Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2014., 13:39   #61
Možda od starata ti sve radiš krivo.
Tražiš i očekuješ nekoga za ozbiljno. Možda da kreneš s tim ajde da probam uživati i zabvalajti se dok mogu pa ako nešto postane ozbiljno onda super ako ne opet dobro.

Muškarci kad imaš dijete odmah misle da tražiš oca, pa ako odmah ne budeš jansa po tom pitanju znaju se prepasti.

Pazi, ovako kad pročitam tvoj prvi post (dalje nisam čitala) djeluješ kao osoba koja si je posložila prioritete. Dijete, posao pa sve ostalo.
Dok ti prve dvije stvari štimaju... sve ostalo će biti ako će biti.


Ja nekako nisam doživila da je muškarcima dijete problem , ali ako ti tako kažeš...
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 13:42   #62
Quote:
iz vedra neba kaže: Pogledaj post
Necu ovak javno tajno
Nisam predlagao da prijeđemo na dirty talk, bez brige



Quote:
iz vedra neba kaže: Pogledaj post
Liberalna ..izrazito liberalna
Ja sam isto izrazito liberalan, ali bih rekao da sam malo dosadan. Nemam nikakvih seksualnih maštarija, i dapače, dalje od misli "napaljen sam, jebe mi se" nemam dubljih promišljanja o seksu u slobodno vrijeme. A ni slobodnog vremena, da budemo iskreni.

Ali za tebe sam mislio da bi se možda mogla pridružiti ovoj ili sličnoj grupi koja ti je više po ukusu:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=43862
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 13:45   #63
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Možda od starata ti sve radiš krivo.
Tražiš i očekuješ nekoga za ozbiljno. Možda da kreneš s tim ajde da probam uživati i zabvalajti se dok mogu pa ako nešto postane ozbiljno onda super ako ne opet dobro.

Muškarci kad imaš dijete odmah misle da tražiš oca, pa ako odmah ne budeš jansa po tom pitanju znaju se prepasti.

Pazi, ovako kad pročitam tvoj prvi post (dalje nisam čitala) djeluješ kao osoba koja si je posložila prioritete. Dijete, posao pa sve ostalo.
Dok ti prve dvije stvari štimaju... sve ostalo će biti ako će biti.


Ja nekako nisam doživila da je muškarcima dijete problem , ali ako ti tako kažeš...
Pa dosla sam tu da cujem razlicita misljenja ljudi bez predrasuda o situaciji .
Tako da stoga zahvaljujem
Ili umisljam ili neznam ni ja sta ...
A da bi mozda trebala neke drukcije metode..isto mozda...iako nemogu rec metode ...mislim da se moja pocetna ajmo rec frustracija ocitovala time da sam fakat divna prilika za uletavanje penzicima ...ali doslovce
pa otuda sve filozofije vezane za neku spesl osobu ...

A opet..nekako brijem da bolje vidim stablo kad se odmaknem iz sume...
__________________
Prosvijetljeno voljeno cudo Univerzuma
mmm-alrighty then-ORGAZAM!-LJUBAV!-PRVO ZDRAVICA BOLESNIH ONDA GOVOR MUTAVIH-zasto se nisam udala?
iz vedra neba is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 14:55   #64
Quote:
iz vedra neba kaže: Pogledaj post
Cujem da se desava da ... okolo naokolo ...

Mladjeg ... ja sad ne patim o nekom *mladjem * ...
Samo zrelijeg dovoljno odvaznog da koraca mojom cestom...
dogodilo se meni, tako da nije samo okolo naokolo
ni meni nisu bili napeti mladi u tvojim godinama, ali nakon 30 i neke su mi oni mladi par godina postajali sve vise dobri

od prvog trena je znao da imam dijete i nije mu smetalo niti najmanje
kliknili su od prvog susreta, dijete ga iskreno voli, isto kao i on njega, on se trudi s njim vise nego sto sam mogla zamisliti, pazi ga samo tako, pisu domace, igraju balun...
nije nikad prije bio ozenjen i nije imao dijete, sad je ozenjen i ima dvoje djece, jedno koje je dobio sa 7 godina starosti i jedno od samog rodenja

a radi s kolegom koji je ozenjen sa zenom koja je imala dvoje djece prije njega, tako da nista nije nemoguce

samo opusteno i sritno
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 15:02   #65
Quote:
Hope kaže: Pogledaj post
dogodilo se meni, tako da nije samo okolo naokolo
ni meni nisu bili napeti mladi u tvojim godinama, ali nakon 30 i neke su mi oni mladi par godina postajali sve vise dobri

od prvog trena je znao da imam dijete i nije mu smetalo niti najmanje
kliknili su od prvog susreta, dijete ga iskreno voli, isto kao i on njega, on se trudi s njim vise nego sto sam mogla zamisliti, pazi ga samo tako, pisu domace, igraju balun...
nije nikad prije bio ozenjen i nije imao dijete, sad je ozenjen i ima dvoje djece, jedno koje je dobio sa 7 godina starosti i jedno od samog rodenja

a radi s kolegom koji je ozenjen sa zenom koja je imala dvoje djece prije njega, tako da nista nije nemoguce

samo opusteno i sritno
utjesih se instant
Nedavno sam cula jednu babu na semaforu u intelektualnom ogovaranju svoje okoline naravno ...i kako je potrajalo to crveno svjetlo cula sam ponesto ...
da bi na kraju njen zakljucak teme bio
- vidis uzeo je siroticu sa malim ,ona se rastavila ..a bog mu je valjda posto je prihvatio njeno dao duplu nagradu ,vidjela sam preko prozora da su dosli iz bolnice..rodila je blizance ...
A onda smo krenuli preko pjesackog i djelom uha sam cula da baba pocela kukat o maloj mirovini...
__________________
Prosvijetljeno voljeno cudo Univerzuma
mmm-alrighty then-ORGAZAM!-LJUBAV!-PRVO ZDRAVICA BOLESNIH ONDA GOVOR MUTAVIH-zasto se nisam udala?
iz vedra neba is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 15:16   #66
pusti babe i price

onaj koji pobjegne pri spomeni djeteta nije ni vridan naseg truda, taj bi pobjegao ovako ili onako cim bi se pojavili neki veci problemi u vezi/braku

gustaj sa svojim djetetom, ako mozes i ako zelis izadi vani i s prijateljima, kino, nocni klub, di vec zelis, organiziraj si zivot kako ti najbolje odgovara i virujem da ces i ti naci nekog tko ce vam odgovarati

prije ovog braka sam se izgustala s izlascima, prozivila drugu mladost s jednim puno mladim i doslovno, kako svi pricaju ali im se ne viruje, sam nasla nekog tko me osvojio na prvu kad sam najmanje ocekivala, a imala sam tako lipi plan - gustati nekih 10 god sa izlascima i mladima, ali zivot mi je napisao drugu pricu i ne bunim se niti najmanje
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 15:22   #67
Quote:
Hope kaže: Pogledaj post
pusti babe i price

onaj koji pobjegne pri spomeni djeteta nije ni vridan naseg truda, taj bi pobjegao ovako ili onako cim bi se pojavili neki veci problemi u vezi/braku

gustaj sa svojim djetetom, ako mozes i ako zelis izadi vani i s prijateljima, kino, nocni klub, di vec zelis, organiziraj si zivot kako ti najbolje odgovara i virujem da ces i ti naci nekog tko ce vam odgovarati

prije ovog braka sam se izgustala s izlascima, prozivila drugu mladost s jednim puno mladim i doslovno, kako svi pricaju ali im se ne viruje, sam nasla nekog tko me osvojio na prvu kad sam najmanje ocekivala, a imala sam tako lipi plan - gustati nekih 10 god sa izlascima i mladima, ali zivot mi je napisao drugu pricu i ne bunim se niti najmanje


Uvijek su ,cini mi se,svi planovi suvisni ,kada je prst sudbine u pitanju ...

Samo kaska to ... a ja tvrdoglava... ne sklona strpljenju...sad bi i odmah ..sve
__________________
Prosvijetljeno voljeno cudo Univerzuma
mmm-alrighty then-ORGAZAM!-LJUBAV!-PRVO ZDRAVICA BOLESNIH ONDA GOVOR MUTAVIH-zasto se nisam udala?
iz vedra neba is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 15:25   #68
Quote:
iz vedra neba kaže: Pogledaj post
Uvijek su ,cini mi se,svi planovi suvisni ,kada je prst sudbine u pitanju ...

Samo kaska to ... a ja tvrdoglava... ne sklona strpljenju...sad bi i odmah ..sve
takva sam i ja sve odmah i sad nemam strpljenja ni trunke, a vidis da se opet sve poslozi kako i kad treba
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 16:45   #69
Quote:
Hope kaže: Pogledaj post
takva sam i ja sve odmah i sad nemam strpljenja ni trunke, a vidis da se opet sve poslozi kako i kad treba
Pa je ..poslozi ili ne poslozi manje vise ..nekad nesto i klikne pa sjedne na svoje mjesto ... no ...
unutarnja previranja tijekom cekanja onog zvuka CLicK ..i intezitet abnormalno prozdrzljivih misli je nekad..blago reci nepodnosljiv ...bez ikakve mogucnosti uspjesnog kanaliziranja istih...
__________________
Prosvijetljeno voljeno cudo Univerzuma
mmm-alrighty then-ORGAZAM!-LJUBAV!-PRVO ZDRAVICA BOLESNIH ONDA GOVOR MUTAVIH-zasto se nisam udala?
iz vedra neba is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 11:03   #70
A gle, treba bit realan..većina ljudi želi bar u početku i onom početnom upoznavanju biti neopterećeno, ležerno, bez brige.. bar dok se malo ne opuste, povežu, zaljube.. ta faza je dosta bitna većini. Ovako kad odmah u početku saznaš za dijete znaš da će ti se u startu nakalemiti 100 problema i rijetko će se tko uopće u to upustiti (s obzirom da još uvijek ne osjeća nikakvu povezanost s tobom, pa nema ni što izgubiti ako se ne upusti i izbjegne probleme).

Još ako dodaš da, uz ovo već navedeno, priličan broj muškaraca zazire od odgajanja tuđeg djeteta... tu ti je već dosta toga jasno.

Naravno da postoje i iznimke, ali trebaš znati da ti se izbor znatno suzio, i tek kad to prihvatiš i prestaneš očajavati jer te xy tipova odbilo zbog djeteta, naći ćeš nekog tko će se pokazati drugačiji i spreman na suočavanje sa svim problemima koji s tobom dolaze. Ne trebamo se lagati, svatko ima svoje probleme, netko veće netko manje, ali dijete iz prošlog braka je dosta veliki problem za buduće veze/brakove. Još pogotovo ako su odnosi s bivšim i rodbinom nesređeni (a takvi su gotovo kod svih).

Mislim da ćeš se prije i puno lakše naći s nekim tko također ima više životnih iskustava a i uspona/padova i teških situacija iza sebe, nego s nekim tko ima čist start i nikad većih problema iza sebe, kome je sve u životu išlo po PS-u. To je nekako i razumljivo, ne želi se svatko nositi s problemima s kojima se ne mora nositi, svoje probleme svatko mora rješavati, a u nove se baš svjesno i ne upušta ako stvarno nema veliki motiv za to.

Po meni bi trebala imati ležeran pristup u početku, ipak izaći na par dejtova i bar donekle upoznati tipa prije nego mu ideš izlagati cijelu svoju situaciju. A ovisi i kako to kažeš, ne moraš samo sve izbubat direktno. Ako tipu to izdrndaš na prvom, drugom dejtu, sigurno će pobjeć glavom bez obzira.
Planinar36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 11:58   #71
Planinar36, to sudis po sebi? Ti bi odmah pobjegao ili?
Zasto autorica ne bi mogla biti s nekim tko ima cisti start? Ja sam takvog nasla, i gle cuda, taj je od samog upoznavanja znao da imam dijete, i vidi jos veceg cuda, nije pobjegao
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 13:50   #72
Ne znam. Po meni nema nekog razloga za brigu. Čini se kao da ti ide dobro u životu i postigla si svakako više nego prosječna osoba od 26 godina. Teško ti je naći nekoga, ali jbga kome nije. Gotovo svi se sreću sa sličnim problemima prije ili kasnije. Tvoja iskustva zvuče dobro u usporedbi s drugima.

IMHO, imaš još dosta vremena prije nego se trebaš početi brinuti.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 14:14   #73
Nakon mog pomnog mudrovanja ,nakon sto sam napisala ovu temu,jos jednu u nizu uzaludnih ...
Shvatila sam da sam mozda mogla i drukcije formulirati istu
No ,iz takvog izlaganja izrodise se mnoge pvt psihoanalize moje
nezavidno/zavidne situacije

Bit ce da je pe -em -es utjecao na moje raspolozenje istoga
Znam i sama da sam pozurila..ili mi je tako sudjeno bilo
Na raznorazne zivotne distrakcije/ili planove vise sile ,na mom putu
nisam mogla utjecati
Naravno da mi je prije svega u glavi bilo obaviti sve po redu kako to obicno *racionalne* osobe rade

No nazvase me predivno cudnim nekonvencionalnim bicem
I kao takva nekad imam lose nekad bolje ,nekad ocajno frustrirajuce dane
Jer si tesko (emotivno ne racionalno) objasnjavam moju tacku stajanja
u odnosu na ostale

Osudjena na beskompromisne kompromise !
Osudjena biti vecinom sama u svojim shvatanjima sebe,njih,onoga,svijeta kao takvog...

I kao takva racionalisticki si objasnjaavam stvari

Tesko meni samoj takvoj a jos teze s nekim drugim !
Pogotovo ako ne moze razumjet mene,i ono sto mene cini takvu kakvu jesam
A takvih je malo !
Sto mi suzava *izbor* kategoricki!

Moje frenkvencije hvataju vecinom oni s kojima nemam buducnosti( bilo kakve veze na bilo kojoj bazi ) ,nit smislene sadasnjosti a kamoli slicne proslosti ...


...hm svasta sada rekoh a ne rekoh nista...
Hvala profesoru filozofije sto me je posebno tretirao godinama!
Bolje da sam kako ljudi kazu *ostavila se motike* i uhvatila matematike !
__________________
Prosvijetljeno voljeno cudo Univerzuma
mmm-alrighty then-ORGAZAM!-LJUBAV!-PRVO ZDRAVICA BOLESNIH ONDA GOVOR MUTAVIH-zasto se nisam udala?

Zadnje uređivanje iz vedra neba : 24.11.2014. at 15:09.
iz vedra neba is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 03:42   #74
Problem je u dojmu i tvojoj direktnosti koja na prvu odbija.
Razumna si osoba odlično posloženih prioritetaali djeluješ preinstinktivno-nagonski i ostavljaš dojam sirovosti.
Inače se za osobe koje znaju što žele lijepe stariji.

Glumi ili pati.
Ili se preseli u okolinu sličnu tvojoj naravi....7 milijardi ljudi EJ,7 milijardi a ti razbijaš glavu u okolini od 300 tisuća sa okolicom.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 11:36   #75
Quote:
Planinar36 kaže: Pogledaj post
Po meni bi trebala imati ležeran pristup u početku, ipak izaći na par dejtova i bar donekle upoznati tipa prije nego mu ideš izlagati cijelu svoju situaciju. A ovisi i kako to kažeš, ne moraš samo sve izbubat direktno. Ako tipu to izdrndaš na prvom, drugom dejtu, sigurno će pobjeć glavom bez obzira.
Ja sam uvijek lezernog pristupa
A neke sitne devijantnosti se trudim ne pokazivat dok ne pocnem nasiroko i naveliko.
Za nasiroko i naveliko meni treba poprilicno dugo vremena ,obzirom na situaciju u kojoj zelim biti iskrena ,ne lagat,ali onoo sta se mora rec je ...


Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
. Tvoja iskustva zvuče dobro u usporedbi s drugima.
Prekorasno zvuce...da idem pisat iskustvo ko iskustvo zvucalo bi kao Bukowski u najpijanijim epizodama ili nedaj Boze Vedrana Rudan na bijelom (a mozda ona i je na bijelom)

Quote:
intercepts kaže: Pogledaj post
Problem je u dojmu i tvojoj direktnosti koja na prvu odbija.
Razumna si osoba odlično posloženih prioritetaali djeluješ preinstinktivno-nagonski i ostavljaš dojam sirovosti.
Inače se za osobe koje znaju što žele lijepe stariji.

Glumi ili pati.
Hvala na -komplimentima ..jer meni su to komplimenti
Da glumim sam pokusala ,pa dobila psihicke poremecaje
Nekako mi to ne ide u opis mojeg Ja
__________________
Prosvijetljeno voljeno cudo Univerzuma
mmm-alrighty then-ORGAZAM!-LJUBAV!-PRVO ZDRAVICA BOLESNIH ONDA GOVOR MUTAVIH-zasto se nisam udala?
iz vedra neba is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 13:52   #76
Quote:
Hope kaže: Pogledaj post
Planinar36, to sudis po sebi? Ti bi odmah pobjegao ili?
Zasto autorica ne bi mogla biti s nekim tko ima cisti start? Ja sam takvog nasla, i gle cuda, taj je od samog upoznavanja znao da imam dijete, i vidi jos veceg cuda, nije pobjegao
Pa desilo mi se 2 puta u kasnim dvadesetima, i da, nije mi se baš svidjelo.
Kad nekog uopće ne poznaješ i onda ti nakon manje od 2 sata poznanstva ispali da ima dijete iz prošlog braka nije ti to baš neki doživljaj.
Zašto? Zato što te još ništa ne veže za tu osobu, pa ni neko jače sviđanje, a već si saznao što te sve od problema čeka ako se upustiš u nešto s njom.

Uvijek je lakše odlučiti se za ulazak u problematične situacije ako te već nešto veže i ako imaš nešto za izgubiti, pa važeš.. dok je sve samo na jednoj strani nema potrebe za tim..
Dok nemaš što za izgubiti nećeš se baš ni upuštati u probleme, većina ljudi tako funkcionira.

Ja ne kažem da se ne može desiti neko svemirsko sviđanje i fatalna situacija pa da ni to ne smeta ako se i ispali odmah u početku, ali to su ipak više iznimke nego pravila.

Quote:
intercepts kaže: Pogledaj post
Problem je u dojmu i tvojoj direktnosti koja na prvu odbija.
Razumna si osoba odlično posloženih prioritetaali djeluješ preinstinktivno-nagonski i ostavljaš dojam sirovosti.
Inače se za osobe koje znaju što žele lijepe stariji.
Može i ovo biti, možda je jako direktna i djeluje sirovo a to u sklopu sa njenom situacijom baš i nije najbajnije.
Planinar36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 13:55   #77
nije niti normalno sve odjednom reci (nevezano koja tematika )

To mi je onako ...psihopatski ..a postoje takve osobe hahaha
Pogotovo one koje te prvi put vide -Dobar dan ja sam taj i taj , i HOOOP ode decko od rodjenja do zas je danas prdnuo

Mislim rekoh da privlacim svakojake
__________________
Prosvijetljeno voljeno cudo Univerzuma
mmm-alrighty then-ORGAZAM!-LJUBAV!-PRVO ZDRAVICA BOLESNIH ONDA GOVOR MUTAVIH-zasto se nisam udala?
iz vedra neba is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 14:23   #78
Quote:
iz vedra neba kaže: Pogledaj post
Mislim rekoh da privlacim svakojake
Bolje razne nego nikakve
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 14:29   #79
Quote:
tabu82 kaže: Pogledaj post
Bolje razne nego nikakve
Da,skupljanje koje kakvih dozivljaja u fascikl
Materijal za knjigu!
__________________
Prosvijetljeno voljeno cudo Univerzuma
mmm-alrighty then-ORGAZAM!-LJUBAV!-PRVO ZDRAVICA BOLESNIH ONDA GOVOR MUTAVIH-zasto se nisam udala?
iz vedra neba is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 14:32   #80
je da, aerosol je u pitanju
makojezlato is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:48.