Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2023., 20:49   #1221
Jel netko išao u M1Beauty na botoks/filere?
Razmišljam malo popunit jagodice i na botoks s tim da su mi dosta izražene bore odmah iznad obrva u koje se kao ne smije aplicirat.
val16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2023., 01:45   #1222
Quote:
ma.ma kaže: Pogledaj post
Radila sam opet botox cela, sve ok proslo. Htjela sam i oko ociju, ali sam se prepala, pa sam rekla doktorici da prvo vidim kako ce mi proci s ceonom regijom, jer znam vec osjecaj. I zaosta sve ok, nisam imala nikakvih nuspojava. I posto imam panican strah, dogovorimo se da dodjem za 20 dana na kontrolu i eventualno da mi odradi okolocnu regiju. I odem sad u srijedu odradi mi doktorica botox oko ociju, rezultat odlican i vidljiv, ali evo danas 5 dana poslije, opet problem s gutanjem i neki ruzan osjecaj u grlu. Prosli put mi je to trajalo nekih 20 dana. Fak. Cure koje su radi okolocnu regiju, kakav je osjecaj? Mene danas malo zateze u gornjem dijelu od jagodice kosti prema gore sa utrnutim osjecajem. I stalno visim pred ogledalom. Cak mi je doktorica rekla da vjerovatno imam panicne napade zbog tog straha, pa zbog toga da i dozivljavam nuspojave koje sam prije imala.
Vjerovatno ti je vec sve prošlo, ali utrnutost ili zatezanje jagodica obraza nakon botoxa okoloocnog podrucja je moguca i ja sam je osjetila. Dakle moguce je da dio botoxa migrira s kruznog očnog mišiča (lat. musculus orbicularis oculi) gdje ti je apliciran botox i dođe do zygomaticusa-jagodicnog misica. E zato osjetis utrnulost u jagodicama. Injektori koji idu prenisko u podrucje okoloocnog misica ili daju prevelike doze mogu malo pokocit jagodice i napravit ukocen osmjeh (kad se pokusavas nasmijat izgledas kao da radis izvjestacen namjesten osmjeh). Sve to prođe, ali sve su to moguce pojave. Isto je vazno za istaknuti da botox u nekim godinama kad lice pocne gubiti volumen i pada prema dole, nije neko sretno rjesenje.. Primjerice ispeglas celo, al obrve se spuste jer ih nema vise sto podizat i time se dobije umoran pogled umjesto da izgledas svjezije. Jer ceoni misici podizu obrve pa se njihovim umrtvljivanjem obrve mogu spustit. To se događa kod tretiranja sredisnjeg dijela cela, ne onaj dio između obrva koji radi mrstilice, nego onaj sredisnji dio koji radi vodoravne linije. I jos nesto, okoloocni misici osim sto imaju svrhu koju imaju, također malo pridrzavaju obraze tj jagodice, sve je to povezano pa onda ako ih se previse umrtvi mogu mrvicu spustit obraze. Sve se to ne vidi na zenama u 30tim i ranim 40tima, ali starijim zenama gdje vec krece spustanje face svaki milimetar u pomaku na dole moze dodatno postarati, a to se događa i kad se sredisnji dio cela pegla, sto sam gore spomenula, pa padnu obrve..
Ovo s gutanjem mislim da ne umisljas. Događa se cesce onima koji vrat tretiraju, za lice neznam, ali postoji mogucnost i alergijske reakcije gdje se spominju simptomi koje navodis; problemi s gutanjem, dahom, lupanjem srca pa sve to treba razmitriti

Kako ti je sad, jel sve proslo?
anna87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2023., 08:04   #1223
Quote:
Pancho mali kaže: Pogledaj post
Može jedno pitanje?Ako je netko stavljao botox, čelo i bore mrštilice između obrva.Ima 10 ak dana i pojavila mi se oteklina između gornjeg kapka i obrve.Gornji kapak se uopće ne vidi.Iznad oba kapka.Jel to
kao normalno? 😳
Meni je proslo vise od 15 dana i kapci ujutro pogotovo koma. Radili smo baby botox…vec sam luda jer nisam imala izborano celo vec sam mrstilice srednje vidljive. Sad imam nabibrene i teske kapke i oci mi vise nisu lijepe kao sto su bile…da sam znala ne bi nikad isla. Kaze doktorica da se strpom jos tjedan dana a meni se cini sve gore
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2023., 22:59   #1224
Quote:
mrsavicaaa kaže: Pogledaj post
Meni je proslo vise od 15 dana i kapci ujutro pogotovo koma. Radili smo baby botox…vec sam luda jer nisam imala izborano celo vec sam mrstilice srednje vidljive. Sad imam nabibrene i teske kapke i oci mi vise nisu lijepe kao sto su bile…da sam znala ne bi nikad isla. Kaze doktorica da se strpom jos tjedan dana a meni se cini sve gore
Jaoo i to sam iskusila.. fakat neznam bi li vise isla s botoxom, to treba biti toliko dobar injektor, svatko je drugaciji i treba izuzetno poznavanje anatomije svakog misica kod pacijenta, dobra tehnika, pravilna doza i znati u koji dio koliko duboko pikati. Kaj znaci popeglat celo a teski kapci, ja sam bila luda i svaki dan buljila u ogledalo...proslo je, ne sjecam se za koliko, al ono dok se povuce oteklina i botox pocne slabit i sve kad zbrojis i oduzmes drekarija..
Za oticanje kapaka postije dva razloga : posljedica promijenjene cirkulacije zbog prestanka korištenja mišića koji obično usmjeravaju drenažu tekućine s lica. Ujutro bude gore i poboljšava se tijekom dana. Najcesce se sve poboljsa unutar mj dana, a drugi razlog moze biti kao poslijedica skupljanja kože iznad kapka zbog spuštene obrve izazvane tretmanom botoxa, jer se u mišić koji podiže obrve na čelu, frontalis, ubrizgalo preveliku dozu ili alternativno , ako je botox neoptimalno postavljen prenisko u čelo...tako da baby botox nis ne znaci ako kolicinu lose rasporedi ili pika preduboko u neka podrucja il prenisko/previsoko... ma zeznuto je svakako, netko ima srece da sve ispadne simetricno i skladno
anna87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2023., 00:05   #1225
Koga u ZG preporučujete za ovakve stvari? Možda Duduković-Kisić?
__________________
.
Lady Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2023., 22:26   #1226
Pozdrav!
Razmišljam o filerima za obraze/jagodice. Tko to kvalitetno i lijepo radi na riječkom području?
wileia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2023., 11:47   #1227
Drage žene, molim vas za jedan info. Je li vam možda prvi out botox slabije/sporije lovio nego idući put? Sad sam dva i pol tjedna od aplikacije, promjene vidim, al i dalje mimika postoji. Npr teže se mrštim, ali se opet mogu namrštiti do kraja. Negdje piše da je dovoljno 14 dana da botox sjedne na mjesto, a negdje piše da treba i do mjesec pa me zanimaju vaša iskustva.
__________________
I nemam obične sreće.
I nemam obične grijehove.
queenBrigitte is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2024., 12:03   #1228
Quote:
queenBrigitte kaže: Pogledaj post
Drage žene, molim vas za jedan info. Je li vam možda prvi out botox slabije/sporije lovio nego idući put? Sad sam dva i pol tjedna od aplikacije, promjene vidim, al i dalje mimika postoji. Npr teže se mrštim, ali se opet mogu namrštiti do kraja. Negdje piše da je dovoljno 14 dana da botox sjedne na mjesto, a negdje piše da treba i do mjesec pa me zanimaju vaša iskustva.
Nema to veze prvi, drugi put. Nije ti stavljeno dovoljno ili nije dobro aplicirano. Kako stavljas s vremenom mišići atrofiraju pa učinak dulje traje, ali sam efekt je vidljiv nakon cca 10 dana, od tad do cca 25 dana drži najjače. Nakon mjesec se mimika već polako počinje vraćati.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2024., 17:36   #1229
Jel itko probao fat transfer?
__________________
παντα ρεϊ
Don`t cry is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2024., 00:13   #1230
Zna li tko radi li itko u Zg i okolici ili u Rijeci nucleofill soft za podočnjake?! Također jalupro young eye i je li tko probao nešto od tog?!
aurora33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2024., 22:29   #1231
Quote:
aurora33 kaže: Pogledaj post
Zna li tko radi li itko u Zg i okolici ili u Rijeci nucleofill soft za podočnjake?! Također jalupro young eye i je li tko probao nešto od tog?!
U ZG Nucleofill za podočnjake rade dr. Ana Štanfel, dr. Stipo Matic, dr Jakov Jurčevic iz poliklinike Dudukovic-Kisic i dr.Lovric.
Pošaljite upit Bagatinu, Sintezi i Aesthete mislim da i oni rade.
Ja sam radila Nucleofil i super je, samo se treba malo strpiti. A jalupro nisam ali to je po sastavu hijaluron sa nekim proteinima, to samo da vlagu ali ne rijesi prob
Creatia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2024., 20:43   #1232
Da podijelim iskustvo filera u Poliklinici Bolanča.

Moj problem je gubitak volumena u srednjem dijelu lica i izražene malar bags te povezano s time vidljive nazolabijalne bore. Sljedeći tjedan ću navršiti 38 godina. Od prijašnjih kozmetičkih tretmana radila sam jednom mezoterapiju (ništa posebno) i filere u obraze samo jednom prije neke 4 godine u Murad kozmetičkom centru, pri čemu sam stavljala 1 ml ukupno u oba obraza (0.6 ml u jedan, 0.4 ml u drugi), razlika nije bila pretjerano vidljiva i skoro nitko nije primijetio. O tom iskustvu sam također ovdje pisala. Nisam imala nekih nuspojava u periodu nakon.

Prošle godine sam polako počela razmišljati da bih ponovila tretman i checkirati kod koga bih mogla otići. Bila sam na konzultacijama kod dr. Ane Štanfel negdje u rujnu 2023., ona mi je savjetovala tretiranje obraza s Ellanse filerom, istaknula je baš njega jer on navodno ima efekt stimulacije vlastita kolagena. Smatrala je da je to dobar izbor jer HA fileri dosta nakupljaju na sebe vodu i da bi mi to onda učinilo još vidljivijima malar bags koje imam. Na kraju nisam uradila ništa jer mi taj Ellanse filer nije bio toliko komercijalno poznat (iako mi je kasnije Bolanča rekla da je taj filer već dosta dugo na tržištu) i jer sam se još premišljala što bih. Inače, doktorica me nije na ništa nagovarala, dapače, rekla mi je da razmislim pa vidim sama. Bez obzira na to, ostavila mi je malo dojam hladne osobe.

Na kraju sam odlučila da ću otići kod Bolanče jer mi je ona djelovala simpa i stručna i vidjela sam da je dobila neku Estetica nagradu za full face approach. Doktorica doista i jest simpa i uz to, moram reći, jako lijepa i prirodna. Koža joj stvarno dobro izgleda, i ne izgleda da je bilo što „radila“ na sebi. Dosta sam ju pilila s pitanjima, odgovorila je na sva i bila vrlo smirena. Inače, uvijek imam dojam da kad krenem s tim pitanjima da ih tlačim i da se unervoze, ali možda je do mene.

Kod doktorice sam došla na konzultacije s potencijalom da napravimo neki tretman. Opisala sam joj svoju situaciju, da me zanima anti-age i da želim njen savjet. Predložila je 1 ml Juvaderma u obraz te da nakon mjesec dana dodamo još 1 ml Juvaderma jer je smatrala da 1 ml neće polučiti neki efekt i da razlika neće biti pretjerano vidljiva. Spomenula je da bi mi mogla dodati i nešto filera u bradu jer mi je donja čeljust uvučenija, ali da to ovisi o meni koliko me smeta.

Spomenula sam joj da kako su me neki drugi doktori savjetovali da stavljam filere koji stimuliraju stvaranje vlastita kolagena, a ne ove HA, s obzirom na moje izražene malar bags, za što je rekla da ona radi s Harmonicom i da se stavlja taj filer/biostimulator sa strane u licu, polučuje efekt zatezanja, dodaje nešto volumena, ali ne previše i da bi u mom slučaju svejedno nakon toga vjerojatno trebalo dodati još 1 ml Juvaderma u srednji dio lica. Mislim da je spomenula da je za tih 2.5 ml te Harmonice koja ide u svaki od obraza, cijena 760 eur. Inače sam dojma da svaki od tih liječnika promovira i gura neki brend s kojim on osobno surađuje tako da sam uvijek oprezna kod tih filera za koje nikad nisam čula. Rekla je da je Harmonica prisutna na tržištu od 2017., to mi je djelovalo kao relativno friško.

Komentirali smo malo i skinboostere, za to je rekla da je njoj to super, da to ne dodaje nikakav volumen, ali poboljšava teksturu kože, da ona radi to i sama, i da je njena preporuka to raditi 2 puta godišnje, prije i nakon ljeta.

Na kraju sam se odlučila za Juvederm opciju, 1 ml, 0.5 ml u svaki od obraza, platila sam 400 eura. Prethodno sam oprala lice, stavila mi je anestetik i iglom me ubola direktno u obraz (nije koristila kanilu) na 2 mjesta na svakom obrazu. Ubod je napravljen dosta „visoko“, blizu očne duplje u ravnini sa zjenicom oka, u udubljenje od malar bags i malo niže. Osjetila sam ubod, no nije bilo pretjerano nelagodno. Nakon toga mi je nanijela kremu i to je bilo to.

Rezultat:
Rezultat je vrlo neprimjetan, dakle, mislim da se skoro pa ništa ne vidi osim ako se čovjek baš ne zabulji. Oprostite, ali nemam neke slike prije / kasnije. Ono što sam primijetila je da mi je na desnoj strani lica taj filer otišao dosta visoko na malar bags, blizu očne duplje i tu osjetim neko zatezanje i tvrdoću. To me malo razočaralo jer mi se čini da to ne bi trebalo tako biti, ali s obzirom da je danas prvi dan od tretmana, računam da će se to iznivelirati kroz mjesec dana. Inače, to je neprimjetna razlika, vidljiva samo ako baš prstom pokažem gdje je to ispupčenje. Trenutno nemam ideju hoću li otići nakon mjesec dana dodati još 1 ml, vjerojatno ću napraviti kako me šusne. Za sada nemam neke probleme nakon aplikacije filera, ako se što promijeni, javim.

Eto, to je to. Nadam se da će moje iskustvo nekome pomoći.
bubuljica_na_nosu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2024., 09:32   #1233
Quote:
bubuljica_na_nosu kaže: Pogledaj post
Da podijelim iskustvo filera u Poliklinici Bolanča.

Moj problem je gubitak volumena u srednjem dijelu lica i izražene malar bags te povezano s time vidljive nazolabijalne bore. Sljedeći tjedan ću navršiti 38 godina. Od prijašnjih kozmetičkih tretmana radila sam jednom mezoterapiju (ništa posebno) i filere u obraze samo jednom prije neke 4 godine u Murad kozmetičkom centru, pri čemu sam stavljala 1 ml ukupno u oba obraza (0.6 ml u jedan, 0.4 ml u drugi), razlika nije bila pretjerano vidljiva i skoro nitko nije primijetio. O tom iskustvu sam također ovdje pisala. Nisam imala nekih nuspojava u periodu nakon.

Prošle godine sam polako počela razmišljati da bih ponovila tretman i checkirati kod koga bih mogla otići. Bila sam na konzultacijama kod dr. Ane Štanfel negdje u rujnu 2023., ona mi je savjetovala tretiranje obraza s Ellanse filerom, istaknula je baš njega jer on navodno ima efekt stimulacije vlastita kolagena. Smatrala je da je to dobar izbor jer HA fileri dosta nakupljaju na sebe vodu i da bi mi to onda učinilo još vidljivijima malar bags koje imam. Na kraju nisam uradila ništa jer mi taj Ellanse filer nije bio toliko komercijalno poznat (iako mi je kasnije Bolanča rekla da je taj filer već dosta dugo na tržištu) i jer sam se još premišljala što bih. Inače, doktorica me nije na ništa nagovarala, dapače, rekla mi je da razmislim pa vidim sama. Bez obzira na to, ostavila mi je malo dojam hladne osobe.

Na kraju sam odlučila da ću otići kod Bolanče jer mi je ona djelovala simpa i stručna i vidjela sam da je dobila neku Estetica nagradu za full face approach. Doktorica doista i jest simpa i uz to, moram reći, jako lijepa i prirodna. Koža joj stvarno dobro izgleda, i ne izgleda da je bilo što „radila“ na sebi. Dosta sam ju pilila s pitanjima, odgovorila je na sva i bila vrlo smirena. Inače, uvijek imam dojam da kad krenem s tim pitanjima da ih tlačim i da se unervoze, ali možda je do mene.

Kod doktorice sam došla na konzultacije s potencijalom da napravimo neki tretman. Opisala sam joj svoju situaciju, da me zanima anti-age i da želim njen savjet. Predložila je 1 ml Juvaderma u obraz te da nakon mjesec dana dodamo još 1 ml Juvaderma jer je smatrala da 1 ml neće polučiti neki efekt i da razlika neće biti pretjerano vidljiva. Spomenula je da bi mi mogla dodati i nešto filera u bradu jer mi je donja čeljust uvučenija, ali da to ovisi o meni koliko me smeta.

Spomenula sam joj da kako su me neki drugi doktori savjetovali da stavljam filere koji stimuliraju stvaranje vlastita kolagena, a ne ove HA, s obzirom na moje izražene malar bags, za što je rekla da ona radi s Harmonicom i da se stavlja taj filer/biostimulator sa strane u licu, polučuje efekt zatezanja, dodaje nešto volumena, ali ne previše i da bi u mom slučaju svejedno nakon toga vjerojatno trebalo dodati još 1 ml Juvaderma u srednji dio lica. Mislim da je spomenula da je za tih 2.5 ml te Harmonice koja ide u svaki od obraza, cijena 760 eur. Inače sam dojma da svaki od tih liječnika promovira i gura neki brend s kojim on osobno surađuje tako da sam uvijek oprezna kod tih filera za koje nikad nisam čula. Rekla je da je Harmonica prisutna na tržištu od 2017., to mi je djelovalo kao relativno friško.

Komentirali smo malo i skinboostere, za to je rekla da je njoj to super, da to ne dodaje nikakav volumen, ali poboljšava teksturu kože, da ona radi to i sama, i da je njena preporuka to raditi 2 puta godišnje, prije i nakon ljeta.

Na kraju sam se odlučila za Juvederm opciju, 1 ml, 0.5 ml u svaki od obraza, platila sam 400 eura. Prethodno sam oprala lice, stavila mi je anestetik i iglom me ubola direktno u obraz (nije koristila kanilu) na 2 mjesta na svakom obrazu. Ubod je napravljen dosta „visoko“, blizu očne duplje u ravnini sa zjenicom oka, u udubljenje od malar bags i malo niže. Osjetila sam ubod, no nije bilo pretjerano nelagodno. Nakon toga mi je nanijela kremu i to je bilo to.

Rezultat:
Rezultat je vrlo neprimjetan, dakle, mislim da se skoro pa ništa ne vidi osim ako se čovjek baš ne zabulji. Oprostite, ali nemam neke slike prije / kasnije. Ono što sam primijetila je da mi je na desnoj strani lica taj filer otišao dosta visoko na malar bags, blizu očne duplje i tu osjetim neko zatezanje i tvrdoću. To me malo razočaralo jer mi se čini da to ne bi trebalo tako biti, ali s obzirom da je danas prvi dan od tretmana, računam da će se to iznivelirati kroz mjesec dana. Inače, to je neprimjetna razlika, vidljiva samo ako baš prstom pokažem gdje je to ispupčenje. Trenutno nemam ideju hoću li otići nakon mjesec dana dodati još 1 ml, vjerojatno ću napraviti kako me šusne. Za sada nemam neke probleme nakon aplikacije filera, ako se što promijeni, javim.

Eto, to je to. Nadam se da će moje iskustvo nekome pomoći.


Pa, ja sam bila kod puno eminentnih lijecnika i dr. Stanfel me odusevila iz razloga sto ne gleda samo novce, i sve je prirodno.. necete vidjeti neke instant rezultate, ali evo nakon pola godine ja sam prezadovoljna i pri tome ne izgledam kao starleta.. sve mi je prirodno i svi su u soku kad cuju koliko
Godina imam 😊
Mcmaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2024., 09:04   #1234
Pozdrav cure, odlucila sam napraviti usne. Mozete mi reci za koji filer da se odlucim, ne bih htjela imati ubuduce probleme sa grudicama i migracijom i sl. Odlucila sam se kome cu ici preko preporuka i ovo su fileri koji su u ponudi:

Belotero lips 0,6ml 250€
Belotero intense 1ml 350€

Juvederm Volift 1ml 430€
Juvederm Ultra 1ml 380€

Revanesse Kiss 1ml 350€
Revanesse Ultra 1 ml 350€

Ovo su moje usne, pa mi mozete predloziti koju kolicinu da uzmem.



Araz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2024., 17:26   #1235
Ekipa, ima li tko kontakt dr Aide Catic u Sarajevu, tj.Lipqueen, ugasila je Ig profil, neznam sta se dogodilo?
U kojoj klinici uopce radi?
jopina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2024., 22:46   #1236
Botox

Vidim da ovdje ima puno iskusnih žena pa vas pitam - kad je pravo vrijeme za krenuti s botoksom? Imam 37, možda sam već trebala. Ima dana kad sam si top, a ima i onih kad pod rukom osjetim izbočene mrštilice na čelu. Teško se kontroliram, jako mi smeta sunce i mrštim se iako nosim kvalitetne sunčane naočale.
Nekad mi se čini da bi mi trebao i mini face lift radi nazolabijalnih bora, ali sve nekako odgađam. Možda ipak čelo za početak, vodoravne bore mi nisu jako vidljive, ali te mrštilice su grozne kad krene sunčano razdoblje. Ponekad vidim i njihovu sjenu.

Pišite koliko vam traje botox i molim preporuku za Istru/Kvarner, za nekog doktora koji neće spustiti obrve tretmanom. Ionako imam visoko čelo.

Hvala!
__________________
live fast, die pretty! ;)
Khalli is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2024., 03:13   #1237
Quote:
Khalli kaže: Pogledaj post
Vidim da ovdje ima puno iskusnih žena pa vas pitam - kad je pravo vrijeme za krenuti s botoksom? Imam 37, možda sam već trebala. Ima dana kad sam si top, a ima i onih kad pod rukom osjetim izbočene mrštilice na čelu. Teško se kontroliram, jako mi smeta sunce i mrštim se iako nosim kvalitetne sunčane naočale.
Nekad mi se čini da bi mi trebao i mini face lift radi nazolabijalnih bora, ali sve nekako odgađam. Možda ipak čelo za početak, vodoravne bore mi nisu jako vidljive, ali te mrštilice su grozne kad krene sunčano razdoblje. Ponekad vidim i njihovu sjenu.

Pišite koliko vam traje botox i molim preporuku za Istru/Kvarner, za nekog doktora koji neće spustiti obrve tretmanom. Ionako imam visoko čelo.

Hvala!
trebali ste idealno pocet oko 30-te iako i to zavisi o mnogo faktora... ako ste se njegovali nije kasno ni sad i efekti ce se svakako vidjeti, sad sve ovisi o kompletnom stanju i izgledu te vasim ocekivanjima ...

ocekivano trajanje botoxa je cca 3 mjeseca, varijabilno je s obzirom koliku jaku mimiku imate i koliko jedinica stavite te kolika je potentnost proizvoda ... opetovanim apliciranjima inhibicija potraje i dulje (do 6 mj) al ne prvih 4 do 6 puta

spustanje obrva je moguce ukoliko se krivo procijeni mjesto uboda ali ima nacina kako minimalizirati tu pojavu - sto svaki lijecnik i radi, nikom nije u interesu da vas nagrdi ali vecinom zene pretjeruju s tim subjektivnim dojmom "spustenih obrva" jer je to vrlo minimalno uglavnom i prolazno

of kors, ako idete po nekim kozmetickim salonićima di polusvijet glumi strucnjaka šanse za nagrđivanje i nuspojave su visoke
PharmM is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2024., 08:32   #1238
Quote:
PharmM kaže: Pogledaj post
trebali ste idealno pocet oko 30-te iako i to zavisi o mnogo faktora... ako ste se njegovali nije kasno ni sad i efekti ce se svakako vidjeti, sad sve ovisi o kompletnom stanju i izgledu te vasim ocekivanjima ...
Ne znam, kad se usporedim s vršnjacima dobro izgledam, ali vjerujem da može bolje. Zato i istražujem opcije.

Quote:
ocekivano trajanje botoxa je cca 3 mjeseca, varijabilno je s obzirom koliku jaku mimiku imate i koliko jedinica stavite te kolika je potentnost proizvoda ... opetovanim apliciranjima inhibicija potraje i dulje (do 6 mj) al ne prvih 4 do 6 puta
Nadala sam se da traje malo duže, ali dobro. Nije da mogu na to utjecati.

Quote:
spustanje obrva je moguce ukoliko se krivo procijeni mjesto uboda ali ima nacina kako minimalizirati tu pojavu - sto svaki lijecnik i radi, nikom nije u interesu da vas nagrdi ali vecinom zene pretjeruju s tim subjektivnim dojmom "spustenih obrva" jer je to vrlo minimalno uglavnom i prolazno
Pa naravno da su žene osjetljive na to, cilj je da nam se otvori pogled. Ne bih baš da se netko vježba na meni.

Quote:
of kors, ako idete po nekim kozmetickim salonićima di polusvijet glumi strucnjaka šanse za nagrđivanje i nuspojave su visoke
Ne znam kako smo došli do kozmetičkih salona, ali tražim preporuku za doktora na području Istre/Kvarnera. Zbog botoksa ipak ne bih za Zagreb.
__________________
live fast, die pretty! ;)
Khalli is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2024., 15:58   #1239
Quote:
Khalli kaže: Pogledaj post
Vidim da ovdje ima puno iskusnih žena pa vas pitam - kad je pravo vrijeme za krenuti s botoksom? Imam 37, možda sam već trebala. Ima dana kad sam si top, a ima i onih kad pod rukom osjetim izbočene mrštilice na čelu. Teško se kontroliram, jako mi smeta sunce i mrštim se iako nosim kvalitetne sunčane naočale.
Nekad mi se čini da bi mi trebao i mini face lift radi nazolabijalnih bora, ali sve nekako odgađam. Možda ipak čelo za početak, vodoravne bore mi nisu jako vidljive, ali te mrštilice su grozne kad krene sunčano razdoblje. Ponekad vidim i njihovu sjenu.

Pišite koliko vam traje botox i molim preporuku za Istru/Kvarner, za nekog doktora koji neće spustiti obrve tretmanom. Ionako imam visoko čelo.

Hvala!
Za Rijeku za botoks moja preporuka prof. Ines Brajac (poliklinika 3derm).
Parlas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:45.