Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2010., 01:14   #41
jarane slušaj vamo,

šta god ti odlučio i napravio mi svi ovđe zajedno te podržavamo!

I slušaj, molim te šta god napravio samo piši ovđe nastavke, pa da viđemo kako i zašto.
IlPrincipe88 is offline  
Old 30.10.2010., 09:44   #42
Još ideš u školu ili radiš?

Imaš 21 godinu. Probaj se osamostaliti. Odseli se od starog, jer ovo što pišeš stvarno nije normalno. Može ti upropastiti cijeli život.
MrzovoljniBabun is offline  
Old 31.10.2010., 09:15   #43
Nije to ništa čudno. Ima danas takvih bolesnih tatica, koje čuvaju svoje milo muško čedo kao oči u glavi sve više! Ja sam imala dečka, kojem je oko 30 godina, a tata i mama ga "čuvaju" i kupuju obleku i mora ići posvuda s njima.. Umjesto da je oženjen i ima djecu, on mora mami i tati praviti društvo. A što je najgore lik se nije ni bunio već je to rado činio. Bilo mu više stalo da se druži s roditeljima nego sa mnom. Ima takvih bolesnih muških osoba danas. To je zato jer je ova generacija općenito bolesno razmažena i ne zna komunicirati i biti socijalna, pa vide u roditeljima neko najbitnije društvo. Ako se žena zaljubi u takvog muškarca i želi biti s njim, postaje vrlo jadna, jer on uvijek stavlja roditelje na prvo mjesto!
tankalinija is offline  
Old 01.11.2010., 04:13   #44
Stari boluje od PTSP-a?
ne zajebavam se, ozbiljno pitam...
klasična-budala is offline  
Old 01.11.2010., 09:21   #45
Quote:
klasična-budala kaže: Pogledaj post
Stari boluje od PTSP-a?
ne zajebavam se, ozbiljno pitam...
Kako znaš? Dobit će sad prijevremenu mirovinu zbog PTSP-a.
tankalinija is offline  
Old 01.11.2010., 17:03   #46
Quote:
tankalinija kaže: Pogledaj post
Kako znaš? Dobit će sad prijevremenu mirovinu zbog PTSP-a.
haha...

pitam iz tog razloga jer po opisu mi upravo tako izgleda...
a svi koji imaju ikakve veze s ljudima koji boluju od istoga shvatit će moje pitanje..
klasična-budala is offline  
Old 03.11.2010., 13:07   #47
Quote:
jukebox kaže: Pogledaj post
Zdravo svima

imam jedan ozbiljan problem i ne znam sta da radim..sav sam srusen,rijec je o sledecem..
davno se desilo nesto jako glupo,ja tek dobio svoje prvo auto i vozao se ono momacki furao i to,pojacam muziku i cooliram..vozao se kroz "okolo sela" a najvise u jednim selu odma do nas..i da ne razvlacim jedan momak mi je prijetio jer sam ga po njegovoj prici za malo udario..

a ja sam tu prisutio,onda su istu noc saznali brat i otac za taj slucaj i galamili na mene i otac mi rekao da mu pokazem koji je taj tip da on s njim porazgovara,proslo par dana i taj tip je bio na igralistu,ja kazem ocu i on dodje do njega pocne on s njim onda pricati i galamit i tako ta procedura i ode on..i sad dolazi dio koji me bode..od tad..otac mi ne da da idem u to mjesto jer se boji da mi nece opet ko sta govoriti i da me nece ko udarati slucajno..to je bilo prosli avgust..a ja sam onda bio poceo s jednom curom koju sam volio i krio od oca,veza je bila full perfektna..i otac sazna i onda ila galama i tako ti zabranio mi da idem dole i da imam curu iz tog mjesta a ja sam i dalje bio..

otac saznao da ga nisam poslusao i onda mi oduzme auto,oduzme mi sve zivo sto imam..ajd uredu ja sam je volio ja sam pristao na to nek uzme boli me ona stvar odem pjese ili sa jaranom ili sa biciklom..otac onda saznao da sam i dalje tvrdoglav i nisam ga poslusao..onda tek nastali problemi i galama..i ja sam morao prekinuti s osobom koju volim..bio sam ko..ma ajd znate svi kako je..

ehh dragi moji,to je bilo eto prosli avgust-septembar-oktobar i to me je proslo..od tada nisam imao curu iz tog mjesta,odem nekad kradom do jarana i tako to..a sta mi se sad desilo i sta mi je sad problem..tek sad dolazi "ono" sto me muci..idem kod jarana po kafama a on je iz tog mjesta al ajd roditelji dozvoljavaju da imam jarana..i kad sam isao njemu upoznam mu jednu rodicu..

znaci cura je zvono,ona je zgodna ima sve sto treba imati,sexy je a sto me iznenadilo cura je fina,mirna,ne da se svakom,ozbiljna je,ide na fakultet ima cilj u zivotu i trazi pravog momka,odvalila je na mene samo mi pise i zove me da se vidimo i to sve..i sto je najgore,,poljubili smo se :-/ i to sinoc :-/

ljudi moji sjeban sam nenormalno..to mi je diglo osjecanja,nekako sam se zaljubio u nju i stalo mi je do nas..sve mi je rekla samo je sad do mene..a ja joj to ne mogu reci to bi bilo tako glupo da joj ono kazem..sad ne znam sta da radim..a nemam efekta s ocem pricati jer nece o tim da razgovara sa mnom..stalo mi je i ne znam sta cu raditi..pomozite mi molim vas..iskusne osobe momke i cure ljude i zene,sve vas molim za pomoc sta da radim :-/

hvala za trud sto ste ovo sve procitali i hvala unaprijed za pomoc..samo molim jos da ozbiljno pisete ne nesto kao "zatrudni je" ili "jebi to i odjebi"..

hvala lijepo
Pojasni ocu da ti se ne mesa u zivot. OK, imao si problem sa tim tipom, ne znaci da si malouman i da ces svaki put imati problem sa nekim. reci mu da se ponasa kao da imas 1g, pa te ide braniti od decki da te ne gadjaju kamenjem zbog klikera

Quote:
Dorotessa kaže: Pogledaj post
Nekim je ljudima obitelj na prvom mjestu i odgajani su tako da poštuju svoje roditelje. U tom nema ništa loše, već su loši savjeti poput ovog tvojeg kojeg sam citirala.

Koliko sam shvatila, njegov otac ne želi da ide u to mjesto jer je autor topica imao prtoblema s nekim tipom koji tamo živi. Čovjek se brine za sina, što je sasvim normalno. Mislim da se cijela situacija može riješiti razgovorom s ocem, neka mu iskreno kaže da je jako zaljubljen u tu curu....
Draga moja, nema tu finog razgovora Lik je control freak i njih treba njihovim oruzjem
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Old 03.11.2010., 13:23   #48
Quote:
Dorotessa kaže: Pogledaj post
Nekim je ljudima obitelj na prvom mjestu i odgajani su tako da poštuju svoje roditelje. U tom nema ništa loše, već su loši savjeti poput ovog tvojeg kojeg sam citirala.

Koliko sam shvatila, njegov otac ne želi da ide u to mjesto jer je autor topica imao prtoblema s nekim tipom koji tamo živi. Čovjek se brine za sina, što je sasvim normalno. Mislim da se cijela situacija može riješiti razgovorom s ocem, neka mu iskreno kaže da je jako zaljubljen u tu curu....
I ja sam tako odgajan, ali kada sam malo odrastao, odlučio sam se sam preodgojiti. Starog poštujem jer je to zaslužio, ali mamu ne, jer smatram da nije to zaslužila. A moje poštovanje ne možeš dobiti na račun toga što si mi mama, nego ga moraš zaslužiti.

Osim toga, slažem se sa tobom, no opet otac nema pravo njemu zabraniti da negdje ide. A zabrana da viđa curu iz susjednog sela je totalno retardirana. Ne vidim zašto bi veza trebala ispaštati zbog nekog tamo debila...

Jukebox: savjetujem ti da kažeš starom da ćeš tu curu i dalje viđati, i da se navikne na tu pomisao, i da ćeš ići kamo te volja. On tebi ne može to zabraniti.
Freelancer77 is offline  
Old 03.11.2010., 17:39   #49
Quote:
Dorotessa kaže: Pogledaj post
Nekim je ljudima obitelj na prvom mjestu i odgajani su tako da poštuju svoje roditelje. U tom nema ništa loše, već su loši savjeti poput ovog tvojeg kojeg sam citirala.

Koliko sam shvatila, njegov otac ne želi da ide u to mjesto jer je autor topica imao prtoblema s nekim tipom koji tamo živi. Čovjek se brine za sina, što je sasvim normalno. Mislim da se cijela situacija može riješiti razgovorom s ocem, neka mu iskreno kaže da je jako zaljubljen u tu curu....
Da mu je otac fino objasnio razloge i da je upravu onda bi se moglo diskutovati na tu temu, ali otac mu kaze ne mozes tamo, zasto?! "ZATO!" a lik ima 21 godinu EJ, pa ljudi se vjencavaju sa 21 godinu i sele se od kuce, prave porodice, a on ne smije imati curu iz drugog sela, razlog?! NE zna se, nece da mu kaze...

Zasto se stari ponasa prema tebi kao da imas 15 god? Zato sto se ti tacno tako ponasas, ne smijes mu nista reci, nemas svoj stav, nemas svoje "JA" i naravno da ce ti stari citav zivot prditi nad glavom i govoriti sta da radis iako ti to ne zelis, a ti ces ga slusati...
Nije stari kriv....TI SI!
gogineman is offline  
Old 04.11.2010., 02:39   #50
Preseli se u grad. Više djevojaka, više posla, manje gnjavaže od starog...
__________________
"He's devious and amoral and unreliable and irresponsible and... and definitely not to be trusted."

Q štednja
Kju385 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger