Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2012., 16:34   #21
Quote:
Lidiya kaže: Pogledaj post
ja vjerujem da će krenut u 14:30 -23.4... po jedna cijela turska epizoda. samo mi malo čudno ovako odjednom najava..
Ajme majko, pa već si 5x iskazala svoje čuđenje, nije li vrijeme da se ODčudiš?
A termin je meni koma, ne može gori.

Quote:
Estrella Azul kaže: Pogledaj post
Ja se stvarno više ni ne sjećam svojih postova na prvoj temi, no moram priznati da sam znatiželjna vidjeti hoće li mi se mišljenja o cijeloj priči ikako promijeniti, a ako stvarno hoće - kako.
Opetovanim gledanjem se iskristaliziraju stvari, uoči se još masa detalja. Neke stvari dobiju malo drugačiji smisao. Ili postanu jasnije.
Šta ja znam, meni se sviđa što o svakom liku možeš studiju napisati, svi imaju putra na glavi, pa nikad ne dosadi iznova gledati. Pogotovo B&B, te B i B, svaki zasebno. Svaka mimika i pokret im se može analizirati. I analizirati.
PollyS is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 16:40   #22
Quote:
PollyS kaže: Pogledaj post
Jedva čekam. Baš sam zadnjih dana bila u aški modu.

Ova tema srce cepa.

Trnci me prolaze.

I samo da ne cijepaju epizode. Alaše, helpaj.

Istina, i dan danas nakon godine dana, kako kažeš cepa srce...ona muzika, radnja, glumci
__________________
B & B
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 16:46   #23
Quote:
PollyS kaže: Pogledaj post
Opetovanim gledanjem se iskristaliziraju stvari, uoči se još masa detalja. Neke stvari dobiju malo drugačiji smisao. Ili postanu jasnije.
Definitivno.

Quote:
PollyS kaže: Pogledaj post
Šta ja znam, meni se sviđa što o svakom liku možeš studiju napisati, svi imaju putra na glavi, pa nikad ne dosadi iznova gledati. Pogotovo B&B, te B i B, svaki zasebno. Svaka mimika i pokret im se može analizirati. I analizirati.
Uf, to isto. Svaki je lik toliko složen da si jednostavno ne možeš pomoći, a da uistinu ne uđeš u njihovu dubinu. I srž. Sjećam se da su me onolike analize njih dvoje kao para, a i općenito, uistinu iscrpljivale, da ne kažem zamarale, no ne u onom negativnom smislu. Dovele su me do toga da čak i sama sebe počnem preispitivati, što mi se otad dogodilo samo s FSN.

@charlyse - Lijepo da si i ti ovdje. + avatar i potpis su ti ostali još od onog prvog gledanja, zar ne?
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 16:59   #24
Nisam gledala seriju kad se prvi put prikazivala jer me tada turske jos uvijek nisu privacile,al zato je sada ne propustam,samo se nadam da ce mi odgovarat termin...Nakon Fatmagul, jedva cekan da vidin Beeren u ovoj ulozi
Kitty75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 17:09   #25
Quote:
alfonsina kaže: Pogledaj post
:Ajme, kad se sjetih Bihterinih odjevnih kombinacija... i njihove priče i baš mi je drago što ju repriziraju.
I ja isto ajme koje kombinacije
imam popis epki u kojima mi se najbolje obukla, te obavezno moram gledati

ne znam, meni je Aski memnu prije svega Bihterina priča, on je meni jedini glavni lik, a svi drugi su manje ili više sporedni likovi. Štajaznam, nekako su njene emocije bile puno više izražene od svih drugih, uključujući i Behlula i Adnana i Nihal, pa valjda zato

i jer obožavam moju malu mišicu Bihter

btw,termin je katastrofa, al bolje i to neg u 16.00 kad spavam nakon faxa
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 17:15   #26
zašto repriziraju

možda se pokušam natjerat da pogledam koju, čisto radi beren ,da i ja vidim tu hvaljenu bihter

i onaj rtl umjesto što reprizira cobru 11 po milioniti put, bolje da mi stave ezela
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum

Zadnje uređivanje S.N.O.B : 13.04.2012. at 17:31.
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 18:09   #27
Blago vama bas vam zavidim

Ja trenutno gledam po treci put natabanu,stigla sam do 47 epke
Sienna.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 18:58   #28
Počinjeeeeeee... ja ne vjerujem, presretna sam, najsretnija
bubyca21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 19:08   #29
Promo #1 - NOVA TV
http://www.youtube.com/watch?v=NY6kJqtCYVA
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 19:31   #30
Jedna od tri turske serije koje sam gledala i rekla bih da vreme izdvojeno na nju nije bačeno vreme.

U početku sam odbijala da gledam, a onda sam spojlala za jednu meni jako dragu osobu, pa sam se navukla : zaintrigiralo me je zašto je kraj takav kakav jeste.

@S.N.O.B. čak sam i Kivancu priznala da nije samo zgodan, već da ume i glumiti.

Beren Saat odlična u zahtevnoj ulozi
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 20:11   #31
moguće da će je pustit nakon prve sezone izgubljene časti pa nakon "strasti" stavit drugu sezonu izgubljene časti.
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 20:29   #32
umal me srce nije strefilo kad sam vidjela promo na domi..nitko sretniji od mene, iako sam prije mjesec dana završila drugo gledanje, i rekla sebi da je to zadnji put...al ne mogu si pomoći...samo se nadam dobrom terminu, i da neće biti cjepkanja epki ne tražim puno .)
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 20:47   #33
omg, ne mogu vjerovati da će ponavljati! Super super! gleda se opet
__________________
Если бы Вы сейчас вошли и сказали: “Я уезжаю надолго, навсегда”, — или: “Мне кажется, я Вас больше не люблю”, — я бы, кажется, не почувствовала ничего нового: каждый раз, когда Вы уезжаете, каждый час, когда Вас нет — Вас нет навсегда и Вы меня не любите.
ever dreamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 21:12   #34
Quote:
Estrella Azul kaže: Pogledaj post
@charlyse - Lijepo da si i ti ovdje. + avatar i potpis su ti ostali još od onog prvog gledanja, zar ne?
Da, još od prvog gledanja na Doma Tv-u
Gledajući Izgubljenu čast razmišljala sam promijeniti potpis i sliku u avataru....ali nisam moga...sad pogotovo kad se prisjetim svega ....

Quote:
Sienna.. kaže: Pogledaj post
Ja trenutno gledam po treci put natabanu,stigla sam do 47 epke
SVAKA ČAST!!!!!!! :S
__________________
B & B
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 21:22   #35
Quote:
Arijela kaže: Pogledaj post
A smije li se postaviti link na one dvije naše nevjerojatne teme koje su zaključane, i dalje mislim nepravedno?
Arijela koje teme?

Jel vol 1.?

Trenutno čitam/pišem na raspali "tragične ljubavi...",, pa nisam upućena ovdje a i zbrka mi je u glavi jer ne prepoznam nikoga ovdje s one dole teme
Natlitug is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 21:30   #36
Quote:
Sienna.. kaže: Pogledaj post
Blago vama bas vam zavidim

Ja trenutno gledam po treci put natabanu,stigla sam do 47 epke
Puspas mene canim

Također, treće gledanje ali 40-e ep.

Bojim se počet ispočetka na Novoj jer će mi se konci po svoj prilici pobrkat pa ću si i ljeto i šarenilo sjbt. Ama bilmiyorum
Natlitug is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 23:53   #37
Fantastično! Na tv-u je nekako posebniji doživljaj.

Jedva čekam, jedva čekam. Prva turska sapunica u koju sam se "zaljubila". Beren kao Bihter... razvaljuje, dok Kivu u toj ulozi i jedino zamišljam (i toplo se nadam da ću ga sada konačno i progutati, jer prije nisam mogla).
__________________
K: "Znam da mi nikada nećeš oprostiti, da nećeš zaboraviti prošlost. Da me nikada nećeš voljeti. Unatoč svemu... Unatoč svemu želim malo nade."
LatifaLi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 00:05   #38
Mojoj sreci nema kraja
__________________
Live fast. Die young. Be wild. Have fun.
luisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 00:10   #39
Ma, skoro mi je srce otkazalo kad sam ugledala najavu!
Pa sve gledam... jel' moguće?
Još samo dobar termin, tj. večernji, i nemam više zahtjeva.. ma neka ih i sjeckaju, samo da ih puste ponovo

I doista, toplo preporučam svima koji nisu dosada gledali - nikako ne propustiti! Savršena serija, odlična gluma.... sve na svom mjestu!
mari.74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 00:15   #40
Bila ja za laptopom u kuhinji, gledam nešto kad odjednom počne meni neka poznata muzika. I zaskričala sam toliko glasno, da me brat upitao tko je umro. Al nema veze, najvažnije je da ću ja ponovno gledati svoju najdražu Bihter!! Iskreno se nadam da škola neće patiti zbog serije. SANJALA SAM OVAJ DANNN, SANJALAAAAA!
Samo da ne stave neki glup termin i sve je dobroo. Valjda će sad, kad prva sezona Izgubljene Časti završi, staviti SO. Daj Bože!
Takbokke is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:56.