Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2013., 19:51   #21
A koliko se to placa
*Queen* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2013., 04:37   #22
Quote:
*Queen* kaže: Pogledaj post
A koliko se to placa
sama kategorija te ne kosta nista, to je skup bodova osvojenih na turnirima i nekakvo "vrednovanje" uspjeha..

A kolko te kosta proces dolaska do iste?
Sto si bolji to te vise kosta.. kao i droga, krenes s malim kolicinama a kasnije dajes u ples sve vise i vise.. i na kraju od svega toga nemas nista
Xplorer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2013., 12:20   #23
Quote:
Xplorer kaže: Pogledaj post
A kolko te kosta proces dolaska do iste?
Sto si bolji to te vise kosta.. kao i droga, krenes s malim kolicinama a kasnije dajes u ples sve vise i vise.. i na kraju od svega toga nemas nista
Primjeri:

Moj privatni sat priprema za turnir je kostao cca 80 kn za D kategoriju (placas pola ti pol partnerica dakako) - dakle 40 kn

Moj instruktor je placao za svoju B kategoriju pola od 400 kn - dakle 200 kn

U moje vrijeme je privatni kod Nikolasa ili Ksenije (drzavni prvaci x godina) kostao 800 kn, dakle kod njih je za A / I kategoriju privatni 400 kn po glavi

Oni su putovali 3x tjedno u London nekom ultrapusackoplesacu na privatne po 200E + sponzorstvo C.A. za besplatne karte sim tam.

Pred veci turnir trebas 10-20 privatnih sati za uvjezbat kombinaciju, pa sad racunaj. Moras imat BAREM 3-4 privatna sata tjedno ak mislis rec da se time bavis + uplesavanje bez instruktora 5-6 sati tjedno.

Odjeca:

D i C kategorija - muskima je dovoljno crno odjelo / kosulja + cipele (plesacke = cca 700 kn)
- zene - prosjecna haljina = 3000 kn, trebas dvije - jednu za latin jednu za standard, cipele isto oko 700 kn

B i A kategorija - od muskih se ocekuje frak = cca 3000 kn
- zene - kao sto sam vec rekao

Ne znam koliko se sad promjenilo, davni su bili moji dani, ali sumnjam da je nes mnogo jeftinije...

LP

I.
igorl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 12:42   #24
Imam podosta iskustva u standardnim i latino američkim plesovima; odnosno u svim tim plesovima znam nešto više od osnovnih koraka i okreta i vrlo sam aktivan na plesnoj sceni. Glede podučavanja stvari su još poprilično fleksibilne, no kako vidim stvari se pooštravaju i postaju sve strože. Naime savez sportskih plesova održao je drugi krug recimo seminara za plesne učitelje i što šta tu treba imati da bi se postalo certificirani učitelj i učiteljica.
kentie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:27.