Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Izbori parlamentarni 2020.

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2009., 16:41   #1
Thumbs up Hrvatska građanska stranka (HGS) - Kerum se vraća!

Evo danas u 12 sati u Jokeru je osnovana Hrvatska Građanska Stranka,Željko Kerum je već najavio da će ubrzo biti treća po jačini stranka u Hrvata,zanimljivo je da je na osnivanju stranke bio i Slobodan Ljubičić najbliži Bandićev suradnik,što bi moglo značiti da Bandić ide u kampanju,događa se raskol SDP-a,te njegove pristalice idu u novu stranku,što mislite o ovoj stranci,te predviđanja za budućnost?
phat is offline  
Old 25.09.2009., 16:48   #2
jel se mogu u keruma učlaniti..idem baš po pivo
skvoter is offline  
Old 25.09.2009., 16:50   #3
Quote:
skvoter kaže: Pogledaj post
jel se mogu u keruma učlaniti..idem baš po pivo
kaži da ćeš se učlaniti,ako ti daju besplatno pivo.
phat is offline  
Old 25.09.2009., 16:52   #4
Poznavajuci mentalitet ove 'divne' nacije, ne bi me cudilo da 'Keri' pobijedi 2011
__________________
Sve što je zbilja veliko i nadahnuto stvaraju pojedinci koji mogu djelovati u slobodi. Albert Einstein
_Bea_ is offline  
Old 25.09.2009., 16:55   #5
Quote:
_Bea_ kaže: Pogledaj post
Poznavajuci mentalitet ove 'divne' nacije, ne bi me cudilo da 'Keri' pobijedi 2011
Bude li Bandić uz njega,ne bih se čudio nimalo,što se tiče mentaliteta nacije,zašto bi bilo čudno da se biraju uspješni ljudi?
phat is offline  
Old 25.09.2009., 17:03   #6
Quote:
phat kaže: Pogledaj post
Bude li Bandić uz njega,ne bih se čudio nimalo,što se tiče mentaliteta nacije,zašto bi bilo čudno da se biraju uspješni ljudi?
Pa ja ne bih volila da mi premijer bude osoba koja broji krvna zrnca ljudima u drugom najveceg gradu u Hrvatskoj.

I volila bih da se 'buduci' premijer (ako govorimo o Kerumu) ponasa pristojno, civilizirano, sto bi kod njega jako tesko proslo
__________________
Sve što je zbilja veliko i nadahnuto stvaraju pojedinci koji mogu djelovati u slobodi. Albert Einstein
_Bea_ is offline  
Old 25.09.2009., 17:08   #7
Quote:
_Bea_ kaže: Pogledaj post
Pa ja ne bih volila da mi premijer bude osoba koja broji krvna zrnca ljudima u drugom najveceg gradu u Hrvatskoj.

I volila bih da se 'buduci' premijer (ako govorimo o Kerumu) ponasa pristojno, civilizirano, sto bi kod njega jako tesko proslo
a sta ste naskocili na tog Keruma!? pitajte Srbina hoce li Srba za zeta?
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Old 25.09.2009., 17:13   #8
Quote:
_Bea_ kaže: Pogledaj post
Pa ja ne bih volila da mi premijer bude osoba koja broji krvna zrnca ljudima u drugom najveceg gradu u Hrvatskoj.

I volila bih da se 'buduci' premijer (ako govorimo o Kerumu) ponasa pristojno, civilizirano, sto bi kod njega jako tesko proslo
u načelu nemam ništa protiv ovoga, naravno...
ali gdje nas je do sada dovela ta uglađenost? prijetvnornost, snobizam, gledanje građana kojima služiš sa visine i krađa u rukavicama koja nije ništa lošija i manje od ovih "neciviliziranih". Samo što eto nekog čuda ovi necivilizirani tu i tamo pokažu neki efekt svojih aktivnosti...a kaj imamo sa ove druge strane...

ma sve više poštujem seljaka, iskrenog, jednostavnog i otvorenog.... boli me više briga za uglađene cinične i hladne kvaziintelektualce
tutlek is offline  
Old 25.09.2009., 17:16   #9
Željko Kerum? Stvarno ne znam kako čovjek koji ne zna složiti dvije normalne rečenice u jednoj europskoj državi može biti uspješan biznismen i političar.
Još mi je žalosnije što jadni ćoravi narod nasjeda na njega i ne vidi zbog čega se uvukao u politiku. Ne kažem da su ostali lokalni splitski političari bolji...
Termination is offline  
Old 25.09.2009., 17:18   #10
Quote:
tutlek kaže: Pogledaj post
.... boli me više briga za uglađene cinične i hladne kvaziintelektualce
nije Krleza tema
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Old 25.09.2009., 17:26   #11
Quote:
_Bea_ kaže: Pogledaj post
Poznavajuci mentalitet ove 'divne' nacije, ne bi me cudilo da 'Keri' pobijedi 2011
Nebih se čudio, kod nas je sve moguće
Pali_andjeo is offline  
Old 25.09.2009., 17:27   #12
Quote:
_Bea_ kaže: Pogledaj post
Pa ja ne bih volila da mi premijer bude osoba koja broji krvna zrnca ljudima u drugom najveceg gradu u Hrvatskoj.

I volila bih da se 'buduci' premijer (ako govorimo o Kerumu) ponasa pristojno, civilizirano, sto bi kod njega jako tesko proslo
Kerum da postane premijer? hahahahhaha daj Bea
Pali_andjeo is offline  
Old 25.09.2009., 17:30   #13
Quote:
_Bea_ kaže: Pogledaj post
Pa ja ne bih volila da mi premijer bude osoba koja broji krvna zrnca ljudima u drugom najveceg gradu u Hrvatskoj.

I volila bih da se 'buduci' premijer (ako govorimo o Kerumu) ponasa pristojno, civilizirano, sto bi kod njega jako tesko proslo
Broji krvna zrnca?po čemu?to što je rekao da je većina novinara Jugoslavena,pa to je točno jasno ko dan,ne po nacionalnosti već po stavovima.što se tiče zeta Srbina pa valjda ima pravo na svoje mišljenje???Ne možeš gledati tako površno na politiku,znači ti glasaš za onoga tko bolje govori i ko lipše izgleda,a ne za onoga tko je sposobniji???
phat is offline  
Old 25.09.2009., 17:33   #14
Quote:
phat kaže: Pogledaj post
Broji krvna zrnca?po čemu?to što je rekao da je većina novinara Jugoslavena,pa to je točno jasno ko dan,ne po nacionalnosti već po stavovima.što se tiče zeta Srbina pa valjda ima pravo na svoje mišljenje???Ne možeš gledati tako površno na politiku,znači ti glasaš za onoga tko bolje govori i ko lipše izgleda,a ne za onoga tko je sposobniji???
hahahah da novinari su jugoslaveni ako su napali Keruma što je bio tako primitivan
Pali_andjeo is offline  
Old 25.09.2009., 17:35   #15
Quote:
Pali_andjeo kaže: Pogledaj post
hahahah da novinari su jugoslaveni ako su napali Keruma što je bio tako primitivan
Novinari su jugoslaveni bez veze sa Kerumom,kako nisu jugoslaveni,pogledaj pisanje Jutarnjega i Slobodne,tebi ono nije jugolsavnetvo?,pa ogromna većina njih je bila u partiji,a i dan danas otvoreno hvale Jugu.
phat is offline  
Old 25.09.2009., 17:36   #16
Quote:
phat kaže: Pogledaj post
Novinari su jugoslaveni bez veze sa Kerumom,kako nisu jugoslaveni,pogledaj pisanje Jutarnjega i Slobodne,tebi ono nije jugolsavnetvo?,pa ogromna većina njih je bila u partiji,a i dan danas otvoreno hvale Jugu.
Pa i u HDZ-u su večina bivši partijaši, onda su i oni jugoslaveni svi?
Pali_andjeo is offline  
Old 25.09.2009., 17:36   #17
Quote:
phat kaže: Pogledaj post
Broji krvna zrnca?po čemu?to što je rekao da je većina novinara Jugoslavena,pa to je točno jasno ko dan,ne po nacionalnosti već po stavovima.što se tiče zeta Srbina pa valjda ima pravo na svoje mišljenje???Ne možeš gledati tako površno na politiku,znači ti glasaš za onoga tko bolje govori i ko lipše izgleda,a ne za onoga tko je sposobniji???
ma ne, ona(oni) vole politicare koji imaju Srbina u obitelji!
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Old 25.09.2009., 17:38   #18
Quote:
phat kaže: Pogledaj post
Broji krvna zrnca?po čemu?to što je rekao da je većina novinara Jugoslavena,pa to je točno jasno ko dan,ne po nacionalnosti već po stavovima.što se tiče zeta Srbina pa valjda ima pravo na svoje mišljenje???Ne možeš gledati tako površno na politiku,znači ti glasaš za onoga tko bolje govori i ko lipše izgleda,a ne za onoga tko je sposobniji???
kakva demagogija. je li ti on kojim slucajem rod? tada bih jos mogao shvatiti ovo sranje od posta.
matematicar is offline  
Old 25.09.2009., 17:40   #19
Quote:
Pali_andjeo kaže: Pogledaj post
Pa i u HDZ-u su večina bivši partijaši, onda su i oni jugoslaveni svi?
Nije u HDZ-u većina partijaša,to je možda bilo 90-ih dok je bila jaka struja Manolića i Mesića,danas nije tako,to je vaš mit,ako ti misliš da u HDZ-u ima većina partijaša,što ne glasaš za njih?Ja ti govorim o ljudima koji i danas otvoreno plaču za Jugoslavijom,ako plačeš za Jugom,onda si jugoslaven zar ne???
phat is offline  
Old 25.09.2009., 17:41   #20
Quote:
WeM kaže: Pogledaj post
ma ne, ona(oni) vole politicare koji imaju Srbina u obitelji!
Da,da
phat is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:17.