Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2008., 11:39   #41
Quote:
Direktorica_svemira kaže: Pogledaj post
go girl!

inace, mene ne dira je li zauzet ili nije.
jedino kad se ne uplicem je slucaj ako frajer ima mladi brak i mlado dijete... ovo sve ostalo
OMG
__________________
I hold it true, whatever befall; I feel it, when I sorrow most; 'Tis better to have loved and lost Than never to have loved at all.
Lord Alfred Tennyson
lorena_5 is offline  
Old 17.11.2008., 11:43   #42
Quote:
samantha jones kaže: Pogledaj post
a šta ova će doć i njega će prisilt ili ucijenit da bude s njom
kako se to netko krade
molim objašnjenje
i kako to iko ikome pripada da bi ga se moglo ukrast
A ti neznas za izraz "figurativni govor"? nemam snage prepirat se s tobom oko stilskih figura...

Ljudi su sebicni i zele za sebe sve unatoc tome sto ce povrijediti druge..ako je lik kreten i s tom drugom curom je zbog sexa ona ce to i sama skuzit i to ce bit prirodni tijek dogadjanja..ne treba jos da je s njom zbog sexa I da je ostavi zbog druge.. To bi je slomilo (dakle, opet figurativno, ne bi doslovce pukla popola samantha). U svakom slucaju, radi se o napaljenoj djeci od 19 i 20 godina...oni ce svi proc jos puuuno veza, a kakvi su ovi dvoje i previse i sigurno ce doticna pokrenuti jos koju ovakvu temu...
__________________
I hold it true, whatever befall; I feel it, when I sorrow most; 'Tis better to have loved and lost Than never to have loved at all.
Lord Alfred Tennyson
lorena_5 is offline  
Old 17.11.2008., 14:13   #43
Quote:
matea_zg kaže: Pogledaj post
mora bit lud i corav da neprimjeti da mi se svida jer sam mu na razne nacine dala do znanja,ali nikad direktno uvijek onako da to moze bit a nemora.
Ja ne znam za vas, ali ova izjava mi je fantastična

Moje mišljenje vezano za tvoj problem je da ne bi trebala raditi ono što ne želiš da drugi tebi rade, ali opet ako ti je zaista jako stalo, potrudi se oko njega. Ipak na kraju on bira
Samo, ako se odlučiš na drugi korak, pomiri se sa činjenicom da ćeš dobiti razne nadimke kao što su droca, kujica, kurva, namiguša
Moj savjet ti je... traži dalje. Kao što je već netko ovdje spomenuo, ima previše slobodnih muškaraca da bi se kačila na zauzete.
MRCINA2102 is offline  
Old 17.11.2008., 14:28   #44
A malo si ka naivna-da ti se obratim u žargonu.
Očito je da se ti njemu ne sviđaš. Pa mladić ide s djevojkom na tečaj jezika, tebi na pauzama ubaci dosjetku, namigne, smješak i slično. Ti si se zakačila, on nije.
Prebaci se u drugu grupu i prioni na učenje jezika.
I da, za kraj.
Stvarno, ali stvarno nije u redu ubacivati se u tuđe veze.
On ako želi, neka ostavi curu, pa neka ti dođe.
Ovako on je običan serator, a ti naivna.
Jadna njegova cura.
smijeh is offline  
Old 17.11.2008., 15:07   #45
Quote:
Direktorica_svemira kaže: Pogledaj post

inace, mene ne dira je li zauzet ili nije.
Zar se ne osecas jeftinom i nesposobnom da nadjes nekog slobodnog?
GlasRazuma is offline  
Old 17.11.2008., 15:13   #46
...ne diraj....

...kaj će ti to???....a kak to obično biva...cura se zaljubi,on nju ne želi za vezu već za sex...njoj to nije dovoljno,radi probleme i scene i svi završe na US....

...i di je tu smisao???....
__________________
......777.....
ninnocka is offline  
Old 17.11.2008., 22:55   #47
Ma cemu te neke moralne prodike, ja nebi sa zauzetim i te stvari. Probaj i gotova, pa ces znat.
kokos bijeli is offline  
Old 17.11.2008., 23:36   #48
Quote:
matea_zg kaže: Pogledaj post
zaljubila sam se u zauzetog pa neznam dali mu to trebam direktno reci?
......
kaj da radim?
A kak da mi ovdje znamo?

Tražiš nas odobrenje za nešto, da ti poslije možeš mirno spavati, u slučaju da sve ode kvragu i planovi ti se izjalove?
Krasno....

Pitaj sama sebe koliko ti je trenutno monotono u životu i trebaš li zaista malo komplikacija, da si začiniš dane i te sate na tečaju....
__________________
The older we become, the more serious we become about life. An adult laughs an average of 15 times a day; a preschooler laughs an average of 400 times.
Herbion is offline  
Old 18.11.2008., 00:59   #49
Quote:
matea_zg kaže: Pogledaj post
zaljubila sam se u zauzetog pa neznam dali mu to trebam direktno reci?

mora bit lud i corav da neprimjeti da mi se svida jer sam mu na razne nacine dala do znanja,ali nikad direktno uvijek onako da to moze bit a nemora.

on je meni isto tako davao neke naznake kao da mu se svidam -svatko bi primjetio i osjetim to -stalno gleda put mene,zadirkuje me,dok smo pricali uletio bi u razgovoru s nekom izjavom koja isto moze ukazivati da mu se svidam,ali isto tako nikad direktno niej rekao.itd.

u vezi je oko 5-6 mjeseci. mi se znamo oko 2 mjeseca. kroz svo to vrijeme mi daje naznake svidanja.vidamo se otprilike 2 puta tjedno a cujemo svako 2.-3. dan.neznam koliko je pametno da mu recem s obziron da cemo se vidat sigurno i dalje (zajedno idemo na tecaj stranog jezika- upocetku bi stalno bio 'oko mene' a onda mu je pocela dolazit cura na isti tecaj pa se 'smirio').on ima 20 ja 19 godina.

jeli moguce da se boji ako prekine s curom da ja nebi bila s njim i tako bi ostao bez obje? ili se poigrava sa mnom? da nekaj oce vec bi napravio?
kaj da radim?
od toliko slobodnih dečki ti želiš zauzetog?
__________________
Život je kratak, a želja beskrajna...
Mireille22 is offline  
Old 18.11.2008., 15:38   #50
Quote:
Mireille22 kaže: Pogledaj post
od toliko slobodnih dečki ti želiš zauzetog?
Od zadnja 3 tipa koja su mi se sviđala onako jaaaako, 2 zauzeta, jedan stariji*.








*24 godine
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...

Zadnje uređivanje Madamoiselle : 18.11.2008. at 15:44.
Madamoiselle is offline  
Old 18.11.2008., 16:45   #51
Quote:
marčelina kaže: Pogledaj post
pa taj zauzeti ako ne otiđe s ovom otić će s nekom drugom
ni jedan muškarac kad je zadovoljan u vezi ne traži okolo drugu
U sridu.
Pogotovo imajući u vidu da je veza svježa, trebao bi još biti u onoj najzaljubljenijoj fazi, ako nije sada i ako se ovako ponaša kako bi tek bilo nakon par god veze...

OT, autorici- učini njegovoj curi uslugu i preotmi joj ga.
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger