Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2013., 14:53   #1
Od dobrice do ljigavca

Zanima me što osobi koju ne fermate ni pol posto znači da vas neprestano oblijeće, ali ne na pozitivan način, nego uvijek nađe neku primjedbu da vam uputi ili postane primitivan i sirov i sl.? Znači, ne radi se o nasilnicima ili razbijačima, nego o običnim osobama koje imaju poriv da vam se obraćaju na ljigav i podli način?
poludjela is offline  
Old 26.11.2013., 15:22   #2
Quote:
poludjela kaže: Pogledaj post
Zanima me što osobi koju ne fermate ni pol posto znači da vas neprestano oblijeće, ali ne na pozitivan način, nego uvijek nađe neku primjedbu da vam uputi ili postane primitivan i sirov i sl.? Znači, ne radi se o nasilnicima ili razbijačima, nego o običnim osobama koje imaju poriv da vam se obraćaju na ljigav i podli način?
Vjerovatno on ima neki razlog zašto oblijeće baš tu osobu, a ako je takav i prema drugima onda je to ustvari onaj stav da druge želi spuštati da bi sebe prikazao većom facom.

To je vrsta kompleksa, ako ga se ne možete riješiti normalnim razgovorom, sporazumno, zatražite pomoć muške šake.
nećeš me jahati is offline  
Old 26.11.2013., 15:22   #3
Quote:
poludjela kaže: Pogledaj post
Zanima me što osobi koju ne fermate ni pol posto znači da vas neprestano oblijeće, ali ne na pozitivan način, nego uvijek nađe neku primjedbu da vam uputi ili postane primitivan i sirov i sl.? Znači, ne radi se o nasilnicima ili razbijačima, nego o običnim osobama koje imaju poriv da vam se obraćaju na ljigav i podli način?
Znaci da se teme ne otvaraju ovako. Prouci pravila PDFa.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger