da se nemogu nositi sa tim nego tezak boli i da izbjegavam se pomirit stime da u toj mjeri da ga guram pod tepih a ono svaki put kao cudoviste izlazi sve vece ..
Guram naprijed samo zato sto znam da nemam sigurnu mrezu u koju bi pala ... nemam imucne roditelje ,nemam imucne prijatelje koji bi me pogurnuli,pa ja sva ustraseno zurim na tu drugu stranu da se sklonim provalije ispod mene...
A ona snaga unutar mene je sve manja cini mi se...
I sutim i mojima jer ih ne zelim jos vise povrijedit i samima im je zlo od moje situacije..
Mozda nekim cijeli ovaj moj post zvuci debilno ..ali da usamljena sam ...
Nemam kome da kukam jer me niko na nista nije tjerao ..a svoje zivotne neuspjehe i krive poteze sam sam usmjerila u pozitivno ... jer da nnisam u vrapci bi zavrsila...a luda ne trebam ni samoj sebi a kamoli drugima..
I tjesila sam se svo vrijeme ... a sad sam se psihicki ispraznila do te mjere da mi suze idu ...
Mozda i imam zidove oko sebe ...ali rado bi spustila gard ... za nekoga ko je zeljan provirit uopce...
__________________
Prosvijetljeno voljeno cudo Univerzuma
mmm-alrighty then-ORGAZAM!-LJUBAV!-PRVO ZDRAVICA BOLESNIH ONDA GOVOR MUTAVIH-zasto se nisam udala?
iz vedra neba is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 17:45   #28
Quote:
niptuck kaže: Pogledaj post
meni je eto zapelo da imas tako malo godina , polako, kad dodes do neke 30te onda se zapitaj di zapinje, ako do tada ne rjesis problem.
ma nije ti hitno ,dapace,
Svašta se stigne ako te život na to natjera
Tak sam malo stariji od nje, ali isto sam imao specifičnu situaciju u životu, i djetinjstvo mi je završilo puno ranije nego što bi to inače htio. Nije bilo dijete u pitanju, ali je bilo nešto što je okupiralo velik dio mog života, i naravno, uz to dolaze nove perspektive na stvari, nova iskustva i to neko odudaranja od vršnjaka. A to je nešto što ljudi često ne znaju hendlati, pa sam i teže stvarao veze sa ženama, jer eto, nisam baš kao neki prije mene, a grubo ili ne, mnogima se ne da izdvajati truda za nešto drugačije

Isto sam za svoje godine postigao puno više nego što bi se inače očekivalo od mene, ali na neki način, to sam MORAO napraviti, jer je alternativa uvijek bila neprihvatljiva. Tu i dođe neka navika za borbom, što opet gradi karakter na neki način. A uspjeh u poslu gotovo dođe sam od sebe uz to.

Moja je razlika u tome, bar mi se čini, autorica o sebi priča kao o vrlo privlačnoj, a ja, čini se, nisam Jer iako me privlače jake žene, izgrađenog karaktera, one koje mogu nadvladati probleme, koje ulažu truda u sebe...ja sam pak na sebe skoro uvijek uspijevao privući karakterno slabe djevojke koje nisu imale naviku boriti se za sebe. Što pak opet stvara problem u vezi, jer ne mora ti partner proći kroz jednak broj sranja kao i ti, ali ako te cijelo vrijeme gleda s čuđenjem, i nekim stavom "ma ja to ne bi mogao, ja bi odmah odustao", zapitaš se malo, kako to da nudiš jedno, a dobivaš drugo. Ok, možda ne baš tako, ali ne daleko od toga.
nemouzagrebu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 17:59   #29
Quote:
iz vedra neba kaže: Pogledaj post
Uh da stojim upola price neznam niti sama ..........
I tjesila sam se svo vrijeme ... a sad sam se psihicki ispraznila do te mjere da mi suze idu ...
Mozda i imam zidove oko sebe ...ali rado bi spustila gard ... za nekoga ko je zeljan provirit uopce...
Ovo u pola priče sam više mislila nekako...poetski, ne doslovno.

Da, svi bi mi ponekad spustili gard...ali, nekad djelujemo kao da to više ni ne možemo napraviti. I da smo takvi kakvi jesmo, sa zidovima koji se ne spuštaju.
Pogotovo oni koji su se u životu ponekad i opekli.

Samo nemoj potonuti sad...čini se da nažalost taj luksuz s obzirom na situaciju u svom životu niti nemaš. A onda to nije ni opcija...jednostavno guraj i dalje, nekad je teško, nekad je lakše...a nadam se da će i taj netko zbog koga vrijedi spuštati zidove jednom naići. Kad se ne nadaš...naravno, kak to obično biva...
__________________
No winter lasts forever, no spring skips it's turn...
alanis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 18:05   #30
Quote:
nemouzagrebu kaže: Pogledaj post



Moja je razlika u tome, bar mi se čini, autorica o sebi priča kao o vrlo privlačnoj, a ja, čini se, nisam Jer iako me privlače jake žene, izgrađenog karaktera, one koje mogu nadvladati probleme, koje ulažu truda u sebe...ja sam pak na sebe skoro uvijek uspijevao privući karakterno slabe djevojke koje nisu imale naviku boriti se za sebe. Što pak opet stvara problem u vezi, jer ne mora ti partner proći kroz jednak broj sranja kao i ti, ali ako te cijelo vrijeme gleda s čuđenjem, i nekim stavom "ma ja to ne bi mogao, ja bi odmah odustao", zapitaš se malo, kako to da nudiš jedno, a dobivaš drugo. Ok, možda ne baš tako, ali ne daleko od toga.

Pa sad ..rekoh da nisam gabor i da..kao zena smatram da mogu ponudit muskarcu puno..
To da li sam fatalna il naljepsa il blabla il imam naj naj na svijetu nes nemogu nezelim i neznam to rec za sebe ...
a o ostatku cijelog tvog posta i teza se manje vise slazem...
Naposlijetku ne trazi se da budemo isti,imamo isto i iza sebe i ispred i oko sebe nego da idemo u istom smjeru - a tu je problem jer nekako imam osjecaj da masa ljudi zeli ic u svom smjeru ...
__________________
Prosvijetljeno voljeno cudo Univerzuma
mmm-alrighty then-ORGAZAM!-LJUBAV!-PRVO ZDRAVICA BOLESNIH ONDA GOVOR MUTAVIH-zasto se nisam udala?
iz vedra neba is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 18:13   #31
Quote:
iz vedra neba kaže: Pogledaj post
Naposlijetku ne trazi se da budemo isti,imamo isto i iza sebe i ispred i oko sebe nego da idemo u istom smjeru - a tu je problem jer nekako imam osjecaj da masa ljudi zeli ic u svom smjeru ...
Ma malo su mi se neke tvoje riječi učinile poznatima. Ne bi uspoređivao naše živote, samo...tak, potrefila si mi neke stvari malo
Ljudi vole jednostavno, vole normalno, vole kada ne trebaju ulagati previše sebe, vole ono što mogu pokazati drugima, ako im se ne uklapaš u to, vole pobjeći od tebe. Ili ono na što sam ja češće navikao, postanu "nesigurni", kada ti se ni ne usude reći što im je zapravo na umu, jer kada bi bili u tvojoj poziciji, oni ne bi mogli podnijeti istinu

Ima i iznimki naravno, ali njih baš treba naći...no kakve sam ja sreće dosad bio, obično su već bili u sretnim vezama
nemouzagrebu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 18:34   #32
Quote:
nemouzagrebu kaže: Pogledaj post
jer kada bi bili u tvojoj poziciji, oni ne bi mogli podnijeti istinu


ohh daa.....:klap::klap: bas tako...
too much za progutat
__________________
Prosvijetljeno voljeno cudo Univerzuma
mmm-alrighty then-ORGAZAM!-LJUBAV!-PRVO ZDRAVICA BOLESNIH ONDA GOVOR MUTAVIH-zasto se nisam udala?
iz vedra neba is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 18:57   #33
Quote:
alanis kaže: Pogledaj post
Ovo u pola priče sam više mislila nekako...poetski, ne doslovno.

Da, svi bi mi ponekad spustili gard...ali, nekad djelujemo kao da to više ni ne možemo napraviti. I da smo takvi kakvi jesmo, sa zidovima koji se ne spuštaju.
Pogotovo oni koji su se u životu ponekad i opekli.

Samo nemoj potonuti sad...čini se da nažalost taj luksuz s obzirom na situaciju u svom životu niti nemaš. A onda to nije ni opcija...jednostavno guraj i dalje, nekad je teško, nekad je lakše...a nadam se da će i taj netko zbog koga vrijedi spuštati zidove jednom naići. Kad se ne nadaš...naravno, kak to obično biva...
Hvala na mislima...
Nadam se da je tu negdje taj neko u blizini ....



Postoji jedna prica koju mi je susjeda ispricala tijekom jedog malog razgovora od tri sata sa njom
a ispricala mi je nekako ovako ...
u smislu da sama sebi definiras zelje koje zelis da ti se ostvare...( ili ti karma ili neka visa sila donese na put ..)

Bio je jedan tip koji je pozelio da ima dvije cure u krevetu ...( u sexualnom smislu) iako nije definirao onaj sexualni dio ... kroz par mjeseci upoznao je zenu u koju se zaljubio i nakon 9 mj je dobio curicu ....i naposlijetku je i dobio 2 zene u krevetu ...

I uvijek se nasmijem kad se sjetim te anegdotice i dobro razmislim sta cu si pozeljet ... hehe
__________________
Prosvijetljeno voljeno cudo Univerzuma
mmm-alrighty then-ORGAZAM!-LJUBAV!-PRVO ZDRAVICA BOLESNIH ONDA GOVOR MUTAVIH-zasto se nisam udala?
iz vedra neba is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 19:56   #34
Quote:
iz vedra neba kaže: Pogledaj post
Uh da stojim upola price neznam niti sama ... ali da mi je teret postao pretezak nekako jeste .. ne tezak da se nemogu nositi sa tim nego tezak boli i da izbjegavam se pomirit stime da u toj mjeri da ga guram pod tepih a ono svaki put kao cudoviste izlazi sve vece ..
Guram naprijed samo zato sto znam da nemam sigurnu mrezu u koju bi pala ... nemam imucne roditelje ,nemam imucne prijatelje koji bi me pogurnuli,pa ja sva ustraseno zurim na tu drugu stranu da se sklonim provalije ispod mene...
A ona snaga unutar mene je sve manja cini mi se...
I sutim i mojima jer ih ne zelim jos vise povrijedit i samima im je zlo od moje situacije..
Mozda nekim cijeli ovaj moj post zvuci debilno ..ali da usamljena sam ...
Nemam kome da kukam jer me niko na nista nije tjerao ..a svoje zivotne neuspjehe i krive poteze sam sam usmjerila u pozitivno ... jer da nnisam u vrapci bi zavrsila...a luda ne trebam ni samoj sebi a kamoli drugima..
I tjesila sam se svo vrijeme ... a sad sam se psihicki ispraznila do te mjere da mi suze idu ...
Mozda i imam zidove oko sebe ...ali rado bi spustila gard ... za nekoga ko je zeljan provirit uopce...

Jedna stvar mi je upala u oko, ti odbijaš razvedene, a imaš dijete. Možda je baš neki od njih odličan frajer, ali se namjerio na krivu ženu, što nije teško i ti mu nedaš priliku. Čudi me što imaš predrasude, a očekuješ da ih netko nema za tebe i tvoju prošlost. Ružno zvuči, ali je istina, da mi kažeš da imaš dijete to mi je veliki minus. Zar stvarno misliš da ima puno muških kojima tvoje dijete nije problem. Napravi anketu i pitaj koliko muškaraca ispod 30 bi htjelo bit u vezi (ne frendovi s povlasticama) sa ženom koja ima dijete. Mogu bez srama reć da sam nezreliji od žena svojih godina i ne bih te mogao ni htio pratiti. U vezi tvoji problemi postaju moji, bar ja to tako gledam, a imat ću dijete kad sam odlučim i budem spreman. Možeš reć da dijete nije moja obveza, ali ja to nemogu tako shvatiti. Vidi se da si snažna i sposobna, a i moje razmišljanje ne moraju dijelit svi, tak da guraj dalje i naići će već netko, mlada si.
scorpiotail is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 20:04   #35
Quote:
scorpiotail kaže: Pogledaj post
Jedna stvar mi je upala u oko, ti odbijaš razvedene, a imaš dijete. Možda je baš neki od njih odličan frajer, ali se namjerio na krivu ženu, što nije teško i ti mu nedaš priliku. Čudi me što imaš predrasude, a očekuješ da ih netko nema za tebe i tvoju prošlost. Ružno zvuči, ali je istina, da mi kažeš da imaš dijete to mi je veliki minus. Zar stvarno misliš da ima puno muških kojima tvoje dijete nije problem. Napravi anketu i pitaj koliko muškaraca ispod 30 bi htjelo bit u vezi (ne frendovi s povlasticama) sa ženom koja ima dijete. Mogu bez srama reć da sam nezreliji od žena svojih godina i ne bih te mogao ni htio pratiti. U vezi tvoji problemi postaju moji, bar ja to tako gledam, a imat ću dijete kad sam odlučim i budem spreman. Možeš reć da dijete nije moja obveza, ali ja to nemogu tako shvatiti. Vidi se da si snažna i sposobna, a i moje razmišljanje ne moraju dijelit svi, tak da guraj dalje i naići će već netko, mlada si.

Ne odbijam razvedene ...U tom smislu sam napisala da ne zelim biti u nekoj *vezi* sa osobom koja je tek izasla iz veze (braka) jer je sasvim prirodno i normalno da treba proci neko vrijeme da si dopustis da se opet upustis u nesto ...

Niti isto tako smatram da bi trebala nac nekoga svojih godina jer se prvenstveno ja ne ponasam u skladu sa svojim godinama ... (opce prihvacenim drustvenim normama)

A tvoje misljenje je misljenje vecine ajmo rec mladjih ljudi ..cast izuzetcima i kao takvo nije ni ruzno ni lijepo nego realno....
__________________
Prosvijetljeno voljeno cudo Univerzuma
mmm-alrighty then-ORGAZAM!-LJUBAV!-PRVO ZDRAVICA BOLESNIH ONDA GOVOR MUTAVIH-zasto se nisam udala?
iz vedra neba is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 20:09   #36
[QUOTE=niptuck;52121368]

nije ti rijetkost da roditelji ne zive skupa, evo npr, oko mene svi razvedeni a djeca mala, neznam zasto je to tako al u puuuno slucajeva cim dijete navrsi nekih 6,7,8 god i roditelji se razvedu , masu je takvih slucajeva, i opet, imas samo 26god, vecina tvojih vrsnjaka nema iza sebe ono sto ti imas,i to je neka kocnica s druge strane, jer dijete je obaveza, a ovi stariji likovi, odmah mozes znat da je kriza srednjih godina, nakon 36,37, bjezi od toga

Zato jer se ljudi zaletavaju u sve i svašta i prelako kaže zauvijek, a misle do prvog većeg problema. Preveliki pritisak okoline isto igra ulogu. Pa evo, nedavno na svadbi, svi ispituju di je cura, kad se ženiš, a nemam ni curu ni 30 godina, dobro da mi se i za sprovod ne raspituju. U biti su pomalo ljubomorni jer me ništa ne koči i radim što poželim i kad poželim.
scorpiotail is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 20:16   #37
Quote:
scorpiotail kaže: Pogledaj post



Zato jer se ljudi zaletavaju u sve i svašta i prelako kaže zauvijek, a misle do prvog većeg problema. Preveliki pritisak okoline isto igra ulogu. Pa evo, nedavno na svadbi, svi ispituju di je cura, kad se ženiš, a nemam ni curu ni 30 godina, dobro da mi se i za sprovod ne raspituju. U biti su pomalo ljubomorni jer me ništa ne koči i radim što poželim i kad poželim.
Istina...
Ma sigurna sam da je to dobronamjerna sveznajuca rodbina samo
A ne ljubomora istih :klap:
__________________
Prosvijetljeno voljeno cudo Univerzuma
mmm-alrighty then-ORGAZAM!-LJUBAV!-PRVO ZDRAVICA BOLESNIH ONDA GOVOR MUTAVIH-zasto se nisam udala?
iz vedra neba is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 20:18   #38
Quote:
iz vedra neba kaže: Pogledaj post
Ne odbijam razvedene ...U tom smislu sam napisala da ne zelim biti u nekoj *vezi* sa osobom koja je tek izasla iz veze (braka) jer je sasvim prirodno i normalno da treba proci neko vrijeme da si dopustis da se opet upustis u nesto ...

Niti isto tako smatram da bi trebala nac nekoga svojih godina jer se prvenstveno ja ne ponasam u skladu sa svojim godinama ... (opce prihvacenim drustvenim normama)

A tvoje misljenje je misljenje vecine ajmo rec mladjih ljudi ..cast izuzetcima i kao takvo nije ni ruzno ni lijepo nego realno....
Slažem se, treba ti netko stariji i tolerantniji. Baš me zanima mišljenje žena, da li bi vama smetalo da odemo na kavu i saznate da imam dijete, nisam rastavljen ni u vezi, recimo kao otac ovog djeteta.
scorpiotail is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 20:26   #39
Quote:
scorpiotail kaže: Pogledaj post
Slažem se, treba ti netko stariji i tolerantniji. Baš me zanima mišljenje žena, da li bi vama smetalo da odemo na kavu i saznate da imam dijete, nisam rastavljen ni u vezi, recimo kao otac ovog djeteta.

e pa tu sad ima puuunno varijabli ... ovisi sta trazis ?
ponuda potraznja ...

a otac djeteta ...(mog) e dalo bi se raspravljat o tome ...
__________________
Prosvijetljeno voljeno cudo Univerzuma
mmm-alrighty then-ORGAZAM!-LJUBAV!-PRVO ZDRAVICA BOLESNIH ONDA GOVOR MUTAVIH-zasto se nisam udala?
iz vedra neba is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 20:27   #40
Quote:
Dklaun kaže: Pogledaj post
ljudi vole čist start. trčanje štafete nije za svakoga.
Da. Otprilike ovo.

Ne kazem da neces naci nikog za ozbiljniju vezu ( niposto ), ali si valjda svjesna da je teze kad imas vec dijete / djecu naci partnera. Onak, tak je.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:59.