Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2018., 12:51   #3041
Quote:
ZwYx kaže: Pogledaj post
Koji igrači mislite da su must have za početak sezone? Meni se čini:

13.0 Salah
10.5 Sanchez
6.0 Robertson

a vrlo blizu su

11.0 Aubameyang
9.5 Sane
Salah je jedini must have, ostali su dobre opcije.
__________________
"Know your limits, then ignore them"– John Mason
kerlon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2018., 12:53   #3042
Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post
Ovisi o Emeryu hoću li Aubu ili Lacazettea, jer na jednu stranu, Auba je vrhunski, ali na drugu stranu, dati 50-60 milja na igrača koji ti sjedi na klupi...nema Arsenal tu mogućnost.
Pa nebu sigurno Auba išo na klupu, prije će Lacazett. ili će oboje igrat al onda Auba ide više na krilo.
__________________
"Know your limits, then ignore them"– John Mason
kerlon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2018., 13:05   #3043
Quote:
ZwYx kaže: Pogledaj post
Salah je bitan ponajviše radi fiksne kapetanske opcije.
Da, i ne samo to za Salaha. Ownership će mu biti preko 50% i velik broj od toga imat će ga za C pa bu effective ownership možda i 100%, prošle sezone bio je debelo preko 100%. ako nastavi trpat a nemaš ga odma si u problemu, a kako je skup teško ga je kasnije ubacit, možda s -4.
A u slučaju da ga imaš, a krene slabo nije velika šteta jer ga većina ima i lakše ga je vadit van s jednim transferom.

Prevelik je rizik ić bez njega bar na početku.
__________________
"Know your limits, then ignore them"– John Mason
kerlon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2018., 17:22   #3044
Quote:
kerlon kaže: Pogledaj post
Pa nebu sigurno Auba išo na klupu, prije će Lacazett. ili će oboje igrat al onda Auba ide više na krilo.
Mislim da će biti ta situacija, iako to nije način na koj Unai igra, ali mislim kada sam bio čitao intervju, da je rekao da je to čak zanimljia solucija...jer su prošle sezone pokazali auba i laca da mogu igrati zajedno, i bili su prokleto ubojiti
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2018., 08:57   #3045
Ako je za vjerovati da će treneri više odmarati igrače koji su došli do završnice svjetskog prvenstva onda treba za početak ciljati igrače koji su sigurniji za start prvih par kola.

Što se tiče ekipe prvi su mi u razmatranju oni igrači koji su mi se pokazali dobri prošlu sezonu. Salah mi je prvi must have igrač, i vjerojatno će biti kapetan svako kolo, bez puno zajebancije, ove godine idemo što jednostavnije.

Sterling je drugi ali nakon što je cijelo svjetsko prvenstvo kao bezglava kokoš trčao okolo po terenu počinjem lagano preispitivati svoju odluku.
Tip je užasan ali donosi bodove. Ipak, 11 milja je malo too much.

Prošlu sezonu sam se zajebavao s golmanima i obrambenima koji se kao dobro rotiraju i to je uglavnom bilo totalno sranje jer nikad ne možeš pogoditi kad će netko uhvatiti clean sheet pa ti se desi da ti igrač na klupi hvata CS protiv Citya i Liverpoola a igrača koji je "dobra" rotacija pune do vrha Swansea i Southampton.
Ove godine ide DDG ili Ederson u glavu i neka škovaca za 4m, 2 premium obrambena i jedan iz recimo Burnleya.

U napadu je zasad Firmino zacimentiran, Auba mi je zanimljiv od trećeg kola.


Evo, fino sam ja to sve sebi isplanirao. Čovjek bi rekao da sam nešto i naučio u svojoj prvoj sezoni.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2018., 05:34   #3046
Exclamation

sta kazete na ovo

Gk Ederson

Def Alonso,Trippier,Azpilicueta

Mid Kante,Mane,De Bruyne,Lingard,Mkhti

Off Firmino,Aguero
PeroSt98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2018., 10:46   #3047
Quote:
PeroSt98 kaže: Pogledaj post
sta kazete na ovo

Gk Ederson

Def Alonso,Trippier,Azpilicueta

Mid Kante,Mane,De Bruyne,Lingard,Mkhti

Off Firmino,Aguero
Izbaci ove igrače koji su došli daleko na svjetskom jer možda neće bit spremni na početku sezone, pitanje je i kakav je Mikijev status u Arsenalu. Napad je dobar.

I prebaci se na novu temu, 18/19, par tema ispod ti je.
__________________
And how can man die better than facing fearful odds, For the ashes of his fathers, And the temples of his Gods.
Alyosha is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2018., 11:55   #3048
Alonso vjerojatno neće ostvariti bodova kao prošlih sezona ako je vjerovati da pod novim trenerom neće igrati istu formaciju kao pod Conteom. I Kante ti je nepotreban u fantasiju jer je defenzivni vezni, ne očekuj od njega neke golove i asistencije.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:55.